Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352183 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Eski acik kule vinc disaridan beyaz iskele sokuyor iceri caticilar eski acik vinci ele gecirmis :halay:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

:D abi bu paletliyle yer değiştirdi sarı vinç paletli napıyor kapalı üstte ? @Efe
paletli sari vince yerime bugunluk dedi kolonlari tak kafami bozma dedi gitti kapalida dinleniyor yada catiyla ilgili isler varsa onlari yapar herkes birbirine yardim ediyor  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

paletli sari vince yerime bugunluk dedi kolonlari tak kafami bozma dedi gitti kapalida dinleniyor yada catiyla ilgili isler varsa onlari yapar herkes birbirine yardim ediyor  :)
sarı vinç çatı kolonlarına başlayacak herhalde abi

Çevrimdışı serdart

stadımızda buna benzer bir robot kartal uçacak. içerisinde muhtemelen bir kamera olur.  gökhan öğüt'ün bahsettiği hadise.

stadımızda uçacağı günü iple çekiyorum. güzel görüntü olacak.  :ishock:

Çevrimdışı DADAYKARTALI

Şu beyaz vinçte taraftara kızıp Emenike gibi çekip gitse hiç olmazsa görüntü kirliliği yapmaz :s20:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

nisan sonu biter 15 nisan da iyimser bi tarih

TAMAM 25 nisanda bitsin sorun değil o tarihe kadar çatı apartaları  o bölgeye kadar  montajı yapılsa  yeterli bence  takılıp kalmaya cok gerek yok. daha  catı işleri kapalıda numaralı prekastlar takılana kadar o işle beraber eş zamanlı tamamlanır.

Çevrimdışı Efe

TAMAM 25 nisanda bitsin sorun değil o tarihe kadar çatı apartaları  o bölgeye kadar  montajı yapılsa  yeterli bence  takılıp kalmaya cok gerek yok. daha  catı işleri kapalıda numaralı prekastlar takılana kadar o işle beraber eş zamanlı tamamlanır.
bu ay prekasttan cok cati kolonlari ve kirisleri bitmeli iskeleler yerlestirilmeli prekastlar ay sonu bitebilir cati isleri hizlansin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ErsinA.

Selam forum ahalisi.

Paletli sağ açığa, cengaver sol açığa geçmiş hayırdır??

Çevrimdışı ahmetx

wow günlerinde günde 60 sayfa ilerliyorduk,heyecan müthişti...
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Deniz

Ben hafiften caticilara da killanmaya basladim  :evillol:.vinc getirseler yeni acigin kolon ve kirişlerini disardan bitirecekler hatya numarali ya bile calisabilirler  :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vodafone Arena Resmi Facebook Sayfadından alıntıdır : Bekçisiyiz Kopsa kıyamet Siyah-Beyaz Bize Emanet...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ONUR KOLCU

bu ay prekasttan cok cati kolonlari ve kirisleri bitmeli iskeleler yerlestirilmeli prekastlar ay sonu bitebilir cati isleri hizlansin

Aynen efe bende onu  diyorum prekastlar takılırken bu esnada  catı kolonlarınında buyuk kısmı bitirilmeli prekast suan bitse yine  bekleyecek zaten :)

Çevrimdışı ozan062

wow günlerinde günde 60 sayfa ilerliyorduk,heyecan müthişti...

heleki bu roportajdan sonra dimi
ben sırf bunun için işimden koptum geldim vardır birseyler yazan diye
hayal kırıklıgına ugradım...

bu arada ben baslıktan catıda olacak sandım ama boyle birsey yapacaklarsada yine iyi hiçbirsey olmamasındansa:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Gökhan Türkmen Twitter : Taşınıyoruz :halay: :halay: :ishock: :ishock:

vodafone ceosu ile röportajı okudum. Orada 50.000 ziyaretçinin ihtiyacını karşılayacağız diyor. Stad kapasitesi 50.000 olabilir mi  :ebebe:

Çevrimdışı ahmetx

heleki bu roportajdan sonra dimi
ben sırf bunun için işimden koptum geldim vardır birseyler yazan diye
hayal kırıklıgına ugradım...

bu arada ben baslıktan catıda olacak sandım ama boyle birsey yapacaklarsada yine iyi hiçbirsey olmamasındansa:))
ilginç olan röportajla hiç kimse ilgilenmedi,hepimizde bir doymuşluk var daha ne detaylı çatı planını ne 2. kat planını ne de koltuk renk dağılımını bilmediğimiz halde.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

vodafone ceosu ile röportajı okudum. Orada 50.000 ziyaretçinin ihtiyacını karşılayacağız diyor. Stad kapasitesi 50.000 olabilir mi  :ebebe:
demek ki konserlerde 50 bin kişi alınacak.

Çevrimdışı ALI RIZA

Ahhh @ALI RIZA AHHH kerem nerde diye bi sor :) :) stada is yok bugun baska yerdeyim :)
Nerelerdesin diyeceğim ama sormakta istemiyorum  :evillol: :evillol: @keremfrat1

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Oktay A.

TOKİ DEĞİL ALIN TERİ.. VODAFONE ARENA

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı ALI RIZA

Alt katlar bitmiş...! Beyaz vinç işi prekast alıp yukarı kaldırmak değil gücü o kadar değil...! etrafı düzenler hafif prekast kaldırır az ileri atar...!
25 mart ayın 10 ile 15 Nisan da arası biter...! extra bir durum olursa 20 sarkar...!

Çevrimdışı keremfrat1

Goooddbyyyeeee Obitaaşşş  :sevinc :sevinc :sevinc :halay: :halay:
Yok Abi , 1 Hafta daha burdalarmış , Yavaş yavaş toparlnıyorlar öyle diyor Gökhan Türkmen :)