Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5326542 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı serti67

yükledik ya resimleri haber sitesine :alala: @serti67
ben proje resmı felan sandım abı pardon ama makette de suan yapılan gıbı yol var burda Nıe dırek ole degıl sonradan fılız bırakıldı ona şaşırdım
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Melekcik

BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ZEKI

@Necmi biraz sızdırma yokmu bu aralar  :poke: :upto: :utan :utan :utan
En buyuk sizdirmayi mabet gecen aksam yapmisti kacirdin mi @Melekcik

Çevrimdışı ilhan

@ALI RIZA İstanbul yaptı geldi, oda boş değildir sızdırmıştır bi şeyler.

Çevrimdışı Fatih

Onu ben de kacirdim @ZEKI abi  :D
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA İstanbul yaptı geldi, oda boş değildir sızdırmıştır bi şeyler.
@ilhan abi sular akmıyordu aradık yasak var dediler ondan sızdıramıyoruz  :evillol: :evillol:
Sızdırsak bile anlaması zor projelerdi neresi oldugu yazmıyor bulmaca gibi uzun uzun baktım bişe çıkmaz dedim  :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

3 lük ilgili idi  :kop: :kop: fulya oralar güzel mi acaba  :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı altan0348

yahu 112. yılla ilgili stad tanıtımı falan yapılacaktı noldu acep? beko unuttu mu yoksa :(  stad  değil sanki  antik eser yapıyorlar.

Çevrimdışı ZEKI

O zxmaan istanbulkent fm in damardan sarkilari sana gelsin @Fatih  :biggrinking:
esas butun bilgiler @ALI RIZA da ama oda sular kesikti cay dagittik deyip gecistiriyor bize bile su yok senin anlayacagin. Verdigi bilgi yanlis Bize B yeri soyluyor dogrusu A sonra biz ogreniyoruz neymis izin yokmus.  :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Fatih

Butun gun bana da pankart tasitsalar ben de yalan yanlis bilgi verirdim  :D :D

Çevrimdışı ZEKI

3 lük ilgili idi  :kop: :kop: fulya oralar güzel mi acaba  :alala: :alala: :alala:
Sen var ya sen... Halicte seni suya atmak lazim Sen anladin onu
@Fatih @Melekcik Ali riza dan sizinti geldi  :kop: :kop:

Çevrimdışı ZEKI

Pankarti iceride sokamamis..
Yanlis bilgileri cok oncedne verdi. zaten

Çevrimdışı Melekcik

ne yazık ki evet  ney ki acaba @ZEKI   :alala: :alala:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Fatih

Çevrimdışı Melekcik

bknz Ali Riza'nin msglari @Melekcik
güzel haberde beni için güzel olacak sponsor dur basketbolda  :money: :money:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ALI RIZA

:alala: :alala: :alala: sakallı polis sagolsun almadı içeri...!  :akuma: :akuma: :akuma:

Çevrimdışı ALI RIZA

Sen var ya sen... Halicte seni suya atmak lazim Sen anladin onu
@Fatih @Melekcik Ali riza dan sizinti geldi  :kop: :kop:
Haliç dedin de balık ekmek iyi gider şimdi  :acim: :acim: @ZEKI hocam

Çevrimiçi murat

O zxmaan istanbulkent fm in damardan sarkilari sana gelsin @Fatih  :biggrinking:
esas butun bilgiler @ALI RIZA da ama oda sular kesikti cay dagittik deyip gecistiriyor bize bile su yok senin anlayacagin. Verdigi bilgi yanlis Bize B yeri soyluyor dogrusu A sonra biz ogreniyoruz neymis izin yokmus.  :steamed: :steamed:
bu güzel bir habere benziyor zeki abi. hani bir mail hesabını andıran yer var orasımı arazi :D

Çevrimdışı ALI RIZA

güzel haberde beni için güzel olacak sponsor dur basketbolda  :money: :money:
barcelona forması güzel ama bu sene @Melekcik ne diyorsun olabilir mi ?

Çevrimiçi Necmi

:dontknow: bilgiler @ALI RIZA da  kaç gün mabetin evinde kaldı mabetin PC elinden hiç düşmedi o bilgisayarda kim bilir neler vardır  :bandit: ah ahh o pc elime geçecek bırak sızdırmayı musluğu sonuna kadar açarım güldür güldür akar @Melekcik

Çevrimiçi Necmi

:alala: :alala: :alala: sakallı polis sagolsun almadı içeri...!  :akuma: :akuma: :akuma:
hadi leynnn şu işi beceremedim demiyorsun biz nasıl soktuk liverpool maçında :akuma:

Çevrimdışı BlackEagle1989