Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 169 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352186 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yavvuzz

Herkese günaydın ,

Bu hafta çok iyide çalışssak Nisan 15 'e kadar prekast bitmez maalesef.

Çevrimdışı Serkan7738

Günaydın prekastlari yardir paletli :halay:

yok ya yine içeri bi dünya prekast alıyo

Çevrimdışı ahmetx

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Beşiktaş’ın yeni evi  Teknolojik stadyumun dünyadaki ilk örneklerinden birini inşa ettiklerine dikkati çeken Öğüt, toplamda 150 milyon dolara ulaşan işbirliğinin detaylarını aktardı. Açılışa dünyaca ünlü sanatçı getireceklerini müjdeleyen üst düzey yönetici, futbol takımının da ilk maçını büyük bir takımla oynayacağını söyledi. Mevcut logoda yer alan Kartal figürünün, stadyumda da mutlaka olmasını kendisinin de çok istediğini vurgulayan Öğüt, “O kartalı alıp taraftarın omzuna kondurmak istiyoruz. Dijital dönüşüm böyle bir şey.” ifadelerini kullandı.

http://www.zaman.com.tr/spor_vodafone-arenada-omzunuza-kartal-konacak_2285249.html

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

yok ya yine içeri bi dünya prekast alıyo
olsun alsin sari vinc yardirsin ozaman :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kemal

Numaralının üstü olduğu gibi duruyor, kuleler daha sökülmedi, nasıl bitecek ay sonuna kadar prekast işi, bence 15 nisana tamamen biterse güzel tarih olur.

Çevrimdışı Serkan7738

Numaralının üstü olduğu gibi duruyor, kuleler daha sökülmedi, nasıl bitecek ay sonuna kadar prekast işi, bence 15 nisana tamamen biterse güzel tarih olur.

nisan sonu biter 15 nisan da iyimser bi tarih

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı TØLGA

nisan sonu biter 15 nisan da iyimser bi tarih
1 mayıs iyidir iyi  :biggrinking: işçi bayramında prekastçıların işi biter  :money:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı ahmetx

Stad da hummalı çalışma var, iz inşaat iyi iş çıkarmış ve çıkarıyor...
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı TØLGA

kameranın önünde beyaz iskelelerin üstünde uzanıyolar sonra çatı neden yavaş gidiyo :biggrinking:
(not işin esprisi tabi bu )
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Fatih

Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, Beşiktaş’ın yeni evi  Teknolojik stadyumun dünyadaki ilk örneklerinden birini inşa ettiklerine dikkati çeken Öğüt, toplamda 150 milyon dolara ulaşan işbirliğinin detaylarını aktardı. Açılışa dünyaca ünlü sanatçı getireceklerini müjdeleyen üst düzey yönetici, futbol takımının da ilk maçını büyük bir takımla oynayacağını söyledi. Mevcut logoda yer alan Kartal figürünün, stadyumda da mutlaka olmasını kendisinin de çok istediğini vurgulayan Öğüt, “O kartalı alıp taraftarın omzuna kondurmak istiyoruz. Dijital dönüşüm böyle bir şey.” ifadelerini kullandı.

http://www.zaman.com.tr/spor_vodafone-arenada-omzunuza-kartal-konacak_2285249.html

Nefis bir roportaj olmus...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı DADAYKARTALI

BEN HALA İDDİALIYIM EĞER ÜÇ VİNÇ GÜN BOYU SIKI ÇALIŞSIN HAFTA SONU PREKAST İŞİ BİTMİŞ OLUR :bandit:

Çevrimdışı SDemirsoy

BEN HALA İDDİALIYIM EĞER ÜÇ VİNÇ GÜN BOYU SIKI ÇALIŞSIN HAFTA SONU PREKAST İŞİ BİTMİŞ OLUR :bandit:
öncelikle zorunlu olarak mı büyük yazıyorsunuz bilmiyorum ama küçük harfler ile yazarsanız iyi olur :)
numaralı alt bitebilir hafta sonuna tamamından bahsetmiyorsunuz dimi ? @DADAYKARTALI

Çevrimdışı yldrmaydn

çatı işleri gecikmeden ilerliyor o yüzden prekastı çok düşünmüyorum ben. çatı üst bilezik ve alt halka üretildiği sürece prekast mayısa bile sarkabilir yeter ki çatıyı engellemesin.
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı DADAYKARTALI

öncelikle zorunlu olarak mı büyük yazıyorsunuz bilmiyorum ama küçük harfler ile yazarsanız iyi olur :)
numaralı alt bitebilir hafta sonuna tamamından bahsetmiyorsunuz dimi ? @DADAYKARTALI
numaralı üstü gözünüzde fazla büyütmeyin yeni açık gibi olmayacak en hızlı bitecek yer orası büyük prekastlarla boşluklar hemen kapanacak yeterki sıkı bir çalışma temposu yakalansın bir haftalık işi var :bandit:

Çevrimdışı ahmetx

Nefis bir roportaj olmus...
Aynen, açılışla ilgili de önemli tüyolar vermiş.

Çevrimdışı SDemirsoy

numaralı üstü gözünüzde fazla büyütmeyin yeni açık gibi olmayacak en hızlı bitecek yer orası büyük prekastlarla boşluklar hemen kapanacak yeterki sıkı bir çalışma temposu yakalansın bir haftalık işi var :bandit:
bence çok zor hatta ihtimal bile vermiyorum :D

Çevrimdışı DADAYKARTALI

bence çok zor hatta ihtimal bile vermiyorum :D
İnanmak başarmanın yarısıdır ben temmuz sonunda stadın anahtarlarının teslim  edileceğine inanıyorum ama sıkı tempo şart boşa geçirilecek bir saat bile yok :bandit:

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

eski açıktaki kule vinç beyaz iskele sokuyo içeri gibi geldi bana yanlışmı gördüm acaba

Çevrimdışı Efe

Saru vinc numarali yeni acik birlesimine gitti cati kolonu takacak galiba orda var bi kactane kolon :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı SDemirsoy

1937291937282 nisanda biter  :tabe: :icool:
:D abi bu paletliyle yer değiştirdi sarı vinç paletli napıyor kapalı üstte ? @Efe