2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2723700 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı haluk.m

Vitor işi için bu kadar ümitlenmeyin %1 ihtimal ile Palmeiras'dan vazgeçerse  fener daha agresif bir tutum ile fiyat artıracaktır. Alternatifimiz kimse onu bitirmeliyiz sessizce, sızdırmadan, rezil olmadan al getir.
Bu arada Umut N.  hazırlık maçında görene kadar  rotasyonda tutanlar vardı :D

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sezon fenerin düştüğü duruma bu yıl biz düşeceğiz gibi gözüküyor. İnş yanılırım.
Eksiğimiz çok , paramız yok, durum hiç iç açıcı değil.  :money:

Düşünmüyorum öyle olacağını. İnşallah olmaz. Roco ve Dorukhan gidecek gibi gözüküyorlar. Medel de aslında piyasası olan bir oyuncu ama kontratı problem, yoksa 2,5 M civarı teklifler alırdı. Bir kısmını bize ödetmek üzere yoklamalar gelmiştir diye tahmin ediyorum.

Vitor tamamen bitti diyemeyiz. Anlaşıldı ama naz yapılıyor.

Çok uzatmadan kıstırdığımız bir sol stoperi bitirip takımla çalışmalara başlatır ilerleyen vakitte uygun fiyatlı bir sol bek kapatabilirsek güzel işler yaparız. Çok kötümser olmamak lazım, benim de sevmediğim Necipin bile piyasası olduğuna inanıyorum. Önemli olan hazırlıklı olmak, oyuncularla erken görüşmek.

Boyd sol tarafta skorer oyuncu ihtiyacını görür, Quaresma beğenmesek etmesek de sağ tarafta oynadığında dünyanın en iyi ortacılarından biri. Mirin dahi Avcıyla açılabilir, kendini bulabilir.

Yeter ki kritik bölgelerde yedekleyecek oyuncumuz olsun. Bu sene de bekler emanet sol stopersiz başlayamayız, yalan oluruz. Kadromuz kötü değil, ama eksik.
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 13:32:43 Erman1903 ]

Çevrimdışı haluk.m

Düşünmüyorum öyle olacağını. İnşallah olmaz. Roco ve Dorukhan gidecek gibi gözüküyorlar. Medel de aslında piyasası olan bir oyuncu ama kontratı problem, yoksa 2,5 M civarı teklifler alırdı. Bir kısmını bize ödetmek üzere yoklamalar gelmiştir diye tahmin ediyorum.

Çok uzatmadan kıstırdığımız bir sol stoperi bitirip takımla çalışmalara başlatır ilerleyen vakitte uygun fiyatlı bir sol bek kapatabilirsek güzel işler yaparız. Çok kötümser olmamak lazım, benim de sevmediğim Necipin bile piyasası olduğuna inanıyorum. Önemli olan hazırlıklı olmak, oyuncularla erken görüşmek.

Boyd sol tarafta skorer oyuncu ihtiyacını görür, Quaresma beğenmesek etmesek de sağ tarafta oynadığında dünyanın en iyi ortacılarından biri. Mirin dahi Avcıyla açılabilir, kendini bulabilir.

Yeter ki kritik bölgelerde yedekleyecek oyuncumuz olsun. Bu sene de bekler emanet sol stopersiz başlayamayız, yalan oluruz. Kadromuz kötü değil, ama eksik.

Medel'e teklifler var, yönetimin beklentisi 5,6m € olduğu için sonuçlanmıyor.  Necip'i oynatırlar ama maaşının 1,2m€ luk kısmını biz karşılarsak.  Yanlış anlama ama yaptığın polyannacılık,  sebze ile et yemeği yapamazsın.  Kadromuzdaki eksikler 2 bek,  1 stoper, 1 sol açık, 1 yedek santrafor ve zorlarsak + 1 adam orta sahaya.   Çok para harcamak şart değil  Mehmet Özcan, Halil Dervişoğlu gibi isimlerle bu eksikleri kapatalım. Tabi o akıl ve planlama varsa.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bizim unut nayiri hemen hukuk kuruluna yonlendirelim
Temiz yuzlu caliskan yakisikli cocuk hem de iyi besiktasli
Maasi da uygun hem top oynamakla vakit kaybetmesin hemen is basi yapsin pazartesi
Davalara baksin
Cekirdekten yetisme sipor hukukcusu olur
Dunyada ilk ornek olabilir cocuk

:lol: :lol: :lol: Süper fikir

Çevrimdışı Kutay

Bizim unut nayiri hemen hukuk kuruluna yonlendirelim
Temiz yuzlu caliskan yakisikli cocuk hem de iyi besiktasli
Maasi da uygun hem top oynamakla vakit kaybetmesin hemen is basi yapsin pazartesi
Davalara baksin
Cekirdekten yetisme sipor hukukcusu olur
Dunyada ilk ornek olabilir cocuk
abi bi dur ilk önce adalet meslek yüksekokulu okusun bari 2 yıllık böylece daha bi tecrübe sahibi olup öyle başlar işe :evillol:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı haluk.m

abi bi dur ilk önce adalet meslek yüksekokulu okusun bari 2 yıllık böylece daha bi tecrübe sahibi olup öyle başlar işe :evillol:

Umut Ankara Hukuk mezunu, oraya göndermede bulunuyorlar.  :ok:

Çevrimdışı Erman1903

Medel'e teklifler var, yönetimin beklentisi 5,6m € olduğu için sonuçlanmıyor.  Necip'i oynatırlar ama maaşının 1,2m€ luk kısmını biz karşılarsak.  Yanlış anlama ama yaptığın polyannacılık,  sebze ile et yemeği yapamazsın.  Kadromuzdaki eksikler 2 bek,  1 stoper, 1 sol açık, 1 yedek santrafor ve zorlarsak + 1 adam orta sahaya.   Çok para harcamak şart değil  Mehmet Özcan, Halil Dervişoğlu gibi isimlerle bu eksikleri kapatalım. Tabi o akıl ve planlama varsa.

Benden çok oyuncu transferi isteyen yok :) zaten bekler ve sol stoper olmazsa yalan oluruz dedim dikkat ettiysen. Ortayı bulmak gerekiyor. Transferler önem sırasına göre yapılmak zorunda olduğu için böyle söylüyorum, ilerleyen zamanlarda elimizden birilerini çıkarırsak ona göre bakılır. Şu an bir kilitlenme halindeyiz ve her şeyin biranda olması imkansız, hiçbir zaman olmadı.

Çevrimdışı mylife1903

:lol: :lol: :lol: Süper fikir
Pekto yerine otursun ikinci lig tecrubesi de var cocugun
Ben seviyom onu maasi da uygun
Ama hukuk isini de bisvermesin iyi para var o iste safak yazicinin yanina versinler

Çevrimdışı haluk.m

Benden çok oyuncu transferi isteyen yok :) zaten bekler ve sol stoper olmazsa yalan oluruz dedim dikkat ettiysen. Ortayı bulmak gerekiyor. Transferler önem sırasına göre yapılmak zorunda olduğu için böyle söylüyorum, ilerleyen zamanlarda elimizden birilerini çıkarırsak ona göre bakılır. Şu an bir kilitlenme halindeyiz ve her şeyin biranda olması imkansız, hiçbir zaman olmadı.

Haklısın ama işte  :bandit: Bayern'deki genci alabilirsek harika olur, sol için Adriano ile anlaşırız gibi.  Ligler başlasın artık, transfer sezonu bizi yoruyor.

Çevrimdışı Kutay

Umut Ankara Hukuk mezunu, oraya göndermede bulunuyorlar.  :ok:
Maşallah ilk defa bir futbolcunun böyle kaliteli bir okuldan mezun olduğunu duyuyorum.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı haluk.m

Maşallah ilk defa bir futbolcunun böyle kaliteli bir okuldan mezun olduğunu duyuyorum.

Genelde sonrasında okuyorlar Umut zeki çocuk erkenden bitirmiş.(Futbolculuğu o kadar iyi değil)  Metin Tekin hocamız, efsanemiz sarı fırtına da  Marmara Ekonomi/işletme de olabilir mezunu.

Çevrimdışı Erman1903

Tecrübeli stoper olarak şu arkadaşı bırakalım.

Adriano Henrique - Sağ ayaklı, sol stoper oynayabiliyor. Hala devamlı 90 dakika süre olan bir oyuncu.
https://www.transfermarkt.com.tr/henrique/profil/spieler/52513

Çevrimdışı ALDENYX

Palmerias in hugo icin verecegi yillik ucret , bizim verdigimizin yanina yaklasamaz diye dusunuyorum ki brezilyalilarin para aski malum bilindik bir durum.onlarda daha imza attiramadigina gore bize hala gelebilir ,gelmesede bulunmaz hint kumasida degil.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

Yahu zaten cok efendi pirilpiril bir cocuk
Pektoyu besleyecegime 3 tane boyle delikanli alirim kadroya
Iyi insan olmadan besiktasli olunmaz

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Pekto yerine otursun ikinci lig tecrubesi de var cocugun
Ben seviyom onu maasi da uygun
Ama hukuk isini de bisvermesin iyi para var o iste safak yazicinin yanina versinler

Haciz-İcra konularında uzmanlaşsın yeter :D Hem tek konuya odaklanırsa daha başarılı olur spor hukuku falan bizi aşar ne yapacak Fiorentina'dan yediğimiz Gomez kazığını mı halledecek? Aşar bunlar bizi, icra haciz iyi konular hem böyle devam ederse başkan bol bol da işimiz düşer zaten  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Haciz-İcra konularında uzmanlaşsın yeter :D Hem tek konuya odaklanırsa daha başarılı olur spor hukuku falan bizi aşar ne yapacak Fiorentina'dan yediğimiz Gomez kazığını mı halledecek? Aşar bunlar bizi, icra haciz iyi konular hem böyle devam ederse başkan bol bol da işimiz düşer zaten  :lol:
Hehe temlik edilen bonservis girdisi icin lensi kamyona yukletse varya haftaya realde isbasi yapsr

Çevrimdışı haluk.m

Sıra gelmiyor ama şunu da hatırlamakta fayda var.
Yedek kaleci eksiğimiz var. Utku güven vermiyor, Ersin'e genç olduğu için şans verilmiyor.  Trabzon Erce, fb Altay, Gs Okan Kocuk'u aldı ve yok pahasına bitti transferleri.  Bizimle adı anılan oyuncu Ertaç Özbir 29 yaşında ve en büyük meziyeti bonservisi elinde. (Bu kadar beklediğine göre bize gelecek)
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2019, 15:09:05 jokerhm ]

Çevrimdışı mylife1903

Sıra gelmiyor ama şunu da hatırlamakta fayda var.
Yedek kaleci eksiğimiz var. Utku güven vermiyor, Ersin'e genç olduğu için şans verilmiyor.  Trabzon Erce, fb Altay, Gs Okan Kocuk'u aldı ve yok pahasına bitti transferleri.  Bizimle adı anılan oyuncu Ertaç Özbir 29 yaşında ve en büyük meziyeti bonservisi elinde. (Bu kadar beklediğine göre bize gelecek)
Bonservisi elinde olmasi tercih sebebidir

Çevrimdışı haluk.m

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yapılan transferlere bakınca transferde pek de başarılı olmadığımızı düşünmeye başladım

Fikret Orman döneminde yapılan tüm transferler (@ilkecancanoglu)

Not: Medel'i unutmuş.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sky Sport Almanya’ya konuşan Schürrle, “Zaman zaman transferimle ilgili bazı görüşmeler oluyor. Ancak ciddi bir şekilde değerlendirebileceğimiz hiçbir somut teklif gelmedi” ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı ozankarakoc

Federasyonun bu açıklaması nedir yahu?

'Anlaştığımız, derbilerin oynanacağı haftalar var. Hep beraber onay verdiğimiz, TFF'nin de onay verdiği haftalar var. Kura çekiminde 3 büyük takımın temsilcisi gelerek, hangi hafta hangi derbinin oynanacağını ve ilk maçı nerede yapacaklarını kendileri seçiyor.'

Beşiktaş'ın temsilcisi, 9 sezondur kura çekimine gidip, her seferinde 'biz ikinci devredeki Galatasaray derbisini deplasmanda oynamak istiyoruz' mu diyor? Ayrıca Beşiktaş temsilcisi içerde derken Galatasaray temsilcisi dışarda derse ne oluyor? Yazı tura mı atıyorlar? Aile şirketi gibi yönetilen ülkenin bakkal dükkanı gibi yönetilen futbol federasyonu...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sametbagan

Palmerias in hugo icin verecegi yillik ucret , bizim verdigimizin yanina yaklasamaz diye dusunuyorum ki brezilyalilarin para aski malum bilindik bir durum.onlarda daha imza attiramadigina gore bize hala gelebilir ,gelmesede bulunmaz hint kumasida degil.

Valla zaten olmaması olmasından daha hayırlı olacak gibi

hugo gelirse vidadan tek farkı sol ayaklı olması başka da bi farkı yok bana göre.

Ha dediğim gibi yönetim hugoyu alır vidayı 10+ rakama okutur sağ stoperede marcelo yaparsa o zaman başka

Çevrimiçi Necmi

Federasyonun bu açıklaması nedir yahu?

'Anlaştığımız, derbilerin oynanacağı haftalar var. Hep beraber onay verdiğimiz, TFF'nin de onay verdiği haftalar var. Kura çekiminde 3 büyük takımın temsilcisi gelerek, hangi hafta hangi derbinin oynanacağını ve ilk maçı nerede yapacaklarını kendileri seçiyor.'

Beşiktaş'ın temsilcisi, 9 sezondur kura çekimine gidip, her seferinde 'biz ikinci devredeki Galatasaray derbisini deplasmanda oynamak istiyoruz' mu diyor? Ayrıca Beşiktaş temsilcisi içerde derken Galatasaray temsilcisi dışarda derse ne oluyor? Yazı tura mı atıyorlar? Aile şirketi gibi yönetilen ülkenin bakkal dükkanı gibi yönetilen futbol federasyonu...
bunumu anladın :alala:
orda dediği üç takım geliyor bütün derbilerin takvimini belirliyor bu 3 adet numara olarak belli oluyor kimin ne zaman oynayacağıda kura çekiminde çekeceğin numarayla belli oluyor
ayarlama yaparken belli değil takım isimleri zaten böyle olduğunu konuştuk daha önce

Çevrimdışı ozankarakoc

bunumu anladın :alala:
orda dediği üç takım geliyor bütün derbilerin takvimini belirliyor bu 3 adet numara olarak belli oluyor kimin ne zaman oynayacağıda kura çekiminde çekeceğin numarayla belli oluyor
ayarlama yaparken belli değil takım isimleri zaten böyle olduğunu konuştuk daha önce

Daha önceki sohbetin içinde yoktum, hiç fikstür kura çekiminde de bulunmadığım için ekstra bir bilgim olmadan, sadece okuduğum cümle üzerinden yazdım. 'Kulüp temsilcileri, ilk maçı nerede yapacaklarını kendileri seçiyor' demiş adam.

Neyse, yani özetle, 9 sezondur, ligin bitimine birkaç hafta kala Galatasaray'la deplasmanda oynuyor olmamız tamamen tesadüf müymüş?
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk