2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

gokhans, kahyaoglueren, kartal meriç, Cihan1903, Özgür Gültekin, Gökhan Güvenç, Sefa Kara, Georgetown, golazokartal, Gökhan Kurt, hasankale, Fatih_, Mehmet57, Kapkarakartal, atikbayram, Zafer55, Savaş, blackeagle35, tolga1903, BlackEagle16, Bülent Yiğitcan, Renton, underworld, ergin, qp 383, radiohead, sting1981, Yancos, Dogan1903, BJKTÜRK23, fatihsahin, eryigitcaner, kaan77, 19YMK03, murat baltacı, Sinan66, annoca, besiktasimoley, ugurkartalizma, doganay, Ahmet Kömürcüler, Monza, Koa_lAA ve 318 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 137891 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

aralarında 5 yaş fark var. Muçi 18 yaşında ne yapıyormuş ona bkmk lazm.40 -50 semihe verilecek fara değil hayal ettirdiklerini verilecek para.hiç seviye atlamaz burada takılı kalırsa bile her zaman 10 milyon ederi olacak bir rkm.senede 15 gol civarı atacak forvetin ederi bundn aşağı da olmaz.
sorun o işde 18 yaşında ve 22 sinde ne olacağı belli değil ülkenin bu konudaki sabıkası düşünülünce o paraları verecek takım bulmak zor ben eder etmezinden çok verir vermeze takılıyorum bir hayaller vardır birde gerçekler emirhan içinde aynı hayaller vardı al işde alan takım ülkeye geri postaladı kalsın kadroda yetiştireyim demedi kiralamak demek senden bir iş olmaz demektir semih kötü demiyorum 40-50 veren varsa düşünülmesin bile diyorum hayalı değerlerden sıkıldım ben sadece ts maçında oyunda vardı onun dışında bütün maçlarda kayboldu kimse tr liginde 8 gol attı diye birine 50 m vermez oturur ne yapıyor diye izler ve hiç bir şey yapmıyor ortada bile yok gol atmasa oyunda olduğunu bile anlayamayacağız bunu eleştirmek için söylemiyorum bu kadroda hücum hattı bu kadar berbatken onun iyi olmasını beklemiyorum ama izleyen bakacak sahada birşey yapmayan kaybolan oyuncu görecek onamı verecek 50 m

Çevrimiçi Necmi

Aynen abi, Semihin kalçası 20 milyon eder sadece. Gerisini siz hesap edin. 😁
kalça som altın olsa etmez o para 😂

Çevrimiçi Samet Demir

kalça som altın olsa etmez o para 😂

Eder abi valla, çocuk kalçayı koyduğu zaman defans yıkamıyor çocuğu 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Eder abi valla, çocuk kalçayı koyduğu zaman defans yıkamıyor çocuğu 😁
etsin sonuçta beşiktaş kazanacak ama iyi pazarlamak şart

Çevrimiçi murat

sorun o işde 18 yaşında ve 22 sinde ne olacağı belli değil ülkenin bu konudaki sabıkası düşünülünce o paraları verecek takım bulmak zor ben eder etmezinden çok verir vermeze takılıyorum bir hayaller vardır birde gerçekler emirhan içinde aynı hayaller vardı al işde alan takım ülkeye geri postaladı kalsın kadroda yetiştireyim demedi kiralamak demek senden bir iş olmaz demektir semih kötü demiyorum 40-50 veren varsa düşünülmesin bile diyorum hayalı değerlerden sıkıldım ben sadece ts maçında oyunda vardı onun dışında bütün maçlarda kayboldu kimse tr liginde 8 gol attı diye birine 50 m vermez oturur ne yapıyor diye izler ve hiç bir şey yapmıyor ortada bile yok gol atmasa oyunda olduğunu bile anlayamayacağız bunu eleştirmek için söylemiyorum bu kadroda hücum hattı bu kadar berbatken onun iyi olmasını beklemiyorum ama izleyen bakacak sahada birşey yapmayan kaybolan oyuncu görecek onamı verecek 50 m
ben işin eder etmez kısmındayım verirler vermezler o ayrı konu.sonuçta bu çocuk Beşiktaş'ın kötü dönemine denk geldi de forma buldu.belki hiç forma yüzü göremeden bir yerlere kiraya verilip çürütülebilirdi de.senin de dediğin gibi yetenek sorunumuz yok onları işleme sorunumuz var.bu konuda yetkin bir kulübün elinde yetşseydi belki 100 milyonlar konuşuluyor oluyordu şimdi.semih hakkında ilk 5-6 sene önce yazmıştım bu çocuğun özel bir futbolcu olabileceğini ben bile görmüşsem konuşulan 50 milyon rakamı absürt değil.şu an evet gelecek teklifler 20 milyon civarı olabilir ama ben beklenilip doğru bir takım kimyası içinde kendini daha da geliştirip(yapabilirse) daha yüksek fiyata gönderilmesini yeğlerim.semih henüz pozisyonlarını kendi bularak goller attı.daha takım ona birşey katamadı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, gelecek sezon transfer çalışmalarına başladı.

Beşiktaş, Luuk de Jong ile yakından ilgileniyor.(Fanatik)

Çevrimiçi Necmi

ben işin eder etmez kısmındayım verirler vermezler o ayrı konu.sonuçta bu çocuk Beşiktaş'ın kötü dönemine denk geldi de forma buldu.belki hiç forma yüzü göremeden bir yerlere kiraya verilip çürütülebilirdi de.senin de dediğin gibi yetenek sorunumuz yok onları işleme sorunumuz var.bu konuda yetkin bir kulübün elinde yetşseydi belki 100 milyonlar konuşuluyor oluyordu şimdi.semih hakkında ilk 5-6 sene önce yazmıştım bu çocuğun özel bir futbolcu olabileceğini ben bile görmüşsem konuşulan 50 milyon rakamı absürt değil.şu an evet gelecek teklifler 20 milyon civarı olabilir ama ben beklenilip doğru bir takım kimyası içinde kendini daha da geliştirip(yapabilirse) daha yüksek fiyata gönderilmesini yeğlerim.semih henüz pozisyonlarını kendi bularak goller attı.daha takım ona birşey katamadı.
hatırladınmı şu çocukları yıllar önce konuşuyorduk hangilerinin ilerleyeceği o zamandan belliydi ama işde bizim gördüğümüzü kulüp görememişki hiç eğitmemişler çocuk yetenekle oynuyor ama bilgi yok zaten para verilirse yaşına ve yeteneğine verilir sahada yaptığına bakıpda vermezler
Hep hayaller sergen yetiştirmek öylede yapıyoruz saf kan yetenek ama başkada birşey olmayan amatör oyuncu yetiştiriyoruz millet burda benim gençleri eleştirdiğimi sanıyor bu çocuk oynayamaz dediğimde genç düşmanı diyorlar ama tepkim alt yapının kendisine seri üretim gibi yetenek buluyoruz iddaa ediyorum en yetenekli gençler hep beşiktaş alt yapısında oluyor ama değirmen gibide öğütüyoruz biz futbolcu yetiştirmiyoruz topluma iyi ahlaklı fertler yetiştiriyoruz yukarı çıktığında kazanma hırsı olmuyorki devlet memuru gibi oluyorlar şimdi kalk semihe demiregeye futbolu öğret yaşları olur 22 ondan sonrada zaten kaşar olurlar öyle rakamlar konuşulmaz
Semihin yeteneğinde oyuncular avrupada semihin yaşında 100 m görüyor aradaki farkı neyin yanlış olduğunu bulalım yoksa bizim ne dediğimizin önemi yok avrupalı sahada duracağı yeri bilmeyen oyuncuya bu paraları vermiyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, gelecek sezon transfer çalışmalarına başladı.

Beşiktaş, Luuk de Jong ile yakından ilgileniyor.(Fanatik)

Çevrimiçi uğur07

bu arada colley net kotu stoper. insallah gelecek sene gider. agir. adam takip etmiyor

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Sefa Kara

toni kross diyorlar 34 yaşında yazın sözleşmesi bitiyor.

https://www.transfermarkt.com.tr/toni-kroos/profil/spieler/31909

Çevrimiçi Samet Ç

Kroos gelmez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kim gelirse gelsin bu hocayla kesinlikle olmaz.

Bir hoca takıma hiç mi dokunamaz, hiç mi bir organizasyon hazirlayamaz. Saha icinde organize bir tane işimiz yok.

Kimse takımı kurmadı falan filan demesin bence, takımı kursa kendi de antrenman yaptırsa bu hocadan bir halt olmaz.

Çevrimiçi levitate

başka birisidir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

başka birisidir
rafa’nın da bu yıl sözleşmesi bitiyor. Hocanın bildiği tanıdığı oyuncu.. Olabilir mi?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Koke de olabilir..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Koke de olabilir..

Aman İspanyol oyuncu olmasın.

Eğer net bir oyun planın ve rol dagilimin yoksa İspanyol oyuncu oynayamaz. Ben bu hoca ile herhangi bir oyun planı olusturabilecegimizi düşünmüyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Aman İspanyol oyuncu olmasın.

Eğer net bir oyun planın ve rol dagilimin yoksa İspanyol oyuncu oynayamaz. Ben bu hoca ile herhangi bir oyun planı olusturabilecegimizi düşünmüyorum.

Glasner alacaktık abi ah varya..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi gokhans

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Sefa Kara

Kim gelirse gelsin bu hocayla kesinlikle olmaz.

Bir hoca takıma hiç mi dokunamaz, hiç mi bir organizasyon hazirlayamaz. Saha icinde organize bir tane işimiz yok.

Kimse takımı kurmadı falan filan demesin bence, takımı kursa kendi de antrenman yaptırsa bu hocadan bir halt olmaz.

katılıyorum yazın farklı bir hoca bakılmalı.

Tek iyi yaptığı şey bu hocanın defans , defansı baya toparladı son 6 maç 1  gol yedik ama hücumu kısır kanser.Portekiz milli takımını çalıştırırkende böyleydi bu maçlarını izlerken takım daha fazlasını oynayabilecekken takımı frenliyordu kanatlar ronaldo,quaresma,nani takım ateş ediyordu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

katılıyorum yazın farklı bir hoca bakılmalı.

Tek iyi yaptığı şey bu hocanın defans , defansı baya toparladı son 6 maç 1  gol yedik ama hücumu kısır kanser.Portekiz milli takımını çalıştırırkende böyleydi bu maçlarını izlerken takım daha fazlasını oynayabilecekken takımı frenliyordu kanatlar ronaldo,quaresma,nani takım ateş ediyordu.

Valla defansi topladı hikayesi sadece skora bağlı kocaman bir illüzyon.
Ligin 20. sırasındaki takim 20 defa ceza sahamızda girdi, 9 defa sut çekti. Defans yapıyoruz da rakip kaleye yaklaşamiyor durumu yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Birde değişikliklerde Ghezzal falan nedir ya?

Demir Ege son 10 dakika oynamayacak kadar kötü mü?

Bu çocuğu 3-4 maç sonra belki 15 ya da 20 dakika oynatacak, çocukta fırsat buldum diye kendini göstermek için  saçmalamanın  dibine vuracak

Santos dibine kadar yanlış adam ve üzerine ısrar edilecek bir profil değil

Çevrimiçi Necmi

8 numara diyor :)
belki alır sekiz oynatırlar beşiktaşta kim yerinde oynuyorki cr7 oynasın

Etiketler: