2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Samet Ç, levitate, Cihan1903, BlackEagle16, kartalizma190399, kartal meriç, tolga1903, Talisca1903, Kapkarakartal, hasankale, sEuL, zafkan, CemMert, Renton, Samet Demir, golazokartal, Nartallo, admsngl898, Koa_lAA, murat, sefaköykartali, Umutcan Kaya, Mehmet57, Savaş, kahyaoglueren, uğur07, ferdi1903, kaan77, 38life, blackeagle35 ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 76434 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Leeds United, Milot Rashica için Beşiktaş'a 7 M€ teklif etti.

Beşiktaş yönetimi, bu teklifi kabul etmezken, Rashica'da yönetime ayrılmak istemediğini iletti. (Takvim)

Çevrimiçi ulumemo

Siteye bakıyorum da transfere doyulmamış 5 ay önceden muhabbetlere başlanmış sanki :D :D bi nefeslenin abi daha yeni bitti sezon  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş yönetimi, bu teklifi kabul etmezken, Rashica'da yönetime ayrılmak istemediğini iletti. (Takvim)
transfer dönemi bitmiş neden teklif etsin
Fotomaç fanatik takvim iyi sallıyor

Çevrimiçi Talisca1903

yalan olduğu %99 da % 1 ihtimal doğruysa da satmıyorsak büyük enayilik yapıyoruz demektir

Çevrimiçi Samet Demir

yalan olduğu %99 da % 1 ihtimal doğruysa da satmıyorsak büyük enayilik yapıyoruz demektir
Bencede yalandır Cenk varken Rachica'ya teklif yapan akıl tutulması yaşıyodur.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Nkoudu 18 maçda 14 gol 4 asist ile oynuyormuş. Ahh şenol ahh, hep zarar ziyansın..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Monza

transfer dönemi bitmiş neden teklif etsin
Fotomaç fanatik takvim iyi sallıyor

İşleri sallamak. Bunların emekli ile ilgili haberlerinin yüzde biri doğru olsa, bugün emekli maaşı 100 bin TL olması lazımdı.

Çevrimiçi Monza

Nkoudu 18 maçda 14 gol 4 asist ile oynuyormuş. Ahh şenol ahh, hep zarar ziyansın..

Nkoudu'nun performansından ziyade, gittiğinden beri uzun süreli sakatlık yaşamaması şaşırtıcı.
Bizde son senesi hariç bi ligin başında bi de sonunda görebiliyorduk sahada olduğunu.

Çevrimiçi gokhans

Nkoudu'nun performansından ziyade, gittiğinden beri uzun süreli sakatlık yaşamaması şaşırtıcı.
Bizde son senesi hariç bi ligin başında bi de sonunda görebiliyorduk sahada olduğunu.
kanatta rebic, cenk, muleka falan oynayacağına 1.6 milyona nkoudu kalsaydı daha iyiydi. En kötü şimdiye kadar 3, 4 maç kurtarırdı. Ligin en hızlısıydı, sayesinde hızlı çıkıyor, rakibi hazırlıksız yakalıyorduk. Valerian onu çok iyi kullanıyordu.

Çevrimiçi Samet Demir

Buradaki şartlar arabistana göre daha ağır bence onunda etkisi var.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

bence o sakatlıkların hepsi yönetimle alakalıydı sergenli sezonda sakatlıklar yüzünden şampiyonluğu veriyorduk

Çevrimiçi Necmi

Buradaki şartlar arabistana göre daha ağır bence onunda etkisi var.
haftada bir günöü iki günmü ne antrenman yapılıyormuş bence orda sakatlık için daha riskli ortam var

Çevrimiçi levitate

achouri?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

achouri?
yanındaki izlandalı abi herhangi biri mi?

Çevrimiçi Samet Demir

yanındaki izlandalı abi herhangi biri mi?

Demesen resmi büyütüp bakmak aklıma gelmeyecek. Hep abla gözüyle baktım yanındakine valla :)

Çevrimiçi Mehmet57

Achouri mi? Keske. Boey’i maymuna cevirmisti iki macta da.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vavro, Colleyin sağ versiyonu. Sert iyi bir kesici ama topu oyuna sokma sıkıntısı yüksek.
Krejci benzeri alternatifler bulmaiyiz.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Vavro, Colleyin sağ versiyonu. Sert iyi bir kesici ama topu oyuna sokma sıkıntısı yüksek.
Krejci benzeri alternatifler bulmaiyiz.

Nino alacaktık ahh ahhh.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

jelert diyende var

sağ bek kovalayacaksak ne halt etmeye Svenson aldık?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nino alacaktık ahh ahhh.

Zenit bir ay önce 5m a kapattı. Kaçan balık değil balina.

Çevrimiçi levitate

sağ bek kovalayacaksak ne halt etmeye Svenson aldık?
bilmem, 6 ay idare etsin diye düşündüler galiba

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?t=XShiMIyVONEvp8nzkO2poQ&s=19

Çevrimiçi gokhans

?t=XShiMIyVONEvp8nzkO2poQ&s=19
ben josef’e benzetiyorum oyun yapısını. Ama sanki sosa gibi oyun kuran, pasör bir ortasahaya ihtiyacımız var gibi.

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Aha 😁😁😁

Etiketler: