2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

doganay, Akil Emre, Necmi, Kapkarakartal, kahyaoglueren, kartal meriç, gokhans, Cihan1903, Özgür Gültekin, Gökhan Güvenç, Sefa Kara, Georgetown, golazokartal, Gökhan Kurt, hasankale, Fatih_, Mehmet57, atikbayram, Zafer55, Savaş, blackeagle35, tolga1903, BlackEagle16, Bülent Yiğitcan, Renton, underworld, ergin, qp 383, radiohead, sting1981, Yancos, Dogan1903, BJKTÜRK23, fatihsahin, eryigitcaner, kaan77, 19YMK03, murat baltacı, Sinan66, annoca, besiktasimoley, ugurkartalizma, Ahmet Kömürcüler, Monza ve 315 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 137912 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Sefa Kara

Birde değişikliklerde Ghezzal falan nedir ya?

Demir Ege son 10 dakika oynamayacak kadar kötü mü?

Bu çocuğu 3-4 maç sonra belki 15 ya da 20 dakika oynatacak, çocukta fırsat buldum diye kendini göstermek için  saçmalamanın  dibine vuracak

Santos dibine kadar yanlış adam ve üzerine ısrar edilecek bir profil değil

o da doğru.

Çevrimiçi Sefa Kara

belki alır sekiz oynatırlar beşiktaşta kim yerinde oynuyorki cr7 oynasın

40 yaşında ronaldo veteran bile değil direk bağ-kur emeklisi  :ebebe:

Çevrimiçi Necmi

40 yaşında ronaldo veteran bile değil direk bağ-kur emeklisi  :ebebe:
ona emekli diyorsan bizimkileri gömmek lazım

Çevrimiçi sEuL

katılıyorum yazın farklı bir hoca bakılmalı.

Tek iyi yaptığı şey bu hocanın defans , defansı baya toparladı son 6 maç 1  gol yedik ama hücumu kısır kanser.Portekiz milli takımını çalıştırırkende böyleydi bu maçlarını izlerken takım daha fazlasını oynayabilecekken takımı frenliyordu kanatlar ronaldo,quaresma,nani takım ateş ediyordu.
Savunmanın zerre toparlandigj yok, sırf gol yemediğimiz için böyle soyleniyor ama rakipler iki pasta Necip - Colley ile basbasa kalıyorlar her maç.

Benim anlamadığim, Masu ile Onur ofansta neredeyse hemen hemen hiç gözükmediler. Öyle önde basıp rakibi boğmaya çalıştığımız bir oyunda yok sahada. Ama buna rağmen rakibin her uzun topunda Onur ile Masuaku rakiplerinin arkasında kalıp rakip kovaladılar maç boyu.

Savunmada o kadar dağınık görünüp gol yemememiz mucize aslında. Ligin dibindeki Ist bizim ceza sahamız içersinde 20 kere topla buluştu ve çok rahat pozisyona girdi. Adamların gol beklentisi bizim gol beklentimiz ile aynı zaten.

Necip ile Colley gomuluyor her yerde ama maçı aslında bu ikilinin aldırdığıni göremiyor birçokları. 

Çevrimiçi Samet Demir

Savunmanın zerre toparlandigj yok, sırf gol yemediğimiz için böyle soyleniyor ama rakipler iki pasta Necip - Colley ile basbasa kalıyorlar her maç.

Benim anlamadığim, Masu ile Onur ofansta neredeyse hemen hemen hiç gözükmediler. Öyle önde basıp rakibi boğmaya çalıştığımız bir oyunda yok sahada. Ama buna rağmen rakibin her uzun topunda Onur ile Masuaku rakiplerinin arkasında kalıp rakip kovaladılar maç boyu.

Savunmada o kadar dağınık görünüp gol yemememiz mucize aslında. Ligin dibindeki Ist bizim ceza sahamız içersinde 20 kere topla buluştu ve çok rahat pozisyona girdi. Adamların gol beklentisi bizim gol beklentimiz ile aynı zaten.

Necip ile Colley gomuluyor her yerde ama maçı aslında bu ikilinin aldırdığıni göremiyor birçokları.
Takım boyunu kısaltıp, ileride top tutabilen bir forvete ihtiyacımız var. En önemli konu takımın boyunun uzun kalması. Necip geride kalıyor, cenk de ileride, gedson bölge tutmuyor, koşarak açığını kapatıyor derken değişik bir oyun ortaya çıkıyor. Yine geçen yaz transfer dönemi geldi aklıma. Anç seni anıyorum....
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Takım boyunu kısaltıp, ileride top tutabilen bir forvete ihtiyacımız var. En önemli konu takımın boyunun uzun kalması. Necip geride kalıyor, cenk de ileride, gedson bölge tutmuyor, koşarak açığını kapatıyor derken değişik bir oyun ortaya çıkıyor. Yine geçen yaz transfer dönemi geldi aklıma. Anç seni anıyorum....
cenk ve gedson takıntısı var hocanın. İnatla aynı şeyi deniyor. Yetersiz salih bile girince fark yarattı ortasahada. Cenk yerine muçi geçince, kanat çalışmaya başladı. Weghorst tarzı top tutacak, ilerde top dagıtıp alan açıcak, stoperlerle güreşcek pivot santrafor şart oğlu şart.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

cenk ve gedson takıntısı var hocanın. İnatla aynı şeyi deniyor. Yetersiz salih bile girince fark yarattı ortasahada. Cenk yerine muçi geçince, kanat çalışmaya başladı. Weghorst tarzı top tutacak, ilerde top dagıtıp alan açıcak, stoperlerle güreşcek pivot santrafor şart oğlu şart.
Yazın 6-7 oyuncu daha almamız gerekiyor. Amirin durumuda önemli tabi. Düşünmeye başlayınca kalbim sıkışıyor. Yönetimin işi zor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı celiker1

Semih'e 30+ teklif gelirse satıp gelecek para ile Muci gibi 21-23 yaş aralığında 10 ar milyon bandında al veri olan,tempolu sekiz numara-adam geçebilen,kuvvetli,süratli sağ ön ve üst düzey golcü alırdım..Normalde 30+ yaşında oyuncu alınmasına,helede para bağlanmasına karşıyım ama Abou ve Muleka'dan 7-8 milyon euro gibi para alarak çıkıp,özel bir oyuncu olduğu için  Rafa Silva'da imza parası olarak kullanırdım.Muci'yi sol öne atardım böylelikle.İki stoper ve sağ bek işinide Koç ve Özhilhan abiler çözsün artık😀
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2024, 01:37:15 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Yazın 6-7 oyuncu daha almamız gerekiyor. Amirin durumuda önemli tabi. Düşünmeye başlayınca kalbim sıkışıyor. Yönetimin işi zor.
ben musrati ox muçi orta sahasını merak ediyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Musrati
Amir-Ox
Muci
Semih-Haller

Şöyle bir hayalim var benimde. Tabi bu dizilimde bekler hayvan gibi güçlü olması lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Gedson'u bir şekilde satıp Gronbaek'i almak lazım 10 milyona biter o transfer.

Çevrimiçi Samet Ç

Santrafor için isimli biri alınacaksa Schick'e gidilebilir potansiyel kovalayacaksak Plzen'den Durosinmi'ye bakmak lazım.

Çevrimiçi Talisca1903

Santrafor için isimli biri alınacaksa Schick'e gidilebilir potansiyel kovalayacaksak Plzen'den Durosinmi'ye bakmak lazım.
Schick bize vermez leverkusen alsak iyi olurda

Çevrimiçi levitate

Schick bize vermez leverkusen alsak iyi olurda
oynatmıyorlar niye vermesinler abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

oynatmıyorlar niye vermesinler abi
oynuyor atmayada başladı ben isterim gelsin ama bence zor transfer

Çevrimiçi levitate

en son aralık ayında atmış abi...

önüne borja iglesias aldılar + boniface dönecek ucuza alırız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Schick oynamıyor ellerinde Hlozek ve Boniface var zaten

Çevrimiçi Samet Demir

Ben Füllkrug istiyorum ya çok hoşuma gidiyor da yaşı 31 olmuş.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Abi sakatlık problemi olmayan bir ox'un takımda kalmasını çok isterim. En rezil dönemde ayakta kalan ve mücadele eden tek adamdı. Bahsettiğin orta sahayı da görmek güzel olurdu.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

17 yaşında çocuğu 6 milyona almışlar. İstesek kaç çekerler acaba?

Çevrimiçi Sefa Kara

Yerli rotasyonda çok iş yapar ama 10 milyon € dan aşağı istemezler.

Can Uzun

https://www.transfermarkt.com.tr/can-uzun/profil/spieler/816585

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yerli rotasyonda çok iş yapar ama 10 milyon € dan aşağı istemezler.

Can Uzun

https://www.transfermarkt.com.tr/can-uzun/profil/spieler/816585

Bu çocuğun yolu daha buralara düşmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu çocuğun yolu daha buralara düşmez.

parasını verirsen düşer bastırıp alacaksın.muçi,musrati gibi.

Çevrimdışı Unnamed

parasını verirsen düşer bastırıp alacaksın.muçi,musrati gibi.

Sanki Musrati ile Muci'nin talibi coktu. Can Uzun gibi gözde oyuncuları para ile bile getiremezsin hedefsiz takımlara.

Çevrimiçi Talisca1903

Etiketler: