UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8252 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Abushhhh.  Doublee

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu eric bailly çok açık biçimde elimizdeki en iyi stoper. neden sürekli oynamıyor?

Çevrimdışı İzmitlibjk

Abouuuuuu shoooewwwwww nhahaha
Hoca rebici al hocaaaa adamı forma sokmamız lazım kazanmamız lazım hocaa

Çevrimdışı Liquidator

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, stadı terketti!
Cehenneme kadar yolu var

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı zubeyirbaya

biri dinlendirilecekse abou dinlendirilsin gedson gibi onu da pert edeceğiz yoksa. tirana maçlarından beri havada karada full oynatıyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şunun elini kolunu baglamak lazım.

?s=19

Çevrimdışı İzmitlibjk

Degisikliklere bak.... bu senol gunes futboldan anliyorsa....

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimdışı 38life

10 kişi kaldık diye bu kadar mahkum oynamanın bir anlamı var mı ya? Karşında noname futbolculardan oluşan bir takım var. Sen koskoca Beşiktaşsın. Nedir bu acziyet?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı zubeyirbaya

hiç kontraatak tehdidi diyebileceğimiz bir oyuncu da yok takımda onu farkediyoruz tekrardan.

Çevrimiçi sEuL

10 kişi kaldık diye bu kadar mahkum oynamanın bir anlamı var mı ya? Karşında noname futbolculardan oluşan bir takım var. Sen koskoca Beşiktaşsın. Nedir bu acziyet?
11 kisi oynarkende rakip durmadan net pozisyonlara giriyordu. Degisen birsey yok aslinda.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı bjkozy

Rahat kazanacagin macin icine ediyorlar.

Son dakika yersek hic sasirmayin

Çevrimdışı zubeyirbaya

eh bu kadar yaslanıp sürekli yay ve çevresinden şut imkanı verirsen normal sonuç. aynı oyunu devam ettirirsek son dilimde de durum sakat.

Çevrimiçi MUSTAFA_

11 kişi hiç sahada olamadığımız için 8 kişi kalınca rakip bizi sürklase etti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimdışı 38life

Yazacak bir şey bulamıyorum. Şenol Güneş o kadar kötü ki... o kadar kötü ki...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz şapkadan tavşan futbolu oynadıkça bir şey kazanamamaya devam ediyoruz. Her yere aynı anda havlu atmayı bekliyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

en çok da mehmet büyükekşi'ye gereken dersin verildiği şu gün takımın düşman sevindiren halini sinir bozucu buluyorum.

Etiketler: