UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8248 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 05.10.2023
Saat : 19:45
Stadyum : Beşiktaş Stadyumu
Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir
VAR: Ziv Adler - Nati Dotan
Yayın : Exxen

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Sefa Kara

işte bu attın zehirli oku
galibiyet is loading

totem yapıyorum artık yapcak birşey yok  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Böyle ruhsuz oynayan oyuncu topluluğu ile ancak yenilgi olur sonuç. Galibiyet sürpriz, beraberlik yönetim ve Güneş için iyi sonuç olur. Anladığım kadarıyla bundan sonra amaç koltukta kalma süresini arttırmak. Ama buradan dönüş olacağını düşünüyorlarsa yanılıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ravenman

Renkdaş takımlara hiç görmedim şanşlı olduğumuzu.

Benim gençliğim Valencia ve Rosenborg yenilgileriyle geçti.

Diğer siyah-beyaz takımlar:

- Juventus
- Newcastle United
- Partizan Belgrad
- Fulham
- Botafogo
- PAOK
- Atletico Mineiro
- Sturm Graz
- Borussia Mönchengladbach
- Notts County
- Udinese
- Figueirense
- St. Mirren

Lakin bu maçı alacaz ve tribünler galibiyete rağmen yönetimi protesto edecek.

Çevrimiçi gokhans

Her sezon, her kadro ile hep umudumuz olurdu. Şu an o kadar umutsuzumki, özellikle dün gs galibiyeti iyice moralimi enerjimi tüketti. Acayip mutsuz ve üzgünüm.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Her sezon, her kadro ile hep umudumuz olurdu. Şu an o kadar umutsuzumki, özellikle dün gs galibiyeti iyice moralimi enerjimi tüketti. Acayip mutsuz ve üzgünüm.
bu yönetim geldiğinden beri şampiyon olduğumuz sene dahil hiç ümitli olmadım zaten hem bunlar hem sergen olunca mucize şampiyonluk dedim
Transferi dışardan biri yapsa ve ellerine mükemmel kadro verse parasınıda ödese bunlar o kadro şampiyon olamadın diye her şeyi yapar bunların nesine güvenipde ümitleniyorsunuzki ben geldikleri gün söyledim bunlar beşiktaşı anadolu kulübü yapmaya geldiler
Şimdi millet tepki gösterince gülüyorum iş işden geçtikten sonra tepki göstersen ne olur göstermesen ne olur bugün gitseler yeni gelecek yönetimin şansı olmazki bunların yıktıklarını kaç yılda onaracaklar herkes yd ye laf söylüyor ama bunların yerine ona bile razı olurum en azından beşiktaşlı bilerek isteyerek beşiktaşa kötülük yapmaz

Çevrimdışı Ravenman

Avrupdaki maç karnemiz:

Toplam 237 maç

90 galibiyet
48 beraberlik
99 yenilgi

Atılan gol 314
Yediğimiz gol 352

Çevrimdışı Sefa Kara

Gedson,rebic,bailly oynayacak herhalde.

Ersin
Rosier
Bailly
Omar
Masu
Hacı
Gedson
Oxled
Raşitsa
Muleka
Aboubakar

böyle çıkarız.

Çevrimdışı Ravenman

Rebic ve Gedson'u oynatmaz.

Maça Israil federasyonundan David Fuxman'ı vermişler.

İsime bak çay demle :)

Kazanırsak temizden bi 500.000 euro koyarız cebimize.

Başkanın karısının ipoteğini de öderiz.
[ Son Düzenleme: 04 Ekim 2023, 19:03:01 Ravenman ]

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimdışı Ravenman

gedson yine sakatlanmıs.

Şenol sayesinde.

Sezon başladığından beri her maç 90 dakika oynadı. Bir defa bile rotasyona girmedi, kulübede oturtmadı, nefes aldırtmadı. Dostluk maçlarında bile 90 dakika oynadı. Ronaldo bile patlardı.

Böyle enerjik ve koşan oyuncuyu sen tüm sezon her maç 90 dakika oynatırsan sonunda patlar gider.

Geçen sezon toplamda 3 maç bile kaçırmayan adam şimdi 3 maçtır yok oda sezon başında. İsmail Kartal ve Okan Buruk bile Tadiç'i, Dzeko'yu, Ziyech'i, Zaha'yı dinlendiriyor.

Şenol Güneş kadar izleme özürlüsü ve rotasyon özürlüsü teknik direktör görmedim hayatımda.

Çevrimiçi Necmi

gedson yine sakatlanmıs.
antrenman yapıp fiziken iyi olmazsan bu kadar yüklenince sakatlık kaçınılmaz olur bir sürü oyuncu al hiç birini hazırlama eldeki bir avuç oyuncuya yüklen bedeli bu olur hala oyuncular hazır olunca iyi takım olacağız diyor iyide geçen sene valerianı kullanıp başarısızlığını kapattılar kendilerince bu sene şampiyonluk kaçtıktan sonra kimse yemez iyi takım olmamızı

Çevrimiçi Samet Demir

Bailly, Ghezzal ve Ox 11 başlıyacakmış, mevzu dönüp dolaşıp @Necmi abinin söylediği hocanın avrupa sevdasına geliyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Bailly, Ghezzal ve Ox 11 başlıyacakmış, mevzu dönüp dolaşıp @Necmi abinin söylediği hocanın avrupa sevdasına geliyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gelsin bence ligde biz bu sene başarılı olamayız avrupada kupa daha gerçekci hedef.

Cenk'te ilk 11 başlaycakmış öz evladını kayırmaya devam ediyor.
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2023, 17:30:35 Sefa Kara ]

Çevrimdışı Sefa Kara

luganoyu bile yenebilecekmiyiz acaba şüphesi var.Bir ara napoli yeniyorduk.Bu klübü bu hale kim getirdiyse kimin emeği varsa hepsinin ...........

Çevrimiçi sEuL

Sen bir macta bazi oyuncularin uzerini cizip haftalardir sahada yuruyen Cenk’i her maç boyle oynatirsan ne sahaya cikan nede yedek klubesinde oturan oyunculari bir hedefe motive edebilirsin. Cenk’in bu maça cikip hat trick yapmasi umurumda degil.

Teknik taktik, fizik kondisyon, bireysel gelisim, forma adaleti ne ararsan yok takimda.

Şenol gibi modasi gecmis bir antikadan ve basiretsiz ekibinden en kısa zamanda kurtulmak dilegi ile.

Çevrimdışı Sefa Kara

Sen bir macta bazi oyuncularin uzerini cizip haftalardir sahada yuruyen Cenk’i her maç boyle oynatirsan ne sahaya cikan nede yedek klubesinde oturan oyunculari bir hedefe motive edebilirsin. Cenk’in bu maça cikip hat trick yapmasi umurumda degil.

Teknik taktik, fizik kondisyon, bireysel gelisim, forma adaleti ne ararsan yok takimda.

Şenol gibi modasi gecmis bir antikadan ve basiretsiz ekibinden en kısa zamanda kurtulmak dilegi ile.

ve yönetimden kurtulmamız dileğiyle.

Çevrimdışı Liquidator

?t=d_y-moMXhVms8ybInIWxiA&s=19

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Şu maç baskılı, bol pozsiyonlu, bol gollü oynayıp taraftarın biraz olsun sevindirilebilecegi bir kaç maçtan biri. Ama gel gör ki aynı tas aynı hamamız yine. Şenol Güneş aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar bekliyor. Hala Salih, Amir, Ox ortasahasindan medet umuyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

ya bizim oyuncularimiz yetenek fakiri ya da gercekten senol gunes bunlara hucum yapmayin talimati veriyor.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı zubeyirbaya

büyük kaptan büyük operasyon elemanı sahada. 11'in en değerli parçası. olmasaydın olmazdık aşkıyla sarılıyor kulübemiz ona.

epeydir olduğu gibi bu maçta da daha ne yaptığını bilen bir rakip izliyoruz. total değeri 20 milyonluk rakip de olsa bu böyle. ee herkes iyi kötü bir teknik direktör çalıştırıyor artık bu devirde.

takım şu taraftardan bari az olsun utanır da iki bir şeyler yapar diye ümit etmekten başka çare yok.

Çevrimdışı Liquidator

Berbat durumdayız. Hocada maşAllah Cenkden vazgeçemiyor. Zormu şu Cenkin yerine Rebici oynatmak??

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Etiketler: