UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8805 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimiçi MUSTAFA_

Geç kadılar... Maça odaklanmak hata bundan sonra. Tezahurat yapmak boşa. En büyük destek protokol tribünüdekilere...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Önce Şenol gidecek, sonra Mayıs'ta yönetim gidecek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önce Şenol gidecek, sonra Mayıs'ta yönetim gidecek.
Mayısa kalırsa gelecek sezon başlamadan biter...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı bjkozy

Adamlar deplasmanda Man United yeniyor

Biz kendi sahamizda Luganoya yeniliyoruz

Feberin eski oyuncusu Lugano bile daha taninmis  bu kazmalardan

Çevrimiçi Savaş

Hadi artık lütfen düşün su takımın yakasından...

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Mayısa kalırsa gelecek sezon başlamadan biter...

Yönetim hiçbir şekilde istifa etmez. Onu unutun. Kendi istekleriyle gitmelerinin %1 bile ihtimali yok. Girmelerinin tek yolu seçim.

Çevrimiçi Mehmet57

YONETIM GITSIN﹗ diyeceklerine ilk once o sevgili Senol hocalarini istifaya cagirsinlar. Once Senol, sonra yonetim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu istatistik ne?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yakamızdan da bir düşse de kurtulsak...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi gokhans

YONETIM GITSIN﹗ diyeceklerine ilk once o sevgili Senol hocalarini istifaya cagirsinlar. Once Senol, sonra yonetim.
önce yönetim. Bu yönetimle pep dahi gelse başarılı olamaz.. yönetim gitmeden başka hoca yemeye gerek yok..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tarihi skor da geldi...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

önce yönetim. Bu yönetimle pep dahi gelse başarılı olamaz.. yönetim gitmeden başka hoca yemeye gerek yok..

Su istatistikleri yaptiran yonetim degil, Senoldur. Ve bu kac mactir boyle. Yonetimi sonuna kadar elestiri hak ediyor, lakin Lugano’da daha iyi oyuncular mi var? Senol Gunes kanser hucresi gibi, futbolu yok etti takimda.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=46

Çevrimiçi sEuL

Ben bunu anlamiyorum, 1 senedir takim birsey oynamiyor ama Senol’a tepki yok. Ulan Seba’yi gonderdi bu taraftar, (...) ne kadarda çok kredisi varmis. Lanet olsun ya.

Çevrimiçi Sefa Kara

anç,şenol el ele istifa etmeden Beşiktaş maçlarını izlemek pek akıl karı değil zira kafayı bozacağız.

Çevrimdışı zubeyirbaya

yönetimin rezalet olması takımın hocası olmadığı gerçeğini gölgelemesin. şenol da acilen tepkilerden nasibini almalı. geçirilen her gün ziyan.

Çevrimdışı KartalınGücü

Aynen öyle.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Şenol hoca basın toplantısına çıkma!! Konuşma gözünü seveyim, yardimcini gonder istifanı ilet topla esyalarini git evine bir daha da kulube yaklasma rica ediyorum.

Çevrimdışı 38life

Bu yanlış bir bakış açısı. Şuan Beşiktaş'ın hocası olarak eğitimli bir köpeği getirsen bundan daha kötü sonuçlar almaz takım. Çünkü köpek takıma geri yaslanın talimatı veremeyeceği için futbolcular kendi insiyatifiyle adam gibi top oynar.

Suanki durum yonetimlik bir durum değil. İsterse başkanlık koltuğunda 12numara admin olsun. Bu kadar kötü oynamaz Beşiktaş. Konuşulması gereken hocadır şuan. Yönetimi zaten yıllardır istifaya davet ediyoruz ediyorum ben şahsen. Ama şuan oklar hocaya cevrilmek zorunda. Böyle takım yönetilmez.

Çevrimdışı Ravenman

Mehmet Büyükekşi gibi bir kanser hücresini staddan kovdun, fakat içimizde daha büyük hücreler varmış!..

Yazıklar olsun! Sadece 500.000 euro çöpe gitmedi, herşey çöpe gitti.

Hem ligde hem Avrupada havlu attık.

Bu gece hem Şenolun hem Çebinin evine gidilmezse bizede yazıklar olsun!

Çevrimiçi Samet Demir

Topla oynama yüzdemizde yerlere düştü. Tutanacak dalımızda kalmadı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi fatihsahin

Trabzondan 3 ye adanadan 4 ye luganodan 3 ye ben hayatımda böyle bir sezon hatırlamıyorum

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı Ravenman

Trabzondan 3 ye adanadan 4 ye luganodan 3 ye ben hayatımda böyle bir sezon hatırlamıyorum

(...) hoca gitmese Bodo/Glimten de 5 yeriz.

Cincon'dan da 6 falan yeriz.
[ Son Düzenleme: 05 Ekim 2023, 21:58:34 Ravenman ]

Çevrimiçi gokhans

istifaya sebep olacaksa ben razıyım. Hergün öleceğimize 1 gün ölürüz. Alışığızda zaten sıkıntı yok..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi fatihsahin

Bu takımdan daha güçsüz kadro ile arsenale liverpoola kafa tutuyorken evinde luganodan 3 ye gerçekten takımın ruhunu aldı hoca

siyah beyaz

Etiketler: