Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 344388 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

utanmaz herif... hiç mi yüzün kızarmadı bunu derken.

Çevrimiçi Necmi

hasan arattanda fernando santostanda bu takımdan da bi cacık olmaz. en az 5 sene şampiyon falanda olamayız.
Müstahak bu takıma sana başarı kazandırmış Şenol Güneş ve Sergen Yalçın'a gelince küreklerle koşuldu sanki renklileri şampiyon yapılmış gibi ne hakaretler neler edindi. Sen meyve veren ağacı taşlarsan o yerde bitkiler büyümez tabi.
hani nerde meyve veren ağaç bu ağacı şenol dikmedimi 🤔

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Açıklamaya bak "Demir Ege yi oyuna alsaydım oyunu tutmak istediğimiz sonucu çıkardı. Çünkü kendisi tam bir 6 numara"

Amartey zaten müthiş top kesmenin yani sıra ileriye acaip kilit paslar attı ama ileri uc kazma olduğu için değerlendiremedi.

Tam bir Dunning Krueger sendromu, hepimize geçmiş olsun.

Çevrimiçi Necmi

utanmaz herif... hiç mi yüzün kızarmadı bunu derken.
neden utansın defansif oynamadık adam ileri çıkın deyip durdu maç boyu takım geri yaslanıyorsa hoca ne yapsın bu konuda eleştirmem takım neden geri yaslanıyor bunu sorar eleştiririm ilerde top tutamayan adamlarla ne yaparsan yap top geri geliyor işde
Dört hoca yemiş takımda hala hocamı eleştiriyorsunuz

musratiyi kötü eden gedsonun olmayışı kanatların olmayışı hiç biir atak sonlandırılamadı sağdan atak yaptık deniliyor yahu bir orta bile geçmedi hepsini rakibe çarptırmak nedir semih cenk dönüşümü oynadılar solda ikiside rezaletti masuaku patladı bir nejip bir muçi ile bu kadar olur abuş sallamıyor rosier gitti sağbek katkısı alamıyorsun gedson yok salih sakat rebic hiç yok zaten warol svenson aldın vasat  nejip onur kesemeyecek adamlar burada ben kendi adıma hocayı eleştirmem devre arası 2 kanat alsalardı o zaman farklı konuşabilirdim ama bu kadro eksik

yok ya gedson çöp yok ya kötü adma diye burda bizim taraftarlar çok bilmişlik yapıyordu. gs taraftarının tufasına düşmüştü yok işte gedsonun olmaması daha iyi falan diyen tipler oluyordu. doğru karşıda da ronaldolar falan var zaten. samet aybaba bile hasan türklerle gökhan süzenlerle izlenebilir maç sunuyordu. şenol ismail köybaşılarla sergen forvette gökhan töreyle bile izlenebilir maçlar sunuyordu.

BUNLARIN HEPSİ BAHANE!!!!!! Kadro ne zaman yetersiz olur biliyor musun kardeşim sen tek kale oynarsın adam gider çizgide atamaz adam gider kaleciyle 4-5 tane kaçırır bu adam napsın gol mu atsın dersin. Veya içeride bir akhisar maçımız vardı tek kale oynamıştık adamlar iki tane bizim adama çarptırıp 2-0 yenmişti tolga hatalı goller yemişti. O zaman dersinki kalecin böyle kadro yetersiz dersin. Ne düzgün bir savunma ne düzgün bir hücum setleri izleyebiliyorsun. Senin hocan ölmüş cenkten ölmüş amarteyiden vücudun bir bölgesini bekliyor. Ne bir umut ne bir şey var. Dalga geçilen valerien bile bir sistemi vardı en azından. İlk maçlarda ümit vermişti. Bu takım bireysel yeteneklere bağlı tamamen oyuncu performansıan bağlı takım oldu. Bu takım hocasızda aynı şeyi yapar.

hani nerde meyve veren ağaç bu ağacı şenol dikmedimi 🤔

Şenol 2 sene şampiyonluk 1 şampiyonlar ligi gruptan namağlup çıkma ve 1 tane de avrupa çeyrek finali bırakmış takıma. Bu adama saygı duyup helal olsun diyeceğimize hala şenol böyle yaptı böyle etti. Tamam son gelişinde kendi sonunu hazırladı. Ben de dedim yönetimi korumayacaksın korursan en büyük suçlu sen olursun diye. Öyle de oldu. En kötü şenol bile fenere deplasmanda gsyi içeride 3ledi. Onu geç ya umutlarla rebocholarla çıkan avcı bile içeride gsyi yendi. Siz şenola sergene sallayıpta bunlara nasıl hocacı olabiliyorsunuz hiç mantıklı değil abi.

Çevrimiçi Talisca1903

yok ya gedson çöp yok ya kötü adma diye burda bizim taraftarlar çok bilmişlik yapıyordu. gs taraftarının tufasına düşmüştü yok işte gedsonun olmaması daha iyi falan diyen tipler oluyordu. doğru karşıda da ronaldolar falan var zaten. samet aybaba bile hasan türklerle gökhan süzenlerle izlenebilir maç sunuyordu. şenol ismail köybaşılarla sergen forvette gökhan töreyle bile izlenebilir maçlar sunuyordu.

BUNLARIN HEPSİ BAHANE!!!!!! Kadro ne zaman yetersiz olur biliyor musun kardeşim sen tek kale oynarsın adam gider çizgide atamaz adam gider kaleciyle 4-5 tane kaçırır bu adam napsın gol mu atsın dersin. Veya içeride bir akhisar maçımız vardı tek kale oynamıştık adamlar iki tane bizim adama çarptırıp 2-0 yenmişti tolga hatalı goller yemişti. O zaman dersinki kalecin böyle kadro yetersiz dersin. Ne düzgün bir savunma ne düzgün bir hücum setleri izleyebiliyorsun. Senin hocan ölmüş cenkten ölmüş amarteyiden vücudun bir bölgesini bekliyor. Ne bir umut ne bir şey var. Dalga geçilen valerien bile bir sistemi vardı en azından. İlk maçlarda ümit vermişti. Bu takım bireysel yeteneklere bağlı tamamen oyuncu performansıan bağlı takım oldu. Bu takım hocasızda aynı şeyi yapar.
kardeşim güzel kardeşim gedson savundum diye futbol cahili ilan edilmiş adamım ben Şenol Güneş savunduğum için yemediğim linç kalmadı benim sen yanlış yere sitem ediyorsun aynı şeyleri söylüyoruz birebir nasıl farklı anladın  :icool: :icool:

neden utansın defansif oynamadık adam ileri çıkın deyip durdu maç boyu takım geri yaslanıyorsa hoca ne yapsın bu konuda eleştirmem takım neden geri yaslanıyor bunu sorar eleştiririm ilerde top tutamayan adamlarla ne yaparsan yap top geri geliyor işde
Dört hoca yemiş takımda hala hocamı eleştiriyorsunuz

Ofansif mi oynadık gol beklentisi 0.33 mü ne ??? Yeterli hücum yapamadık de vs falan yine anlarım. Ama resmen adam vücudun bir bölgesini geçiyor. Sen amarteyi oynatıyorsun ya  dalga geçer gibi diyorsun ki demir ege 6 numara falan. Demir ege takımda kilit pas atabilen oyunculardan biri onun yerine gidip amartey denen bilmem neyi oynatıyorsun. Hocada ışık versin o zaman eleştirmeyelim. Eğer bu takım 4 tane hoca yediyse hocasız çıksın ozaman maçlara.

Futbolcular nasıl bu hakemler bizi şampiyonluk vermeyecek diye salmalarına karşıysam hocaların da ya bu takımdan bir şey olmaz diyip salmalarına karşıyım. Bir şey yapmayacaksa gelmyiecek o zaman emekli ikramiye almasına. Yallah yunansitana o zaman santos

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol 2 sene şampiyonluk 1 şampiyonlar ligi gruptan namağlup çıkma ve 1 tane de avrupa çeyrek finali bırakmış takıma. Bu adama saygı duyup helal olsun diyeceğimize hala şenol böyle yaptı böyle etti. Tamam son gelişinde kendi sonunu hazırladı. Ben de dedim yönetimi korumayacaksın korursan en büyük suçlu sen olursun diye. Öyle de oldu. En kötü şenol bile fenere deplasmanda gsyi içeride 3ledi. Onu geç ya umutlarla rebocholarla çıkan avcı bile içeride gsyi yendi. Siz şenola sergene sallayıpta bunlara nasıl hocacı olabiliyorsunuz hiç mantıklı değil abi.
tehlikeli sularda yüzüyorsun Şenol Güneş savunuyorsun linç is loading...

gedson savunursan futbol cahilide çıkarsın aman dikkat

Bu yazdıklarım ironi  :icool: :icool:

Çevrimiçi Samet Demir

Dostum bu takımı kim bu halde bırakıp kaçtı? çıkar ağzındaki baklayı? Yaz kampında takımın başında ben mi vardım? Alınan oyunculara ben mi onay verdim? Yani adamın şirazesini kaydırıyorsunuz iyice.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

sir alex fergusonla aynı şeyleri yazıp farklı konuma düşüp Necmi abiyle tamamen zıt yazıp nasıl aynı platformda buluştuk nasıl bir açmaz bu :icool: :icool: :icool:

kardeşim güzel kardeşim gedson savundum diye futbol cahili ilan edilmiş adamım ben Şenol Güneş savunduğum için yemediğim linç kalmadı benim sen yanlış yere sitem ediyorsun aynı şeyleri söylüyoruz birebir nasıl farklı anladın  :icool: :icool:

yanlış anlama kardeşim sözüm sana ona buna değil sözüm genel olarak taraftarlara. Bu takıma başarı kazandırdığı için şenol güneşi sergen yalçını fikret ormanı vs sevdik doğruları/yanlışları uygunlukları konuşulur ama destekledik diye şenolcu sergenci fo olmadığımız kaldı. Siz beşiktaşlı değilsiniz bilmem necisiniz diyen mi dersin milyon tane olay. Benim hayalim her zaman böyle genç yabancı hoca bilimselliğe yatkın bir sistem oturtacak maçı izledikten sonra abi elimizden geleni yaptık olmadı sağlık olsun diyip rahat rahat önüme bakıcak abi bu takıma bir forvet daha geldi mi neler olur vs diye hayal kurdurtacak hocalar yönetimler istiyorum. Aynı zamanda bize başarı kazandırmış şenol sergenin teşekkür edip güzel hatıralarla hatırlıyorum eksik yönlerini tamamlayacak onları aratmayacak insanlar aryıroum .

Çevrimiçi Talisca1903

Dostum bu takımı kim bu halde bırakıp kaçtı? çıkar ağzındaki baklayı? Yaz kampında takımın başında ben mi vardım? Alınan oyunculara ben mi onay verdim? Yani adamın şirazesini kaydırıyorsunuz iyice.
hah ahanda geldi Samet dedim ben sana linç is coming :tabe: :tabe:

Çevrimiçi levitate

Açıklamaya bak "Demir Ege yi oyuna alsaydım oyunu tutmak istediğimiz sonucu çıkardı. Çünkü kendisi tam bir 6 numara"

Amartey zaten müthiş top kesmenin yani sıra ileriye acaip kilit paslar attı ama ileri uc kazma olduğu için değerlendiremedi.

Tam bir Dunning Krueger sendromu, hepimize geçmiş olsun.
şaka olsa keşke
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

abi kimse gömmedi gedsonu ya noluyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

suçlusu şenol güneştir ama yaptığı transferlerden falan değil. ANÇ denen Beşiktaş'ı bu hale düşüren başkanın arkasında durarak yaptı bunu. İlk günden çıkıp benim istediğim adamları almıyorlar benim istediklerim bunlar değil diyip direk atıcaktı taraftarın önüne. O ise bir olalım bütün olalımkarşıya bütün olalım diye kendince haklı ama bu yönetim içni asla haketmeyecek bir şey yapıp kendini yaktı.

Adama gelip çürük elmalar sunup bune ya hepsi çürük diyeceğine gidip hangisi en az çürük diyip kendince bir şeyler seçti ki hoca oyuncu parlatma konusunda iyi oyuncu seçme konusunda değil. Sen bu adamı tıpkı sergende olduğu gibi scout basın sözcüsü hoca vs bütün yükleri yükleyip olmayınca ehe olmadı ehe dersen olmaz tabi. Fikret Orman'ın yaptığı gibi sen bu adama cevherleri vereceksin bu adam işleyecek. Sergen'i de böyle bitirdiler. Bunlar belli bir yönde iyi hocalar. ama eksik yönleri de mevcut.

Çevrimiçi Talisca1903

şaka olsa keşke
yok bak Necmi abinin aksine rashicayı kanattan ortaya almasını ben mantıklı buldum çünkü kanatta yeterince yetersiz ve işlevsizdi en azından musratinin önünde koşup tempo yapmasını istedi diye yorumladım ama ortadan da 4-3 kontrayı heder etti saçma sapan bir şutla karar mekanizması bozuk bu kesin yarardan çok zararı var her hücumu böyle harcarsan orta saha defans ne yapsın giden her top geri dönerse

Çevrimiçi Talisca1903

abi kimse gömmedi gedsonu ya noluyor
gömmedi mi? iyi oku istersen forumun diğer sayfalarınıda

Çevrimiçi levitate

yok bak Necmi abinin aksine rashicayı kanattan ortaya almasını ben mantıklı buldum çünkü kanatta yeterince yetersiz ve işlevsizdi en azından musratinin önünde koşup tempo yapmasını istedi diye yorumladım ama ortadan da 4-3 kontrayı heder etti saçma sapan bir şutla karar mekanizması bozuk bu kesin yarardan çok zararı var her hücumu böyle harcarsan orta saha defans ne yapsın giden her top geri dönerse
valla abi takık olduğun için bu kadar saydırıyorsun yemin ederim topu ileri taşıyan tek kişiydi

Çevrimiçi Samet Demir

suçlusu şenol güneştir ama yaptığı transferlerden falan değil. ANÇ denen Beşiktaş'ı bu hale düşüren başkanın arkasında durarak yaptı bunu. İlk günden çıkıp benim istediğim adamları almıyorlar benim istediklerim bunlar değil diyip direk atıcaktı taraftarın önüne. O ise bir olalım bütün olalımkarşıya bütün olalım diye kendince haklı ama bu yönetim içni asla haketmeyecek bir şey yapıp kendini yaktı.

Adama gelip çürük elmalar sunup bune ya hepsi çürük diyeceğine gidip hangisi en az çürük diyip kendince bir şeyler seçti ki hoca oyuncu parlatma konusunda iyi oyuncu seçme konusunda değil. Sen bu adamı tıpkı sergende olduğu gibi scout basın sözcüsü hoca vs bütün yükleri yükleyip olmayınca ehe olmadı ehe dersen olmaz tabi. Fikret Orman'ın yaptığı gibi sen bu adama cevherleri vereceksin bu adam işleyecek. Sergen'i de böyle bitirdiler. Bunlar belli bir yönde iyi hocalar. ama eksik yönleri de mevcut.
Suçlusu Şenol Güneş ise diğer yazdıklarının hiç bir önemi yok. Şuan takımı kurtarabiliyor muyuz? Hayır. Hala 5-6 iyi oyuncu lazım diyoruz. Takımın kondisyonuna girmiyorum bile. Eee takımı enkaza getirmiş adam için eskiden bunları bunları yaptı diyorsun, sonrada Fikret Orman çok büyükmüşsün diyorsun. Bir karar ver başarı Şenol Güneş sayesinde mi geldi yoksa FO sayesinde mi? He alameti farika Şenol Güneş de ise biz neden bu haldeyiz? He Fikret Orman sayesinde ise Şenol Güneş in bıraktığı enkaz sonucu neden güzelleme yapıyorsun? Zaten canımız sıkkın Şenol Güneş aşkınız hiç çekilmiyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

valla abi takık olduğun için bu kadar saydırıyorsun yemin ederim topu ileri taşıyan tek kişiydi
taktım evet yeteneksiz adama hiç tahammülüm yok topu ileri taşımak nedir yahu güzel kardeşim boyd diabylede taşıdık topu ileri bu mudur koca Beşiktaşın kanat kıstası bana deki şunu yaptı gol asist ne var ya top tutamıyor bekine yardım etmiyor pas özürlü orta açma özürlü adam

Çevrimiçi Necmi

ben şenola bu gün değil dünya kupasından beri saygı duymuyorum on defa üst üste şampiyon yapsada saygı duymam sergene gelince ona saygım var severimde ama hoca değil şenolada saygıyı geçtim hoca falan değil daha ilk şampiyonluğunda söylemişdim bunu
Boş ver bunları benim esas anlamadığım beşiktaşa yaptıklarından sonra nasıl hala saygı duyuyorsunuz iki defa şampiyon olduk diye bu kadarmı kör oldunuz
Beşiktaş beşiktaş olduğu için şampiyon olur şenol yatsın kalksın beşiktaş sayesinde şampiyonluk ünvanı aldığı için dua etsin dünya kupasındada şenolu şenol yapan beşiktaşlı oyunculardı o kulübede oturtup zoraki maçın sonunda mecburiyetten soktuğu oyuncular buna ramen beşiktaşa saygısı olmayan birine benmi saygı duymalıyım ayrıldıktan bir hafta sonra beşiktaşın adını hatırlayamadı beşiktaşla birşikte milli takımı çalıştırdı caneri milli takıma çağırmadı kaç maç oynadık ama beşiktaştan ayrılıp fenere imza attığı günün ertesi günü milli takıma çağırdı bu bile size birşey anlatmıyormu
Beşiktaş umrunda bile değil hatta bize gerzekler bile diyordur tabi aklına gelirsek
Ve ona saygı duyacağım öylemi

Suçlusu Şenol Güneş ise diğer yazdıklarının hiç bir önemi yok. Şuan takımı kurtarabiliyor muyuz? Hayır. Hala 5-6 iyi oyuncu lazım diyoruz. Takımın kondisyonuna girmiyorum bile. Eee takımı enkaza getirmiş adam için eskiden bunları bunları yaptı diyorsun, sonrada Fikret Orman çok büyükmüşsün diyorsun. Bir karar ver başarı Şenol Güneş sayesinde mi geldi yoksa FO sayesinde mi? He alameti farika Şenol Güneş de ise biz neden bu haldeyiz? He Fikret Orman sayesinde ise Şenol Güneş in bıraktığı enkaz sonucu neden güzelleme yapıyorsun? Zaten canımız sıkkın Şenol Güneş aşkınız hiç çekilmiyor.

Bir başarı yada başarısızlık sadece bir kişiye yıkılamaz diyorum. % ihtimallere göre başarılı başarısız durumunu açıkladım zaten. Şenol güneşe güllük güneşlik zaten kadro bıraktı da anç yönetimi şenol enkaz bıraktı bir sonrakine. Bu takım şampiyonluktan sonra aralıkta havlu atıyor her sene. Başarılarında önemli rol oynamış hocamıza teşekkür edip daha iyisini arayacağımıza niye taşlıyoruz bende bunu anlamıyorum. Şu yanlışları oldu şu konularda doğrusuna ihtiyacımız var ama geçmiş yıllarda böyle başarılar aldı teşekkür ediyoruz  desen zaten tek kelime etmeyeceğim onun yerine neredeyse adam niye 2 şampiyonluk aldı diye adama saldıracaksınız yahu bu düşmanlık ne bende bunu anlamıyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

az bir sakinleyelim derim evet bende çok sinirliyim yarın iş var şu saat oldu uyayamıyorum.Ama şunu da gördüm gedson olaydı biz bu sarıkızları hoplatırmışız net bir oyun şablonumuz var uygulayacak oyuncumuz yok.Ben düzelme olacağını onun da bu hocayla olacağını düşünüyorum yönetim saha dışını ve transferleri halletsin hoca saha içini halleder bence

ben şenola bu gün değil dünya kupasından beri saygı duymuyorum on defa üst üste şampiyon yapsada saygı duymam sergene gelince ona saygım var severimde ama hoca değil şenolada saygıyı geçtim hoca falan değil daha ilk şampiyonluğunda söylemişdim bunu
Boş ver bunları benim esas anlamadığım beşiktaşa yaptıklarından sonra nasıl hala saygı duyuyorsunuz iki defa şampiyon olduk diye bu kadarmı kör oldunuz
Beşiktaş beşiktaş olduğu için şampiyon olur şenol yatsın kalksın beşiktaş sayesinde şampiyonluk ünvanı aldığı için dua etsin dünya kupasındada şenolu şenol yapan beşiktaşlı oyunculardı o kulübede oturtup zoraki maçın sonunda mecburiyetten soktuğu oyuncular buna ramen beşiktaşa saygısı olmayan birine benmi saygı duymalıyım ayrıldıktan bir hafta sonra beşiktaşın adını hatırlayamadı beşiktaşla birşikte milli takımı çalıştırdı caneri milli takıma çağırmadı kaç maç oynadık ama beşiktaştan ayrılıp fenere imza attığı günün ertesi günü milli takıma çağırdı bu bile size birşey anlatmıyormu
Beşiktaş umrunda bile değil hatta bize gerzekler bile diyordur tabi aklına gelirsek
Ve ona saygı duyacağım öylemi

valla saygı duyupta aralık ayında küme düşüreceklerine saygı duymayıp sezon sonunda şampiyon yapılmasını tercih ederiz. Bu adamın ağzından Beşiktaş hakkında bir tane kötü söz bile çıkmadı. Zaten böyle antin kuntin şeylere takıp o sezon burak yılmazı getirseydik forvete gs o 2 şampiyonluğunu alamayacaktı biz 3te3 yaparak devam edicektik. Ama yok istemezük yok biz efendüyük diye diye gittik saçma sapan şeyler yaptık. Ha sonra o dönem onları diyen başkan ne yaptı gitti Burak Yılmaz'ı sırf abouyla çok içten sevindi diye antrenör yaptı. Getirilmesi gereken zaman getirilmedi getirilmemesi gereken zaman getirdiler. Asıl ben bu yönetime saygı duymam. Başarı desen yok hadi başarı yok bir duruş desen o da yok. Beşiktaş'ın duruşu şampiyonluktur derbi galibiyetleridir iyi transferlerdir. Sen takıma anadolu çöplerini topla derbileri kaybet şampiyonlukları kaybet ama yok kasa kolaylığı yok bilmem ne.

Etiketler: