Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

gokhans ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313002 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

yazık oluyor bu cocuga.
Yazın önüne, arkasına, sağına soluna iyi adamlar aldığımız zaman daha değerli işler yapar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Yazın önüne, arkasına, sağına soluna iyi adamlar aldığımız zaman daha değerli işler yapar.
oynama hevesi kacıp gitmesinde.Malum bizim hoca bir yandan oyuncular bir yandan ligin kalitesizliği şikesi bir yandan hakemlerin (...) bir yandan say say bitmiyor.

Çevrimiçi levitate

oynama hevesi kacıp gitmesinde.Malum bizim hoca bir yandan oyuncular bir yandan ligin kalitesizliği şikesi bir yandan hakemlerin (...) bir yandan say say bitmiyor.
heves var ama reyizin suratta "nereye geldik biz ya" ifadesi var genel olarak, yine de işini yapıyor/yapmaya çalışıyor

legia'nın durumu da pek iyi değilmiş oradan kaçtı daha kaotik olan bize geldi inş çok etkilenmez...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

Bu açıklamayı Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa maçı için 1 hafta kaydırılan ligden sonra yapacaklardı. Süper Lig fikstürü Galatasaray'a göre ayarlandı takla attırıldı. Ama iptal edilen 1. Lig maçları kaldığı yerden basladı?

Uyuyor muymus o zaman Hasan Arat ve yönetimi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

/photo/1

Ofansif oyun nasıl oynanır açsın baksın santos.
Kadro yetersiz diyenlere gelsin bu. Sergenin elinde de rashicalar semihler yok ama adam yine de şov yapıyor. Mentaliteye bağlıdır ofansif oyun oyuncularla alakalı değil.

Çevrimdışı Ravenman

Daum , Scala ve DenizliWye defansif  hoca  demek icin oyunlarini bilmiyor  veya hic izlememis olmak gerekiyor sanirim :)

Denizli mi ofans? Nezaman ofans oynadı bir göster. Bizdeyken sürekli 3 tane önlibero ile çıkıyordu (Cisse, Ernst, Uğur İnceman yada Ernst, Fink, Necip yada Ernst, Fink, Serdar Kurtuluş).

Denizli kadar korkak hoca yok, belki Aykut onu geçer korkaklıktan.

Çevrimiçi murat baltacı

Dünkü maç özelinde hoca sınıfta kalmıştır basın açıklaması yapıp bu performansı göstermek kabul edilebilir değil bu bitik gs yi yenecegimize o kadar inanmıştımki üzüntüden tek kelime yazasım gelmedi. Hocayami kizayim vasatlar ordusu takimami bitik tribunleremi yeni gelmiş ama her anlamda sıkıntılar yumağı olan bir takımı teslim almış bu yükün altından nasıl kalkacaklarini kendileride bilmeyen yonetimemi. Zemin kötü takım çok çok kötü camia moral motivasyon olarak yerlerde taraftar goy goy peşinde bütçemiz kısıtlı bu kuyudan bizi çıkarırlarsa ayakta alkışlar Sebadan sonra ikinci.siraya koyduğum Orman yönetiminin yerine bu yönetimi koyarım.

Hoca hem hatalı kadro çıkardı hem hatasında ısrar etti amarteyi altmışda çıkarmak takımın iyisi racisha çıkarmak semihi kanada mahkum etmek cenke katlanmak gs nin zayif karnı sol tarafıyken ısrarla Kaan Davidson tarafıni zorlamak çok saçma işler yaptık. Hadi yaptın bir hata amartey cenke güvendin maçın başında saçma sapan golüde yedin bu gs nin şansı değil bizim şanssızlığımiz çünkü bunu çekiyoruz sen bu kadar saçma tercihler yaparsan şanssızlıkda gelir seni bulur hakediyoruz çünkü ikinci yarı amartey demir ege cenk muleka değişikliği yapsak yine oyun dönecek hatta Omar yerine vorralda girse olurdu sertligiyle  barış alperi etkisiz hale getirirdi en azından semihi merkeze çekip serbest bıraksa mulekayida defansı karıştırma arkaya koşu atma işinde kullansaydik net yenerdik bu rezilleri.

Racisha eleştiriliyor adam geri gelmekten bitti içeri kesiyor cenk vuramiyor defans arkasına koşu atıyor top atılmıyor onurdan zaten destek falan hak getire böyle bir ortamda adam ne yapsın biz racisha muçi Semih üçgenini kursak zaten işler farklı olacaktı. Defansıda öne çıkartıp hem musratiden faydalanacaktik hemde maçı bu kadar geniş alanda oynamamış olacaktık gs nin hızlı çıkacak kerem ve barışı  var onları tutup maçı güle oynaya kazanacaktık. Son olarak abou cenk Salih onur amartey görmek izlemek istemiyorum artık swenson Omar worral rebic muleka gibi vasstlardanda çıkmalıyız bizden uzak olsunlar neredeyse sıfırdan takım kurmamiz lazım Allah yönetimin yardımcısı olsun.
[ Son Düzenleme: 05 Mart 2024, 01:48:27 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Antalyayı ezile ezile mulekanın (ki üvey evladı cenkin haftalardır yapamadığını 2 dakikada yapıp onu kurtaran ama birdaha asla oynatmadığı haksızlığın dibini yaptığı) golleriyle yenen ve renklilerin bir tanesinin bile olmadığı kupayı kazanınca başarılı mı sayacağız yani ??? Bir zahmet alsın siz kendiniz demiyor musunz biz Beşiktaş'ız bu takımın büyüklüğü zaten bu kupayı kendi başına alması santosu başarılı saymaz santosa biz kazandırırız. Santosun bu konuyla alakası ne ? Ne kattı antalyaya ezilme ??? fb gsye karşılarına çıkmadığı için ezilme ve yenilmeme ???
renklilerin olmadığı kupa derken ikiside bu hafta elendi nasıl yok bizde onları eleyen takımlarla oynayacağız. bu mantıkla finale kaldığında hiç bir takımın olmadığı kupayı aldık demek lazım çünkü hepsi elenmiş
tuhaf insanlarsınız gerçekten beşiktaşı aşağılamak başarısını küçümsemek için konuşuyorsunuz yarın birgün diyelim porto ile şl finali oynuyoruz bu mantıkla realin barçanın cityin bayernin olmadığı kupayı alsak ne olurmu diyeceksin sonuçta hepsi elenmiş yoklar
gerçekten tuhaf
bak dostum renkliler kupaya bir şekilde katılmaz sende rakipsiz oynar kupayı alırsın o zaman dersin renklilerin olmadığı kupayı aldık diye
ama oynamışlar elenmişler elenmeseydiler demek onların gücü yetmedi yarı finale bizim yetti aynı kupada aynı şartlar altında mücadele ettik
birileri elenir kupayı bir takım alır

Çevrimiçi Necmi

/photo/1

Ofansif oyun nasıl oynanır açsın baksın santos.
Kadro yetersiz diyenlere gelsin bu. Sergenin elinde de rashicalar semihler yok ama adam yine de şov yapıyor. Mentaliteye bağlıdır ofansif oyun oyuncularla alakalı değil.
sorun kadronun yetersizliği değil gayet yeterli ama bitik kadro
sergen gelse bu takıma birşey yapamaz üç maöta kaçar emin ol.
beşiktaş gerçeklerini nasıl görmüyorsunuz sanki herşey normal hoca halledemiyor
bu kadro 4 hoca yedi bir sezon içinde bunun farkındamısınız normal koşulda beşiktaşın ölüsü bile pendikten dört yemezdi
şu takımın yarısını kadro dışı bırakıp yerine alt yapı oynatsınlar şundan daha iyi oluruz
Beşiktaşla işlerini bitirmiş oyuncularla sahaya çıkarsan dünyanın en iyi hocasınıda getirsen
sonuç bundan farklı olmaz abuya top attılar durdu birşey yapmadı iki metre arkadan oyuncu geldi ayağındaki topu aldı gitti
hoca ne yapacak diyeceksin oynatmayacak iyide oynattığıda ondan farklı değil.
iş hocada değil artık yönetimde bitiyor sezon sonu kontratları biten oyunculara alın paranızı kulübü terkedin diyecekler öylede böylede parayı vereceğiz hiç olmazsa kalıpda beşiktaşa zarar vermesinler kontratı devam edenlerede kendinize kulüp bulun artık kadroda değilsiniz diyecekler
zaten giren girdi bunları satamazsın bir yere her halıkarda ödenecek paraları hiç olmazsa kadro dışında kalsınlarda bize zarar vermesinler
elde ne kaldıysa alt yapıyla falan bitir sezonuda kurtulalım bunlar sahada oldukları sürece amin ol kupayıda verirler.
ilk kez bir beşiktaş takımından bu kadar tiksindim ceza sahasına girmeyen forvetlemi hücum oynayacaksın

Çevrimiçi murat baltacı

sorun kadronun yetersizliği değil gayet yeterli ama bitik kadro
sergen gelse bu takıma birşey yapamaz üç maöta kaçar emin ol.
beşiktaş gerçeklerini nasıl görmüyorsunuz sanki herşey normal hoca halledemiyor
bu kadro 4 hoca yedi bir sezon içinde bunun farkındamısınız normal koşulda beşiktaşın ölüsü bile pendikten dört yemezdi
şu takımın yarısını kadro dışı bırakıp yerine alt yapı oynatsınlar şundan daha iyi oluruz
Beşiktaşla işlerini bitirmiş oyuncularla sahaya çıkarsan dünyanın en iyi hocasınıda getirsen
sonuç bundan farklı olmaz abuya top attılar durdu birşey yapmadı iki metre arkadan oyuncu geldi ayağındaki topu aldı gitti
hoca ne yapacak diyeceksin oynatmayacak iyide oynattığıda ondan farklı değil.
iş hocada değil artık yönetimde bitiyor sezon sonu kontratları biten oyunculara alın paranızı kulübü terkedin diyecekler öylede böylede parayı vereceğiz hiç olmazsa kalıpda beşiktaşa zarar vermesinler kontratı devam edenlerede kendinize kulüp bulun artık kadroda değilsiniz diyecekler
zaten giren girdi bunları satamazsın bir yere her halıkarda ödenecek paraları hiç olmazsa kadro dışında kalsınlarda bize zarar vermesinler
elde ne kaldıysa alt yapıyla falan bitir sezonuda kurtulalım bunlar sahada oldukları sürece amin ol kupayıda verirler.
ilk kez bir beşiktaş takımından bu kadar tiksindim ceza sahasına girmeyen forvetlemi hücum oynayacaksın
Abi katılıyorum ama burdada yönetime suç buluyorum yeni geldiler ama  hiç kusura bakmasınlar görünen köy kılavuz istemez kadronun durumu belli zaten kadro dışılarida yapmışsın beş yabancının yanına amartey ekleyip onur cenk Salih falan postalayip kangreni kesip bitireceklerdi yirmi milyonda paramız varmış iyi bir analiz ve scout ile sekiz on oyuncu alınırdı gurbetçi genç potansiyel yabancı sözleşmesi bitecek olan bitmiş olan vs en azından hem bu işkenceyi çekmemiş olurduk hemde önümüzdeki sezon takım planlaması yapılırdı kimler tuttu kimler rotasyonda olur kimler yollanır anlamış olurduk hocayada işkence olmazdı taktik teknik oyuncu parlatma falan birşeyler görürdük şimdi ne as kadron var ne yedeği var onur Salih cenk gibi vasat performans gösteren adamları bile kesemiyoruz çünkü yerine koyacak kimse yok halimiz içler acısı alt yapıdan üç beş adam çıksaydı bari bir semihe umut bağladık şu kötü sezonda gs gidiyor Erzincan Keçiörenden adam alıyor oynatıyor bizim aldığımız elimizde patlıyor güven nkodu Boyd larin arar hale geldik ne bitmeyen cilemiz varmış arkadaş
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Abi katılıyorum ama burdada yönetime suç buluyorum yeni geldiler ama  hiç kusura bakmasınlar görünen köy kılavuz istemez kadronun durumu belli zaten kadro dışılarida yapmışsın beş yabancının yanına amartey ekleyip onur cenk Salih falan postalayip kangreni kesip bitireceklerdi yirmi milyonda paramız varmış iyi bir analiz ve scout ile sekiz on oyuncu alınırdı gurbetçi genç potansiyel yabancı sözleşmesi bitecek olan bitmiş olan vs en azından hem bu işkenceyi çekmemiş olurduk hemde önümüzdeki sezon takım planlaması yapılırdı kimler tuttu kimler rotasyonda olur kimler yollanır anlamış olurduk hocayada işkence olmazdı taktik teknik oyuncu parlatma falan birşeyler görürdük şimdi ne as kadron var ne yedeği var onur Salih cenk gibi vasat performans gösteren adamları bile kesemiyoruz çünkü yerine koyacak kimse yok halimiz içler acısı alt yapıdan üç beş adam çıksaydı bari bir semihe umut bağladık şu kötü sezonda gs gidiyor Erzincan Keçiörenden adam alıyor oynatıyor bizim aldığımız elimizde patlıyor güven nkodu Boyd larin arar hale geldik ne bitmeyen cilemiz varmış arkadaş
yönetim tabiki suçlu kadro dışı bıraktıda ne oldu tıpış tıpış geri getirdi hiç oynamamış onana ile rosierin suçu neydi o zaman akıllarınca disiplin getireceklerdi ellerine yüzlerine bulaştırdılar bir karar alıyorsan arkasında suracaksın arkasında duramayacağın kararıda almayacaksın sonuçta inandırıcılığını yitirirsin sebanın adını ağızlarından düşürmüyorlar ama o tek kalemde feyyazı silmişti çekin arkasını yazdırdı diye seba olsaydı başta şu takımı çizer alt yapıyla devam ederdi
Ama hocalık bir durum yok ortada savunma oynatıyor diye eleştiriliyorda bu takıma birşey oynatmayı beceriyorsa helal olsun derim

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Denizli mi ofans? Nezaman ofans oynadı bir göster. Bizdeyken sürekli 3 tane önlibero ile çıkıyordu (Cisse, Ernst, Uğur İnceman yada Ernst, Fink, Necip yada Ernst, Fink, Serdar Kurtuluş).

Denizli kadar korkak hoca yok, belki Aykut onu geçer korkaklıktan.
Bizdeyken haklisin o anlamda, kadro yapisindan dolayi  sikinti yasadi  Denizli ama Daum veya Skala'ya da defansif  demezsin yahu
Yorgo

Çevrimdışı sozkul

yönetim tabiki suçlu kadro dışı bıraktıda ne oldu tıpış tıpış geri getirdi hiç oynamamış onana ile rosierin suçu neydi o zaman akıllarınca disiplin getireceklerdi ellerine yüzlerine bulaştırdılar bir karar alıyorsan arkasında suracaksın arkasında duramayacağın kararıda almayacaksın sonuçta inandırıcılığını yitirirsin sebanın adını ağızlarından düşürmüyorlar ama o tek kalemde feyyazı silmişti çekin arkasını yazdırdı diye seba olsaydı başta şu takımı çizer alt yapıyla devam ederdi
Ama hocalık bir durum yok ortada savunma oynatıyor diye eleştiriliyorda bu takıma birşey oynatmayı beceriyorsa helal olsun derim

Samet Aybaba’nın hatasıydı bu kadro dışı, birazda her ne kadar olaydan yırtmaya çalıştıysada Rıza hocanın da katkısı vardı galiba, şikayet etmeyi sever biliyorsunuz, sinirlenip birbirlerini gaza getirdiler.
Bu süreçte birşeyler öğrenilmiştir diye umuyorum.

Çevrimiçi uğur07

emrecan uzunhan ve kerem atakan kesgin in menajerlik sirketi. baskanin bahsettigi. ersin destanoglu nun da ayni srket ayrica. elindeki futbolcuları görüyorsunuz

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

Fulyada ki otopark için boşuna fırtına koparmamışlar. Yiyemedikleri bir orası kalmış heralde.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Ben anlamıyorum abi, buradakiler olsun twitterda ki taraftarlar olsun bir çoğumuz maaşlı çalışanlarız. Onlarınkine göre küçük bütçemiz var ve o kısıtlı imkanımız olmasına rağmen takıma destek olmaya çalışıyoruz. Birde eski yönetime bak, hepsinin şirketleri var ama göz bebeğimizi herkese peşkeş çekmişler. Birde gitmeden önce başarı gelirse hakkımı vermeyi unutmayın diyor..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Mart 2024, 17:45:28
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Okurken nefesiniz daralabilir.

?t=bVNU6iymVcGEr6IEGNNaXw&s=19

Çevrimiçi Necmi

Samet Aybaba’nın hatasıydı bu kadro dışı, birazda her ne kadar olaydan yırtmaya çalıştıysada Rıza hocanın da katkısı vardı galiba, şikayet etmeyi sever biliyorsunuz, sinirlenip birbirlerini gaza getirdiler.
Bu süreçte birşeyler öğrenilmiştir diye umuyorum.
karar hata değildide uygulanması ve uygulanamaması hataydı kadro dışı olması gereken bazı oyuncular demirbaş olurken onananın suçu neydide kadro dışı kaldı adil olmazsan inandırocıda olamazsın umarım ders çıkarırlar ama basit hata değildi şimdi takımı toparlayamıyorlar o yüzden

Çevrimiçi Akil Emre

Klüp yıllardır kimlerin elinde ne hale gelmiş, Hasan başkana güveniyoruz bu kötü günlerde geçer ama Beşiktaş üzerinden haksız bir gram kazanç elde eden herkese yazıklar olsun. Bizim takımı klubü düşünmeden geçirdiğimiz 1 dk bile yok gerçekleşen olaylara bak.

Çevrimiçi Necmi

Okurken nefesiniz daralabilir.

?t=bVNU6iymVcGEr6IEGNNaXw&s=19
bunların hain olduğunu geldikleri gün söyledim
Biz bunları hak ediyoruz şimdi zıplamanın manası yok hak ettiğimizi yaşıyoruz bunların hepsi düzelir ama düzelmeyecek şey taraftarın koyun olması söylediği yazdığı herşeyi gram düşünmeden sırf birileri söylüyor diye söylemesi okuyorum inceliyorum ciğeri beş para etmez insanlar milleti takmış peşine sürüklüyor suç onlarda değil koyun çok olursa onları yönetecek çobanlarda çıkar elbette herkes kendisini sorgulamalı fo dan 2.4 m devralınan borç 8.5 m oldu o 2.4 ün içinde stad ve tesisler vardı yd bin borcu vardı bu yaptıkları 6.1 milyarın içinde ne var eski borcun faizi bile yok faiziyle total borç 2.4 dü bankalar birliği anlaşmasıyla faiz dondurulmuştu beş yıla yayılmıştı ödemesi
Hak ettik bunları biz

Çevrimdışı yaço58

Tribünler fo paralar nerede diye bağırıyordu ançnin kulübü uğrattığı zarar ortada ama tek bi laf yok bize gerçekten müstehak fikret ormanı seven olur sevmeyen olur saygı duyarım bence başarılıdır ama Beşiktaş başkanlık makamına paralar nerde tezahüratı ayıbında ötesindeydi hakettiğimizi yaşıyoruz fo fb maçına çıkma arkandayız dedi tüm taraftar 2 yıl geçti fikret orman paralar nerede oldu ben 26 yaşındayım çocukken sınıfımızda tek beşiktaşlı bendim belki de sarıların hegomanyası vardı çocuklar bile beşiktaşlı olmuyordu fikret orman bunu tam tersine çevirmişti kimseye yerimiz peskeş çekilmeden dolmabahçeye muhteşem bir stad yaptı her gittiğimde tüylerim diken diken olur Bugun hasan başkan anlatıyor goodfellastı çarşı berlindi herkesden açıklama var ama en büyük oluşum olarak gördüğümüz çarşıdan tek bi açıklama dahi yok artık taraftarda kendine çeki düzen vermeli fo dönemi stad 2 şampiyonluk avrupada yenilmez gruptan çıkma sürüyle tutsun tutmasın yıldız oyuncu abusundan gomezine dembasına adrianosuna gökhan canerine sonuç fo paralar nerde diyerek gönderdik anç ne yaptı sergenin ekstra performansı ile bir şampiyonluk tonla boş transfer fo dönemi oyuncularını getirmeye çalışmalar sonuç ne oldu ülkemizde maalesef hiçbir başarı cezasız kalmıyor

Çevrimdışı celiker1

"Matruşka" düzeni yıkmada payıım olduğu için ne mutlu bana🦅🦅🦅Seçme ve sicil kurulu kendini imha etmek üzere.Ondan sonra sırada ilk seçimde divan kurulu başkanı Tevfik Yamantürk ve kurulu var👎 HEPİNİZ ORADAYDINIZ!
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2024, 09:21:13 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Etiketler: