Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195073 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Öyle deme İsmael hoca bizim taraftardan daha mı iyi biliyor futbolu. Daha yazın patlak verdi bu durum neymiş büyük takım 3 stoper ile oynamazmış bunu yazanlar JJ güzellemesi yapıyor jj 3 stopere oynuyor şuan.

Yazın 3 stopere karşı çıkanlar son haftalarda 3 stoperli kadrolar yapmaya başladılar. Aynı kesim Temmuz Ağustos ayında hocanın altını oymaya başladıda zaten. Bak misal Murat Özen bu sene transferlerde epey patladı oda ilk günden beri hocayı istemiyor ki kendisi futboldan anlamıyor bence. Bunların amaçları belli. Taraftarda bu algıları yedi yuttu.

Mesela aynı taraftar grubu %20 topla oynama işini ısıtıp ısıtıp önümüze koydu. Trabzon %35 topla oynama ile ilk yarıyı galip kapattı. Ee topa sahip olduk neden hala hocaya tepki gösteriyorsun istediğin bu değil miydi? Gerçi o maçda hocaya bende çok kızdım.

İsmael hocaya inancım tamdı benim ama şu ortamda artık başarı yakalaması çok çok zor. O yüzden yol yakınken gitmesi iki tarafın hayrına olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yahu siz ne izliyorsunuz bizden farklı bu takım pas yapamıyor hücum aklı sıfır hiçbir planı yok seti yok zaten rakip sahada üst üste 3 pas yapabilse her takımı madara edecek kaliteli ayak var hoca yok hoca
Valerian liften koparınca mutlu mu olacaksınız neyin inadı bu siz başarılı olmak yarışmak istemiyor musunuz ?

Sahi siz ne istiyorsunuz?

Çevrimiçi Samet Demir

yahu siz ne izliyorsunuz bizden farklı bu takım pas yapamıyor hücum aklı sıfır hiçbir planı yok seti yok zaten rakip sahada üst üste 3 pas yapabilse her takımı madara edecek kaliteli ayak var hoca yok hoca
Valerian liften koparınca mutlu mu olacaksınız neyin inadı bu siz başarılı olmak yarışmak istemiyor musunuz ?

Sahi siz ne istiyorsunuz?
Ben zaten hocanın artık gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Yerine de iyi yabancı bir Hoca alsınlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

Öyle deme İsmael hoca bizim taraftardan daha mı iyi biliyor futbolu. Daha yazın patlak verdi bu durum neymiş büyük takım 3 stoper ile oynamazmış bunu yazanlar JJ güzellemesi yapıyor jj 3 stopere oynuyor şuan.

Yazın 3 stopere karşı çıkanlar son haftalarda 3 stoperli kadrolar yapmaya başladılar. Aynı kesim Temmuz Ağustos ayında hocanın altını oymaya başladıda zaten. Bak misal Murat Özen bu sene transferlerde epey patladı oda ilk günden beri hocayı istemiyor ki kendisi futboldan anlamıyor bence. Bunların amaçları belli. Taraftarda bu algıları yedi yuttu.

Mesela aynı taraftar grubu %20 topla oynama işini ısıtıp ısıtıp önümüze koydu. Trabzon %35 topla oynama ile ilk yarıyı galip kapattı. Ee topa sahip olduk neden hala hocaya tepki gösteriyorsun istediğin bu değil miydi? Gerçi o maçda hocaya bende çok kızdım.

İsmael hocaya inancım tamdı benim ama şu ortamda artık başarı yakalaması çok çok zor. O yüzden yol yakınken gitmesi iki tarafın hayrına olur.

İsmail hocaya inancın niye tamdı mesela sen de bundan bahsetsen.Ne başarısı varmış?Kariyerinde şampiyonluğu var mı?Kariyerinde tamamlayabildiği sezon var mıymış?
Kariyerinde uganda ligi bile olsa şampiyonluğa oynayan kendi liginin baba takımlarından birini yönetmiş mi?

Bu adamın oyun anlayışı Felix Magath’ın futbola bakışından geliyor.Düşük becerili oyuncularla,topu rakibe verip kazanılan topla doğrudan kaleye gitmeyi hedefleyen,oyunu demlemeden doğrudan rakibi sayıca eksik yakalayıp gol bulma uğraşında olan bir oyun anlayışı.

Bu düşüncede topu kısa paslarla çevirip oyunu işlemek,dar alanda beceriler,adam eksiltme,yetenek,verkaçlar,set oyunu ve oyun zekası gibi kavramlara yer yok.Adamın futbol felsefesi bu.Saygı duyuyorum ancak diyorum ki bu felsefe küçük takımlarda büyük işler yapma hayalinden öteye geçemez.

Hele hele bizimki gibi  en az birkaç adet set oyunu pratiği isteyen ligte hiçbie halta yaramaz.Bu adamdan farklı bir beklentiniz varsa unutun.Çünkü vaat ettiği oyun bundan fazlası değil.

Bakın birkaç haftaya ligin en çok berabere kalan takımı olacağız.En geç Dünya Kupası arasına kadar fark 10 puan civarına gelecek.Ligi bu adamla tamamlarsak (ki tamamlayalım ve yönetim rezil olsun) 20-30 puan bandında fark yiyeceğiz liderden.

Senin neden hocayı savunduğunu anlamıyorum.Bu oyunu geliştireceğini umut ediyorsun sanırım ancak geliştiremeyecek çünkü bu oyunun üst seviyede yeri yok.

Ismael’in oyuna müdahalelerne hiç değinmiyorum bile.O konuda da uzunca yazılar yazarım ancak değmez.İspat edilecek bir şey yok her şey ortada

Çevrimiçi Talisca1903

Ben zaten hocanın artık gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Yerine de iyi yabancı bir Hoca alsınlar.

Hayırlısı artık işleri iyice zora soktuk anlaşılan tam olarak ip kopmadan da aksiyon almayacaklar ben bıraktım peşini göz göre göre lades olduk

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ben valla daha alanya maçında hocanın notunu verdim o maçtan sonra yönetimin büyük takım yönetimi olmadığını ismailinde büyük takı mhocası olmadığını söyledim. Büyük maçlardan sonra da artık her durduğu dakika takıma eksi yazacağını düşünüyorum.

Hoca adayı olarak direk gidip çağdaş alınabilir. Adam transfersiz takımda az çok hücum oynayabilen takıma çevirdi. Oyunculardan da verim almasını biliyor.

Şenol gelebilir. En azından oyuncu falan parlatıyor. Mulekayı falan parlatır satarız. İstediği gibi uzun adam falan da var forvette. Taraftarında sesi kesilir.

Yada artık Allah aşkına "Bam güm oynamayan, hücumcu bir sistem hocası " getirebilirsek büyük takım mentalitesine sahip büyük mentaliteye sahip yani bir hoca getirebilirsek yabancı yada yerli farketmez yeterki maçı izlerken ızdırap çekmeyelim 90 dk.

Çevrimiçi Talisca1903

Akademi mezunu bilimsel Hocanın takımında haftada tek Maçla her hafta 1-2 oyuncu gerilmeden sakatlanıyor bilimselliğe gel

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Cagdas Atan da iyi bir tercih olabilir.

Çevrimdışı can1903

Deplasman adeleleri atmaya başlamış  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat

Valerien Ismael ile Beşiktaş'ın bir geleceği olamaz bu saatten sonra...

Valerien Ismael'i getiren ve bu kadar yıpranmasına sebep olan Ceyhun denen herife ve başkana hiçbir şey söylenilmemesi kanıma dokunuyor.

Hele o başkan... Nerdeyse her branşta başarısızlıklar, farklı mağlubiyetler alıyoruz...

Kimse nereye gidiyoruz demiyor koca camiada...

Adam görevini fazlasıyla yerine getiriyor.truva atı.

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca olarak Franck Haise'yi isterdim Lens'e oynattığı oyun insana izlerken keyif veriyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca olarak Franck Haise'yi isterdim Lens'e oynattığı oyun insana izlerken keyif veriyor.
Şuan yabancı hoca olarak alabileceğimiz kimler var kardeşim?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Şuan yabancı hoca olarak alabileceğimiz kimler var kardeşim?

İkna edebilirsen Knutsen ve Haise taraftarı memnun eder oynattığı oyun ile ama bizimkilerin ikna edebileceğini sanmam.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş hocam gelse de bakalım JJ hocamı değilmi meydanı boş buldular

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İkna edebilirsen Knutsen ve Haise taraftarı memnun eder oynattığı oyun ile ama bizimkilerin ikna edebileceğini sanmam.

Boşta Domenico Tedesco var ama oda 3 lü defanscı.
Buralarda zor yaşatırlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Boşta Domenico Tedesco var ama oda 3 lü defanscı.
Buralarda zor yaşatırlar.
3lü defans konusu JJ dan sonra taraftarın ve medyanın dilinden düştü.

Çevrimdışı Doğukan E.

Cenk Hatay maçında kart cezalısı mı ? Öyle bir twit gördüm ama

Çevrimiçi Talisca1903

Modern futbol sistem yabancı td diye yırtınan fm tayfa ve SD sayesinde takım ligten  kopmak üzere

Çok acı bir tecrübe olmak üzere daha da konuşamazlar ama olan bizim bir yılımıza olacak

Defalarca yazdık bizim sistemimiz var bu yeniden yapılanma işleri felan göz boyama diye ama anlatamadık

Gelinen noktada tüm genç oyuncular bir şekilde gitti takımdan tek Scout transferi genç oyuncu yok a nerde sistem

Kaliteli ayaklar alındı hepsinde bilinen oyuncular bence gayet makul bu sefer de gittiler çaylak hocayı getirdiler takımın başına
 Çok ısrar ettik Valerian de bence Alanya maçı tam zamanıydı hatta en geç İstanbul maçı

11 puan kayıp var görece kolay fikstürü de yedik 2 Li averajları tüm rakiplere karşı kaybettik çok ama çok zora soktuk kendi kendimizi

Köprüden önce son çıkışa geldik ya devam ya tamam diyeceğiz bakalım inşallah 2 yarıya formalite maçlarına çıkmak zorunda kalmadan bir aksiyon alırlar

Çevrimiçi murat

Modern futbol sistem yabancı td diye yırtınan fm tayfa ve SD sayesinde takım ligten  kopmak üzere

Çok acı bir tecrübe olmak üzere daha da konuşamazlar ama olan bizim bir yılımıza olacak

Defalarca yazdık bizim sistemimiz var bu yeniden yapılanma işleri felan göz boyama diye ama anlatamadık

Gelinen noktada tüm genç oyuncular bir şekilde gitti takımdan tek Scout transferi genç oyuncu yok a nerde sistem

Kaliteli ayaklar alındı hepsinde bilinen oyuncular bence gayet makul bu sefer de gittiler çaylak hocayı getirdiler takımın başına
 Çok ısrar ettik Valerian de bence Alanya maçı tam zamanıydı hatta en geç İstanbul maçı

11 puan kayıp var görece kolay fikstürü de yedik 2 Li averajları tüm rakiplere karşı kaybettik çok ama çok zora soktuk kendi kendimizi

Köprüden önce son çıkışa geldik ya devam ya tamam diyeceğiz bakalım inşallah 2 yarıya formalite maçlarına çıkmak zorunda kalmadan bir aksiyon alırlar
yönetim ve başkan memnun.şimdi td değişikliği ve akabindeki başarısızlık başkan tarafından size yazar onu baştan söyleyeyim.transferi taraftar yaptırıyor hakemlere kredi veriliyor ,stad biletleri renklilere peşkeş çekiliyor,başarısızlık hocanın, borçlar eski yönetimin,kupa kalkarsa başkan ve yönetim sayesinde.
trabzonlu ama trabzonsporlu olmayan başkan, gs liseli ama gsli olmayan ceo,fb li basın sözcüsü,seba düşmanı divan kurulu başkanı.
bu grup ile başarı bekliyorsunuz şenol gelecek şampiyon yapacak.

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetim kötü ama ilk değişmesi gereken hoca. Super mantık.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yönetim kötü ama ilk değişmesi gereken hoca. Super mantık.

yönetim kötü ama çok iyi transferler yaptı şöför kötüyse şöförü değiştirmek gerekir mantıklı olan budur.Araç iyi şöför kötü şuanda.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

yönetim kötü ama çok iyi transferler yaptı şöför kötüyse şöförü değiştirmek gerekir mantıklı olan budur.Araç iyi şöför kötü şuanda.
Hocayı getiren kim? Benim babam sanırım.

Çevrimdışı DieForYou1903

Hocayı getiren kim? Benim babam sanırım.

Hocayı getiren belli ama, hocayı savunan sizsiniz kendinizle çelişiyorsunuz.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Hocayı getiren belli ama, hocayı savunan sizsiniz kendinizle çelişiyorsunuz.
En azından Beşiktaşın hocasını savunuyorum, boşta olan elin Tslisini değil. Ki Trabzon maçı için milad koymuştum hoca geçemedi.

Çevrimiçi Talisca1903

En azından Beşiktaşın hocasını savunuyorum, boşta olan elin Tslisini değil. Ki Trabzon maçı için milad koymuştum hoca geçemedi.

milad inşallah geç olmaz

Çevrimdışı blackeagle35

Dünya kupası arası herkes için farklı bir sezon yaratacak gibi. Dönüşte sıkışık bir fikstür olacak. Öncesi ve sonrası çok fark edebilir. Ben olası bir gs mağlubiyeti ile hoca değişikliği olacağını düşünüyorum. Sonrasında gelecek yeni hoca ile ki çok puan farkı açılmaz muhtemelen o zamana kadar halen lig toparlanabilir düzeyde olur. Hatta sezon kaybedilmeden yapılan değişikliklerde yerli hoca mantıklı olsa bile 1.5 aylık ara ile iyi bir yabancı hocayla da anlaşılabilir. Transferlerin halen iyi olduğunu düşünüyorum ancak bu hoca ile ilerleyemeyiz. Yönetim umarım alternatif düşüncelere sahiptir.

Etiketler: