Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195148 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Aynen orta kafa gol izlersin bolbol. Oda gol olursa. Neyse Şenolun adını anmayacağım artık.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
inşallah gelir de görürsün ne oynatıyor orta kafa gol mü? sanki oynattığını izlemedik daha önce siz yok demenizle yok olmuyor duruyor işte orada isteyen açar izler valerien savunmak için kullandığınız argümanlar ne kadar mesnetsizse Şenol Güneş oyununu kötülemek için kullandığınız argümanlarda bir o kadar mesnetsiz

Çevrimdışı caner.eryigit

Boşa yazıp çiziyoruz bu fitness hocası gidene kadar daha da yazmam.
Hadi hayırlı geceler 2 ileri 1 geri devam.

Çevrimiçi Talisca1903

Boşa yazıp çiziyoruz bu fitness hocası gidene kadar daha da yazmam.
Hadi hayırlı geceler 2 ileri 1 geri devam.
bende yazmayımdiyorum ama o kadar sinirimizi bozuluyor ki şurada rahatlamaya çalışıyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

inşallah gelir de görürsün ne oynatıyor orta kafa gol mü? sanki oynattığını izlemedik daha önce siz yok demenizle yok olmuyor duruyor işte orada isteyen açar izler valerien savunmak için kullandığınız argümanlar ne kadar mesnetsizse Şenol Güneş oyununu kötülemek için kullandığınız argümanlarda bir o kadar mesnetsiz
Valla yazdan beri bu konuda epey yazdım. Ha bu arada şimdi nasıl olduysa aklıma geldi milli takımda bir ara sağ bek yoktu Nazım Sangarenin yerli olduğunuda oyuncunun kendisinden öğrenmişti. :) Nazım o zamanlar Antalya da oynuyor. Nazım bir maç sonu röportajda söyledi. Şenol hoca ben yerli statüsündeyim diye. Şaka gibi.

Daha sonra sol bek de umut sakattı. Sol bekde mert müldür oynadı, stoper olan kaan sağ bekte oynadı. Yedek de bil bakalım kim var. A Milli takıma zorla aldırdığımız Rıdvan :)

Haklısın valla adam bizim için ölüp bitiyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Bu yönetim daha ne yapsın . Enkaz devraldılar enkazzzz.

Çevrimiçi Talisca1903

Valla yazdan beri bu konuda epey yazdım. Ha bu arada şimdi nasıl olduysa aklıma geldi milli takımda bir ara sağ bek yoktu Nazım Sangarenin yerli olduğunuda oyuncunun kendisinden öğrenmişti. :) Nazım o zamanlar Antalya da oynuyor. Nazım bir maç sonu röportajda söyledi. Şenol hoca ben yerli statüsündeyim diye. Şaka gibi.

Daha sonra sol bek de umut sakattı. Sol bekde mert müldür oynadı, stoper olan kaan sağ bekte oynadı. Yedek de bil bakalım kim var. A Milli takıma zorla aldırdığımız Rıdvan :)

Haklısın valla adam bizim için ölüp bitiyor.

daha şu cenki kullanamayan gedson mulekayı hiç eden valerien verelim sana kardeşim

Çevrimdışı Nazım Ar

Şimdi de Weghorst eleştiriliyor. Şu adamı iyi oynatamayacağınız dünyada tek taktik kaos futboludur, uzun toptur. Bu adamla kanat oyunu oynarsın, pas oyunu oynarsın hayvan gibi de iş yapar. Biz önüne (bak kafasına da değil) top dikip koşmasını bekliyoruz. Adam topu bir şekilde alsa bile kime pas vereceği belli değil çünkü kaos futbolu! Yarın Mulekayı koysa o da eleştirilecek çünkü bu futbolla bizim bütçelerimizde kurulan kadroyla istikrarlı kazanamazsın.

Fm'ci, whoscored'çu, blogcu tayfa yine ortalardan kayboldu hem forumda hem sosyal medyada, transfer başlığına gelirler Ocak'ta gene bize "modern futbol" öğretirler.

Çevrimiçi Talisca1903

Şimdi de Weghorst eleştiriliyor. Şu adamı iyi oynatamayacağınız dünyada tek taktik kaos futboludur, uzun toptur. Bu adamla kanat oyunu oynarsın, pas oyunu oynarsın hayvan gibi de iş yapar. Biz önüne (bak kafasına da değil) top dikip koşmasını bekliyoruz. Adam topu bir şekilde alsa bile kime pas vereceği belli değil çünkü kaos futbolu! Yarın Mulekayı koysa o da eleştirilecek çünkü bu futbolla bizim bütçelerimizde kurulan kadroyla istikrarlı kazanamazsın.

Fm'ci, whoscored'çu, blogcu tayfa yine ortalardan kayboldu hem forumda hem sosyal medyada, transfer başlığına gelirler Ocak'ta gene bize "modern futbol" öğretirler.
şu kadrodaki tek oyuncuyu eleştirmem bu hocanın elinde delle ali ve redmond dahil
 iyi bir hocayla ve hücum sisteminde görmek lazım delle aliyi gedson gibi redmondu nkodu gibi kullanırsan sonuç bu olur

Çevrimdışı celiker1

İstanbulspor  maçından sonra Valerien’i göndermeyişimiz yüzünden maalesef şampiyonluk kaçmak üzere.Fikstür avantajımız yüzünden zirveden tam kopmayışımız aldattı bir çok taraftarı ama oyun çok bariz “Şampiyonluk olmaz” oyunuydu.Yönetim cesaret edip İstanbulspor maçından sonra neşteri vurmalıydı.

Kim gelmeli konusuna gelirsek ben Şenol Güneş diyorum.Neden mi?42 yaşındayım.Bu yaşıma kadar Beşiktaş’ın en keyifle izlediğim oyunu Gomez’li şampiyon olduğumuz sezondu.O kadro ile şu anki kadroya bakıyorum,Sosa hariç hemen hemen tüm oyuncular birbirinin müdeali.O yüzden şu an boştayken izlediğim en keyifli oyunu oynatan ve Beşiktaş tarihinin en iyi Avrupa kupası sonuçlarını almış Şenol Güneş’i istemeyeceğimde kimi isteyeceğim?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

İstanbulspor  maçından sonra Valerien’i göndermeyişimiz yüzünden maalesef şampiyonluk kaçmak üzere.Fikstür avantajımız yüzünden zirveden tam kopmayışımız aldattı bir çok taraftarı ama oyun çok bariz “Şampiyonluk olmaz” oyunuydu.Yönetim cesaret edip İstanbulspor maçından sonra neşteri vurmalıydı.

Kim gelmeli konusuna gelirsek ben Şenol Güneş diyorum.Neden mi?42 yaşındayım.Bu yaşıma kadar Beşiktaş’ın en keyifle izlediğim oyunu Gomez’li şampiyon olduğumuz sezondu.O kadro ile şu anki kadroya bakıyorum,Sosa hariç hemen hemen tüm oyuncular birbirinin müdeali.O yüzden şu an boştayken izlediğim en keyifli oyunu oynatan ve Beşiktaş tarihinin en iyi Avrupa kupası sonuçlarını almış Şenol Güneş’i istemeyeceğimde kimi isteyeceğim?
aklın yolu bir

Çevrimdışı celiker1

Sezon başından beri yazıyorum;Bu takımda en önde Muleka arkasında serbest Weghorts oynar.Weghorts’u en önde oynatıyorsan da gol yeme pahasına risk alıp rakip ceza sahasından çıkmayacaksın
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Daha yüksek sesle Sergen Yalçın. Yarım kalan bir işimiz vardı seninle hocam..

Kesinlikle. 0 çektirdi bir de 9 yedirirse puzzle tamamlanmış olur. Giresunlular 0 4 paylaşıyordu geçenlerde bizimkilere karşı. Adam sorunu çözemedim diye istifa etti yahu ne yarım kalan hikayesi başarıdan başarıya koşarken aziz yıldırımvari kovulmadı, kendi kaçtı. Veya fatih terim gibi yurt dışından istenip gitmedi, hayatını yaşıyor. Sergen yalçın gelecekse valerian ismael ile devam edilmesi en büyük temennim.

Çevrimiçi Samet Demir

Kesinlikle. 0 çektirdi bir de 9 yedirirse puzzle tamamlanmış olur. Giresunlular 0 4 paylaşıyordu geçenlerde bizimkilere karşı. Adam sorunu çözemedim diye istifa etti yahu ne yarım kalan hikayesi başarıdan başarıya koşarken aziz yıldırımvari kovulmadı, kendi kaçtı. Veya fatih terim gibi yurt dışından istenip gitmedi, hayatını yaşıyor. Sergen yalçın gelecekse valerian ismael ile devam edilmesi en büyük temennim.
Adam bu yönetime rağmen şampiyon yaptı takımı. Al İsmael gitsin inşallah Şenol gelsin göreceğiz ne değişecek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

OLMADI, OLMAYACAK.

Gerçekler acıtıyor, daha da acı olacak. (...)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adam bu yönetime rağmen şampiyon yaptı takımı. Al İsmael gitsin inşallah Şenol gelsin göreceğiz ne değişecek.

Herkesin teknik direktör değişinde her şeyin bir anda değişeceğini düşünmesi gerçekten garip. Her sene iki isimli transfer yapıp herkesin gözünü boyuyorlar. Yönetim işini biliyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Bir an evvel neşteri vurmaliyiz kimin geleceğine o zaman bakılır Şenol Güneş milli takıma gidiş şekli yanlış olsada oradayken yaptığı işler tamamen kendi insiyatifinde değil bunu hepimiz biliyoruz oralarda lobimiz gücümüz yok. Şenol Güneş yok yine oyuncu alınmıyor bizden milli takıma yanlış yerlere odaklanıp kendimizi yormayalim kafamızı karıştırmayalım.

Şu anki kadro kimin elinde başarıya ulaşır Şenol Güneş Lucescu Sergen Yalçın Rıza Çalımbay çağdaş atan isimler üzerinde tartışıp doğruyu bulmalıyız.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Herkesin teknik direktör değişinde her şeyin bir anda değişeceğini düşünmesi gerçekten garip. Her sene iki isimli transfer yapıp herkesin gözünü boyuyorlar. Yönetim işini biliyor.
Ben o nedenle sene başından beri hoca değişikliğine karşı çıktım. Hatta Şenol Güneş gelince hemen atak futbolu oynayacağız, tiki takalalar falan şampiyonluğun en büyük adayı biz olacağız zannediliyor.

Bu sene bizim en büyük problemimiz kaleci ve hakemlerin eyyamlı kararları oldu. Hele son 1 aydır hoca meselesi yüzünden hiç bir hakeme tepki dahi göstermedik.

Yönetim hakkında konuşmak dahi istemiyorum. Sergenle şampiyon olduğumuz zamanı kupa töreninde yaptıkları, her başarıyı sahiplenip olumsuz durumlarda ortadan kaybolmaları v.s.

Bizim komple bir yapılanmaya değişikliğe gitmeye ihtiyacımız var bence

Çevrimiçi Talisca1903

Ben o nedenle sene başından beri hoca değişikliğine karşı çıktım. Hatta Şenol Güneş gelince hemen atak futbolu oynayacağız, tiki takalalar falan şampiyonluğun en büyük adayı biz olacağız zannediliyor.

Bu sene bizim en büyük problemimiz kaleci ve hakemlerin eyyamlı kararları oldu. Hele son 1 aydır hoca meselesi yüzünden hiç bir hakeme tepki dahi göstermedik.

Yönetim hakkında konuşmak dahi istemiyorum. Sergenle şampiyon olduğumuz zamanı kupa töreninde yaptıkları, her başarıyı sahiplenip olumsuz durumlarda ortadan kaybolmaları v.s.

Bizim komple bir yapılanmaya değişikliğe gitmeye ihtiyacımız var bence

şu maçta Fener maçında Giresun maçında hakemlik ne var asıl sen buraya takılırsan gerçeği kaçırırsın takım oynayamıyor her hafta bir sakat veriyoruz oyuncu performansları düşüyor ve biz oyuncuları günah keçisi ilan ediyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

Yazık 11 puan ve mis gibi fikstürü yedik 3 rakibimize ikili averajı da verdik devam devam Valerian Ismael alışıyor

Çevrimiçi mellfred

şu an liderden puan olarak uzak olmasak da maalesef şampiyonluk umudundan baya uzaklaştık
başak ts fb içerde 3 büyük maçtan 2 puan alarak
2. yarı fikstürümüz komple deplasman
bu takımları deplasmanda yenebileceğimizi sanmıyorum bu oyunla

Çevrimdışı celiker1

Necmi abi iyi mi?Bu kadar yazmadığı hiç olmamıştı.Görüşen var mı?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Akil Emre

Hala yönetim neyi bekliyor, olmuyor işte zaten ilk mağlubiyette göndereceksiniz hocayı. Sadece ligde oynuyoruz evinde galibiyet alamıyorsun, oyun olarak ne verdiğin belli değil, zorlamaya gerek yok geç olmadan vedalaşalım hocayla.

Çevrimdışı Egos

Necmi abi iyi mi?Bu kadar yazmadığı hiç olmamıştı.Görüşen var mı?

tatilde, internet erişiminde problem varmış.

Çevrimiçi Samet Demir

şu maçta Fener maçında Giresun maçında hakemlik ne var asıl sen buraya takılırsan gerçeği kaçırırsın takım oynayamıyor her hafta bir sakat veriyoruz oyuncu performansları düşüyor ve biz oyuncuları günah keçisi ilan ediyoruz
Sana laf anlatmaya yoruldum. O kadar şey yazdım anladığına bak. He tamam Şenol gelecek 5 sene ligi sürklase edeceğiz. Yönetim dahil herşey super bir hoca kötü. Gelirken kaleci - hoca olarak gelsin. Ersin yerine kaleye geçsin ayrıca bu konuda eminim o yaşta daha faydalı olur.

Çevrimiçi tolga1903

Daha evvel de yazmıştım, bu kulübün şu şenol sergen sarmalından çıkması lazım ikisi de iyi kötü kaldı ve gittiler. Kayserispor'a ayıp olacak belki ancak yerli hocalar içinde çağdaş atan'ın oynattığı futbol şu an oynadığımız futboldan daha güçlü ve göze hitap ediyor. Dünya kupası arasında böyle bir hamle yapsak hiç fena olmaz tabi valerian ismael ile devam edilmeyeceği senaryoda istiyorum bunu. Edilecekse istediğimiz kadar hoca konuşalım bir şey değişmeyecek hocamızın takımı ve kendini düzeltmesini bekleyeceğiz.

Etiketler: