Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 198631 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı can1903

Modern futbol perileri devam ediyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş kimsenin hocalık için staj yapacağı yer değildir.
Hepiniz gideceksiniz.

Çevrimiçi murat

hentbol kadrosu zayıfladı onu normal karşılarım ama son yılların en iyi futbol takımını kurduk yazık günah
Hentbol kadrosunu ben mi zayıflattım?

Son yılların en iyi kadrosu dediğin sadece kendi dönemidir o da şüpheli.ortasahada 1 tane yerini hakeden oyuncu yok.salih gedson dele josef atiba redmond.nkuduy da katacağım da o olmasa topu gören bomba diye karakola götürür.kalede kaleci bile yok.en iyi kadro diyorsun.takıma oyunu kontrol edecek 8 numara diye yazdık durduk.takım başı kopuk tavuk gibi herkes başına bıyruk takılıyor sanki.ne sahada birborganizatör var ne saha kenaronda nede yönetimde.şark kurnazı beşiktaşı bitirmeye niyetli.sergeni galiba şampiyon yaptı diye anlaşmak istemedi.

Çevrimiçi tolga1903

tak bordo mavi kravatını giy 1 beden büyük takımını maç sonrası kimsenin anlamadığı basını dumur eden konuşmalarınla gel artık hocam vallahi billahi deli çıkacağız

O gelmez. Son yillardaki başarısızlığın üstüne maç fazlasıyla 4 puan geriye düşen takıma gelecek kadar kafası çalışmayan bir adam değil. Milli takımda direktör gibi bir konum kovaladığı konuşuluyor ayrıca. Bu ligin içinden tıpkı gs tudor hamlesi gibi bir çağdaş atan hamlesi bekliyorum kayseri ile can düşmanı oluruz ama o adam mutlaka iyi futbol oynatır bu takıma inanıyorum. Veya son çare sergen'e gidilecek tekrar ki sergen'in de şu kaosa döneceği mantıklı gelmiyor. Ben çağdaş atan diyorum 0 transferle büyük takım oyunu oynatan bir hoca bu ve farioli gibi yeteneksizler topluluğu ile inatla aynı oyunu oynatmaya da çalışmıyor.

Çevrimiçi tolga1903

Anç ömürlük sözleşme ile şirketine falan al istersen ama gönder bu adamı. 2005 Beşiktaş'ını görmeye kimsenin tahammülü yok üst üste kaç sezon daha yarışın başında havlu atmıştık aynı şeyleri yaşatmaya hakkınız yok.

Çevrimdışı caner.eryigit

O gelmez. Son yillardaki başarısızlığın üstüne maç fazlasıyla 4 puan geriye düşen takıma gelecek kadar kafası çalışmayan bir adam değil. Milli takımda direktör gibi bir konum kovaladığı konuşuluyor ayrıca. Bu ligin içinden tıpkı gs tudor hamlesi gibi bir çağdaş atan hamlesi bekliyorum kayseri ile can düşmanı oluruz ama o adam mutlaka iyi futbol oynatır bu takıma inanıyorum. Veya son çare sergen'e gidilecek tekrar ki sergen'in de şu kaosa döneceği mantıklı gelmiyor. Ben çağdaş atan diyorum 0 transferle büyük takım oyunu oynatan bir hoca bu ve farioli gibi yeteneksizler topluluğu ile inatla aynı oyunu oynatmaya da çalışmıyor.
Git luce yi al getir koşa koşa gelir

Çevrimiçi Talisca1903

Hentbol kadrosunu ben mi zayıflattım?

Son yılların en iyi kadrosu dediğin sadece kendi dönemidir o da şüpheli.ortasahada 1 tane yerini hakeden oyuncu yok.salih gedson dele josef atiba redmond.nkuduy da katacağım da o olmasa topu gören bomba diye karakola götürür.kalede kaleci bile yok.en iyi kadro diyorsun.takıma oyunu kontrol edecek 8 numara diye yazdık durduk.takım başı kopuk tavuk gibi herkes başına bıyruk takılıyor sanki.ne sahada birborganizatör var ne saha kenaronda nede yönetimde.şark kurnazı beşiktaşı bitirmeye niyetli.sergeni galiba şampiyon yaptı diye anlaşmak istemedi.
sergende bu kadronun yarısı yoktu töre santrafor felan oynuyordu daha ne olsun

Çevrimdışı caner.eryigit

4 sene Şenol Güneş gömdüler buralar da ya orta kafa diye. Adam at topu nkoudu ya orta yapsın la oynattı haftalarca

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler bizi.
Önder pinherio Valerien bu futbol aklı kimse hocayla beraber o da gidecek passolig genel müdürü.
Adam maç sonu açıklamalarında oyuncuları da sattı.
Valla Sergen de olmasa 4 te 0 yapacakmışız tarihin en vizyonsuz yönetimi. Haftalar önce yazdık uyardık ilk haftalarda iyi yaptığımız şeyler vardı onlardan da vazgeçti. Bir takım her hafta geri gidermi ya? görünen köy kılavuz istemez adam tarihinde neleri çalıştırmışta ne başarısı var da bize hoca oluyor
Sen kusura bakma acayip gerginim bu adam gitse biraz içim soğuyacak.
Ama şöyle olur diye düşünüyorum Ümraniye yeneriz gs takılırız öyle gider hoca 12 puan fln geriye düşeriz sonra geçmiş olsun.
Ceyhun beyimiz fm oynayacak.
Bir parantez de kaleciye açalım ben evde maçı izliyorum adam sahada odun koysak arada bir çarpar.

can sağlığı abi hepimiz gerginiz

kaleciye katılıyorum ersin'e hep destek oldum ama bu sene ortada yok. oyuncuları satmasına da şaşırmadım işler kötü gidince ihale onlara patlar hep, sergen'de antep'e yenilince oyunculara laf atmıştı

valla bilmiyorum artık, bir görüş ya da tahminde de bulunamıyorum, en kral hoca gelse bile tepemizdekiler sıkıntılı cidden ne yapmaya çalışıyorlar kimse anlamıyor, kendileri çalıp kendileri oynuyorlar, yazık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

ah keşke inşallah
Sercan dikme yi bekleyelim çok sessiz malum basın sözcümüz

Çevrimiçi levitate

Git luce yi al getir koşa koşa gelir

savaş başlayınca hemen kaçırmaları lazımdı ama kafa basmadı maalesef

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yönetiminde gitmesi lazım. Sadece hoca da kesmez.

Çevrimiçi levitate

videosu var mı bunun, ciddi böyleyse fena gömçürmüş

Çevrimiçi levitate

çıbanın başı kazancı bence, gram alakası olmadığı halde bi anda sd oldu, var bir iş orada

Çevrimdışı caner.eryigit

savaş başlayınca hemen kaçırmaları lazımdı ama kafa basmadı maalesef
Almak istesinler koşa koşa gelir bence

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
yabancıların birisi gallardo falan olsun bari, iki tane libertadores'i var herifin

Çevrimiçi levitate

Almak istesinler koşa koşa gelir bence

biraz milliyetçilik tuttu onu galiba şu an gelmez gibi

Çevrimiçi tolga1903

Şu bi gitsin sıra onlara da gelecek

Çevrimdışı aunt minnie

Valerien gitmezse herkes maç izlemeyi bırakır.Vakit kaybından başka bir şey değil.Ben her hafta futbol izlemek istiyorum

Çevrimdışı ardiles

+18
(18 yaş ve üzeri için, şiddet korku cinsellik ve olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar.)

Şenol hoca bu yaşta saha stresini kaldırmaz ama sportif direktörümüz olsun isterdim, oyuncu seçimi iyiydi. Bu sezon iş Şenol hocaya kadar varmaz. Ocakta İsmael gider mayısta yönetim. Bu kadar fiyaskodan sonra başkan orada kalmak istemez, kazancı kepçeci kellesi yetmez. Yorumlar forumu rahatsız edebilir. Kadro montajcılığı döneminde bu yorumlar olacak iş mi! O yüzden +18 koydum.

Nassıl eğleniyor muyuz genşler? 4 Temmuzda yazmışım şu yorumu. Hayır, çok zeki olduğumuzdan değil daha önce aynı yerden öpüldüğümüz için biliyoruz filmin sonunu. Valerian Ocak ayını da göremeyecek böyle giderse.

Çevrimdışı caner.eryigit

biraz milliyetçilik tuttu onu galiba şu an gelmez gibi
Gerçi bu vizyonsuzlar gidip bir başka Valerien getirir

Çevrimdışı ardiles

Çebi başkanı severim ama Sadrazam Kepçeci Paşa kurumsal diye diye onunda başını yedi. Şenol hoca umarım sportif direktör olur, teknik adama da o karar verir. Futbolu bilen ve oyuncu seçimi iyi olan biri lazım bu takıma.

Çevrimiçi Talisca1903

Gerçi bu vizyonsuzlar gidip bir başka Valerien getirir
ya luce ya Şenol Güneş

Etiketler: