2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 834768 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sinan23

2 maça anca alırız zaten :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xtakimla maçta yok. Değişik şeyler.

Çevrimdışı Karabay

2 maça anca alırız zaten :)

4 maç da şenol hocam oynatmaz malum huyudur.

Çevrimiçi Talisca1903

mulekayı direk satacan gitsin 3,5 milyon verdik şuna

Çevrimiçi Samet Demir

mulekayı direk satacan gitsin 3,5 milyon verdik şuna
Mulekayı neden satıyoruz abi. Adam forvet. Hocan kanatta oynatıyor. Hocaya laf edeceğine adama laf ediyorsun.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Mulekayı neden satıyoruz abi. Adam forvet. Hocan kanatta oynatıyor. Hocaya laf edeceğine adama laf ediyorsun.

ne forveti ya topa vurmayı bilmeyen çevre kontrolü olmayan adam bom boş Çar iyi kazık yedik bundan oyundan çıkaralım Arapların kafası karışmasın satalım gitsin

Çevrimiçi Samet Demir

ne forveti ya topa vurmayı bilmeyen çevre kontrolü olmayan adam bom boş Çar iyi kazık yedik bundan oyundan çıkaralım Arapların kafası karışmasın satalım gitsin
Şenol hocadab daha mı iyi biliyorsun öyle olsa 11 e almaz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol hocadab daha mı iyi biliyorsun öyle olsa 11 e almaz.

bence abou alınsın diye yaptı alın işte mal bu devam edecekseniz görün diye

Çevrimiçi Samet Demir

bence abou alınsın diye yaptı alın işte mal bu devam edecekseniz görün diye
Yav abi kaç haftadır bu nedenle adam oynatılmaz. İnat ediyor işte.

Çevrimiçi blackeagle35

Dele, Redmond ve şimdilik Muleka transferleri bizim bu durumda olmamızın temel sebeplerindendir. Ghezzal olmayınca Dele ve Redmond'un katkı vermemesi hücumsal olarak bizi çok eksik düşürdü.

Çevrimiçi murat baltacı

Weghorst yollanıp abounun konya maçına yetişmemeside skandal al işte mulekayi gördük bu maçı kaybetsen yarıştan kopuyorsun sonra abou getirsen nolur rosie ve nkoudu ile halı saha düzeyinde maçlar oynar sevinirlerdi anca
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Saiss icin 10M falan veren varsa buyursun alsinlar ama 3'e 5'e bu adami satmamaliyiz. Saiss'in orta saha olarak oynadigi 55 dakikalik bolumde atmis oldugu kilit paslar Josef'in butun sezonda atmis oldugu kilit paslardan fazladir heralde.

Soyle bakiyorum lige - Masuaku'dan daha iyi olan kac tane sol bek var? Neden bu adamin kontratindan cikilmaya calisiliyor anlamiyorum. Bu adam gidersede eminim daha kotusunu yerine alir Umut Meras'a kaliriz.

Ghezzal saglikli donebiliryorsa aslinda orta sahaya su Hadziahmetovic'i alsak bircok sorunumuz cozulur. Adam bugun yine maestro gibi oynadi, uzun paslari milimetrik, teknigi ust duzey, uzaktan her sutu tehlikeli, etliye sutluye karismayan adamlardanda degil - savunma yonude fena degil.

Çevrimiçi COB

Masuaku ideal 3-5-2 sol kenar oyuncusu. 4-4-2 için defansif olarak yeterince iyi değil, karşısında oynayan oyuncuyla temaslı oynamıyor ve kolay çalım yiyor. Hücumda ekstra katkısı var ama Adriano görmüş bu gözler için Masuaku ideal bir oyuncu değil.

Çevrimiçi sEuL

Masuaku ideal 3-5-2 sol kenar oyuncusu. 4-4-2 için defansif olarak yeterince iyi değil, karşısında oynayan oyuncuyla temaslı oynamıyor ve kolay çalım yiyor. Hücumda ekstra katkısı var ama Adriano görmüş bu gözler için Masuaku ideal bir oyuncu değil.

Adriano kalitesinde bir oyuncu geliyorsa buyursun gelsin tabi, sirtimizda tasiriz. Ama bu yonetime zerre guvenemiyorum, usttede yazdigim gibi - Masuaku giderse Umut'a kalmamizdan cok korkuyorum. Takimin 1. forveti gitti yerine gelecek oyuncu kim bilir kac mac kaciracak.  :ebebe:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Daha bu takıma Aboubakar gelecek.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

ernst  gibi 30 yaş üstü Almanya ligi gediklisi bir Alman alalım orta sahaya Fink kadar bile olsa da olur ama Alman olsun yıldız olmasın yıldız adayı da olmasın scout felan diye yine bir çöp almayalım
orta sıra takımlarından yok mu şöyle kelepir bir tane

Çevrimdışı Nazım Ar

Masuakuyu belki önde de kullanabiliriz ayağı düzgün, driplingi var hiç denemedik sanırım. Ha sol arkaya kimi koyacaksın ayrı :)

Fernandoyu alsınlar çok net iş yapacak oyuncu Gedsonla göbeği götürürler.

Çevrimdışı Nazım Ar

ernst  gibi 30 yaş üstü Almanya ligi gediklisi bir Alman alalım orta sahaya Fink kadar bile olsa da olur ama Alman olsun yıldız olmasın yıldız adayı da olmasın scout felan diye yine bir çöp almayalım
orta sıra takımlarından yok mu şöyle kelepir bir tane

Ernst bulamasak da ben şu durumda Cisse misali bir oyuncuya da fitim güzel katkı vermişti.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bize Aboubakar hariç en az bir tane daha ayagi kaliteli orta saha lazım. Gedson, Muleka, Nkodou, Redmond veya Salihin kritik dakikalarda gol atma olasılığı çok düşük.

Çevrimdışı almanci

Valerien Ismael Takımı bitirdi. Oyuncular Hoca değişikliği'nin getirdiği müthiş farkla şoka girdi ve yeni yeni alışıyorlar. Bakıyorum da bunun hesabını Şenol Hoca'dan sormaya kalkanlar var. Bugün kazanamasak adamı göndermeye çalışacaklar. Bu sene Şampiyonluk imkansıza yakın ve bunun tek sorumluları belli. Şenol Hoca herşeye rağmen Şampiyon yaparsa öncelikle onların Onurunu kurtarmış olur. Yapamazsa kendi büyüklüğünden bir şey kaybetmez. Bu kadro Şenol Güneş'in oyun anlayışına tamamen aykırı şekilde kuruldu. Şampiyonluktan bahsetmek istiyorlarsa buradan başlamalılar. Weghorst'u göndermekle doğru bir iş yaptılar. Kötü forvet değil ama bize uygun değil. Onun haricinde göderilecekler belli; Muleka, Redmond, Dele Alli son derece yetersiz olanlar. N'koudou ve Welinton da gidebilir. Yerlilere değinmiyorum çünkü öncelikle kontenjan boşalmalı ki bu gereken En az 3-4 tane nokta atışını yapabilsinler.

Çevrimiçi Talisca1903

Bize Aboubakar hariç en az bir tane daha ayagi kaliteli orta saha lazım. Gedson, Muleka, Nkodou, Redmond veya Salihin kritik dakikalarda gol atma olasılığı çok düşük.
kesinlikle katılıyorum ana gedsondan sonra yazdıklarından da kurtulmak şartıyla belki Kevin hariç

Çevrimiçi Talisca1903

Ernst bulamasak da ben şu durumda Cisse misali bir oyuncuya da fitim güzel katkı vermişti.
uzun bacaklı fransız kavruk tenli olsun diyorsun olumlu :ok: :ok:

Çevrimdışı almanci

Aboubakar'ı almak Takım olarak ciddi anlamda seviye atlamak demek. Takıma ilaç olur. Adama haksız yere Hain damgası vurdular. Maaşını düzeltmiyorsan en azından bir konuş, bunu kabul etmiyorsan seni bağlamayız yeterki sezonu tamamla de. Ama onlar oyuncuya köle muamelesi yapabilmek için Beşiktaş'ın Şampiyonluğunu bile hiçe saydılar sonra da başarıyı üstlendiler ve geldiğin durum ortada.

Çevrimdışı almanci

Ayrıca Boupendza'dan daha iyisini bulmaları ve Ozan Tufan'dan uzak durmaları Takım için en sağlıklısı olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Aboubakar, pazartesi günü İstanbul'a gelecek. (NTV)

Etiketler: