2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 829567 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı celiker1

Bu Konyaspor’lular Abdülkerim’i de ilk istediğimizde avrupadan talipleri var vs. deyip 7 milyon euro isteyip sonra 5 milyona düşmüşlerdi nisan ayı gibi.Sonra 3 büyük kulübünde ilgisine rağmen 2.8 milyon euroya Gs’ye vermişlerdi.Yine aynı ……… yaparlar mı bilmem?Maaşının 3 büyüklerde oynayan emsallerine göre daha uygun olacağını düşünürsek maksimum 3-4 milyona kadar bonservis bence uygundur.Maaşı yüksek olmayacağı sürece  yaşınada bakaraktan zarar edebileceğimiz oyuncu olduğunu düşünmüyorum Hadziahmetoviç’in.Türk kulüplerini maddi olarak sıkıntıya düşüren birinci etken oyuncunun kulübüne verdiği bonservis ücretinden ziyade oyuncuya verdiği yüksek kontrat ücretleridir.Kötü performans gösteren bir oyuncuya başka bir takım talip olsa bile oyuncunun yüksek maaşı yüzünden eldenn çıkaramıyoruz yıllarca.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Şu adamın iki tane maçının ilk yarılarını izledim,et mi,kemik mi anlayamadım!İlk bakışta Welinton’un sakar olmayanı,ayağı daha düzgünü olanı izlenimi verdi.Kötü stoper değil gibi ama 4-5 milyon harcıyorsak daha iyisi olmalı gibi düşündüm.Belkide ben yanlış değerlendiriyorum ve oyuncu izlenimmden çok daha iyidir.Gerçi şimdi düşündümde Welinton’un sakar olmayanı ve ayağı daha düzgün olanı fena olmaz sanki😂😂😂
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2023, 20:20:04 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

ceza sahası dışından golü bırak şutu bile unut gitsin adamlar bize geldiğinde şut atmayı unutuyor

Sorma agabey, vurduklarinda stad disina cikiyor top zaten. Ne kadar ozledim bilemezsin, yapmis oldugumuz ortalardan yada kornerden sekip ceza sahasi disina giden her topta bekliyorum ulan bir Allah'in kulu su topa gelisine vursun kaleciyide iceri soksun diye. Simao'nun oyle bir golu vardi Fener'e, cok mu zor su uzaktan etkili sutlar. Neyse, Amir'i de hangi macta izlesem en az bir yada iki etkili sutu var - kaleyi gorunce cekinmeden sutu cikariyor.
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2023, 20:37:00 sEuL ]

Çevrimiçi Samet Demir

Raul Jimenez mi Aboubakar mı?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sinan23

@EvrenChicago

BESIKTAS  Rostov’daki stoper icin avrupadan unlu klup ile birlikte siraya girdik . sozlu teklif ile yoklama aldik !

dennis hadzikadunic

Utkin

https://www.transfermarkt.com.tr/daniil-utkin/profil/spieler/375667

Çevrimiçi Sinan23

Raul Jimenez mi Aboubakar mı?

Aboubakar. Jimenez sakat değil mi?

Çevrimiçi Samet Demir

Aboubakar. Jimenez sakat değil mi?
Değilmiş de ilgilendiğimizi yazmışlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sinan23

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Geliyor gelmekte olan.

Çevrimiçi Samet Demir

https://www.transfermarkt.com.tr/oscar-gloukh/profil/spieler/930571

Şu adam bize düşer mi yav. İlerde tamda böyle kilit açacak birine ihtiyaç var

Çevrimiçi murat baltacı

Bu arada Konya maçında penaltı dışında Ahmet oguzun mulekayi ceza sahasına girerken ittiği gedsonun avantajı kullanıp dışarı attığı bir pozisyon var net bir sarı kart ve ikinci sarıdan kırmızı ne oyuncular itiraz etti ne var uyardı ne yorumcular konuştu. Antep fener maçında eksik kalmasa maçı bile alabilirdi bir kişi eksik oynamak çok farkeder.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Aytuğ Batur kendini menejerden kurtarmış.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu arada Konya maçında penaltı dışında Ahmet oguzun mulekayi ceza sahasına girerken ittiği gedsonun avantajı kullanıp dışarı attığı bir pozisyon var net bir sarı kart ve ikinci sarıdan kırmızı ne oyuncular itiraz etti ne var uyardı ne yorumcular konuştu. Antep fener maçında eksik kalmasa maçı bile alabilirdi bir kişi eksik oynamak çok farkeder.

Kimse konuşmuyor ise yönetim konuşmalı. 2. Sarıdan kırmızı olacak pozisyonda avantaj oynatılır, sonra da 2. Sarı ve kırmızı gösterilir. Eloğlu çıtır çerez gibi hakemlik yiyor, var kayıtlarını açıklatıyor, ligi bitirtmem diye tehdit ediyor ve bu sayede gol atamaz haldeyken 8 maç seri yapıyor. Bizim yönetim napıyor?

Tff ve hakemlerin başında o iki fanatik gsli varken değil aboubakar Haaland ile Mbappeyi aynı anda alsan gs ile yarışamazsın.

Çevrimdışı celiker1

Şimdide Mohamed Saba ismini saldılar ortaya.Bir hafta içinde adı çıkan beş yada altıncı 6-8 numara oynayacak futbolcu ismi.Umarım “Büyük balık peşinde koşup” bilinçli salıyorlardır ortaya diyeceğim ama hiç inanasım yok bunlara.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Akil Emre

Şimdide Mohamed Saba ismini saldılar ortaya.Bir hafta içinde adı çıkan beş yada altıncı 6-8 numara oynayacak futbolcu ismi.Umarım “Büyük balık peşinde koşup” bilinçli salıyorlardır ortaya diyeceğim ama hiç inanasım yok bunlara.
Önce abubakar gelsin de sonra bakalım, ha geldi ha gelecek die hafta bitiyor.

Çevrimiçi Samet Demir

https://www.transfermarkt.com.tr/mohamed-kaba/profil/spieler/911328

Bu adamı takip eden var mı? Tipine bakarsak tam Şenol Hocanın orta saha oyuncusu.

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=wsXENJfi8kGYfsJ941tt8w

Gelmiş gelmişşşşş

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Mohammed Kaba tam dediğim fransız uzun kavruk örümcek modeli. Hücumu var mı bilmiyorum ama yeni Atiba nesen olmasın?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ocak 2023, 23:42:33
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
?t=NoFc6xhF6fYneGYjOmO1Pw&s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2023, 00:45:24
  • Beylikdüzü-İstanbul
Artık şu resmi imzayı atsa da rahatlasak.
Gol + asist + şampiyonluk üzerine bol primli bir sözleşme yaptıkları an Abou'yu kimse tutamaz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ocak 2023, 01:25:39
  • Beylikdüzü-İstanbul
?t=vQ0M7gsRvoDuDdKKYLAi7g&s=19

Çevrimiçi murat baltacı

Kimse konuşmuyor ise yönetim konuşmalı. 2. Sarıdan kırmızı olacak pozisyonda avantaj oynatılır, sonra da 2. Sarı ve kırmızı gösterilir. Eloğlu çıtır çerez gibi hakemlik yiyor, var kayıtlarını açıklatıyor, ligi bitirtmem diye tehdit ediyor ve bu sayede gol atamaz haldeyken 8 maç seri yapıyor. Bizim yönetim napıyor?

Tff ve hakemlerin başında o iki fanatik gsli varken değil aboubakar Haaland ile Mbappeyi aynı anda alsan gs ile yarışamazsın.
Ah ah yönetim yönetim olsa zaten bu durumda olmazdık geçen sezon Sergeni yedi tff mhk hakem mafyası bu senede aynen devam ediyorlar. Tamam bizimde eksiklerimiz olabilir Sergen hoca Avrupa'ya önem verdi takımdan kapasitesinin üzerinde performans bekledi bu sene valerin sistemini bozdu baskıyı kaldıramadı ama hakemlerde bizi duman etti bu şekilde yarisamazsin rakiplerin lehine senin aleyhine olursa hiç şansın yok en azından onların lehine çalışırken bize karışmasalar yine yarışırız.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

?t=vQ0M7gsRvoDuDdKKYLAi7g&s=19
Valla şu gedsonun yanına iyi bir adam alsınlar artık adam her maç iki üç kişilik oynamaktan pert oldu en azından emeğinin karşılığını görsün yardımına bir takım arkadaşı gelsin yükünü azaltsin yanına ve önüne iki adam alsan onun performansıda başka bir seviyeye gelir adam her maç tekme yemekten faule maruz kalmaktan ileri geri koşmaktan hem yorgun düşüyor hemde oyununu sağlıklı oynayamiyor atiba talisca bulsan ambargo koyarsın.
BeŞiKtAşK

Etiketler: