2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 890654 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mellfred

Ben ersin kaleci değil dediğimde  millet tepki veriyordu biz geçen seneyide ersin yüzünden kaybettik bu sene de giderse onun yüzünden olacak mert kalede olsaydı yediklerimizin yarısını yemezdik
kalecin kötü olduğunda stoper öğütmeye başlarsın aslında sorun stoperlerde değildi kaleye gelen gol oluyordu yoksa ligin en az pozisyon veren takımıyız
ersini bende çok savundum açıkçası yalan yok
ama ersinin şansı karius gibi bir eşekten sonra kaleyi devralması oldu
milyonluk eşek yiyeceğine kendi kalecimiz yesin dedik yaşı genç olur dedik
olmadı

Çevrimdışı Egos

Ben ersin kaleci değil dediğimde  millet tepki veriyordu biz geçen seneyide ersin yüzünden kaybettik bu sene de giderse onun yüzünden olacak mert kalede olsaydı yediklerimizin yarısını yemezdik
kalecin kötü olduğunda stoper öğütmeye başlarsın aslında sorun stoperlerde değildi kaleye gelen gol oluyordu yoksa ligin en az pozisyon veren takımıyız

ağabey sen "en büyük beşiktaş!" desen bile tepki alırsın, reaksiyonun ersin ile ilgisi oldukça düşüktü.

Çevrimdışı COB

En ilginç olanı "kardeşim siz Ajax'ın teknik ekibinden daha mı iyi biliyorsunuz" yorumuydu. Hayatım boyunca forumlarda 2 tane yorumu mezara girene kadar unutmayacam. Birincisi Gökhan Güleç'in 2 gol attığı bir maçta "size söylemiştim bu çocuk iki yıl içersinde Chelsea'de oynayacak kapasiteye gelir", ikincisi de "siz Ajax'ın teknik ekibinden daha mı iyi biliyorsunuz".

Bunları yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler, bu yorumlar ölene kadar beynimde gereksiz bilgi olarak kalacak.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Ocak 2023, 14:51:46
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş, Wout Weghorst ile olan sözleşmesini feshetti. (NTV)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Ocak 2023, 14:52:08
  • Beylikdüzü-İstanbul
Beşiktaş, Wout Weghorst transferinden 3 milyon euro kazanacak. (TRT Spor)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Ocak 2023, 16:45:18
  • Beylikdüzü-İstanbul
?t=m90UzXbcPI_7o8zsqtQM_w&s=19

Çevrimiçi Samet Ç

?t=m90UzXbcPI_7o8zsqtQM_w&s=19
Adam sakat

Çevrimdışı COB

Weghorst'a verdiği kaktılar için teşekkürler, kariyerinde başarılar. Bu durum artık kiralık transferlerde bile bonservis kazanabilme ihtimalini ortaya çıkardı. Bundan sonra kiralik kontratlara devre arası ayrılması durumunda x milyon euro yada satış bedelinden x% gibi maddeler eklemeliyiz. Diğer taraftan bizden Man Utd ye gitmesi de kiralık getireceğimiz ve kariyerine zıplama ihtiyacı duyan oyuncular için iyi referans olacak.

Çevrimdışı COB

Transferde ilgilendiklerimiz hep Arap liginden olmak zorunda mı? Aboubakar, Nwakaeme, Boupendza...

Gerçekten şu scout departmanını kapatın, boşa masraf.

Çevrimiçi murat

Sakat olması bir kenara santrafor değilde bir nevi larin pozisyonunda dah bşarılı.cenk santrafor bupendza kenar olur.

Çevrimiçi murat

Oluyorsa hulk al. Sağ sol forvet arkası santrafor nereye ihtiyacın varsa koy.

Çevrimdışı Nazım Ar

Hulk oraları bırakıp buralara gelmez bence bu yaştan sonra. Abpubakar olmayacaksa başka forvet almasınlar şampiyonluk zaten imkansız demektir Muleka Cenk Semih ile gidelim.

Çevrimiçi murat baltacı

Şuan en kilit adam abou onu çözersek diğer hamleler anlam kazanır. Sezon başı bu kadar adam alıp şimdi bu kadar eksik bölgemiz olması geçen sezon hakemler sakatlıklar bu sezon oyuncuların verimsizligi bundan sonra premier lig falan değil hırslı mücadeleden kaçmayan oyuncular tercih etmeliyiz sais gitmek isterse yerine kouyate yada o kalitede biriyle çözersek defansta sıkıntı yaşamayız masusaku soru işareti tam iyi diyorsun derbide yakıyor beklenmedik hatalar yapıyor orayada bir fırsat transferi olursa şaşırmam wenilton montero ikikisinden cikabilirsek sais gitmedende stoper alabiliriz.

Asıl iş orta sahada oraya ernst atiba bulmalıyız,bupenza hamlesi mantıklı soldada oynar nwakamede olur hatta oluru varsa Hulk falanda hala iş görür biz sezon başından beri kalecisiz orta sahasiz kanatsız oynuyoruz beklerden verim alamıyoruz bu şekilde iyi bile geldik yarıştan kopmadık.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Ocak 2023, 23:32:33
  • Beylikdüzü-İstanbul
Aboubakar gelmezse yönetimin en bağırdığı iş olacak. Yapabilirler mi evet kimse güvenmiyor çünkü.

?t=CQ8B0qTkfew1j3eVWua6YQ&s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ocak 2023, 00:32:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
?t=arZmi_nPkxoQ8_zvBUIrYA&s=19

Çevrimdışı levitate

dmitri barinov diye bir arkadaşla ilgileniyormuşuz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

rus futbolcular bizde başarılı olamıyor ha keza Ukaynalılarda Boyko,Klestov gibi

Çevrimiçi Samet Demir

Umarım alınır. Takıma sertlik katar. Top kapma yüzdesi de yüksek bir oyuncu. İleriyi rahatlatır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Bana da tam 6 ay sonra sözleşmesi karşılıklı feshedilip ülkesine yollanacak bir adam gibi geliyor. Yok mu oraya şöyle ayağı düzgün kalıplı bir alman en beyazından veya bir fransız en karasından?

Çevrimiçi Akil Emre

Bana da tam 6 ay sonra sözleşmesi karşılıklı feshedilip ülkesine yollanacak bir adam gibi geliyor. Yok mu oraya şöyle ayağı düzgün kalıplı bir alman en beyazından veya bir fransız en karasından?
Takıma skor yapabilen bir orta saha gerekli, sanırım bu arkadaşa josef gönderilirse bakacaklar. Bunun yanında biz istemeden wegords gitmez deyip 3 günde adamı tutamayan ve kritik konya maçına eksikle çıkmamızı sağlıyan yönetime tekrar teşekkür ediyorum, sanırım transferin son günü abubakarı ikna ederler.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Yeniden Aboubakar nöbetindeyiz. Gel artik kara mamba.

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ocak 2023, 18:00:02
  • Beylikdüzü-İstanbul
?t=2GH5a86SWiwozbu3dagFdA&s=19

Çevrimdışı Necmi

olurmu daha yönetim pazarlık yapacak 2,5 u 3,5 m ye bağlarlar pazarlıkla

Etiketler: