2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 806142 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bir bu kadar daha yani 7-8 oyuncu daha gerekiyor ben dediğim zaman benimle dalga geçmeseydiniz keşke :)
gelenlere kartal salih oğuzhan berkay boyd da ekleyeceksin emirhan delibaşda var

Çevrimiçi sefaköykartali

Şu Amiri yi araştırdıkça ısındım, eksiğimiz olan uzaktan şut atan ayağı düzgün mücadeleci bir ofansif orta saha. Opsiyonlu kiralasınlar büyük ihtimalle sezon sonu memnun kalmış oluruz.
Leverkusen maçında oyunda şu anda ama Leverkusen berbat bi oyun oynuyor, dikine birkac pas aksiyonunu beğendim, ama sonradan girdi zaten çok fırsat bulamadı.

Çevrimdışı DieForYou1903

gelenlere kartal salih oğuzhan berkay boyd da ekleyeceksin emirhan delibaşda var

Onları yedek olarak eklerim abi en fazla.Boyd filan hoca çok istemiyor gidici.Ben 7-8 transfer lazım derken kadro da emirhan filan vardı o da gitti üstüne.

İlk 11'e 4 net transfer lazım.1 Stoper 2 orta saha 1 kanat.Yedek olarakta 2-3 adam lazım.
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 21:33:48 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi murat

Sİvasspor maçını izliyorum kerem Atakan keskin emirhanın vadettiklerinin 4te 1 inibile vadetmiyor 4 ye bir parası etmesi normal
neredeyse 22 yaşında emirhanın 4 te 1 parası neden acaba?

Çevrimiçi sefaköykartali

Para varsa Fassnacht ı alalım ya, Ghezzal kaybolduğunda oraya atacak adam yok. Kiralik amiri, kaan, fassnacht bize bambaşka katkı sağlar.

Çevrimdışı Okan1903

masuakuyu kim bulup aldiysa onu allah bildigi gibi yapsin.

Çevrimiçi murat

Takımı beğendim 6. Lığı kovalarız.acilen takviye lazım.hernmaç şapkadan tavşan çıkmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takımı beğendim 6. Lığı kovalarız.acilen takviye lazım.hernmaç şapkadan tavşan çıkmaz.
Madem sistem değiştirdik. O zaman 1 kanat, 1 orta saha ve 1 sağ stoper lazım en acilinden  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Acilen 8 numara ve sol kanat alayım

Çevrimiçi Mehmet57

Acilen Amiri + sol kanat. Sirf Amiri olsa bile cok fark edecek.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu sistemde bize 8 numara değil 10 numara lazım. 2 tane 8 var zaten. Üçlemeye gerek yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sistemde bize 8 numara değil 10 numara lazım. 2 tane 8 var zaten. Üçlemeye gerek yok.

Biz arada üçlü de oynarız gibi görünüyor. Onun için hücumcu bir 8 numara daha işimize gelir gibi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Savaş

4 3 3 oynayacaksak hücumcu bir 8 gerekiyor bize. Ghezzal Muleka durunca topu kaleye sokacak bir adam lazım.

İlk birkaç hafta tokezleriz demistim. İlk maçtan kurtulduk. Bakalim 3-4 hafta daha min. kayıp ile geçersek önümüz açılır.

Takıma maç temposu lazim. Tek kulvardayiz. Diri bir takım olucaz. Neden olmasın?

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı beno1903

Çevrimiçi Samet Ç

Acilen Amiri + sol kanat. Sirf Amiri olsa bile cok fark edecek.
Duran top sorununu çözer en kötü Amiri Ghezzal'da Salih'te çok kötü kullanıyor duran topları.

Çevrimiçi Mehmet57

Amiri zaten tam aradigimiz adam. 8 olarak oynayabilen ofansif orta saha.

Weghorst icin de Amiri cok iyi olacak. Kendisi ceza sahasina giriyor, Weghorst’a yakin oynar. Su an oyunda eksik olan etken o.

Çevrimiçi levitate

Duran top sorununu çözer en kötü Amiri Ghezzal'da Salih'te çok kötü kullanıyor duran topları.
ghezzal normalde iyi kullanıyordu da bugün saçmaladı anlamadım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada Saisin maaşına laf edenlere selam olsun.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Weghorst ile bağlantı yapabilecek bir 8 ve kanat lazım Ghezzal bir kere yaptı gol oldu Amiri uyuyor bu tanıma.

Çevrimiçi Talisca1903

Al Taliscayı bitsin bu çile kabız olduk

Çevrimiçi murat

İyi bir 8 herkesin işini kolaylaştırır.

Çevrimiçi Samet Demir

10 numara lazımmmmmmmmmm. 8'e gerek yok.

Çevrimdışı Okan1903

Amiri zaten tam aradigimiz adam. 8 olarak oynayabilen ofansif orta saha.

Weghorst icin de Amiri cok iyi olacak. Kendisi ceza sahasina giriyor, Weghorst’a yakin oynar. Su an oyunda eksik olan etken o.
cok bilmiyorum kendisini ama gol, asist istatistikleri cok dusuk.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Etiketler: