2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 828328 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Sola Kenedy veya Kadewere'de olabilir.

Çevrimiçi murat baltacı

imzalamak istemiyor rıdvan gibi ya satacaksın yada ocakta bir takıma imzalayacak yada sezon sonu
Herkesin dokunulmaz tuttuğu bizim çocuklar pek bizim değil daha çok menejerlerin çocukları birileri daha savunmaya devam etsin bunları
Abi iş dönüp dolaşıp yönetime geliyor Ersin sen ne oynuyorsunda naz yapıyorsun kardeşim aha sözleşme ya imzala yada bir sene alt yapıda devam eder öyle gidersin sizlemi uğraşacağım Anadolu'da can atıyor gençler büyük takıma gelebilmek için bana kalsa sözleşme bile vermem üçe beşe bakmam satarım direk.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sefaköykartali

Montero' yu da gönderelim, Kaanla Vargas için para lazım. Alacağımız 8 serbest vuruş atabilen biri olmali, frikikleri falan iyi kullanabilen adam yok. 15-16 Sosası bu takımda süperstar olurdu.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 08:51:18 sefaköykartali ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Defansta Necip oynayacaksa neden Emrecan'ın peşinde o kadar koşup ancak yarısını alabildik?
Plansızlık işte, neden olacak.

Takımda ondan başka 3 stoper var. Bir tane daha gelecek.

2 stoper sakat ve Emrecan yerine Necip oynuyor. Şaka gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

imzalamak istemiyor rıdvan gibi ya satacaksın yada ocakta bir takıma imzalayacak yada sezon sonu
Herkesin dokunulmaz tuttuğu bizim çocuklar pek bizim değil daha çok menejerlerin çocukları birileri daha savunmaya devam etsin bunları
Sen Ersin'i, Mert'i 1.5 milyon bonservis, 1 milyon Euro maaşla aldığın gün kaybettin.

Ersin'i daha az maaşla ikna edemezsin artık.

O yüzden yönetim şimdiden kimi suçlayacağına karar versin.

Menajeri mi suçlarlar, Ersin'i doğuştan Beşiktaş'lı olmadığı için suçlarlar, yönetimden aylık akbil isteyip alamayan ailesini suçlarlar; başlasınlar çalışmaya.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 09:21:12 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Welinton'un menajeri Serdar Saatçi'nin menajeri ile aynı kişi.

Herifin bize kini varsa, ki öyle olabilir, transferin son gününe kadar oyalayıp gitmez

Çevrimiçi Samet Ç

Amir nasıl bir adamdır 90 dakika izleyen varmı @celiker1 abi izledin mi hiç maçalrını. Biranda herkesin içine sindi amiri ismi ben orta saha alınacaksa çok daha kreatif sorumluluk alabilen taş yerinde ağırdır tarzı orta saha isterdim. Barkley bana sanki daha bizim oyuncumuz gibi geldi. Gerçi amir hakkında hiç bir fikrim yok.
Emirhan İlkhan'ın olmuş hali Amiri. Dribling yaparak ceza sahasına girer topsuz koşu atarak da girer. Gedson sağ iç Amiri sol iç oynatırsan rakibin sana pres yapmasını zorlaştırırsın ikiside dribling konusunda iyi olduğu için rakibin yarı sahasına yerleştirdiğindede 10 özellikleri taşıdığı için fazlasıyla iş görür hatta zaman zaman sol kanat forvete bile atabilirsin Muleka'dan daha iyi oynar o mevkide.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 10:19:58 Samet Ç ]

Çevrimdışı Nazım Ar

Emirhan İlkhan'ın olmuş hali Amiri. Dribling yaparak ceza sahasına girer topsuz koşu atarak da girer. Gedson sağ iç Amiri sol iç oynatırsan rakibin sana pres yapmasını zorlaştırırsın ikiside dribling konusunda iyi olduğu için rakibin yarı sahasına yerleştirdiğindede 10 özellikleri taşıdığı için fazlasıyla iş görür hatta zaman zaman sol kanat forvete bile atabilirsin Muleka'dan daha iyi oynar o mevkide.

Ve frikik atabiliyormuş. Sakatlık vb. Bir problemi yoksa ki yok gibi görünüyor, hiç Isco misco uğraşmadan bağlamak lazım, sipariş versek bu kadar uyan bir profil bulamayız gibi görünüyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Ve frikik atabiliyormuş. Sakatlık vb. Bir problemi yoksa ki yok gibi görünüyor, hiç Isco misco uğraşmadan bağlamak lazım, sipariş versek bu kadar uyan bir profil bulamayız gibi görünüyor.
Duran top konusunda elimizdekilerden daha iyi bencede net uyuyor istenen oyuncu profiline.

Gedson Salih Amiri orta sahasında Salih topu savunmadan çıkarmak için ve merkezden savunma arkasına atılan koşulara servis yapmak için kullanılır o işide iyi yapar rakip sahaya yerleştiğinde de merkezden Amiri ve Salih ile kanattan Ghezzal ile oyun kurarsın hele birde sola Kenedy tarzı bir oyuncu alırsan işin hücum tarafında eksiğin kalmaz.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sefaköykartali

?t=c9_uzflbHeII969cUXz2RQ&s=19

Üçlüden devam o zaman. Yerli de Cenk-Emrecan-Ersin olur bu durumda. Veya kalksın şu kural herkes yabancı alıyor zaten herkesin işine gelir.
[ Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 11:59:08 sefaköykartali ]

Çevrimdışı umutow

Bailly yada Axel Tuenzebe olabilir

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bailly yada Axel Tuenzebe olabilir

Bailly'nin yolu buralara düşmez ama Tuanzebe olabilir bir seçenek.

Çevrimiçi Samet Ç

?t=c9_uzflbHeII969cUXz2RQ&s=19

Üçlüden devam o zaman. Yerli de Cenk-Emrecan-Ersin olur bu durumda. Veya kalksın şu kural herkes yabancı alıyor zaten herkesin işine gelir.
Kalkacak galiba gs hala daha yabancı bakıyor bizde aynı şekilde

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

Kalkacak galiba gs hala daha yabancı bakıyor bizde aynı şekilde

Kalkmazsa zaten bizim takimin tepeye oynayabilme ihtimali gerçekten çok az. Bizim sadece kaleci olarak yerli kullanabilme şansımız var geri kalan hiçbir bölgeye gözün kapalı yerli oyuncu yazamıyorsun yarın josef dönünce alınacak amiri veya başka bir yabancı oyuncuyu da katınca salih vs rotasyon olacak bizde anca. Sezon öncesi kulüpler bari 9 olsun dediler federasyon onu da kabul etmedi nasıl kalkacak hiç fikrim yok şu zorba kuralla mahvediyorlar ligi ve bizi de haliyle.

Çevrimdışı mellfred

bizim umut meraj’a da ihtiyacımız kalmamış gözüküyor

Çevrimiçi Necmi

Sen Ersin'i, Mert'i 1.5 milyon bonservis, 1 milyon Euro maaşla aldığın gün kaybettin.

Ersin'i daha az maaşla ikna edemezsin artık.

O yüzden yönetim şimdiden kimi suçlayacağına karar versin.

Menajeri mi suçlarlar, Ersin'i doğuştan Beşiktaş'lı olmadığı için suçlarlar, yönetimden aylık akbil isteyip alamayan ailesini suçlarlar; başlasınlar çalışmaya.
yok o kayıp değil kazanç sözleşme imzalayıp üstümüze kalacak diye ödüm patlıyor kör bir alıcı bulsak mutlu olacağım mertin parasını istemek için önce onun çıktığı seviyeye çıksın transfer tahtası kapalı olan kayseri kalecisi bile daha güven veriyor takımına insan rakibin her atağında korkarmı bir kaleci orta sahadan gol yermi golü yedikten sonra camiada bir kişi bile çıkıp şansızlık demedi yediğimiz her golün sonunda tv kerde duyduğumuz ilk kelime ersin hatalıydı oluyor
Gençleri savun tabi yönetim konusundada haklısın ama kendini herkesi savunmak zorundada hissetme ersinin savunulacak yanı yok ufacık bir ışık görsem sabredelim derim iki sene sabrederiz on yıl kaleci sorunumuz olmaz emre şu oynamamış haliyle ondan daha fazla ışık veriyor 18 yaşında beşiktaşın kalesine geçmiş kendini mertlemi mukayese ediyor önce kendini ispatlada sonra mukayeseye gir bu gün ersini kulübeye çeksek bir daha ersinin adını kimse duymaz o saniyede futbol hayatı başlamadan biter bak ozi kendine takım bulamıyor beş sene önce bıraksaydık olacak olan yine buydu sırf senin kafanda taraftar yüzünden beş yıl zengin ettik futbolcu müsveddesini
Kimsenin futboldan anladığı yok sürü mantığı ile haraket ediyor akşamdan beri salih gömüyorlar ama takımın en iyilerindendi sosyal medya soytarılarından biri çıkıp salih şöyle iyi böyle iyi dese bir saat sonra gedson kötülenir salih övülür
Sosyal medyada güçlüyüz ama bu gücü kullananda çok insan var malesef

Çevrimdışı mellfred

ne yapıp ediyorum 3 yerlili kadro kuramıyorum
nasıl olacak bu iş

ersin
rosi.   ?   saiss masuaku
      josef gedson amiri (diyelim ki)
ghezzal weghorst nkoduo
bu beşiktaş’ın ideal 11’i olur ama
yerlisi yok
ya salih-kartal değişmeli oynayacak ki orayı eksiltir
ya umut meraj sürekli oynayacak ki hiç beğenmem
ya da cenk oynayacak weghost nasıl kesilir ?
saiss sol stoperken istanbullu çocuğu niye aldılar onu da anlamadım
zor denklem

Çevrimiçi blackeagle35

4'lüye dönünce Montero tamamen boşa çıktı gibi oldu. Iki sol ayaklı stoperle oynamak istemeyeceği için Emrecan Saiss ikilisini de kullanmayacak. Bu durumda Welinton'un yerine yerli bir stoper almak şart oldu gibi. Önceden kale-sol stoper-sol kenar Türk olacak gibiydi. Şimdi sadece kale yerli görünüyor. Onun için yerli stoper almak şart oldu gibi. Hocanın 3lü sevdası ve ona göre planlama yapılması işleri karıştırdı biraz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı TURKahvesi

Bu transfermarkt sitesindeki detaylı arama (detayları girdiğinizde bir kaç ekleme yaptığınızda) çalışıyor mu sizde  :alala:

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: