2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 797337 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sinan23

objektif olarak konuşuyorum en az 20 milyon euro

700k Euro da yeter.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvan 11 de başlıyor. Hadi bakalım futbol şansı da yanında olsun.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı DieForYou1903

Nasıl oyuncu bizde iş yapar mı bilenler yorumlayabilir mi ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

---------Muleka------Weghorst-------
Isco-----------------------------Ghezzal
--------------Gedson-Salih-------------
Masuaku-Emrecan-Sais-Rosier
-------------------Ersin---------------------

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Okan1903

buna herkes iyi diyor da, istatistikleri hic ic acici degil

Çevrimdışı KadirA

25 yasinda tam bizim sisteme uygun bir oyuncu gibi. Yorumlar bu sekilde. Pas oyununa yatkin, 8-10 arası bir oyuncu, biraz Sosa gibi. Faydalı olur gibi, Emirhanin gidişinden sonra, ideal bir ortasaha oyuncusu. Patlama yapıp tekrar Avrupa seviyelerine de çıkar rahatlıkla.

Çevrimiçi Talisca1903

talisca yazan arkadaş ağzından bal damlıyor şu adam bşr gelse ahir ömrümüzde yeniden izlesek ligin içinden geçer vallahi

Çevrimdışı sefaköykartali

Yönetimin iyi yöneticilerden oluşmadığını söylemek için gerçek hayatımızda Stanford School of Business veya Harvard Business School' dan mezun olmaya gerek yok, 2 saat sonra stoperde Neciple, maça çıkacağız işte son 5-6 senede olduğu gibi. İnşallah iyi performans verirler de transfer yasağı olan kayseriye puan bırakmayız. Vermezse de hoca suçlanır zaten, yönetimin herhangi bir olumsuzlukta payı yok haşa.

Çevrimiçi murat

Yönetimin iyi yöneticilerden oluşmadığını söylemek için gerçek hayatımızda Stanford School of Business veya Harvard Business School' dan mezun olmaya gerek yok, 2 saat sonra stoperde Neciple, maça çıkacağız işte son 5-6 senede olduğu gibi. İnşallah iyi performans verirler de transfer yasağı olan kayseriye puan bırakmayız. Vermezse de hoca suçlanır zaten, yönetimin herhangi bir olumsuzlukta payı yok haşa.
  bu yönetim ibrakim tatlısesin yıldız tilbeye söylediği laf ile paralel bağlantı kurmuş milleti kandırmaktan öteye gitmiyor.yalan dolanla yönetime gelen yönetimden ne bekliyorsunuz.q7 çalışan üzerine işedi, fopn,avans,menejerler futbolcuları ayartıyor.eee siz ne yapıyorsunuz?

Çevrimdışı sefaköykartali

Bence amiri burada iş yapabilir. Isco çok maliyetlidir muhtemelen. Welinton ve Montero' ya da teklif varsa yollanmasından yanayım, yerli stoper alırız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bence amiri burada iş yapabilir. Isco çok maliyetlidir muhtemelen. Welinton ve Montero' ya da teklif varsa yollanmasından yanayım, yerli stoper alırız.

Kırmızı kediler sağolsunlar klipler yapmışlar, güzel oyuncuya benziyor, ayağı sağlam basıyor, hızlı düşünüyor gibi görünüyor. Savunma yönünü göremedik tabii hiç olmayabilir ama Barkley den daha çok içe siner gibi görünüyor.
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 19:45:04 Nazım Ar ]

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha bizim için transfer dönemi yeni başlıyor bence. Bir bu kadar transfer daha yapacakmış gibi görünüyoruz. Hem gelenler hem de gidenler olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Sİvasspor maçını izliyorum kerem Atakan keskin emirhanın vadettiklerinin 4te 1 inibile vadetmiyor 4 ye bir parası etmesi normal
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Daha bizim için transfer dönemi yeni başlıyor bence. Bir bu kadar transfer daha yapacakmış gibi görünüyoruz. Hem gelenler hem de gidenler olacak  :tabe:

O kadar hareketli olacağını zannetmem

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar hareketli olacağını zannetmem
En az 4 transfer bekleniyor. Gidenler olursa gelenler de olacak. Son dakika düşen oyuncu kontenjanımız hala duruyor. Her sene birini deniyoruz o kontenjana  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

En az 4 transfer bekleniyor. Gidenler olursa gelenler de olacak. Son dakika düşen oyuncu kontenjanımız hala duruyor. Her sene birini deniyoruz o kontenjana  :tabe:
Ayrılanları bilmem ama 2 tane transfer yaparız. Ayrılanlar durumuna göre karar verirler. 2 fen fazlası hayalcilik ve gereksizlik olur düşüncesindeyim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ayrılanları bilmem ama 2 tane transfer yaparız. Ayrılanlar durumuna göre karar verirler. 2 fen fazlası hayalcilik ve gereksizlik olur düşüncesindeyim
Bakalım transfer dönemi bitene kadar göreceğiz ne yapacaklarını. Ama Emirhan olayını da unutturmaya çalıştıkları görülüyor. Bunu en iyi transferle yaparlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Bakalım transfer dönemi bitene kadar göreceğiz ne yapacaklarını. Ama Emirhan olayını da unutturmaya çalıştıkları görülüyor. Bunu en iyi transferle yaparlar.
Umarım sivaslı çocuğu almayanız. Onu alana kadar delibaşa sağlam sözleşme yapsınlar. Onları affetmez tarih affetmez

Çevrimdışı DieForYou1903

3 yerli kim olacak hep soru işareti ?

Ersin (1)
Rosier  Yabancı       Saiss      Masukau

Gedson 

Salih (2)       Amiri

Ghezzal       Wegorst            Muleka

3.Türk kim ?

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Amiri yi araştırdıkça ısındım, eksiğimiz olan uzaktan şut atan ayağı düzgün mücadeleci bir ofansif orta saha. Opsiyonlu kiralasınlar büyük ihtimalle sezon sonu memnun kalmış oluruz.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bir bu kadar daha yani 7-8 oyuncu daha gerekiyor ben dediğim zaman benimle dalga geçmeseydiniz keşke :)

Etiketler: