2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 829564 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Kesinlikle öyle. Yok beceremiyor bu kulüp genlerinde yok öyle izleyim getireyim sistem içinde en verimli şekilde kullanayım ve satayım. Cenk tosun belki de tek örnek buna onun dışında sattığı para kazandığı oyuncular hep bilindik ama düşüşteki oyuncunun performansını bir şekilde artırıp yani parlatıp nakde çevirme yöntemiyle elden çıkarılan oyuncular. Bu yönetim geldi geleli onu da yapamıyor yani ısrarla hala anadoludan yabancı oyuncu transfer etmenin birisi mantığını söylesin işte muleka son örnek buna, tyler boyd'dan tut nsakala'ya neydi o sağ bek futbolu bırakıp müteahhitliğe başlayan abi yıllarca kalıyor bir de oyuncular talipleri yok heriflerin böyle ilginç bir durum olamaz.

Yani büyük takımsın ve görece yerel liginde sivrilen oyuncu getiriyorsun, oyuncu yüzde 95 tutmuyor ve kontrat süresinin sonuna kadar öyle talibi falan da olmadan yıllarca takılıp gidiyor cidden araştırılması gereken bir durum bu. Ve işin en ironik kısmı hala daha konyaspor'da iyi performans gösterdi diye 6 milyar tl borç ve ffp'ye rağmen çarşaf çarşaf haber çıkıyor ki 3 milyon euro teklif yapmışsın bu akıl tutulmasi falan değil başka bir durum.

Bu ligden ne yerli ne yabancı hiçbir futbolcuya talip bile olmamalı bu kulüp yerli mi istiyorsun git olcay şahan gibi tolgay arslan gibi almanya altyapılı anadolu kulübünde forma giymemiş oyuncu getir, yabancı mı istiyorsun git brezilya 2nci liginden getir ama şu süper ligden oyuncu alma olmuyor olmayan parayı israf etmekten başka hiçbir katkı getirmiyor bu yöntem anlayın artık.

becerememek için ilk denemek gerekir, yd dönemini bilmiyorum ama 2012'den beri scouting falan yapmıyoruz biz. pedro franco, milosevic falan onlar önder özen'in fantezi denemeleriydi, atiba desen bilic zorlaması ile alındı, marcelo şenol hocanın polonya ligi listesinden birisiydi mesela. tüm transferlerimiz ya formsuz dönem geçiren oyuncuları toplama ya da menajer/hoca önerileri

altta hasic yazılmış ama scout işi değildi o, menajerler önerdi fikret orman'da pr için alelacele imza attırdı, neyse ki cidden potansiyelliydi ama şansı yaver gitmiyor maalesef
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

muleka için yazın ortalık yangın yeriydi, iki üç tane kaçırdı diye hemen çöp olmuş :D sezon başı golleri atarken iyiydi tabi

takıma iki hoca geldi ikisi de beğeniyor güveniyorlar demek ki kesik falan yemez bir süre. hem geleceğe yatırımlık oyuncu isteyen bizler değil miyiz, 23 yaşında eleman kaçıra kaçıra öğrenecek işte

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

abou işinin uzamasının tek sebebi kesinlikle bizimkilerin vizyonsuzluğunu konuşturarak 2.9 değilde 2.8 versek olmaz mı diye pazarlık yapmasıdır

böyle yapınca beşiktaş'ın parasına sahip çıkmış oluyoruz :ok:

Çevrimdışı Nazım Ar

muleka için yazın ortalık yangın yeriydi, iki üç tane kaçırdı diye hemen çöp olmuş :D sezon başı golleri atarken iyiydi tabi

takıma iki hoca geldi ikisi de beğeniyor güveniyorlar demek ki kesik falan yemez bir süre. hem geleceğe yatırımlık oyuncu isteyen bizler değil miyiz, 23 yaşında eleman kaçıra kaçıra öğrenecek işte

Öğrenecek bir şey yok aslında sen ceza sahasına yeterince top getir Muleka da atar Josef de atar. Adamı tek başına ileri atıyorsun takımda kimse ileride top tutamıyor Nkoudou hariç. Onun da repertuar belli.

Bu Redmond için sezon başı asıl Ghezzal in sağ ayaklısı deniyordu adam enteresan biçimde bütün maç koşup hiç bir şey yapmamayı başarıyor. Ankaragücünde bile 5-6 futbolcu takım geçişi sağlayana kadar topu saklayabiliyor bizde maşallah Gedson bile saçmaladı kaç defa. E sen o topları rakibe vereceksen koşmanın kapmanın da bir kıymeti kalmıyor haliyle.Ha tabi tek suçlu değil sağa bakıyor sola bakıyor herkes birinin arkasına saklanmış o arada rakip basıyor.

Kesinlikle bize topu tutabilecek yetenekte 1 kanat bir göbek +aboubakar lazım. Üstüne Ghezzal dönecek anca toparlanırız.

Çevrimdışı tolga1903

becerememek için ilk denemek gerekir, yd dönemini bilmiyorum ama 2012'den beri scouting falan yapmıyoruz biz. pedro franco, milosevic falan onlar önder özen'in fantezi denemeleriydi, atiba desen bilic zorlaması ile alındı, marcelo şenol hocanın polonya ligi listesinden birisiydi mesela. tüm transferlerimiz ya formsuz dönem geçiren oyuncuları toplama ya da menajer/hoca önerileri

altta hasic yazılmış ama scout işi değildi o, menajerler önerdi fikret orman'da pr için alelacele imza attırdı, neyse ki cidden potansiyelliydi ama şansı yaver gitmiyor maalesef

Scouting dediğimiz şey oyuncuyu izleyip istatistik havuzundan çıkan sonuçlarını tahlil edip son olarak özel hayatı vs değerlendirip bütçene de uygunsa takıma kazandırmak değil midir? Önder özen'in yaptığı şey de bana göre scouting idi fantezi olduğunu düşünmüyorum ama başarısızdı kabul.

Ama olaya şöyle de bakmak lazım daha gözünün önündeki oyuncuyu değerlendirmekten aciz bir yapıyız, yurt içi transferde başarı oranımız neredeyse 0'a yakınken yurt dışından başarılı bir scouting ağı ve performansı beklemek saçma olur zaten. Premier ligin gözden çıkanlarını parlatma fikri de suya düştü bu sezon itibariyle bakalım yeni stratejimiz ne olacak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abu geldi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Abu geldi.

1 orta saha 1 kanat 1 stoper kaldı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Liquidator

Abuşşş gelmişşş

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Samet Demir

Hayırlı uğurlu olsun, Rabbim sakatlıklardan korusun

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sinan23

Borsada hareket var 5.58 den 6.20. Duyummu var acaba?

Kupada elendigimiz gün eksi 3 le açıp akşama doğru tavan kapatmasından belliydi Aboubakar transferi. Babalar her zaman önden haberi alıyor.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Gel artık uçur bizi göklere çıkart
Aç göster hepsi korkup ağaca çıkar

Hoşgeldin kara boğam

Çevrimiçi Samet Ç

Aboubakar hayırlı olsun yarın geliyormuş.

Çevrimiçi Talisca1903

1 orta saha 1 kanat 1 stoper kaldı.

orta sahayı 2 yapalım👍

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Renklilere saplamaya geliyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Çok şükür abuş geldi şu Konyalıyla felan uğraşmayıp adam gibi birde orta saha alalım yeter artık yarım yamalak oyunculardan gına geldi girmeyin şu Anadolu’ya

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
6 tane baklavası varsa yarın gelsin başlasın. Şenol hocam sever böyle adamları.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

Alamayız
Konyadaki eleman için düşüncelerin neler adaş. Zach mı konyalı mı sence?

Çevrimdışı celiker1

Kasımpaşa maçının devre arasında trübünde yanımdaki arkadaşla sohbet ederken Weghorts’un gideceğinden habersiz”Ben beğenmiyorum Weghorts’u.Bir Abou değil,  Abou başkaydı” demiştim.Tanrı sesimi duydu!Tekrar hoşgeldin ABOUBACAR🙏🏻  Bulun  Gedson’un yanına onun  gibi tempolu birini,önlerinede Bakasetas müdahili birisinide Ghazzal’in dönmesi ile “paspas” edelim rakipleri.

Bu arada şampiyon oluruz,olamayız bilmem.Puan farkı ve özellikle Gs’nin fikstüründen dolayı zor görüyorum.İlk 15 maçının 9 unun deplasman 6 sının kendi evinde oynanmasına müsaade edip ikinci yarı bununnkendilerine büyük şans olacağını görmeyen yöneticilerimize yine selam olsun!😡Bu saatten sonra Abou’nun gelmesiyle bakacağım kriter ikinci yarı en çok puanı kim toplamoş olacak olacak.Kayseri maçı ile başlayacak ikinci yarının lideri biz olmalıyız.Şampiyonluk için sonrasına bakarız
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Sinan23

Kasımpaşa maçının devre arasında trübünde yanımdaki arkadaşla sohbet ederken Weghorts’un gideceğinden habersiz”Ben beğenmiyorum Weghorts’u.Bir Abou değil,  Abou başkaydı” demiştim.Tanrı sesimi duydu!Tekrar hoşgeldin ABOUBACAR🙏🏻  Bulun  Gedson’un yanına onun  gibi tempolu birini,önlerinede Bakasetas müdahili birisinide Ghazzal’in dönmesi ile “paspas” edelim rakipleri.

Bu arada şampiyon oluruz,olamayız bilmem.Puan farkı ve özellikle Gs’nin fikstüründen dolayı zor görüyorum.İlk 15 maçının 9 unun deplasman 6 sının kendi evinde oynanmasına müsaade edip ikinci yarı bununnkendilerine büyük şans olacağını görmeyen yöneticilerimize yine selam olsun!😡Bu saatten sonra Abou’nun gelmesiyle bakacağım kriter ikinci yarı en çok puanı kim toplamoş olacak olacak.Kayseri maçı ile başlayacak ikinci yarının lideri biz olmalıyız.Şampiyonluk için sonrasına bakarız

Üstelik acayip ballilar. Antalya'daki 6 oyuncu say desen haftasonu yok. Bir sonraki hafta Giresun dan 2 adam saysam 2 side milli takıma gidiyor. Üstelik kolombiya ulke disindan sadece bu iki elemanı secebilmis. Kimse izin vermemiş bunlar izin vermiş.

Çevrimiçi Samet Ç

Konyadaki eleman için düşüncelerin neler adaş. Zach mı konyalı mı sence?

Zacj ama ben oraya daha isimli birinin geleceğini düşünüyorum. Amir'de konuşulan rakamlar uçuk 3.5 vermişiz gereksiz üstelik aradığımız profilde değil bence elin Celtic'i benim geçen sene buraya yazdığım Matt O'Riley'i 1.2 milyona kapıyor biz Konya'dan adama 3.5 verip almaya çalışıyoruz mesela Celtic Japonya'da oynarken benim buraya yine sık sık yazdığım Furuashi'yi 4.5 - 5 milyona kapadı biz Kasımpaşa'da bir sene top oynamış adama 3.5 milyon verdik yeterki aramayı bilsinler Amir'e teklif edilen paraya ondan daha iyi 20-25 tane topçu bulursun ama maalesef ne hocamız bu konuda iyi nede profesyonellerimiz.

Çevrimiçi Samet Ç

Konyalıya 3.5 milyon bayılacaklarına Sivert Mannsverk falan kovalasınlar.

Çevrimiçi COB

Birçok mesajda yazdığım gibi Aboubakar transferini etik olarak doğru bulmuyorum ama imza attığı andan itibaren bu konuyu kapatıp destek olmaya çalışacağım.

Iki yıl önce hainlikle suçlanan adamın gelmesini bukadar çok isteyen taraftar inşallah yeni bir ihanetle karşılaşmaz. En önemlisi de inşallah yönetim adam akıllı sözleşme yapar.

Etiketler: