2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 829561 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Zacj ama ben oraya daha isimli birinin geleceğini düşünüyorum. Amir'de konuşulan rakamlar uçuk 3.5 vermişiz gereksiz üstelik aradığımız profilde değil bence elin Celtic'i benim geçen sene buraya yazdığım Matt O'Riley'i 1.2 milyona kapıyor biz Konya'dan adama 3.5 verip almaya çalışıyoruz mesela Celtic Japonya'da oynarken benim buraya yine sık sık yazdığım Furuashi'yi 4.5 - 5 milyona kapadı biz Kasımpaşa'da bir sene top oynamış adama 3.5 milyon verdik yeterki aramayı bilsinler Amir'e teklif edilen paraya ondan daha iyi 20-25 tane topçu bulursun ama maalesef ne hocamız bu konuda iyi nede profesyonellerimiz.
Önlibero için Fransadan bir adam alıp gelsinler. Kolay kolay tutmama ihtimali yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Birçok mesajda yazdığım gibi Aboubakar transferini etik olarak doğru bulmuyorum ama imza attığı andan itibaren bu konuyu kapatıp destek olmaya çalışacağım.

Iki yıl önce hainlikle suçlanan adamın gelmesini bukadar çok isteyen taraftar inşallah yeni bir ihanetle karşılaşmaz. En önemlisi de inşallah yönetim adam akıllı sözleşme yapar.
yönetim akıllı sözleşmeyle filan uğraşmasın standard bir sözleşme yapsın.cinlik yapayım derken sıvıyorlar.

Çevrimiçi Talisca1903

orta saha transferini merakla bekliyorum konyalıya karşı kaç kez oynadık bir sorun çıkardığını hatırlamıyorum bize öyle ahım şahım perfomasnsı yok 3milyon bonservis verilecek birde bedava alıp 300-400 maaşa geliyorsa gelsin gelmiyorsa takılsın konyasında

daha iyi adam lazım bize

Çevrimiçi Samet Demir

orta saha transferini merakla bekliyorum konyalıya karşı kaç kez oynadık bir sorun çıkardığını hatırlamıyorum bize öyle ahım şahım perfomasnsı yok 3milyon bonservis verilecek birde bedava alıp 300-400 maaşa geliyorsa gelsin gelmiyorsa takılsın konyasında

daha iyi adam lazım bize
Abi o adam konyanın eli ayağı, takımın beyni. O adamı kilitle takımın %30unu ele geçirmiş olursun. Onunla birlikte 3-4 adam etkisiz kalır. Takım oyuna o adam ile başlıyor sürekli. Bize geldiği zaman belki bakesetas gibi etkili olur. (Birbirinin muadili değil.) Belki de Tabata etkisi bırakır bilemeyiz. Ayrıca bir kaç yerde okuduğuma göre profesyonel bir arkadaş. İş ahlakı var. Yemesine içmesine dikkat eden birisi. Bana kalsa bende 5 milyon bu adama vermem. Zaten gs de salça olmuş.

6-8 numarada ben tercihimi Fransadan yana kullanırım. Oradan az çok kafası çalışan kuvvetli bir zenci alsınlar. Tutmama ihtimali çok düşük. Almanda olabilir.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Birçok mesajda yazdığım gibi Aboubakar transferini etik olarak doğru bulmuyorum ama imza attığı andan itibaren bu konuyu kapatıp destek olmaya çalışacağım.

Iki yıl önce hainlikle suçlanan adamın gelmesini bukadar çok isteyen taraftar inşallah yeni bir ihanetle karşılaşmaz. En önemlisi de inşallah yönetim adam akıllı sözleşme yapar.
+1903

Çevrimiçi COB

Hazır Konya'ya Amir'i sormuşken, Endri Çekiçi'yi de soralım.

Çevrimiçi levitate

Öğrenecek bir şey yok aslında sen ceza sahasına yeterince top getir Muleka da atar Josef de atar. Adamı tek başına ileri atıyorsun takımda kimse ileride top tutamıyor Nkoudou hariç. Onun da repertuar belli.

Bu Redmond için sezon başı asıl Ghezzal in sağ ayaklısı deniyordu adam enteresan biçimde bütün maç koşup hiç bir şey yapmamayı başarıyor. Ankaragücünde bile 5-6 futbolcu takım geçişi sağlayana kadar topu saklayabiliyor bizde maşallah Gedson bile saçmaladı kaç defa. E sen o topları rakibe vereceksen koşmanın kapmanın da bir kıymeti kalmıyor haliyle.Ha tabi tek suçlu değil sağa bakıyor sola bakıyor herkes birinin arkasına saklanmış o arada rakip basıyor.

Kesinlikle bize topu tutabilecek yetenekte 1 kanat bir göbek +aboubakar lazım. Üstüne Ghezzal dönecek anca toparlanırız.

ceza sahasına top getirme planımız dan dun orta açmak ve saiss'e top şişirtmek maalesef... bu takımı anca yaratıcı bir 8 ya da 10 toplar

redmond'un için burada sağ ayaklı ghezzal diyen birisini hatırlamıyorum, diyen kim ise kötü bir tespitte bulunmuş, adam top sürmeyi bilen kontra topçusu :D redmond sezon ortası gibi the athletic'e röpörtaj vermişti, orada bir yerde hasenhüttl yönetiminde tek yaptıklarının koşmak olduğundan, bazı maçlarda takım arkadaşlarıyla ''biraz topla mı oynasak bu maç pas bile yapmadık'' diye konuştuklarından, yetenekleri köreliyormuş gibi hissettiğinden falan bahsediyordu. (hocasıyla bu mevzulardan dolayı tartışmış hatta)

dile kolay taktiği sonsuza dek pres ve 2-3 pasla kaleye gitmek olan bir hocayla 4 yıl geçirmiş ve bence bu mevzu yüzünden kazandığı alışkanlıklarını bırakmakta zorlanıyor. adam yetenekli kesinlikle ama burada bir anda karşısında 9 kişi kapanmış savunma görünce 'böyle durumlarda napıyorduk lan acaba'' diye düşünmüyor değildir. ki verimli olduğu maçlarda (ts, ümraniye, ads, paşa) rakiplerimiz açık oynadılar, hatta paşa maçındaki asisti tam kontra golüydü o kaotik durumda verilebilecek en mantıklı pası verdi

hoca beğenmese masuaku ya da dele'ye çektiği muameleyi çekerdi, geldiğinden beri sürekli şans veriyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Scouting dediğimiz şey oyuncuyu izleyip istatistik havuzundan çıkan sonuçlarını tahlil edip son olarak özel hayatı vs değerlendirip bütçene de uygunsa takıma kazandırmak değil midir? Önder özen'in yaptığı şey de bana göre scouting idi fantezi olduğunu düşünmüyorum ama başarısızdı kabul.

Ama olaya şöyle de bakmak lazım daha gözünün önündeki oyuncuyu değerlendirmekten aciz bir yapıyız, yurt içi transferde başarı oranımız neredeyse 0'a yakınken yurt dışından başarılı bir scouting ağı ve performansı beklemek saçma olur zaten. Premier ligin gözden çıkanlarını parlatma fikri de suya düştü bu sezon itibariyle bakalım yeni stratejimiz ne olacak

abi bana daha çok kendi izlediği oyuncularla fantezi lig kadrosu kurmaya çalışmış gibi geliyor, o zaman küçüktüm ama oyunculara verdiği bonservisler gündem olmuştu, insanlar kazıklandığımızı düşünüyordu

hatırlar mısın bilmem ama eskiden forumda atalay diye bir üye vardı, kendisi futbol camiasının içinde olan birisiydi. (hatta altınordu'da antrenörlük yapmışlığı vardı) bu abimiz zamanında pedro franco'nun geldikten bir süre sonra kız arkadaşı tarafından aldatıldığını ve depresyona girdiğini, kulüpte önder özen dahil kimsenin adamla ilgilenmediği için performansının düştüğünü falan anlatmış, scouting denen şeyin sadece parayı basıp yetenekli oyuncuyu almaktan ibaret olmadığından bahsetmişti. bu mevzu + orman-özen ikilisinin aldırdığı töre'nin aynı sezon içinde sırtından vurulması ve milli takımda yaşadığı silah skandalını düşünürsek söylediğin scouting tanımlamasının çok ciddi bir kısmını görmezden gelmiş olduğunu gösteriyor. bende bunlardan dolayı ''scouting falan yapmadı, yapmış olsa böyle durumlarda gerektiğinde müdahale ederek yatırımına sahip çıkar, sıkıntılı oyuncuları almazdı'' diye düşünüyorum. üzerinden zaman geçmiş artık ne dense boşa zaten :D

bizimde bir scouting kültürümüz olsun istiyorsak ya 2016'da ts 2018'de fb'nin yaptığı gibi binlerce euro harcamamız lazım ya da zamanında gs'nin yaptığı gibi blogspot-twitter gibi yerlerde oyuncu analizi yapan emre utkucan-mustafa demirtaş kasa adamları kulübe kazandırmamız lazım. mevcut yönetim ilki için çok cimri, ikincisi için çok korkak. mevcut scout ekibimiz ise eski oyuncularımızdan kurulu zaten, hatta bir ara departmanı gökhan keskin yönetiyordu

ceyhun k. desen s sport plus'ta epl izlerken gaza gelip kurduğu takım iyi gitmiyor ve şu an önerdiği oyuncular inanılmaz pahalı, şenol hocanın bu dönemde bir oyuncu portföyü var mı bilmiyorum ama en son ben takım kuracağım diye gaza geldiğinde ts'ye polonyalıları doldurmuştu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Hazır Konya'ya Amir'i sormuşken, Endri Çekiçi'yi de soralım.

bytiqi daha fena bence

Çevrimiçi levitate

deniyor ki devre arasında almak isteyen tek kulüp bizmişiz + en iyi maaş teklifi bizden

Çevrimiçi levitate

ceza sahasına top getirme planımız dan dun orta açmak ve saiss'e top şişirtmek maalesef... bu takımı anca yaratıcı bir 8 ya da 10 toplar

redmond'un için burada sağ ayaklı ghezzal diyen birisini hatırlamıyorum, diyen kim ise kötü bir tespitte bulunmuş, adam top sürmeyi bilen kontra topçusu :D redmond sezon ortası gibi the athletic'e röpörtaj vermişti, orada bir yerde hasenhüttl yönetiminde tek yaptıklarının koşmak olduğundan, bazı maçlarda takım arkadaşlarıyla ''biraz topla mı oynasak bu maç pas bile yapmadık'' diye konuştuklarından, yetenekleri köreliyormuş gibi hissettiğinden falan bahsediyordu. (hocasıyla bu mevzulardan dolayı tartışmış hatta)

dile kolay taktiği sonsuza dek pres ve 2-3 pasla kaleye gitmek olan bir hocayla 4 yıl geçirmiş ve bence bu mevzu yüzünden kazandığı alışkanlıklarını bırakmakta zorlanıyor. adam yetenekli kesinlikle ama burada bir anda karşısında 9 kişi kapanmış savunma görünce 'böyle durumlarda napıyorduk lan acaba'' diye düşünmüyor değildir. ki verimli olduğu maçlarda (ts, ümraniye, ads, paşa) rakiplerimiz açık oynadılar, hatta paşa maçındaki asisti tam kontra golüydü o kaotik durumda verilebilecek en mantıklı pası verdi

hoca beğenmese masuaku ya da dele'ye çektiği muameleyi çekerdi, geldiğinden beri sürekli şans veriyor

https://theathletic.com/3757881/2022/11/06/nathan-redmond-southampton-besiktas-future/

bahsettiğim redmond röportajı

Çevrimiçi Talisca1903

Arkadaşlar neler diyorsunuz öyle çekici butygi felan kim bunlar yahu Beşiktaşta oynayacak adam mı bınlar
Önümüzde dağ gibi Boyd örneği var yapmayın lütfen hakeza muleka yetersiz₁ yetersiz₁ topçular
Alacağımız adam Anadolu görmemiş olsun yurtdışından daha ucuza daha iyisini alırız zaten görev adamı alacağız Talisca getirmiyoruz ya
Amir işi çok midemi bulandırıyor

Çevrimdışı Nazım Ar

Arkadaşlar neler diyorsunuz öyle çekici butygi felan kim bunlar yahu Beşiktaşta oynayacak adam mı bınlar
Önümüzde dağ gibi Boyd örneği var yapmayın lütfen hakeza muleka yetersiz₁ yetersiz₁ topçular
Alacağımız adam Anadolu görmemiş olsun yurtdışından daha ucuza daha iyisini alırız zaten görev adamı alacağız Talisca getirmiyoruz ya
Amir işi çok midemi bulandırıyor

Ben de kulübün anadolu kulüplerine para kazandırmasına karşıyım ama bu anadolu kulüpleri de oyuncuları uzaydan getirmiyorlar ya, uygun fiyatlı yetenekli oyuncu alabiliyor isek almak lazım. Fernando yu biz alacaktık almadık, anadolu kulübü aldı diye kötü oyuncu olmadı. Keza nefret ettiğimiz Balotelli yi biz tercih edip alsaydık muhtemelen şampiyon olurduk.

Ha ama Burnley de istiyormuş o zaman ben istemem. İçinde Burnley geçen her şeyden tiksindim :)

Çevrimiçi Talisca1903

Ben de kulübün anadolu kulüplerine para kazandırmasına karşıyım ama bu anadolu kulüpleri de oyuncuları uzaydan getirmiyorlar ya, uygun fiyatlı yetenekli oyuncu alabiliyor isek almak lazım. Fernando yu biz alacaktık almadık, anadolu kulübü aldı diye kötü oyuncu olmadı. Keza nefret ettiğimiz Balotelli yi biz tercih edip alsaydık muhtemelen şampiyon olurduk.

Ha ama Burnley de istiyormuş o zaman ben istemem. İçinde Burnley geçen her şeyden tiksindim :)

yalan dolan bence yok Burnley istiyor daha fazla veriyor da bizi istiyor her zamanki taktik bu bir sıkıntı var bu işte
Anadolu’yu görmeden alalım razıyım kaç oldu patladı tüm transferler bizim yolumuz belli gurbetçi Türk çocuklar
Potansiyeli olan kaliteli azıcık gözönünde olmayan yıldız topçular
Portekiz’den Brezilyalı Stoper Alman yada Fransız orta sahalar siyahi golcü Brezilya yada Arjantinli skorer orta sahalar bizde böyle
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2023, 08:04:53 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Tüm foruma Hayırlı Cumalar olsun
Abuşu olan güzel insanlar

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu arada Shelvey ilgisi ne kadar ciddi bilmiyorum ama Ernst etkisi yapabilir bizde. Ortasahada pas dağıtımı yapabilecek, tempoyu ayarlayabilecek tecrübeli bir oyuncu. Ernstin müthiş takkmı yukarı çıkarmasının altında harika bir savunmacı veya hücumcu olması değil, takımı bir deniz feneri gibi merkezden yönetmesi vardı. Shelvey de bunu yapabilir gibi.

Çevrimiçi COB

bytiqi daha fena bence

Bytyqi'nin oynadığı bölgeye daha donanımlı birisi lazım. Orada hoca Cenk'i de kullanıyor.

Çekiçi de bir Bakasetas havası alıyorum. Şenol hocanın dokunuşlarıyla iyi bir gelişim gösterirse, hem kreatif hem pas oyununa yatkın hemnde uzaktan mermi gibi şut çeken oyuncumuz olurdu.

Çevrimiçi Talisca1903

Bytyqi'nin oynadığı bölgeye daha donanımlı birisi lazım. Orada hoca Cenk'i de kullanıyor.

Çekiçi de bir Bakasetas havası alıyorum. Şenol hocanın dokunuşlarıyla iyi bir gelişim gösterirse, hem kreatif hem pas oyununa yatkın hemnde uzaktan mermi gibi şut çeken oyuncumuz olurdu.
Aman aman kalsın Boyd da Visca oluyordu Konya’da devam etsin Ankaragücü performansını da biliyoruz kesmez bizi

Çevrimiçi COB

Aman aman kalsın Boyd da Visca oluyordu Konya’da devam etsin Ankaragücü performansını da biliyoruz kesmez bizi

Boyd'un Visća olma fantezisi Pep Hunter e ait.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Nazım Ar

Keşke ama bu arkadaş bilinen bir wonderkid değil mi?

Bu çocuğu bize mi bırakacaklar, bıraksalar kaça verecekler?

Şenol hoca mı bu çocuğu oynatacak?

Çevrimiçi Akil Emre

Keşke ama bu arkadaş bilinen bir wonderkid değil mi?

Bu çocuğu bize mi bırakacaklar, bıraksalar kaça verecekler?

Şenol hoca mı bu çocuğu oynatacak?
Genç, potansiyelli, boyu kısa tam Şenol hocanın kadroda şans vermeyeceği bi profil. Adını hiç duymadım kendisini burda heba etmesin.

Çevrimiçi doganay

Abubakar rötar yapmış , para az mı geldi acaba ,😁 uçağın kapısına birşey sıkışmış az birseler daha atmak gerekli sanirim

Çevrimiçi Sinan23

Shelvey hep bizde görmek istediğim bir oyuncu. Normal sartlarda pas ve sut yuzdemizi cok artirir. Ama şuan nasıl bilmiyorum. Aboubakar geldiğine göre sol açığa larin tarzı bir oyuncu gerekli. Abou sahte 9u çok iyi oynadığı için ondan boşalan ön alana larin ve ghezzal in girdiği gibi girmeliyiz. Ghezzal döneceği varsayımı ile sadece sol diyorum. Sağlam bir boupendza olabilir orada.

Çevrimiçi Samet Demir

Abubakar hala yok. Bu nasıl bir iştir yahu.

Ayrıca Kayserispor Asbaşkanı Tufan Koç: "Beşiktaş fazla heveslenmesin, bu maçı kaybetmeyeceğiz. Biz Beşiktaş'tan daha iyiyiz." [Faruk Aydemir]

Bize bu lafları ettirenleri Allah bildiği gibi yapsın.

Etiketler: