11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18030 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yemin ederim korku illa bi tane dos olacak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Yemin ederim işkence şu oyunu izlemek

Çevrimiçi levitate

töreyi alda beyin kanaması geçirelim tam olsun

Çevrimiçi sEuL

Ooooooo Topal reiste girdi simdi. Kurtaricimiz Topal iki pas hatasiyla yedirecektir golu. Can, Ridvan ve Guven’de iyi basladiklari sezona cezalandirilarak devam etmeye devam.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sabaha kadar oynasak kazanamayız.

Çevrimdışı Erman1903

Salih güzel düşündü.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

biraz sonra Töre' de girer, kare as tamamlanır.

Çevrimiçi Samet Ç

yemin ederim korku illa bi tane dos olacak
1-0 yenilince 1 puan 110 km üstü koşunca 2 puan veriyorlarmış o yüzden aldı Topal'ı korkudan değil.

Çevrimdışı Orhan_

Zaten pas atma özürlü bölgeye bir de Topal eklendi :D. Artık sinir harbinden komediye dönüştü durum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen gitmiş. Niye söylemiyorsunuz? Ona göre maç izlerdik  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Salih güzel düşündü.
O yüzden atiba yerine başkası oynasın dedik. Necipte atiba da düşünemiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı solar

Salih istekli gözüküyor en azından.

Çevrimiçi levitate

1-0 yenilince 1 puan 110 km üstü koşunca 2 puan veriyorlarmış o yüzden aldı Topal'ı korkudan değil.
her uzun top averaja 1 puan ekliyor hadi bakalım

Çevrimdışı Liquidator

Mehmettt Ronaldooooo

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

O yüzden atiba yerine başkası oynasın dedik. Necipte atiba da düşünemiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necip hadi neyse Atiba ile uzatılmaması gerekiyordu.

Çevrimdışı Orhan_

Lan bu nası bi gol :D ajfşadskjfşkdsajfşlasjdsafsdfas

Çevrimiçi levitate

NOLDU LAN ÇAKMA GUENDOUZİ HAHAHAHAHA TİPE BAK

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Etiketler: