11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17678 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı Erman1903

Rosierde de gerileme var ghezaldada

Ghezzal'ın oyun içi rakamları aynı sayılır ama geçen sezon o sihir kendisinde vardı bir daha o seviye sayıya ulaşması zor gözüküyor. Rosier'de bekleneni veremiyor. Hem bireysel hem takımsal anlamda bakmak lazım 2-3 yedek oyuncu hariç performansı iyiye giden pek yok. Çok faktör var bir kısmı teknik azımsanmayacak bir kısmı da takımın, oyuncuların kafası oyuncuların iç haliyle alakalı.

Çevrimiçi sEuL

Hoca takimdan cok memnun kalmis demek ki. Kafa gitmis, umarim kendide gider en kisa zamanda

Çevrimdışı Zafer55

Yapma abi ya. Atiba da bizim göremediğimiz hangi gücü gördün. Kaldı ki bu maçta necipte yorgun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İroni 😊

Bunlardan formayı alamayan salih ile ozi ye kızıyorum ben.

Çevrimiçi murat baltacı

Texiraya çok baskı yapıyorlar kırmızı görmezse iyi rolünü değişmesi gerek
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Hoca göz göre göre maçı veriyor neciple Atiba nasıl devam eder şaka gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Zafer55

İkisinden birinin oyuna girip galibiyete katkı sağlaması görüşümü değiştirmeyecek

Çevrimiçi murat baltacı

Toreyi alırsa ağır konuşurum sorun orta sahada
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Kenan' a almanlar bile futbolu öğretememiş. O kadar umutsuz vaka yani.

Çevrimdışı Zafer55

Kenanın gol geliyor 😎

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sergen Hoca Acunla Hull City iyidir :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi murat baltacı

Kenan safi zararsın be kardeşim
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Abu gitti takım bitti. Biz bu filmi daha önce görmüştük.

Çevrimdışı worns

Hoca iki akıllı müdahale yapsan şu maç bile gelecek. Hatayda pek bi cacık yok bence geçen senenin gerisindeler.

Çevrimiçi levitate

ya ikiyi yeriz ya da hataylı birinin poposuna çarpar gol olur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

17-18 bundan daha iyi oynuyorduk o sezon Negredo ve Love yerine gerçek bir golcü gelseydi şampiyonduk
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Teixeriayı öne atıp Salih ve oziyi orta sahaya sokup ön alanda topa daha fazla sahip olan, atak sürekliliği olan bir şey çıkarılabilir

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sezon bu takımla ikinci maç yoktu 7 attık.

Çevrimdışı worns

Geçen sezon bu takımla ikinci maç yoktu 7 attık.

Takım genel olarak çok geriledi de n kodouyu da çok arıyoruz, sezona fırtına gibi girmişti geçen senenin son diliminde de öyleydi. Ona da ne olduysa sezonu kapattı herhalde bin gündür yok

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca ne bekliyoruz. 2yi mi

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

Bu boudjema neymiş ya çakma guendouzi

Çevrimdışı Eray_Steiermark

17-18 bundan daha iyi oynuyorduk o sezon Negredo ve Love yerine gerçek bir golcü gelseydi şampiyonduk

Takım çok daha kaliteliydi aynen. Artık öyle takımlar kurmak imkansız.

Çevrimiçi sEuL

2’yi yemeyi bekliyoruz heralde, yiyince Tore girer heralde.

Çevrimdışı goktasoktay

Sezon uzun. Bi kurt hoca getir. Anında clyi salar bu takımı da 7 puan geriden de 10 puan geriden de şampiyon yapar. İş işten geçmeden acil müdahale. Yazık oluyor.
Aynı fikirdeyim tamamen

Etiketler: