Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 383246 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

yani biri 20 m verse bizim satma şansımız yok %50 bizde olduğu halde
atletico 4,5 verip alır kendi satar.
Yönetim oyuncu satamayacağı için problem yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

çok keyifli bir takım oluyoruz, şimdiden ligin epey üstüne çıkacağımızın sinyallerini verdik. önceki maçlarda da dönem dönem oyun ezberiyle domine ettiğimiz dönemler oluyordu ama dün kalite çok yüksekti tabi.

pjanic bence hakkında konuşulan ve benim pek anlam veremediğim soru işaretlerini on dakikada silmiştir. bu batshuayi filan gibi ligin üzerinde bi oyuncu olarak tanımlanamaz. juventus seviyesi için konuşulabilecek zaaflarının tsl için çok anlamı da yok. bu ligin çooook üzerinde oyuncu. bizim ihtiyacımız olan bence orta saha özellikleri baskın, net bir iç oyuncusuydu. yarım yamalak oyuncularla yama yaparak bile idare edebiliyorduk ama bundan sıkılmıştık. pjanic ligde şimdiye kadar izlediğim merkez orta saha özellikleri en baskın oyuncu olabilir hatta öyledir düşünmeye de gerek yok. bu teknik ama dağınık bir oyuncu değil aksine oyun bilgisi-vizyonu-taktiksel sadakati muazzam ölçüde yüksek bir oyuncu. allegri'nin takımında yıllarca banko çıkmış bir orta sahadan bahsediyoruz ki orda merkez oyuncularının taktik yükü inanılmaz fazladır. burda sahaya adımını attığı anda şef gibi geziyor işte. çok keyif alacağız, kıymetini bilelim.

benim en büyük kaygım teixeiradandı. pjanicden de önce. onun sol iç için doğru adam olduğundan hiç emin değildim. dün genelin aksine ben onda da çok olumlu şeyler gördüm. 20 dakikalık sol iç koridor çabasıyla beni ligde yüzde 60+ topla oynayacağımız maçlarda sol içte gayet yeterli olacağına ikna etti. ama fiziksel eksikleri var tabi. ekonomik kullanmalıyız şimdilik. ligin ikinci yarısına doğru performansını maksimize edebilir o zaman oradan da başka bir şey çıkacak gibi hissettirdi.

michy zaten ismi anıldığından beri en istediğimiz santrafordu. bu ligde iş yapacağı sahaya çıkmadan belliydi. pozisyon olmadan gol atarım dedi attı.

kadro yedekleriyle filan birlikte çok iyi gözüküyor. pjanicden önce orta sahada vizyoner oyuncu eksiği biraz canımı sıkıyordu. tek umudum salihti. nasıl bir seviye atladık hayret içerisindeyim bu anlamda. :) 35 yaşındaki sosa'nın biglia'nın filan kaliteli oyun kurucu olarak anıldığı bir lig burası yahu. ki öyleler de zaten. pjanic nedir? bu ligde oynayan herhangi bir orta saha o seviyeleri hiç bir zaman göremedi. bi de bu yaşlanıp, irtifa kaybedip filan da gelmedi. bildiğin prime pjanic oynuyor takımda.

Çevrimdışı worns

necip'i çok beğendim. öyle idare etti filan değil. dün bildiğin pozisyonunun gerektirdiği her şeyi yaptı. malatya'nın tek oyun planı sol içe geri kıvrılan adem büyük'ü topla buluşturup oyun kurdurmaktı. (önceki iki maçlarında hücum planı buydu) necip'in ona öne çıkıp basması ve top aldırmaması gerekiyordu. gerektiğinde faullu gerektiğinde faulsuz, tatlı-sert bitirdi adamı, helal olsun. zaten tek planı bu olan rakipti. sonuç 60 dakikada ceza sahamızda iki kere topla buluşan malatya. necip can'ın hakkını teslim edelim. mental olarak kesinlikle gelişiyor. bence artık nereye koysan idare ederin ötesinde, yerli stoperlerin iyilerinden denebilecek bir görüntüsü olmaya başladı, bu kadar sorunsuz performans, iyi niyetli çocuk diyerek geçilmemeli. hakkını verelim. bu sene stoperde bol bol görürüz onu, bence kaan ayhan'ın dün necip'in oynadığı kadar oynama ihtimali yoktu.

Çevrimdışı Orhan_

Yönetim oyuncu satamayacağı için problem yok.

Bence bu problemi de aşacaklardır. Henüz ne iş yapmaları gerektiğinin farkına vardılar sanki. Ancak benim ilk beklentim bu sezon olduğu gibi iyi olan kiralıkları satın almaları olur. Beni iki hafta içinde feci şaşırttılar (başka bir şey diyecektim de kurallar var :D). Bunu da yaparlar inşallah.

Çevrimdışı tuncaboylu

Birden bire gökten madde düştü. Şimdi mi haberiniz oldu bu maddeden? Zorla niyet okutuyorsunuz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Diğer oyuncularla yapılan sözleşmelerde de muhtemelen püf noktalar var, ama yönetime yakın kaynaklar söylemiyorlar.

Benzerini Fikret Orman döneminde de yaptılar, inanılmaz oyuncular sudan ucuza geldi sandık. Sonra yönetim değişince öğrendik püf noktaları

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ligin sonuna kadar bir daha bırakmama dileğiyle liderliğimiz hayırlı olsun

Çevrimdışı ilhan mansız

inşallah ,, bu senede Beşiktaş’ım şampiyon,,

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İnşallahhhh.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı goktasoktay

İnşallah abi. Bizim makine tam kapasite çalışmaya başlayınca film kopacak renklilerde. Korku dağları sarmış adamları. Sivas maçı sonrası biri Ali Koça yalvarıyordu, şu Beşiktaşı durdur yoksa hepimiz Beşiktaşlı olucaz diye

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mert günok transferin bunda cok etkisi oldu bence, utku varken daha rahatdi, simdi öyle degil, papuc pahali. Cok daha iyi olmak ve cok gelismek zorunda artik, yoksa bir anda gider forma. insallah böyle devam eder
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

İnşallah abi. Bizim makine tam kapasite çalışmaya başlayınca film kopacak renklilerde. Korku dağları sarmış adamları. Sivas maçı sonrası biri Ali Koça yalvarıyordu, şu Beşiktaşı durdur yoksa hepimiz Beşiktaşlı olucaz diye
gerçekmiydi o
bir arkadaş söyledi yok ya sallamadır demişdim :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi MUSTAFA_

gerçekmiydi o
bir arkadaş söyledi yok ya sallamadır demişdim :kop: :kop: :kop:
İzle de inan abi :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Dortmund maçına yetişme ihtimali varsa, en kötü ihtimalle haftaya Antalyaspor maçında oynar o zaman.

Çevrimiçi Necmi

Mert günok transferin bunda cok etkisi oldu bence, utku varken daha rahatdi, simdi öyle degil, papuc pahali. Cok daha iyi olmak ve cok gelismek zorunda artik, yoksa bir anda gider forma. insallah böyle devam eder
rekabet iyidir
geçen sene sol kanadımız en iyi bölgemizdi
bu sene fena rekabet var orda çok fena olacak orası
nkoudou formayı istiyor bu sene 20 gole yaklaşırsa şaşırmam
başkalarına göre dönüşümlü kullanılacakları için daha az süre alacaklar o sürede tırmalarlar
larin zaten sinyalleri verdi geçen seneye göre daha yırtıcı oynuyor
kontrat olmadığı için şansının nkoudouya göre düşük olduğunu hissediyor
ersinin arkasında öyle bir kaleci varki işin adaleti forma mertin hakkı
bunu ersin biliyor kendini yırtıyor verdiği gün bir daha alamaz
bunu geçen sene yapacaktı

Çevrimdışı yaço58

herkes pjanic gelmeden bile mutluydu ancak pjanic ile takım bambaşka bir seviyeye çıktı adam tam bir regista josefi rahatlatıyor takıma güven veriyor topu koşturuyor lig için çok iyi kadromuz var ve lige ambargo koymak için önümüzde çok iyi bir fırsat var düşünelim bu sene şampiyon olduğumuzu fb dağılır gs zaten uçurumda ts kırılgan ve bizim 2 oyuncu hariç kiralık oyuncumuz yok oda batmanın ben seneyede kalacağını düşünüyorum sahiplenip takımı pjanicin ise 1 sene ağzıma bal çalıp gideceğini düşünüyorum ama muazzam karakter gerçekten ve bu arada takımda arkadaşlık çok iyi öyle egolu takımı baltalamak isteyen tripli topçu yok buda bizi olumlu olarak çok iyi etkiliyor maşallah diyelim de nazar değmesin rakiplerimizi görüyoruz açık ara ligin en iyi takımıyız allah sakatlık vermesin

Çevrimiçi Necmi

Dortmund maçına yetişme ihtimali varsa, en kötü ihtimalle haftaya Antalyaspor maçında oynar o zaman.
sakat vidanın özel ekipmanla oynamasındansa necipin oynamasını tercih ederim
antalya maçı zaten gereksiz olur dortmund maçına sağlam çıkamazsa antalya maçınada çıkmasın riske gerek yok
lig yeni başladı uzun maraton var önümüzde vida en kilit oyuncularımızdan biri

Çevrimiçi Necmi

herkes pjanic gelmeden bile mutluydu ancak pjanic ile takım bambaşka bir seviyeye çıktı adam tam bir regista josefi rahatlatıyor takıma güven veriyor topu koşturuyor lig için çok iyi kadromuz var ve lige ambargo koymak için önümüzde çok iyi bir fırsat var düşünelim bu sene şampiyon olduğumuzu fb dağılır gs zaten uçurumda ts kırılgan ve bizim 2 oyuncu hariç kiralık oyuncumuz yok oda batmanın ben seneyede kalacağını düşünüyorum sahiplenip takımı pjanicin ise 1 sene ağzıma bal çalıp gideceğini düşünüyorum ama muazzam karakter gerçekten ve bu arada takımda arkadaşlık çok iyi öyle egolu takımı baltalamak isteyen tripli topçu yok buda bizi olumlu olarak çok iyi etkiliyor maşallah diyelim de nazar değmesin rakiplerimizi görüyoruz açık ara ligin en iyi takımıyız allah sakatlık vermesin
pjaniçin savunma yönüde çok iyi sertliğide öyle atibadan sert oynuyor
savunma yönümüz yumuşak kalır diye düşünülüyordu ama hiçde öyle olmayacak
alexde savunma yapmayan oyuncu değil şu anda maç kondisyonu yok ama gördüğüm top rkipdeyken merkez orta saha gibi davranıyor
direnci olmadığı için dikkat çekmedi ama maç içinde dürtüleri gösterdi bunu  driplingle çıkma isteği shakterde olduğu gibi
yani sağlamsalar orta saha josef pjanic alex olur
ghazzel orta saha oyun kurucu yükünü attı şimdi biraz boşlukta yeni oyuncu gibi ama rolünü kazanacak
defansına yardım açısından bu güne kadar gördüğüm en iyi sağ açığımız bu iş çok iyi sol açıklardan defans yardımını alıyorduk
hızlı beklerimiz var her iki kanatta müthiş işler bu takımın kesinlikle eksik kalmış bir tarafı yok
bu yaşıma geldim maf kadrosu dahil bu güne kadar bu kadar bütün bir beşiktaş görmemişdim hem eksiksiz hemde yüksek kalite
beğenmediğimiz stoper de dünya kupası finali oynamış hırvat milli takımının gediklisi vida var bence welinton bir çok yönüyle vidadan daha iyi stoper adam hatasız oynuyor bazı arkadaşlar bu tandemi beğenmiyor biz çok zor pozisyon veren bir takımız üstelik sağ bekimiz savunmadan daha fazla hücum düşünüyor sol bekimiz daha olgunlaşma yolunda kritik hatalar yapan bir çocuk kalede başka bir çocuk aslında savunmamızda bütün yük iki stoperin üzerinde ve en fazla haksız yere eleştirilenlerde onlar. sola adam gelmeside rıdvanı tetiklemiş
tabi birde bütün oyuncularımızda şampiyon takım oyuncusu olmanın öz güveni var.
bu sene eski oyuncularımız mental olarak şampiyonluk yarışına çok daha hazırlar yeni gelenlere zaten bir şey demek mümkün değil nirvanaya çıkmışlar
bu takımda arkadaşlık bozulmazsa muhteşem bir sene bizi bekliyor

Çevrimdışı goktasoktay

Ya bu Pjanic in hiç mi kalma ihtimali yok. Bu yıl kadromuz geniş ve iki kiralık var. Ben de Batsmanın kalacağını düşünüyorum. Sözleşmesi bitenlerden kritik olanlarla yenileyip, bütün parayı Pjanice bassak gelmez mi ki? Tabi 60 a falan mümkünatı yok da, 20 lere falan hiç mi ihtimal olmaz ki? Kafamda deli sorular.

Ferdinand etkisi yapıp gidecek gibime geliyor.

Çevrimiçi Necmi

İzle de inan abi :D
çok korkmuşlar
ali koçun yüzü fena morali bozuldu :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı goktasoktay

pjaniçin savunma yönüde çok iyi sertliğide öyle atibadan sert oynuyor
savunma yönümüz yumuşak kalır diye düşünülüyordu ama hiçde öyle olmayacak
alexde savunma yapmayan oyuncu değil şu anda maç kondisyonu yok ama gördüğüm top rkipdeyken merkez orta saha gibi davranıyor
direnci olmadığı için dikkat çekmedi ama maç içinde dürtüleri gösterdi bunu  driplingle çıkma isteği shakterde olduğu gibi
yani sağlamsalar orta saha josef pjanic alex olur
ghazzel orta saha oyun kurucu yükünü attı şimdi biraz boşlukta yeni oyuncu gibi ama rolünü kazanacak
defansına yardım açısından bu güne kadar gördüğüm en iyi sağ açığımız bu iş çok iyi sol açıklardan defans yardımını alıyorduk
hızlı beklerimiz var her iki kanatta müthiş işler bu takımın kesinlikle eksik kalmış bir tarafı yok
bu yaşıma geldim maf kadrosu dahil bu güne kadar bu kadar bütün bir beşiktaş görmemişdim hem eksiksiz hemde yüksek kalite
beğenmediğimiz stoper de dünya kupası finali oynamış hırvat milli takımının gediklisi vida var bence welinton bir çok yönüyle vidadan daha iyi stoper adam hatasız oynuyor bazı arkadaşlar bu tandemi beğenmiyor biz çok zor pozisyon veren bir takımız üstelik sağ bekimiz savunmadan daha fazla hücum düşünüyor sol bekimiz daha olgunlaşma yolunda kritik hatalar yapan bir çocuk kalede başka bir çocuk aslında savunmamızda bütün yük iki stoperin üzerinde ve en fazla haksız yere eleştirilenlerde onlar. sola adam gelmeside rıdvanı tetiklemiş
tabi birde bütün oyuncularımızda şampiyon takım oyuncusu olmanın öz güveni var.
bu sene eski oyuncularımız mental olarak şampiyonluk yarışına çok daha hazırlar yeni gelenlere zaten bir şey demek mümkün değil nirvanaya çıkmışlar
bu takımda arkadaşlık bozulmazsa muhteşem bir sene bizi bekliyor
Abi başka işler çevirmezse ‘bazıları’  önümüzü kesmek için, tüm türkiye (futbol izleyen insanlar) Beşiktaş maçlarını bekleyecek. Çayını kolasını cipsini işte ne tercih ediyorsa alıp, ayaklarını uzatıp futbol  izleyecek.

Bu arada ayaklarım yere basıyor, sadece bu kadronun vaad ettikleri beni heyecanlandırdı.

Pjanic tam bir ‘regista’. Bahsedenler olmuştu.  Bizim defansif iki tane sağlam adamımız var. Josef ve Atiba. Atiba da çok süre alacaktır. Pjanic oradaki en doğru ikinci adam. Ben ilk adı geçtiğinde de inanamamıştım. Egolu bir adam da değil. Defansif aksiyonları da azımsanacak gibi değildir. Eğrisi doğrusuna mı denk geldi nedir bilmem ama turnayı gözünden vurduk.

Çevrimiçi Necmi

geçen sene rakipler kapanıp kontra kovalama derdindeydi en kötü beraberliğe kitleriz maçı diye düşünüyorlardı
bu sene artık kapanarak beşiktaşdan kurtulamayacaklarını bilerek gelecekler
büyük ihtimal beşiktaş maçlarını yok sayarak oynayacaklar bu seneyi
şu an yarı kapasitede falan oynuyoruzdur bu maçta daha ilk kez forma giyen oyuncular vardı
maçları izledim şu halimizle bile bize yaklaşan takım yok ligin içinden geçmememiz için çok anormal şeyler olması lazım

Etiketler: