Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 383267 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal'ın savunması geçen sezon da iyiydi, ligin en yüksek savunma katkısı veren kenarlarından biriydi - hücuma yüksek katkı verdiği için dikkatini o kadar çekmemiş olabilir.

Ghezzal bugün çok diriydi. Bir çok pozisyonda da savunmada ikili sıkıştırmalara geldi.
Hücumda Ghezzal - Pjanic - Alex - Bats aynı akorda geldiklerinde çok farklı bir takım izleyeceğiz.

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal bugün çok diriydi. Bir çok pozisyonda da savunmada ikili sıkıştırmalara geldi.
Hücumda Ghezzal - Pjanic - Alex - Bats aynı akorda geldiklerinde çok farklı bir takım izleyeceğiz.

Muhtemelen daha iyi olacaktır ama ben henüz kendisinden pek memnun değilim. Keşke onu yukarı çekecek daha iyi bir yedeği olsaydı. Bana göre Ghezzal oyun kurma fırsatı olduğu zaman etkili olabilen bir tip. Pjanic sahadaysa beyin o olur, Teixeira'da varsa topu daha çok paylaşmak zorunda baş sazcı Ghezzal olmaz. Geçen sezon onun dışında biri olmadığı için çok yüksek skor istatistiği yaptı, özellikle asistlerin çoğu onda toplandı. Aslında bu takımlarda çok sağlıklı, istenen bir şey değildir. Umarım geçen sezon bizim için avantaj olan oyun kuruculuğu bu sezon o kadar kullanamayacağı için bir dezavantaja dönüşmez. Larin sahada olduğunda daha etkili olacaktır. Sahada Pjanic değil Salih varken etkinliği daha da düşebilir çünkü o sağ tarafa yakın oynuyor, iki tane uzun pasçıyı birbirine yakın oynatmak benim kafamda çok oturan bir şey değil. Daha pıtı pıtı/dar alancı kenar 10 numarası tarzı biri bence bu takıma daha uygun olabilirdi.
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 02:16:26 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

vaaaay
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Adam kalite, bildiğin derin oyun kurucu ama as 11'de Josef Pjanic ile Teixeira arasında çok ciddi bir mesafe oluyor. Teixeira 10 bile değil, forvet arkası. İyi bir lig olsa bu şekilde uzun soluklu verim almak zor olur. Bu şekilde Alex'den de tam verim alamayız ama kalitemize karşılık verebilecek bir takım ligde bulunmuyor, kazandığımız sürece fazla önemi yok.

Çevrimdışı Nazım Ar

hiç hazır değil koşamıyor
ama atıyordu yine golünü aşırtma vuruşu çok güzeldi
nkoudou nun golünde ilk topa vuran alexdi bala rakibin ayağından döndü top
alex in arkasında sekiz numaranın asistci olması rakibin dengesini çok bozacak
malatya kapanıp puan alma derdindeydi ama beşiktaşda öyle oyuncular varki
kapanmalarına izin vermiyor hoş kapansalarda ne olacak ceza sahası içinde bilardo oynarlar
bu takımın daha son derece uyumsuz hali oyuncular arasında rol dağılımı olmadı daha
hiç biri mevkisinin oyununu oynamıyor henüz

Alex'in olayı zaten bu. Talisca gibi oyun içinde herhangi bir noktadan gol şutu çıkarabiliyor. İç sahada Malatya gibi rakiplere ortasahada çıkar daha zorlu maçlarda sol forvet hatta Batshuayi yokken en ileri uçta oynayacağını düşünüyorum.

Güven'den umudumu tam kesmedim ama Kenan'ı ben ileride beğenmiyorum. Dün o önüne düşen topu gol yapamıyorsan da en azından o kaleciyi zorlayacaksın. Oğuzhan gibi şut çıkaramaz o noktadan Beşiktaş forveti bunu kabul edemem.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Dünden kalan tek olumsuz konu Göktan töre bir pozisyonda hızlı çıkacaktık kontraya koşmayıp topu jisefe verdi öldürdü kontrayi vurdumduymaz bir tavrı vardı inşallah kendine çeki düzen verin onun dışında takım muazzam zevk verdi helal olsun herkese

Çevrimdışı yaço58

?s=19
Bu adam bambaşka nazar değmesin

Çevrimiçi underworld

Vida 3 hafta
Tekşeyra cl maçında yokmuş

Çevrimiçi underworld

Kaderin cilvesi, bu saatten sonra necip futbol hayatına stoper olarak devam edecek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Ekran başında aynı mı bilmiyorum ama stadyumda takımı seyrederken büyük keyif alıyorsun.1993 yılından beri maçlara giderim,sezon başında böyle keyifli,rahat maç izlemedim.Ekonomik imkanı ve zamanı olupta stadyuma gelmeyenler bu sene çok şey kaçırır.Baştan sona aksiyon var stadyumda!Dünkü maçtan sonra "Türkiye'ye gelmiş en iyi orta saha oyuncusu Pjalic'i sadece bir sezon mu izleyeceğim" diye düşünmeye başladım.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Ekran başında aynı mı bilmiyorum ama stadyumda takımı seyrederken büyük keyif alıyorsun.1993 yılından beri maçlara giderim,sezon başında böyle keyifli,rahat maç izlemedim.Ekonomik imkanı ve zamanı olupta stadyuma gelmeyenler bu sene çok şey kaçırır.Baştan sona aksiyon var stadyumda!Dünkü maçtan sonra "Türkiye'ye gelmiş en iyi orta saha oyuncusu Pjalic'i sadece bir sezon mu izleyeceğim" diye düşünmeye başladım.
ekran başında daha iyi bütün takıma hakimsin mesela o pjanic asistini stadda bu kadar zevkle izleyemezsin
oyuncuların sahaya dizilişini alan daraltmasını stadda görmek zor stadda topa odaklı maç izleniyor aksiyonun içindeki insanları takip ediyorsun
stadda ekran başındaki kadar heyecanlı izlenmiyor  :D

Çevrimiçi Necmi

ne kadar geniş kadro kurarsan kur ne kadar derinliğin olursa olsun necip bir şekilde forma buluyor :D
allah herkese necip şansı versin

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Vida'nin olmaması çok kötü oldu.
Defans zaten sıkıntılı idi şimdi bambaşka bir hal aldı

Çevrimiçi Necmi

Vida'nin olmaması çok kötü oldu.
Defans zaten sıkıntılı idi şimdi bambaşka bir hal aldı
vida ile hiç şansımız yoktu şimdi en azından neciple bir şans doğdu
maçın başında haalandı sakatlar fişi çekeriz diğer türlü ha necip ha vida
ne farkeder karşısında tank olunca
şimdi tanka karşı tabanca ile çıkmayayım tüfekle çıkayıp demek gibi bir şey bu :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

vida ile hiç şansımız yoktu şimdi en azından neciple bir şans doğdu
maçın başında haalandı sakatlar fişi çekeriz diğer türlü ha necip ha vida
ne farkeder karşısında tank olunca
şimdi tanka karşı tabanca ile çıkmayayım tüfekle çıkayıp demek gibi bir şey bu :D
Çarşamba göreceğiz artık.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Su sistemi 60-70 Dk'ya yaysak bitti.
Tek kale olur bütün maçlarımız

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Borussia Dortmund bu sezon 4 lig maçı + Süper Kupa finali oynadı. Bu 5 maçın hepsinde gol attı, hepsinde gol de yedi. 14 atıp 12 yemiş bir takımdan söz ediyoruz... Haaland nedeni ile herkes Dortmund'un hücum gücüne odaklanmış durumda, ama bizi asıl ilgilendiren savunma zaafları.(Doğan Ustaer)

Freiburg dan 4 yediler milli aradan önce son dk golğyle kazandılar bu hafta 3 yediler ve çoğu bireysel hatalar defansı çok sakar ayrıca ortasahası cidden dirençsiz çabuk geçiliyor biz eğer sahamızda beklersek hata yaparız normal oyunumuzu oynarsak ciddi sansımız var(Alıntı)

Çevrimiçi tolga1903

Borussia Dortmund bu sezon 4 lig maçı + Süper Kupa finali oynadı. Bu 5 maçın hepsinde gol attı, hepsinde gol de yedi. 14 atıp 12 yemiş bir takımdan söz ediyoruz... Haaland nedeni ile herkes Dortmund'un hücum gücüne odaklanmış durumda, ama bizi asıl ilgilendiren savunma zaafları.(Doğan Ustaer)

Freiburg dan 4 yediler milli aradan önce son dk golğyle kazandılar bu hafta 3 yediler ve çoğu bireysel hatalar defansı çok sakar ayrıca ortasahası cidden dirençsiz çabuk geçiliyor biz eğer sahamızda beklersek hata yaparız normal oyunumuzu oynarsak ciddi sansımız var(Alıntı)

Beni de korkutan olay welinton'un derinde beklerken hataya çok daha fazla meyilli olması. Ama karşımızdaki takıma karşı stoperleri rakip yarı alanın neredeyse ortasına kadar çıkardığımız oyunu oynarsak geri dönüşlerde yakalayamayız biz o takımı karşımızdaki kağnı gibi anadolu takımı olsa tamam ben katılmıyorum bu görüşe biraz beklemesini bilmeliyiz özellikle welinton'a yoğunlaşmalı hoca mental olarak onun hazır olması çok önemli. Rakip ön alan baskısını kırmak için welinton yanında necip mi oynamalı montero mu hoca karar verecek bence rosier welinton montero nsakala çıkacağız önlerinde atiba josef pjanic ghezzal larin batşu diye düşünüyorum larin savunulacak duran toplarda boy avantajı için bile yazılır kadroya rakip beki de daha iyi takip eder nkudu'ya göre. Dortmund çok genç ve çok dinamik bir takım onların temposuna ayak uyduran ekipler gol buluyor evet ancak biz ne yaparız soru işareti.

Çevrimdışı Orhan_

Pjanic'in bonservisi için şimdiden para biriktirmeye başlamamız lazım. Olmaz arkadaş. Gitmesin bu takımdan. 40 50 neyse parasını verelim alalım :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birden bire gökten madde düştü. Şimdi mi haberiniz oldu bu maddeden? Zorla niyet okutuyorsunuz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Birden bire gökten madde düştü. Şimdi mi haberiniz oldu bu maddeden? Zorla niyet okutuyorsunuz.

yani biri 20 m verse bizim satma şansımız yok %50 bizde olduğu halde
atletico 4,5 verip alır kendi satar.

Etiketler: