2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1871760 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı goktasoktay

Forum uyanamadi mevzuya sanirim. Beyler interneti mi bekliyorsunuz, sergen ile anlasilmis.
Az yukarılarda uzuuuunca bir mesaj yazdım. Uyandık da işin tadı kaçtı, benim de tadım kaçık. Adam akıllı transfer yaparlarsa belki bi nebze yüzüm gülebilir.

Fakat Rosier kaçtı, geçmiş olsun. Seneye Marsilyada izleyebilir isteyen. Tamamen yönetim yüzünden bu durum. Koca camiayı hoca ile oyaladılar resmen..

Çevrimdışı can1903

Bence Rosier işi olumlu sonuçlanacak, hoca haberi düşsün bi 2-3 tane transfer haberi de verir yönetim.

Salih , Kenan, Rosier.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı savaş altay

Az yukarılarda uzuuuunca bir mesaj yazdım. Uyandık da işin tadı kaçtı, benim de tadım kaçık. Adam akıllı transfer yaparlarsa belki bi nebze yüzüm gülebilir.

Fakat Rosier kaçtı, geçmiş olsun. Seneye Marsilyada izleyebilir isteyen. Tamamen yönetim yüzünden bu durum. Koca camiayı hoca ile oyaladılar resmen..
Benim sinirler bozuldu birazda ondan boyle oldum. Yoksa su ortam is mi yani. Kafayi siyirmadan gecirmemiz lazim gunleri.

Çevrimdışı GreenBook

SON DAKİKA !!!

Sergen Yalçın'a sundukları son teklifte hocanın bütün şartlarını kabul eden yönetim, imzaya kesin gözüyle bakıyordu. İstediği teklifi almasına rağmen yöneticilere teklifle ilgili bir cevap vermeyen Yalçın, yorulduğunu ve dinlenmek istediğini bildirdi.

Başta Emre Kocadağ olmak üzere yöneticilerin Sergen Yalçın'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf ettikleri, taraflar arasında yarın yapılacak görüşmenin büyük önem taşıdığı öğrenildi
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 00:32:41 GreenBook ]

Çevrimdışı Sinan23

Şeytan: Sergen çalışmayacağım artık demiş

Çevrimiçi sefaköykartali

SON DAKİKA !!!

Sergen Yalçın'a sundukları son teklifte hocanın bütün şartlarını kabul eden yönetim, imzaya kesin gözüyle bakıyordu. İstediği teklifi almasına rağmen yöneticilere teklifle ilgili bir cevap vermeyen Yalçın, yorulduğunu ve dinlenmek istediğini bildirdi.

Başta Emre Kocadağ olmak üzere yöneticilerin Sergen Yalçın'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf ettikleri, taraflar arasında yarın yapılacak görüşmenin büyük önem taşıdığı öğrenildi
Yeter baba neyin afrası tafrası bu.

Çevrimdışı Sinan23

Bize sevinmek haram ya. Çok acayip bir camiayız.

Çevrimdışı GreenBook

Taraftarımızı üzmek istemem bu işin dönüşü yok çalışmayacağım demiş sergen

Çevrimdışı Kartal Ç

SON DAKİKA !!!

Yıllar sonra 2 kupa aldık sevinemeden kursağımızda kaldı. E hazır yasaklar da kalktı. Yönetim de 1 temmuz itibariyle bi erken seçime gidiversin. Bi güven oyu olmuş olur hem. Madem hocaya güvenemediler bakalım camia güveniyor muymuş artık yönetime bi görelim.

Seneye ghezzal rosier olur mu derken lens douglas kanadı izleme ihtimalimiz de var. Son kez gidebileceğimiz ş.ligine fiyasko ile veda ederiz.
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 00:52:13 Kartal Ç ]

Çevrimdışı can1903

Bu basında şeytanı da tokatlamadık demeyiz  :eyes
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Alper1903

Uzun zamandır bu konu hakkında yazmıyorum ama şu çok net; Sergen Yalçın'la anlaşılamadığı anda (tam net değil diye kesin yazmıyorum) kimi getirirlerse getirsinler vadeleri dolmuştur.
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 00:56:46 Alper1903 ]

Çevrimdışı levent14

Sergen madem çalışmayacak çıksın adam gibi ne varsa kendi söylesin boş boş konuşmanın anlamı yok...Sezon sonuda güya konuşacaktı tik yok..Bu nedir arkadaş

Çevrimdışı GreenBook

Sergen iyi bi hoca ama süreklilik yok gittiği diğer kulüplerde de hep kısa süreli çalışmış hiç uzun dönemi yok bu konuda sıkıntı olacağını az çok tahmin ediyorduk olduda

Bu bir yana mesele bu değil Beşiktaş elbette diğer kulüplere benzemez Beşiktaş burası onun yuvası
Kapalı kapılar ardında neler oldu bilemeyiz yönetimle

Belliki yönetimden bir kaç kişi hocayı istemedi bişeyler olmuş ama bizlerden gizleniyor ne bir açıklama ne birşey hiçbirşey yok ortada

Çevrimiçi sefaköykartali

Sergen iyi bi hoca ama süreklilik yok gittiği diğer kulüplerde de hep kısa süreli çalışmış hiç uzun dönemi yok bu konuda sıkıntı olacağını az çok tahmin ediyorduk olduda

Bu bir yana mesele bu değil Beşiktaş elbette diğer kulüplere benzemez Beşiktaş burası onun yuvası
Kapalı kapılar ardında neler oldu bilemeyiz yönetimle

Belliki yönetimden bir kaç kişi hocayı istemedi bişeyler olmuş ama bizlerden gizleniyor ne bir açıklama ne birşey hiçbirşey yok ortada
Yönetim şartlarını kabul etmiş, iyi anlaştığın, seni destekleyen insanlar da var o yönetimde. İstediğin parayı da vermiş -bence çok-. Sözleşmeyi imzalayıp transferleri patlatsak çok iyi bir hava yakalardık ağustosta. Hoca bence futbolculuk zamanlarındaki gibi bir hata yapıyor, bir daha böyle fırsat gelmez.

Çevrimdışı levent14

En başından beridir şunu söylüyorum..Beşiktaş tarihinin en silik yapılı başkanı var şuan..Belki iyi insan ama iyi bir başkan değil..Uzun vadede bunu net göreceğiz...Geçtiğimiz yıl aslına bakarsanız cok kötü bir transfer sezonu geçirdiler ama takimi sergen şampiyon yaptı..Her zaman böyle olmaz bu iş

Çevrimdışı levent14

Bu işin içinden Milli Takım çıkarsa hiç sasirmam

Çevrimdışı GreenBook

Yönetim çok amatör kabul edelim
Maaş konusunda gereksiz indirimler teklif ederek Süreci uzatarak hocanın da kafasını karıştırdılar hocada en sonunda bıraktı

Çevrimdışı GreenBook

Fırat Günayer : Ahmet Nur çebi Sergen’e 12 milyon TL önerdi arada 18 milyon TL gibi korkunç bi rakam vardı

Bukadar da teklif edilmez ki çifte kupanın karşılığı bu olmamalı
Adam sana çifte kupa sevinci yaşatmış

Çevrimiçi blackeagle35

Gerçekten yönetimi muhteşem ! süreç yönetiminden ötürü tebrik ederim. Yalnız hocanın da çok büyük emeği var kabul ediyorum ama bu kadar oyalamak, işin sonunda olayı buralara getirmek yakışmadı. Umarım mevzu sadece para değildir.

Çevrimiçi levitate

ghezzal rosier falan hocayı bekliyordu artık onlarda kaçar geçmiş olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Bana kalırsa Ghezzal Rosierin kalmayacağını gördü hoca
Şampiyonlar ligide var
Ah yönetim ah

Çevrimdışı GreenBook

Fırat Günayer : Sergen Yalçın pazarlık sürecinden çok yorulmuş ve bu şekilde anılmak onu üzdü ve psikolojik anlamda hoca çok yorulmuş. Pazarlığın uzun sürmesi hocayı yordu

Çevrimdışı levent14

Ulan sana 2 kupa getirmiş hocana 12 milyon teklif etmek nedir lan...Butceye uymak başka şark kurnazlığı başka..Madem adam gibi çıkın bizim hedefimiz yok yarışmacı takım falan olamayız diyin bilelim...Reziller..ANÇ yönetiminin seçildiği gün besiktasin kaybettiği gündür...Bakmayın şampiyonluğa bu tamamen sergenin eseridir

Çevrimdışı caner.eryigit

Lütfedip, camiayı adam yerine koyup tek kelime etmediler. Beşiktaş camiası 35 gündür büyük merakla sonuçlanmasını beklediği sürecin bilgisini Rıdvan Dilmen'den alıyor. Bu camia hiç bu kadar aşağılanmamıştı... Başkan, hoca, yönetici ayırmadan söylüyorum: Bu ayıp size yeter!
Yazıklar olsun...

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu 'hoca çok yorulmuş' muhabbeti de içimi baydı ya... Bir sezon çalıştın, zorlu bir sezonda takımı şampiyon yaptın, tamam... Sonra tatiline gittin, dinlendin. 'Şampiyonluk o gün önemliydi, artık bitti, süreklilik lazım' dedin. Sonra yine 'yoruldum' dedin... Dünyanın parasını istedin, tabi hakkındır, e ama onu da vermişler sana... Şampiyonlar Ligi'nde galibiyet primi ayrı, gruptan çıkma primi ayrı... Sonra 'pazarlık beni yordu, kimse üzülmesin, kırılmasın, ben dinleneyim'... Böyle profesyonellik mi olur!

Ayrıca yönetimin temsilcileriyle Sergen Yalçın ayrı gezegenlerin insanları mı, iletişim kurmak için alternatif yollar mı arıyorlar? Bu neyin mücadelesi kardeşim! 'Pazarlık 5 saat sürdü' diye yazıyor... 5 saat! Neyi paylaşamadınız 5 saat! Yok düşünmek için süre istemeler, yok bir hafta sonra geri dönmeler... Kafanı toparlarsın, taleplerini sunarsın, bir de pazarlık ve taviz aralığı belirlersin. '10 istedim ama 8 verirlerse de tamamım' dersin. 3 verirlerse kalkar gidersin.

Ayrıca o masada 5 saat debelenenlerden bir tanesi de çıkıp der ki, 'taraftar gözümüzün içine bakıyor, çıkıp iki kelime bir şey söyleyelim de, insanların haberi olsun'. O da yok...

Türkiye'nin en büyük kulübünün üst düzey yönetimi ve teknik direktörü arasındaki iletişimin geldiği noktaya bak...

Yazıklar olsun.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk