2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1884594 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Yine de teknik adam kismi daha zorlu surec gibiydi geliyor bana, bir de sergen olunca. Oyuncu transferleri de zor gececektir fakat bambaska bir sey yasadik, yasattilar bize. Emegi gecenleri balta ile bekliyoruz.
emin olma zoru bitirdik diyoruz bizi daha zoruyla tanıştırıyorlar bizi
Sağ olsunlar giderek zorlaşan oyunlara benziyorlar 😂

Çevrimdışı savaş altay

Sergen'in kalacağı haberleri çıkmaya başladı sağda solda.

Sabah yazmıştım, bu bence yönetimin taktiğiydi bence.

Aboubakar gitti, Dorukhan gitti, 3 kiralık Cenk, Mensah ve Montero gitti, Ghezzal %99 alınamayacak, Rosier de kaçmak üzere.

Buna mukabil gelen yok henüz, Temmuz'a yaklaştık.

Ama herkes derin bir nefes alıyor, çünkü teknik direktörümüzle sözleşme yenilemeyi başardık.

Şimdi çıkıp "Bu sezonki en önemli transferimiz, hocamızdır" açıklaması da yaparlar.

Takıma en az 10 tane transfer lazım ki, geçen seneki dar rotasyona ulaşabilelim. Ama konu bir türlü o kısma gelemiyor.

Yönetimi o açıdan takdir ediyorum. Hemen hemen her şeyi eksik ya da yanlış yapıyorlar, ama algı yönetimi ve pr konusunda epey başarılılar.
Abi anlamadigim sey bizi rahatlatsalar ne olacak, transferleri sergen soracak. Butun sezon onunla muhatap olacaklar. Simdi sergen demeyecek mi ne yapiyoruz diye 😀

Çevrimdışı Alparslan

Türkiye' de yapılanma falan hikaye. Yabancı kuralının ne olacağına kadar kritik tüm kararlar keyfe keder alınıyor.
Seneye bir sonraki sene için 3 yabancıya düşürüyoruz ya da 20 yabancıya çıkarıyoruz deseler ikisine de şaşırmam.

Bu seviyede borçlar varken her sene para eden oyuncularını satıp ucuz menajer çakması ve tutması için dua edeceğin transferler yapacaksın.

Kritik nokta oyunu kurallarına göre oynayan yönetim ve hocaya sahip olmak.
Yönetimden bir fıs bile çıkmadığı için işte tam burada Sergen faktörü önem kazanıyor.
Adam işin bütün ib.eliklerini, arka yollarını avucunun içi gibi biliyor. Bu yüzden isterse her sene sezon başında imzalasın fark etmez.
Yabancı sayısını milli takım hocasının belirlediği bir ülke federasyonundan ne beklersin ki. Hatta milli takım dışında başka şahsiyetlerde var sanırım ama ben söylemeyeyim. 

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın en çok istediği forvet Mitrovic

Çok doğru ama zor bir transfer.
Hele bizim yönetim bir pazarlığa başlasın seneye bu zamanlar, olmadı 3 vakte kadar anlaşırlar.

Çevrimdışı can1903

Arkadas sendeki de nasil bir el uzunlugudur. Tebriks 😀 istihbarat gibisin.
Bana söyleyen kulüpte çalışan aktif bir analist uzmanı. Olmazsa açıklarım mesajlarıyla  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

bu forumda sosyal medyayı en hızlı takip eden adamamı şaşırdın 😂
Bana daha cok yonetici tanidigi var gibi geldi 😆

Çevrimiçi levitate

Arkadas sendeki de nasil bir el uzunlugudur. Tebriks istihbarat gibisin.
adam derin bjk üyesi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Çok doğru ama zor bir transfer.
Hele bizim yönetim bir pazarlığa başlasın seneye bu zamanlar, olmadı 3 vakte kadar anlaşırlar.
Hoca sağlam kadro istiyor yapacak bir şey yok  :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı goktasoktay

Bu sefer karamsar mesajı ben atıyorum. Hocayla anlaştıysak sevinirim elbet. Lakin bu çocuk ölü doğdu sanki bu saatten sonra. Mevzu bence hocayı sevmeyen ve sürekli altını oymaya çalışanlar. Bu yöneticiler kulüpten gitmediği sürece ‘taht oyunları’ sezon içinde de bitmeyecek gibime geliyor. Hoca huzursuz oldukça bu motivasyonunu düşürebilir bu da takıma yansıyabilir.

Sergen hoca imzalamasın mı? Ondan başka da seçenek yok kafamda. Çünkü hoca bu kontratı sonuna kadar haketti. Para mevzusunda pazarlık da etmiş olabilir, en doğal hakkıdır. Sen sezon ortasında uzatmazsan o da biraz daha fazla isteyebilir ama yine de konunun merkezinde paradan ziyade şeyler var, bu artık gün gibi ortada.

Yahu yönetim, yönetememe konusundaki ustalığını sene içinde ziyadesiyle gösterdi zaten. Elbet, Beşiktaşımın üzerinde değil hiçbir isim. Sergen hoca da buna dahil ama o şu anda o koltukta olmayı hakediyor. Hikayesi tamamlanmadı. Yönetim konusunda ise tam tersini düşünüyorum. İyi niyetli olmak başka, iyi yönetici olmak bambaşka. Kaldı ki yönetimde hocanın sezon devam ederken dahi altını oyan yöneticilere kimse iyi niyetli de diyemez.

Sonuçta hoca bir yıl istemekte de haklı, yönetim seneye değişecek diye umut ediyorum. O zaman geleceği için daha net karar verecektir. Uyumlu çalışabileceği birileri gelirse, bir yere gitmez..

Çevrimdışı savaş altay

Bana söyleyen kulüpte çalışan aktif bir analist uzmanı. Olmazsa açıklarım mesajlarıyla
Bak ne dedim, sosyal medya olayi degil bu 😆

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimdışı poedr

Ya taktik buysa? Önde sergen kavgası efilirken arkadan takımın tüm transferleri bitirilmekteyse. Hepsiyle beraber toplu bi imza töreni olsa? Kötü mü olur ? Çok mu hayalci yaklaşıyorum?
sınanmadığın günahın masumu değilsin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu sene son saniyede şu kiralanan martı ile bir transfer belgesi yetiştirme macerası bekliyorum, bakalım hayırlısı.

Çevrimiçi Necmi

Bana daha cok yonetici tanidigi var gibi geldi 😆
yeni yönetimde varsa bilmiyorum ama eskidende hızlıydı bir konuya odaklanırsa estirir 😂

Çevrimdışı savaş altay

Ya taktik buysa? Önde sergen kavgası efilirken arkadan takımın tüm transferleri bitirilmekteyse. Hepsiyle beraber toplu bi imza töreni olsa? Kötü mü olur ? Çok mu hayalci yaklaşıyorum?
Hayalini yasadik en azindan.

Çevrimdışı Alparslan

Kendisi söylememişmiydi. Ben başarılı olmayacağım yerde olmam diye. Muhtemel sağlam kadro istedi. Bizimkilerde aman para yok aman limit yok deyince bu iş bu kadar uzadı. Umarım gerçekten dediğin gibi anlaşılmıştır.

Çevrimdışı goktasoktay

Senenin en güzel fıkrası derim ben

Çevrimiçi Necmi

güldüm 😂
Ama yaparkarsa camiayı fena göt ederler
Şimdi bu yazı egosun ahlaki prensiplerine uymayacağı için çıkmaz herkes arkamızdaki organ olur 🙄

Çevrimdışı goktasoktay

güldüm
Ama yaparkarsa camiayı fena göt ederler
Şimdi bu yazı egosun ahlaki prensiplerine uymayacağı için çıkmaz herkes arkamızdaki organ olur

Çevrimdışı goktasoktay

Benim mesaj da güme gidecek alıntıladık

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı savaş altay

adam derin bjk üyesi
Ulan bi biz derin bir ortam olusturamadik su ulkede. Bir sey yapmasak korkutsak yeterli. Desinlerki besiktas ile ugrasirsak basimiz belaya girer 😆
Gelecegin derinlerini yetistirmemiz lazim.

Çevrimdışı savaş altay

yeni yönetimde varsa bilmiyorum ama eskidende hızlıydı bir konuya odaklanırsa estirir 😂
Yoo ben hatirliyorum, bilgiler geliyordu fakat bu boyut derin biri oldugunu bilmiyordum 😀
+ bu kim?
- derin diyorlar
😆😆😆😆😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣

Çevrimdışı savaş altay

Forum uyanamadi mevzuya sanirim. Beyler interneti mi bekliyorsunuz, sergen ile anlasilmis.