2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1872964 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Detaylari verecegim demis 40 dakika once burasi. Olumlu gidiyor diyor burasi da..

ek olarak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ankarakartal06

abi her şeye tamam da kenan karaman kim allah aşkına ?

ben deli oluyorum bu adamın bizimle transferde adının geçmesine. Ne özelliği var bu oyununun gerçekten merak ediyorum

Çevrimdışı savaş altay

Yine besiktas istihbarat, baskan'in yonetimin tamamindan sergen ile iyi gecinilmesinin sozunu aldi haberi vardi. Ne gunler be..

Çevrimiçi sefaköykartali

?s=20

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

?s=20

30 gün gecikmeli de olsa olması gerekenleri yapıyoruz sanırım. Bu sözleşmeyi de kabul etmiyorsa daha fazla uzatmanın anlamı yok. Şahsen yabancı gelse ben de Terzic isterim.

Çevrimiçi levitate

abi her şeye tamam da kenan karaman kim allah aşkına ?

ben deli oluyorum bu adamın bizimle transferde adının geçmesine. Ne özelliği var bu oyununun gerçekten merak ediyorum
hep yerli kuralı yüzünden, mecbur kalıyoruz

geçen gün samet aybaba alacak yerli oyuncu bulamadıklarından bahsetmiş, anadolu kulüplerinin gelen geçeni aldığını düşünürsek bizim gibiler için durum daha kötü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?s=20

?s=20

30 gün gecikmeli de olsa olması gerekenleri yapıyoruz sanırım. Bu sözleşmeyi de kabul etmiyorsa daha fazla uzatmanın anlamı yok. Şahsen yabancı gelse ben de Terzic isterim.

onu frankfurt aldı

Çevrimdışı kaan1903

Kenan’ı Sergen Hoca veto etmiş diyorlardı

Çevrimdışı ankarakartal06

abi bu hoca mevzusu artık iyice baydı.

Olmuyorsa yeni hocaya baksınlar

Çevrimiçi Necmi

?s=20

?s=20

şimdi buna bakınca konu paramı yoksa bazı yöneticilermi başkan neden yöneticilerden söz alıyor birşey yapandan yapma diye söz alınır yanlışmıyım @mrred
Mevzu sadece para olsa konu bu kadar uzamaz illaki parada vardır ama onun olma nedeni bile diğer sorunlardır seni birileri sürekli bandozlarsa senin eline koz geçtiğinde hesabını görürsün zaten anlaşırlarsa rakam ortaya çıktığında gerçeklerde ortaya çıkar

Çevrimiçi Necmi

abi bu hoca mevzusu artık iyice baydı.

Olmuyorsa yeni hocaya baksınlar
sorun o işde aslında yeni hocaya bakmaya dünden razılarda bunu yaptıklarında sergen konuşacak herşeyi anlatacak bu yemiyordur sergen bu konuşur susturamazlar 😃
Yani öyle durumdalarki yukarı tükürseler bıyık aşağı tükürseler sakal

Çevrimiçi Necmi

Yine besiktas istihbarat, baskan'in yonetimin tamamindan sergen ile iyi gecinilmesinin sozunu aldi haberi vardi. Ne gunler be..
sağ  olsunlar oturdukları koltuğun ne olduğunun farkında değiller beşiktaşın yöneticisi hocasıyla iyi geçinmek için söz veriyor
Böyle birşey gerçekse ne hocanın ne yöneticinin kulüple işi olmamalı
Herkes nerde hocalık yaptığını hangi kulübü yönettiğini öğrensin önce

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

O değilde gs ffp' den kurtulmuş. Biz 2 sene kaldı, 1 sene kaldı diye sayıp duruyoruz yıllardır.

Çevrimdışı savaş altay

sağ  olsunlar oturdukları koltuğun ne olduğunun farkında değiller beşiktaşın yöneticisi hocasıyla iyi geçinmek için söz veriyor
Abi bu gece sonuclanacak mi bu olay?

Çevrimiçi Necmi

O değilde gs ffp' den kurtulmuş. Biz 2 sene kaldı, 1 sene kaldı diye sayıp duruyoruz yıllardır.
bize ne gs den ffp sinden

Çevrimdışı mrred

şimdi buna bakınca konu paramı yoksa bazı yöneticilermi başkan neden yöneticilerden söz alıyor birşey yapandan yapma diye söz alınır yanlışmıyım @mrred
Mevzu sadece para olsa konu bu kadar uzamaz illaki parada vardır ama onun olma nedeni bile diğer sorunlardır seni birileri sürekli bandozlarsa senin eline koz geçtiğinde hesabını görürsün zaten anlaşırlarsa rakam ortaya çıktığında gerçeklerde ortaya çıkar
Konu para olabilir abi. Hiçbir mahsuru yok. Fakat ben parayı önemsemiyorum diyip para konuşmak aklımızla alay

etmektir. Biz hocayı açık sözlü dobra diye seviyoruz. Neyse söylesin konuyu çıksın konuşsun. Ya şu ülkede mafya

lideri bile çıkıp konuştu. Konuşmaktan neden bu kadar çekiniyorlar anlamıyorum. Biri hocanın kuyruğunu mu

kıstırmış ? Nedir yani olay ? Neden konuşmuyor
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

bize ne gs den ffp sinden

Biz söylediğimiz zaman suçlu oluyoruz. Olumsuz yorum tabikide yapılsın ama bu şekilde bazen abartı ve bizle alakasız yorumlar okuyoruz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Abi bu gece sonuclanacak mi bu olay?
bilmem
Ben sadece burayı takip ediyorum
Sizede milleti takip edip kafanızı yormamanızı tavsiye ederim
Yönetim ne zaman isterse o zaman biter sonuçta olumlu yada olumsuz bitirecek olan yönetim bu kadar uzatanda yönetim
Ben sergeni haklı buluyorum ama hiç kimse beşiktaşa şart sunamaz yönetimde beşiktaşı temsil ediyor kim haklı kim haksız oturur tartışırız ama sonunda tarafımız beşiktaş ve beşiktaşı temsil edenler olur onlarla bir sorunumuz varsa bu ayrı tartışmanın konusudur

Çevrimiçi Necmi

Biz söylediğimiz zaman suçlu oluyoruz. Olumsuz yorum tabikide yapılsın ama bu şekilde bazen abartı ve bizle alakasız yorumlar okuyoruz.
ne yapabilirim samet
İnsanlar fikirlerini söylemekte özgürdür
Kimsenin beşiktaşlılığını tartacak değilizki
Yeterki renkli trol olmasın böyle bir düşüncemiz varsa hepiniz biliyorsunuz affetmeyiz
Bana görede yazdığı hiçbir şey bir beşiktaşlının yazacağı şeyler değil diğer taraftan renkli trol olsa böyle kendini belli etmez eşkare yapmaz sanırım çevresinde çok renkli var etkileyen ki bu kadar beşiktaşlının arasında beşiktaşlı nasıl olunur beşiktaşı duruşu üslubu nedir öğrenemiyor
Bunun gibilerin bir tanımı var da ben o kelimeyi burda yasaklamışdım 🥺

Çevrimiçi sefaköykartali

Tek sorun para değil ama iki sorun var biri yönetimdeki bazı isimlerle anlaşmazlık yaşaması, diğeri de para. Yani para sorunu yokmuş, pazarlık yapıyormuş gibi göz ardı edemeyiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetim eğer kuyruğu dik tutacağım diyorsa bu gece bu işi olumlu ya da olumsuz sonuçlandıracak.
Eğer olumsuzsa hafta sonuna kadar yeni hocayı getirecekler.

Öyle boş boş, hiç bir halt yapmadan, plan oluşturmadan horozlanmak yok.

Çevrimdışı Erman1903

Paşaların egoları uğruna 40 gündür esir düştük bekliyoruz valla, hepsi gitse de huzura ersek.

Çevrimdışı savaş altay

bilmem
Ben sadece burayı takip ediyorum
Sizede milleti takip edip kafanızı yormamanızı tavsiye ederim
Yönetim ne zaman isterse o zaman biter sonuçta olumlu yada olumsuz bitirecek olan yönetim bu kadar uzatanda yönetim
Ben sergeni haklı buluyorum ama hiç kimse beşiktaşa şart sunamaz yönetimde beşiktaşı temsil ediyor kim haklı kim haksız oturur tartışırız ama sonunda tarafımız beşiktaş ve beşiktaşı temsil edenler olur onlarla bir sorunumuz varsa bu ayrı tartışmanın konusudur
Kendimizi delilige vurmayacak duzeyde takip yapiyoruz. Ali ece, bulent uslu ve bir kisi daha vardi ismini unuttum gelisme paylasinca forum akti bir-iki gundur. Fena da olmadi, zaten aksiyon yok. Kaale alinmayacak tipleri buraya tasiyip ortami germek zaten olmaz, kimin haber gectigi onemli.

Çevrimiçi tolga1903

Bizim ffp'miz ta fikret orman döneminde bitti bizim sorunumuz ffp değil ki limitin bahane edilmesi. Para da yok gerçi ekonomik olarak en zor durumda olan biziz muhtemelen biraz da ondan bu bahaneler ama hoş değil tabi fener gibi 20 transfer yap diyen yok eksik bölgeleri gidersinler zahmet olmazsa.

Çevrimiçi Necmi

Konu para olabilir abi. Hiçbir mahsuru yok. Fakat ben parayı önemsemiyorum diyip para konuşmak aklımızla alay

etmektir. Biz hocayı açık sözlü dobra diye seviyoruz. Neyse söylesin konuyu çıksın konuşsun. Ya şu ülkede mafya

lideri bile çıkıp konuştu. Konuşmaktan neden bu kadar çekiniyorlar anlamıyorum. Biri hocanın kuyruğunu mu

kıstırmış ? Nedir yani olay ? Neden konuşmuyor
mrred parayı önemsememek pazarlık yapmamak demek değildir işin doğrusu gerçekten pazarlık paramı bilmiyoruz bunların yönetimi haklı bulmamız için sızdırılmış şeyler olmayacağına nasıl emin oluyorsun ben başkalarının lafıyla bu kadar net olmam
Bence para olsa bu kadar uzamaz çebi uzatmazdı pazarlık yapmayı seviyor ama vereceği rakamdada nettir bildiğim o nedenle son sözünü çok önce söylemişdir sergende bilir bunu zeki adam farklı şeyler yoksa çok hızlı şekilde orta yol bulunurdu para konu olsa parayı veren zaten çebi onun sözüyle herkes çenesini kapatırdı sergen dahil bu kadar sürdüğüne göre yönetimi sarsan şeyler var aşılamıyor
Para aşılır olumlu yada olumsuz ben her iki tarafıda eleştirdim zamanında ama çebi ağzından çıkacak lafa itibar edilmeyecek biri değil o yüzden para olsa ipler onun elinde olurdu demek işin içinde deprem yaratacak konular var ben birşey bilmediğim halde başından beri buna işaret ediyordum bilmeyede gerek yokki koca sezon herşey görünüyordu
Bu güne kadar süreç beşiktaşa yarışır şekilde gitmedi bakalım finali toparlayacaklarmı olan oldu bundan sonrası zarar vermeden atlatmaya baksın her iki tarafta derdim tek bu olur

Çevrimiçi Necmi

Tek sorun para değil ama iki sorun var biri yönetimdeki bazı isimlerle anlaşmazlık yaşaması, diğeri de para. Yani para sorunu yokmuş, pazarlık yapıyormuş gibi göz ardı edemeyiz.
para sorunu yoktur demiyorumki yönetim sorunu olmasa para mevzu olmaz kolayca aşılırdı diyorum sergen akıllı adam bunu unutmayın yönetimin vereceği en düşük parayı bile renkliler dışında başka kulüpden alamayacağını bilir bir şekilde ayak sürtsede anlaşır bu kadar uzatmaz bu konunun taraftarıda kendinden uzaklaştıracağını bilecek kadar akıllı
Esas sıkıntı bence yönetim kaynaklı
Ama yönetimin beşiktaşı temsil ettiğinide kimse unutmadan yorum yapmalı
Yönetimin doğrusu yanlışı başka konuda tartışılır elbet hele herşey açığa çıksında