2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1839403 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mrred

Yok canım 3 milyon euro istemez falan derken adam ciddi ciddi 3 milyon istiyor.

Yavaş yavaş başka kaynaklardan da haberler düşmeye başladı. Hiçbir açıklaması yok bu isteğin. Kimse kusura bakmasın.

Yok efendim neymiş " en başta az teklif etmişler sonra beyfendi sinirlenmiş" . Beyfendi sinirlenenince ilk gelen şey genelde "para"

oluyor. Böyle saçma bir açıklama görmedim. Adam en baştan beri 30 milyon istiyor arkadaşlar uyanın artık.

Kaynak: Ali Ece (3 milyon euro istediğine dair)
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2021, 04:19:22 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Beyfendiye yıllık 20 milyon garanti para teklif 10 milyon şampiyonluk primi ve 5 milyon şampiyonlar liginde 5 puan alınması halinde

prim teklif edilmiş. Fakat beyfendi garanti para biraz daha fazla olabilir mi demiş ? Ben para konuşmam diyen adama bak.

Yahu kimse bizim aklımızla alay falan etmesin. Hocam paracısın. Trabzon ve Rize'den paracı olmayan adam görmedim. O yüzden

tam beklediğim gibi .
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim yarın bıraksın bence. Sergen de gitsin. Herkes rahata ersin. Zaten gözüken bu. Ya birlikte kalırlar ya da birlikte giderler. Yönetim boşa kimseyi karalamasın. Ne yapıp ne yapmadıklarını çok iyi biliyoruz. Sergen de masum değil. Artık takımdan uzun süre bir beklentim yok. Süreç yönetmeyi geçtim bunlar çocuk oyunu bile yönetemezler. Hadi herkese geçmiş olsun...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yönetim yarın bıraksın bence. Sergen de gitsin. Herkes rahata ersin. Zaten gözüken bu. Ya birlikte kalırlar ya da birlikte giderler. Yönetim boşa kimseyi karalamasın. Ne yapıp ne yapmadıklarını çok iyi biliyoruz. Sergen de masum değil. Artık takımdan uzun süre bir beklentim yok. Süreç yönetmeyi geçtim bunlar çocuk oyunu bile yönetemezler. Hadi herkese geçmiş olsun...

Ben bu gece servis edilen rakamlara inanmıyorum. Eğer öyleyse de baştan çalışmıyorum dersin biter. Koca camiayı kan tulum ettiler ne şampiyonluktan keyif alabildik ne de bu sezonu planlayabildik. Teknik direktör personeldir, süreci o yönetmiyor. Bizimkilerde bunu yapacak irade malesef yok, 35 gün olmuş sen karar alana kadar rakibin seçime gitti hocasını bağladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben bu gece servis edilen rakamlara inanmıyorum. Eğer öyleyse de baştan çalışmıyorum dersin biter. Koca camiayı kan tulum ettiler ne şampiyonluktan keyif alabildik ne de bu sezonu planlayabildik. Teknik direktör personeldir, süreci o yönetmiyor. Bizimkilerde bunu yapacak irade malesef yok, 35 gün olmuş sen karar alana kadar rakibin seçime gitti hocasını bağladı.
Ufukta seçim var. Görünen o. Bu saatten sonra Sergen de kalsa kurtulamazlar gibi görünüyor. Daha transferde yüzlerce bahane öne sürecekler. Yada ekürilerinin yaptığı gibi taraftara şirin görünmek için kesenin ağzını açacaklar. Her iki durum da Beşiktaş kazanmaz. Bence işi kısa yoldan bitirmek en doğrusu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ufukta seçim var. Görünen o. Bu saatten sonra Sergen de kalsa kurtulamazlar gibi görünüyor. Daha transferde yüzlerce bahane öne sürecekler. Yada ekürilerinin yaptığı gibi taraftara şirin görünmek için kesenin ağzını açacaklar. Her iki durum da Beşiktaş kazanmaz. Bence işi kısa yoldan bitirmek en doğrusu.

Sezon içinde çok kötü gidiş olmazsa bence seçim olmaz. Zaten 1 aydan fazla kaybedilmişken seçim olsa devir teslimine kadar sezon açılır, gelen de ziyan olur. Ben şu ortamda maliyetli transferler beklemiyorum, olmasa daha iyi. Dar kadro kurmama şartıyla daha önce nasıl gittilerse şimdi de öyle devam etmeliler, takımın başına da ligden dinazor tarz hoca tam bize göre olur.

İdealist / yabancı 2-3 sezonluk kontrat vb Allah korusun. Senin ömrün ne ola ki uzun dönem planlama yapacaksın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezon içinde çok kötü gidiş olmazsa bence seçim olmaz. Zaten 1 aydan fazla kaybedilmişken seçim olsa devir teslimine kadar sezon açılır, gelen de ziyan olur. Ben şu ortamda maliyetli transferler beklemiyorum, olmasa daha iyi. Dar kadro kurmama şartıyla daha önce nasıl gittilerse şimdi de öyle devam etmeliler, takımın başına da ligden dinazor tarz hoca tam bize göre olur.

İdealist / yabancı 2-3 sezonluk kontrat vb Allah korusun. Senin ömrün ne ola ki uzun dönem planlama yapacaksın.
Sezon içinde kaybetmektense sezon başında kaybetmek daha iyidir. Ancak yeni teknikdirektör gelse bile yine son dakiya kadar bekleyeceğimiz belli. Boşa transfer döneminin 1 hafta geç bitmesini istemediler. Yönetim tam anlamıyla hayal kırıklığı.

Bu kadar transfere ihtiyaç varken ve takımın yeni bir kimlik kazanacağı transfer dönemi olacakken Sergen gidince anlaşılan yerli oyunculardan da olacağız. Kaybettiğimiz sadece şampiyon hoca olmayacak. Belki takımda kalacak isimler de ayrılacaklar. Bu yönetimin geniş bir kadro kurabileceğini düşünmüyorum. Bu kadar kaosa sokan yönetim hala nasıl savunuluyor anlamış değilim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi underworld

Beyfendiye yıllık 20 milyon garanti para teklif 10 milyon şampiyonluk primi ve 5 milyon şampiyonlar liginde 5 puan alınması halinde

prim teklif edilmiş. Fakat beyfendi garanti para biraz daha fazla olabilir mi demiş ? Ben para konuşmam diyen adama bak.

Yahu kimse bizim aklımızla alay falan etmesin. Hocam paracısın. Trabzon ve Rize'den paracı olmayan adam görmedim. O yüzden

tam beklediğim gibi .
Futbolculuk dönemine bakılması zaten yeterli

Çevrimdışı Erman1903

Sezon içinde kaybetmektense sezon başında kaybetmek daha iyidir. Ancak yeni teknikdirektör gelse bile yine son dakiya kadar bekleyeceğimiz belli. Boşa transfer döneminin 1 hafta geç bitmesini istemediler. Yönetim tam anlamıyla hayal kırıklığı.

Bu kadar transfere ihtiyaç varken ve takımın yeni bir kimlik kazanacağı transfer dönemi olacakken Sergen gidince anlaşılan yerli oyunculardan da olacağız. Kaybettiğimiz sadece şampiyon hoca olmayacak. Belki takımda kalacak isimler de ayrılacaklar. Bu yönetimin geniş bir kadro kurabileceğini düşünmüyorum. Bu kadar kaosa sokan yönetim hala nasıl savunuluyor anlamış değilim.

Gelen giden benim umrumda bile değil. Şampiyon kulüp bu kadar ayağa düşürülmez. Bir aydır ne yapıyorlar belli değil, yine eller kollar bağlı modundayız.

Çevrimdışı savaş altay

serdar ali çelikler hocanın çevresindeki bazı "zevat ve zerzevatların" hocayı yönetime karşı doldurduğundan bahsetmiş
Dolmasin oda.. Cocuk mu kendisi?
Olaylar daha da netlesecek fakat kimse ne sergeni istediginden oturu ne de yonetime olan kininden komik duruma dusurmesin kendini. Soyle ki, once bu para olayi yalan diyorsunuz sonra sergen'i kizdirmislar ondan yukselmis diyorlar ya 1) ulkede, sergen'i yalan konusup paragoz gostermeye calisacak bir strateji dehasi mi varmis, sergen'in diline dusersen bittin sen. Seni perisan eder. Bu ahmakligi kimse yapmaz. Sergen ile masada ayri konusacaksin, medyaya ayri yansitacaksin hem de para gibi hassas bir konuda.
2) sonra cikip yonetim dusuk teklif yapti, sergen de teklifi 30'a dayadi diyeceksin ve sergen'e hak vereceksin. Sergen anlasmamak icin bahane ariyor diyeceksin. Sergen anlasmamak icin bahane arasa transfer kanalindan girer, neden kendini paraci olarak lanse ettirmek istesin. Zaten kriz var para konusunda bir de kendi kendini taraftarin onune mi atacak? Suyun icine alkol mu damlatiyorlar, ne yapiyorlar bilmiyorum.
3) ihtimal vermiyorum bu sacma senaryoya olduki bu olay gercek, hepsi birden uzasin gitsin.

Çevrimdışı sefaköykartali

Yüz tane gazeteci hocanın para konusunda pazarlık yaptığını, istediği paranın 3 civarı olduğunu yazdı. Hadi yağızı falan geç de Ertan ve Ali Ece de böyle söylüyorsa ben bu işe inanırım. Kimse kusura bakmasın işine gelmeyen habere kesin birilerinin maşası, işine gelen habere güvenilir gazeteci demesin yani. . Ben Beşiktaş' la para konuşmam diyip yapılan tekliflere sinirlenmek falan ne? Sen Beşiktaşlı Sergen olarak geldin, sezon biter bitmez paragöz sergen oldun. Teklif yapılan para gayet iyi hatta çok bile.. Onu da kabul etmiyorsa baksın yoluna. Bütün sezon kendisini o kadar destekledim, sözlerine güvendim ama şimdi 3 milyon € istiyor. Cidden büyük hayal kırıklığı. Beşiktaşla anlaşamazsa anca gider anadoluda takım çalıştırır, veya futbolculuğundaki gibi Fenerle anlaşır. Ona da şaşırmam.

Hiçkimse Beşiktaş' tan büyük değildir. Sergen gelmiyorsa istifa falan o işleri geçin. Hocayla çalışmak istemeyen yönetim 30 gündür adamla görüşüp durmaz. Yalandan teklifi yapar, kabul etmezse bırakır hoca yaptığımız teklifi kabul etmedi der, başkasını bulurdu. Emre Bey 15 kere falan görüşmüştür. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Teklifi imzalıyorsa imzalasın, imzalamıyorsa güle güle. 1 ay kaybettik zaten.
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2021, 08:38:53 sefaköykartali ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gsnin hocayla anlaşması 24 saat bile sürmedi. Diyeceklerim bu kadar...
Deme öyle sonra renkli sevicisi oluyorsun. gs ve fb ne yaparlarsa kötüdür. İyi şeyler yapamazlar. İyi şeyler yaptılar gibi söylersen gs' li veya fb' li olursun. Mesela sen gs' lisin şu anda :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tam beklediğim gibi gidiyor transfer dönemi. Ne eksik ne fazla. Hazırlayın kendinizi ligin ilk haftalarında Boyd-Lens kanatlarına. Sağ bek' te Necip' e.

Çevrimdışı savaş altay

Futbolculuk dönemine bakılması zaten yeterli
Buyuk lokma ye ama buyuk konusma derler. Sergen, hassas olan insanlarin damarina basmasaydi su an istedigi 30'a 40'a kimse agzini acamazdi. Bom bom anlasma gerceklessin diye beklerdik. Bazi kisiler simdi anlamislardir burak yilmaz'in neden vodafone park'a giremedigini bir zamanlar. Bazi konularda hassasizdir, icine sindirebilene lafimiz yok. Herkesin bakis acisi ayni olacak diye bir durum da yok. Ya gorundugun gibi ol ya da oldugun gibi gorun, burak surekli kendini yere atan bir emek hirsizi goruntusundeydi ve havadan nem kapan renklilerin besiktas formasi ile beni gorduklerinde bu muhabbete maruz kalmamak icin istemedim. Sampiyon olmussun, donen muhabbet bu. Keyif alan varsa boyle takim tutsun. Nitekim sonradan geldiginde oyle buyuk sikintilarda olusturmadi burak, dersini almisa benziyordu. Taraftar degisti diyorlar ya, yok biz hala buralardayiz..
Bu turnavada yine atti kendini gorenler olmustur, utanmiyor mu insanlar su goruntuyu gordugunde. Ya abi lig'de neler oluyor nelerciler var ya onlarla ayni tribunde bile durmam. Onlar numaralida sicak ve kuru otursunlar, benim kafamda olanlar ile yeni acikda islaniriz biz. Arabesk arayanlara da buyursunlar kralligi 😎

Bu arada dünkü Vole yayınında şöyle bir haber geçti. Sergen hoca santrafor olarak Assombalonga' yı istiyor, Erdal Bey Diego Costa ve Borre' yle görüşüyormuş. Sıkıntılardan biri de buymuş.

Ayrıca yöneticilerin bazıları kendisi hocanın maaşını biz ödeyelim, cepten verelim diyor, ama limitlerden dolayı izin verilmiyormuş bu duruma.
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2021, 09:14:17 sefaköykartali ]

Çevrimdışı Nartallo

Şampiyon takımın hocasına eleman muamelesi çekersen, karşılığını alır, kendini rezil edersin.

Federasyona, MHK'ya, rakip idarecilere karşı sezon boyunca bırakın açıklama yapmayı, tek twit atamayanlar Sergen Yalçın üzerinden yöneticilik oynamaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı savaş altay

Bu arada dünkü Vole yayınında şöyle bir haber geçti. Sergen hoca santrafor olarak Assombalonga' yı istiyor, Erdal Bey Diego Costa ve Borre' yle görüşüyormuş. Sıkıntılardan biri de buymuş.

Ayrıca yöneticilerin bazıları kendisi hocanın maaşını biz ödeyelim, cepten verelim diyor, ama limitlerden dolayı izin verilmiyormuş bu duruma.
Parayi verecek olsalar, her turlu o para ulasir ona. Ayrica yonetimin sergen ile anlasmamak adina direttigi dedikodusunun da curudugu gorulmustur. Ali ece, sergenin yaninda sadece tek bir yonetici var iddiasini da yalanladi. Dikkat ettiyseniz hep sergen magdur, sergen'in eli kolu bagli, sergen soyle, sergen boyle.

Çevrimdışı savaş altay

hocanın basından yakın arkadaşlarının da çirkin saldırıları var, ortamı körüklüyorlar örneğin LÜE vs..
Durdurmuyorsa adami isine geliyor demektir.

Parayi verecek olsalar, her turlu o para ulasir ona. Ayrica yonetimin sergen ile anlasmamak adina direttigi dedikodusunun da curudugu gorulmustur. Ali ece, sergenin yaninda sadece tek bir yonetici var iddiasini da yalanladi. Dikkat ettiyseniz hep sergen magdur, sergen'in eli kolu bagli, sergen soyle, sergen boyle.
Zaten programda yayından kalkıp telefonla konuşmaya gitti bu konuyla ilgili. Adnan Dalgakıran yalnızca Emre Kocadağ değil, biz de hocayı seviyoruz, onunla çalışmak istiyoruz diye özellikle belirtmiş. SAÇ da hocanın yanında bazı zerzevatlar var, Adnan Dalgakıran için de hocayı dolduruyorlar dedi.

Çevrimdışı ALDENYX

Bir kac saat'e belli olur hoca durumu .  Aksamada bir transfer gelir .. gibi bence
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mrred

Assombalonga bu adam gayet iyi oyuncu. Hoca iyi bir oyuncu istiyormuş. Bu adamı tuttum. Borre yerine bu arkadaş alınabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Zaten programda yayından kalkıp telefonla konuşmaya gitti bu konuyla ilgili. Adnan Dalgakıran yalnızca Emre Kocadağ değil, biz de hocayı seviyoruz, onunla çalışmak istiyoruz diye özellikle belirtmiş. SAÇ da hocanın yanında bazı zerzevatlar var, Adnan Dalgakıran için de hocayı dolduruyorlar dedi.
Zerzavat dediği Lüle, Gündoğar, Alper bah falan işte. Niteliklsiz tipler
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Yüz tane gazeteci hocanın para konusunda pazarlık yaptığını, istediği paranın 3 civarı olduğunu yazdı. Hadi yağızı falan geç de Ertan ve Ali Ece de böyle söylüyorsa ben bu işe inanırım. Kimse kusura bakmasın işine gelmeyen habere kesin birilerinin maşası, işine gelen habere güvenilir gazeteci demesin yani. . Ben Beşiktaş' la para konuşmam diyip yapılan tekliflere sinirlenmek falan ne? Sen Beşiktaşlı Sergen olarak geldin, sezon biter bitmez paragöz sergen oldun. Teklif yapılan para gayet iyi hatta çok bile.. Onu da kabul etmiyorsa baksın yoluna. Bütün sezon kendisini o kadar destekledim, sözlerine güvendim ama şimdi 3 milyon € istiyor. Cidden büyük hayal kırıklığı. Beşiktaşla anlaşamazsa anca gider anadoluda takım çalıştırır, veya futbolculuğundaki gibi Fenerle anlaşır. Ona da şaşırmam.

Hiçkimse Beşiktaş' tan büyük değildir. Sergen gelmiyorsa istifa falan o işleri geçin. Hocayla çalışmak istemeyen yönetim 30 gündür adamla görüşüp durmaz. Yalandan teklifi yapar, kabul etmezse bırakır hoca yaptığımız teklifi kabul etmedi der, başkasını bulurdu. Emre Bey 15 kere falan görüşmüştür. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Teklifi imzalıyorsa imzalasın, imzalamıyorsa güle güle. 1 ay kaybettik zaten.
Paracı olması @underworld dediği gibi süpriz değil bence o kadar sorun da değil. Şenol Güneş'te çok paracı adam.

Sorun olduğu gibi görünmemeye çalışması "yalan"konuşması. Tribüne oynuyor. Taraftar yanında olduğu için bunu

"kötüye" kullanıyor. İlkesi yok adamın beni sinir eden kısmı tam olarak o
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Biz yine en net bilgiyi bekliyoruz tabii fakat oyle yonetim kinininden sergen'i pamuk seker sananlar da bu bahsettigin zerzavatlarin kanalina girmis oldular. Yonetim'in hepsi mi sampiyon yapan hocayi istemiyormus?  Catlak sesler vardir, sayilari bellidir. Simdilik anlasilan dolayli, dolaysiz yine sergen'den kaynakli sergen'in cevresinden kaynakli problemler bunlar. SAC de dogru bilgi almis, her yonden problem var.
Sadece hissi konusuyorum; yonetimin zayif gorundugunden oturu "bazilari" ortaligi iyi bulandirdi.
Ali ece'nin yayin esnasinda bilgiyi teyit etmesi icin telefona sarilmasi bile isin dogrulugunu gosteriyor. Ulkeyi bilmeyen, medyasiz ispanyolun birisi mi sergen sanki yonetim saman altindan su isletecek. Ali ece bir de sunu ekledi, demislerki telefonda "hocamiz zarar gormesin diye gizli kalmasi gereken konular da var, bunlari soylemeyecegiz" demisler. Muhtemelen sergen'in direttigi bazi konular mevcut ve bunlardan oturu anlasma uzadikca uzuyor. Disari yansirsa yonetim imzaya hazir, sergen diretiyor havasi iyice gun yuzune cikacak cunki.

Çevrimdışı mrred

Şampiyon takımın hocasına eleman muamelesi çekersen, karşılığını alır, kendini rezil edersin.

Federasyona, MHK'ya, rakip idarecilere karşı sezon boyunca bırakın açıklama yapmayı, tek twit atamayanlar Sergen Yalçın üzerinden yöneticilik oynamaya çalışıyorlar.
Bir tarafını kaldırma konusunda hala akıllanamadık. Yahu bu adamlar Beşiktaş olduğu için varlar. Bizim taraftar bir türlü

bunu idrak edemedi. Futbolcusuna come to beşiktaş yapar. Hocasına efsane çeker. Metin Tekin olayı özetle işte. Tek

efsane vardır o da Beşiktaş'tır.
The great gig in the sky