2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1841940 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Anladığım kadarıyla 30 ilk istediği rakam bu pazarlıkla 22 ye falan inmiş.

Pazarlığı 30 dan başlatması ayıp bir şey değil. Yönetimin de pazarlığı 12 den başlatması ayıp değil. Niye bu kadar kurtlanıyor

taraftar onu anlamıyorum. Adam mümkün olduğu kadar çok para kazanmak istiyor ama ben paracı değilim diyor. Paracısın

hocam ayıp bir şey değil. Göründüğün gibi ol yeterki. Bize ayak yapma. Biz seni paracı olsan da severiz yani
E dün diyordu Ali Ece, "Adnan Dalgakıran ile konuştum. Teklif 20 milyon garanti, 10 milyon Şampiyonluk bonusu, 500 bin Cl'de her puan vs." diye

22'ye inen adam bu teklifin neyini kabul etmesin?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çağdaş'ın sözleşmesi devam ediyor Alanyaspor ile.

Geçen sene Welinton'un almak için 3 genç oyuncu verdiler, bu sene Çağdaş'ı almak için komple U-19'u verirler artık.

Komple bizim yönetimi versek?

Win-win durumu  :lol:

Çevrimdışı mrred

E dün diyordu Ali Ece, "Adnan Dalgakıran ile konuştum. Teklif 20 milyon garanti, 10 milyon Şampiyonluk bonusu, 500 bin Cl'de her puan vs." diye

22 ye pazarlık ile inmiş işte. Benim bu haberden çıkardığım pazarlık 30 dan başlamış 22 ye kadar inmiş.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çağdaş'ın sözleşmesi devam ediyor Alanyaspor ile.

Geçen sene Welinton'un almak için 3 genç oyuncu verdiler, bu sene Çağdaş'ı almak için komple U-19'u verirler artık.

Serdar saatçi + rıdvan yılmazın %20 + 4 yıllık kiralık.

Ben S.Y olmuyorsa Mustafa Denizli - Hikmet Karaman diyorum. Camia pek istemez ama başka yerli hocanın S.Y sonrası bu işi kaldırabileceğini düşünmüyorum. Denizli olursa kulüp içinde herkes sözünü dinleyecektir, Karaman'da çok çalışkan ve işini seven bir adam yıllardır böyle bir fırsat bekliyor 4 elle sarılır.

Sergenden sonra mustafa denizli hikmet karaman gibi biri gelirse ilk mağlubiyeti geçtim ilk yenen golde stad çöker.

SY demişken hoca neden Beşiktaş TD iken kendi markasını öne çıkaracak şekilde maç sonu açıklamalara SY tshirtleri falan giydi ?

Neden bunu kimse sorgulamadı ?

Adamın kendi markası ve giyiyor. İstiyorsa çıplak çıksın ama bana şampiyonluğu getirsin. Her td yönetici oyuncu, Beşiktaş modeli olmak zorunda mı ??? İsteyen nike puma istediğini giyebilir abi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Komple bizim yönetimi versek?

Win-win durumu 
Adamlar aptal değil, almazlar :)

Çevrimdışı Erman1903

Sergenden sonra mustafa denizli hikmet karaman gibi biri gelirse ilk mağlubiyeti geçtim ilk yenen golde stad çöker.

Valla kardeşim ben Avcı daha gitmeden Sergen ilaç olur diyordum, şimdi de Sergen giderse bunlar dışında birisi pek fayda etmez diyorum. Çağdaş ya da farklı biri gelse mağlubiyette farklı bir şey mi olacak sanki, en azından bunlarda durumu idare edebilecek tecrübe var - yönetime oyuncak olmazlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yönetim bilinçli uzatıyor olabilir bu pazarlık muhabbetini.

Millet transfer falan beklemeyi bıraktı, Sergen'i konuşuyor.

Sergen'le sözleşme yenilendiğinde büyük zafer elde edilmiş algısı yaratacaklar.

O sırada Rosier'i ve Ghezzal'ı kaçırmış olmaları konuşulmayacak.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

O gelicek zaten erdal torunoğulları damdoyeları gyanları falan dolduracak. Transfer sihirbazımız. İlk 5 konusunda adım atacağız inşallah.

Onu bunu bilmem sondan önceki hafta Kadiköy'de Fener'i yendi bizi sampiyon yapti. Referans anadolu takimlari performansi ise Riza hocam koltugu bir kez daha hak ediyor.

Çevrimdışı mrred

Onu bunu bilmem sondan önceki hafta Kadiköy'de Fener'i yendi bizi sampiyon yapti. Referans anadolu takimlari performansi ise Riza hocam koltugu bir kez daha hak ediyor.
Rıza bence de hak ediyor. Fakat hoca genelde geçiş oyunu oynatır. Bizim takıma o oyun çok uyar mı emin değilim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Basında medyada Ergin Aslan haricinde ciddiye alınacak bir tane adam yoktur benim gözümde.

Velev ki Ali Ece'nin söylediği rakamlar doğru. Yönetim böyle bir teklif yaptı, Sergen Yalçın para hırsından kabul etmedi, Sergen Yalçın paragöz ise neden 1 yıllık sözleşmede ısrar ediyor. Yapardı Abdullah Avcı gibi üç yıllık sözleşme, haydi beyler yapılanıyoruz falan der keyfine bakardı.

Diğer taraftan Ali Ece'nin bunu hangi saikle açık ettiği sorusu akla geliyor, bin tane muhabir var bunu yazan bir Fenerbahçe muhabiri, bir de Ali Ece.

Samimi Beşiktaşlı adam ses etmez, sonuçlanmasını beklerdi şu sürecin, bu teklifin açık edilmesi kime yarıyor.
Ali ece kac gundur konuyu bastiriyor zaten. Gorusmeler hizlandikca ve sona dogru yaklastikca son program baglandi telefondan bilgi almaya. Teyitli bilgi diye de not dustu. Olaylari, ali ece cat diye bunu acikladi diye yazarsaniz milleti yukseltirsiniz sadece. Ayrica konudan bagimsiz ali ece kim, civcilerin muhabirleri kim? Ali ece yanlisi, dogrusu bulunan biridir fakat yaptiginiz algi ancak saflara hitap eder. Ali ece fan boyu degiliz de adini fb muhabirleri ile gecirirseniz kendiniz de olmadiginizi dusunurum. Yasi yetmeyenler bile ali ece'ye sallar duruma gelmis, karsisina gecse kekeme olacaklar. Gerci ali tedavi eder..

Çevrimdışı 'TaNeR'

Yönetim bilinçli uzatıyor olabilir bu pazarlık muhabbetini.

Millet transfer falan beklemeyi bıraktı, Sergen'i konuşuyor.

Sergen'le sözleşme yenilendiğinde büyük zafer elde edilmiş algısı yaratacaklar.

O sırada Rosier'i ve Ghezzal'ı kaçırmış olmaları konuşulmayacak.

Aynısını düşünmüştüm.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Napoli Adam Ounas'ı bırakmak istemiyormuş.

Kim nereden ortaya atıyor bu isimleri, gerçekten merak ediyorum.

Çevrimdışı mrred

Adamın kendi markası ve giyiyor. İstiyorsa çıplak çıksın ama bana şampiyonluğu getirsin. Her td yönetici oyuncu, Beşiktaş modeli olmak zorunda mı ??? İsteyen nike puma istediğini giyebilir abi.
Ordaki inceliği anlamadın ki...

Beşiktaş TD olarak Beşiktaş maçından sonra röpartaj alanına veya basın sonu toplantısına çıkarken kendi markasını giymesi bence

etik değil.
Özel hayatında veya dışarda giysin hatta reklam filmi bile yapsın banane zaten.
The great gig in the sky

2.yarı performansı rıza hocanın ligteki en iyi performanstı. 20 maça yakın namağlup serisi vardı. gsye deplasmanda berabere falan kaldı. Kanatlardan verim alma özelliği var. Fernando bu sene gradel emre kılınç mert hakan bla bla.
Demek istediğim ama rıza hocanın yanlış anlaşılmasın çapı belli.
Sergen'de bir taktik dehası değildi ama zeki bir adamdı yönetmesini iyi bilirdi.
Eğer iyi bir taktik dehası adam getirmiyorsan yönetmesini pek iyi bilmeyen birini getirmek çok riskli.
Ki ben rızayı severim saf biri kendisi Beşiktaş'a karşı kendisini hep doldururlar yanlış anlaşılır biraz ama bu dönemde kim gelirse gelsin başarılı olamayacak zaten. Rıza hocaya da yazık olmasın.

Beşiktaş TD olarak Beşiktaş maçından sonra röpartaj alanına veya basın sonu toplantısına çıkarken kendi markasını giymesi bence

etik değil.

Anladım abi ama demek istediğim çok ufak detaylar bunlar.

Çevrimdışı savaş altay

Garanti parada sikinti var diye soyluyorlar abi zaten. Gorunen yonetim 30-35 vermeye hazir ama ne kadari garanti olacak. Sergen de sampiyon olarak masaya oturdugundan garanti ucreti yuksek istiyordur. Ayrica ben yanlis duymadiysam baskan ile de konustu ali..

2.yarı performansı rıza hocanın ligteki en iyi performanstı. 20 maça yakın namağlup serisi vardı. gsye deplasmanda berabere falan kaldı. Kanatlardan verim alma özelliği var. Fernando bu sene gradel emre kılınç mert hakan bla bla.
Demek istediğim ama rıza hocanın yanlış anlaşılmasın çapı belli.
Sergen'de bir taktik dehası değildi ama zeki bir adamdı yönetmesini iyi bilirdi.
Eğer iyi bir taktik dehası adam getirmiyorsan yönetmesini pek iyi bilmeyen birini getirmek çok riskli.
Ki ben rızayı severim saf biri kendisi Beşiktaş'a karşı kendisini hep doldururlar yanlış anlaşılır biraz ama bu dönemde kim gelirse gelsin başarılı olamayacak zaten. Rıza hocaya da yazık olmasın.
Para konuşmayacak bir adam varsa o da Rıza Çalımbay'dır. Konuşmam derse de gerçekten konuşmaz (...) Beşiktaşlılığının zekatını verse Sergen Yalçın ihya olur ama haklısın, çapı da bellidir.

Çevrimiçi Nartallo

Ali ece kac gundur konuyu bastiriyor zaten. Gorusmeler hizlandikca ve sona dogru yaklastikca son program baglandi telefondan bilgi almaya. Teyitli bilgi diye de not dustu. Olaylari, ali ece cat diye bunu acikladi diye yazarsaniz milleti yukseltirsiniz sadece. Ayrica konudan bagimsiz ali ece kim, civcilerin muhabirleri kim? Ali ece yanlisi, dogrusu bulunan biridir fakat yaptiginiz algi ancak saflara hitap eder. Ali ece fan boyu degiliz de adini fb muhabirleri ile gecirirseniz kendiniz de olmadiginizi dusunurum. Yasi yetmeyenler bile ali ece'ye sallar duruma gelmis, karsisina gecse kekeme olacaklar. Gerci ali tedavi eder..

Haddinizi aşıyorsunuz, efendi gibi, yazın çizin, terbiyesizleşmeyin.

etik değil.
Parayı ne kadar çok sevdiğinin somut bir göstergesi sadece.

Para konuşmayacak bir adam varsa o da Rıza Çalımbay'dır. Konuşmam derse de gerçekten konuşmaz (...) Beşiktaşlılığının zekatını verse Sergen Yalçın ihya olur ama haklısın, çapı da bellidir.

Bu işlerde biraz profesyonel bakıyorum ben. Yani Beşiktaş'a katkı sağlayansa istiyorsa gsli tsli fbli olsun umrumda değil. Sergen'in çapı daha iyi olduğu için sergen diyorum yoksa rızaya adamlığından lafım yok.

Çevrimdışı mrred

Parayı ne kadar çok sevdiğinin somut bir göstergesi sadece.
Böyle şeyler birikiyor işte. Başarı geldiği için konuşulmuyor fakat en ufak başarısızlıkta konuşulur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Haddinizi aşıyorsunuz, efendi gibi, yazın çizin, terbiyesizleşmeyin.
Ali ece'ye fb muhabirleri ile hareket ediyor imasinda bulunacaksiniz ondan sonra haddi ben asacagim? Iyiymis..
Yasi yetmeyenler bolumu ise sizin icin degildi zaten. Sizin yasinizi biliyorum ben..

Olay Sergen değil arkadaşlar. Olay şu; Yönetim.

Nasıl mı ???
Sergen gibi hakemlere karşı hakkımızı savunabilecek biri var mı ??? YOK.
Sergen gibi dağılgan bir camiayı birleştirebilecek biri var mı ??? YOK
Sergen gibi oyuncuları toplayabilecek biri var mı ??? YOK

Bana bu yönetim dese ki iletişimimizi geliştireceğiz, hakkımızı savunacağız, camiayı birleştireceğiz, oyuncu performansı alıp şampiyon yapabilecek birini getireceğiz deseler başlarım Sergen'ine. İstiyorsa bu ali mehmet rıza olsun hiç önemli değil.
İlk iki madde de yönetici işleriyken hoca yaptı, 3.kendi işiydi onuda gayet  iyi yaptı. Bu 3ünü yapabilecek veya farklı vizyonlar sunup bizi şampiyon yapabilecek hoca var mı ??? Hayır. O yüzden Sergen yalçını savunuyorum.