2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1854581 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı murat baltacı

Bizim kalecide hedefimiz ersinden iyi birimi olmalı yoksa şampiyonlar liginde şampiyonluk yarışında sağlam durması kaleden katkı vermesimi eğer ilkiyse Nurullaha gerek yok utkuya şans verelim ama bir Uğurcan,Altay bulalım istiyorsak Nurullah bu potansiyeldemi bilemiyorum yaşıda 23 daha genç olsa gelişir diycemde bu yaştan sonra çok üzerine koymaz bence.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Gezal, rosi, şörlot, wakayme, tekşeyra nöbetindeyiz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Nurullahı takip eden var mı? Duyunca bir ekşi sözlüğe bakayım dedim herkes deli gibi övmüş. Olumsuz yorum yok hiç. Futbola stoper olarak başlamış, Türkiye'de ayakları en iyi olan kaleci, milli takımın kalecisi olur falan yazmışlar.
Orada yazılanların tersi çıkar genelde  :)

Eğer bir şey ekşi sözlükte çok övülüyorsa biraz şüpheyle yaklaşmak lazım :)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Mitrovic geliyor mu? Sörloth’un Türkiye’yi sevmediği ve küçümsediği gibi bir hissiyat oluştu bende. Bu Facetime olayları gerçek mi?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bence biraz abartılıyor bu transfer dönemi. Mitrovicler falan havada uçuşuyorda bu mali ortamda Rosier ghezzal mitrovic falan hayal. Kim nederse desin paraya kıymamız gerektiğini düşünüyorum. Sağ bek için falan değil ama hücum hattı için kıymamız lazım. Gelecek için psikolojik avantaj İçin Beşiktaş İçin çok önemli bir kaç sene yaşayacağız.

Twitter’da okuduğuma göre öğretmenlerin çoğu gelecek nesilin Beşiktaşlı olduğunu yazmış. Biz yd döneminde o sıraları geçtiğimiz için kim Beşiktaşlı deyince elimizi az sayıda kaldıran öğrencilerdendik. Gururlu olmak iyidir ama az olmak kötüydü. Gelecek nesli Beşiktaş’a çekmeliyiz.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yani işte hep öyle olmuyor :).  Bizim memleketin insanı böyledir üstünde başında giyecek bir şeyi yoktur cebinde Iphone'la gezer, kirada oturur ama yığınla vergi alınan otomobilden taviz vermez. Şu anda Sergen'in bize bir zararı yok, çok başarılı oldu geçen sezon ama asıl şimdi göreceğiz bir de her şey bana sorulsun falan dedi bakalım nasıl bir plan yapacak. Belki de hem başarılı olamayacak hem de fena bir delik açacak mali hesapta.

Bir de şu vardır hayatta, gider kendi imkanlarının üzerinde bir para verirsin sonra hayat tokadı vurur. Bu bütçeyle 4-5 kağıt sağ beke verecek paran yok senin, sonra ağır bir sakatlık geçirir 3-5 ay sakatlanırsa ağlamasınlar.
Çok zor şartlarda çok önemli bir başarı yaşattı Sergen. Şimdi daha önemlisi bu başarının ardından ortaya koyacağı performans. Umarım bu başarıyı hakkıyla taşır ve efsane bir hoca kazanmış oluruz.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bence biraz abartılıyor bu transfer dönemi. Mitrovicler falan havada uçuşuyorda bu mali ortamda Rosier ghezzal mitrovic falan hayal. Kim nederse desin paraya kıymamız gerektiğini düşünüyorum. Sağ bek için falan değil ama hücum hattı için kıymamız lazım. Gelecek için psikolojik avantaj İçin Beşiktaş İçin çok önemli bir kaç sene yaşayacağız.

Twitter’da okuduğuma göre öğretmenlerin çoğu gelecek nesilin Beşiktaşlı olduğunu yazmış. Biz yd döneminde o sıraları geçtiğimiz için kim Beşiktaşlı deyince elimizi az sayıda kaldıran öğrencilerdendik. Gururlu olmak iyidir ama az olmak kötüydü. Gelecek nesli Beşiktaş’a çekmeliyiz.
Bizim dönem Beşiktaş' lı olanlara plaket vermek lazım aslında. Düşünsenize çocuklukta ne kadar travma varsa yaşadık. Liverpool, Metalist maçları. Fener' in İnönü' yü Kadıköy' çevirmesi. Gs' yi 4-5 sene yenememek. Biz feda falan yaparken rakiplerin Drogba, Sneijder, Kuyt transferleri vs vs vs

Metin-Ali-Feyyaz zamanlarını yaşayanlar şanslı.

Çevrimdışı Erman1903

Çok zor şartlarda çok önemli bir başarı yaşattı Sergen. Şimdi daha önemlisi bu başarının ardından ortaya koyacağı performans. Umarım bu başarıyı hakkıyla taşır ve efsane bir hoca kazanmış oluruz.

Geçen sezon kazanılan başarıda amatör ruh ve çileye katlanma, kulüp menfaatlerini önde tutma vardı. Bu sezon kendisinde pek amatör ruh görmüyorum, o kadar çileli geçmese daha iyi olur tabi ama kulüp menfaatini önde tutmaya devam etmeli. Gelmeden önce kendisinin mevcut şartlarda en iyi tercih olacağını çok anlattık burada ama şu an için bir tarz değişikliği gördüğüm için o kadar emin konuşamıyorum. Efsane olmasını istiyoruz, fakat bunu kendi tarzında başarmalı. Benim görüşüme göre renklilerin 'efsane'lerini örnek alırsa burada başarıyı sürekli kılamaz.

Çevrimdışı kaan1903

Getirsinler Mert Çetin ile Abdülkerimi Vida da satılırsa yabancı sol stoper alınır

Çevrimiçi levitate

ilkokulda 40 kişilik koca sınıfta 2-3 beşiktaşlı vardı...

ortaokulda sayımız arttı ama feda kampanyası yüzünden çok uğraşıyorlardı :( akhisar'dan 4 yediğimizde çok dalga geçmişlerdi aşırı üzülmüştüm

minik beşiktaşlılar için zor zamanlardı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ilkokulda 40 kişilik koca sınıfta 2-3 beşiktaşlı vardı...

ortaokulda sayımız arttı ama feda kampanyası yüzünden çok uğraşıyorlardı :( akhisar'dan 4 yediğimizde çok dalga geçmişlerdi aşırı üzülmüştüm

minik beşiktaşlılar için zor zamanlardı :D
O yüzden Sergen akıllı işte. Biliyor bir daha böyle bir kadro böyle bir durumda şampiyonluk gelmeyeceğini.O yüzden biraz masraflı kadro istiyor ki hakkıdır. Yokluktan mucize yaratan bir adama iyi kadroyu haketmiyor mu??? Elinizi vicdanınıza koyun. Eğer olduda şampiyonluğu kaybetseydi looser Sergen yok işte sonunu getiremiyor yok 1 yıldan fazla çalışamıyor vs denecekti. İyi kadro verilecekse en azından bu adama verilsin. O zaman oldu da kötü giderse hep beraber gömeriz. Şampiyonluklar çok önemli hem taraftarın hem yönetimin hem oyuncunun hem camianın bakış açısını değiştirir.

Ama burda herkes rosieri överken ben o kadar beğenmediğimi söyledim. Hala diyorum iyi bir Scout ekibi olsa hayatta o paralara rosiere vermem. Daha ucuza bir çok adam var. Ama o kadar kötü Scout ekibimiz varki Rosier kadar başka adam bulamayacağından eminim. O yüzden rosierin almasına laf etmem.

Rosieri bir tık biz abartık. Gerek ülkede iyi sağ bek olmayışından gerek bize uzun zamandır iyi bir sağ bek gelmeyişinden dolayı. Bence Rosier konusunda fazla duygusal davranıyoruz. Takımı sahiplenişinden dolayı.

Çevrimiçi levitate

beleş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

beleş
Nasıl bu çocuk ?

Çevrimdışı Erman1903

Rosieri bir tık biz abartık. Gerek ülkede iyi sağ bek olmayışından gerek bize uzun zamandır iyi bir sağ bek gelmeyişinden dolayı. Bence Rosier konusunda fazla duygusal davranıyoruz. Takımı sahiplenişinden dolayı.

İyi oynuyor, takımı sahipleniyor ama ben bek oyuncusuna para düşürmem. Onun kadar iyi oyuncular var daha düşüğe bulabileceğin. Mesela Ghezzal tarzı bir şeyi uyguna bulamayacağını söylüyoruz.

Teklif 4M civarına çıkarıldı, muhtemelen sonraki satıştan % falan da var. Kulüp şartları sonuna kadar zorluyor, o yüzden olmazsa taraftar fazla laf yapmasın. He şu var, çıkan isimler tarz olarak pek benzemiyor, benzeyenler olsa da bazı şeyleri iyi yapmamışlar vb.

Çevrimdışı Erman1903

Nasıl bu çocuk ?

Fena değil, faül ve kart makinası. Bir de yarı sahasında ortalama üstü top kaybı yapıyor.

Bence buna para vereceğimize Kartal'ımızı oynatalım.
[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2021, 14:04:59 Erman1903 ]

Çevrimdışı kaan1903

Ghezzal olmuyorsa direk buna çökerdim 4 m yurtdışı çıkış maddesi olduğu söyleniyor.  Larin Ersin fln satılsa çok rahat ödenir o para.

?s=21

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal olmuyorsa direk buna çökerdim 4 m yurtdışı çıkış maddesi olduğu söyleniyor.  Larin Ersin fln satılsa çok rahat ödenir o para.

?s=21

Baya iyi topçu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=21
Ajax teklif yapmadan almak lazımdı, artık imkansıza yakın
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kaan1903

Baya iyi topçu.
Başka alternatif aramaya gerek yok valla aratmaz Ghezzalı .

Çevrimdışı Erman1903

Başka alternatif aramaya gerek yok valla aratmaz Ghezzalı .

Para yapacak birilerini bulabilirsin ama bu oyuncudan ne alacağın belli, aratmaz muhtemelen.

Çevrimdışı tuncaboylu

beleş
21 yaşına kadar Altınordu'dan çıkamayan çocuklar, gittikleri yerde dikiş tutturamadı.

Altınordu'dan transfer yapmak psikolojik olarak iyi hissettiriyor, ama böyle bir durum var.