24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 36893 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi celiker1

Buna bakıp bir hakem nasıl faul vermez?%100 formasından çekiyor
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi ferdi1903

kafayi yiyecem ya sut vurana bak ya

Çevrimdışı mayguntr

tertemiz penaltiyi vermedi ya. var ne ise yariyo anlamadim, kimse de dogru duzgun itiraz etmedi. ruh gitmis

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Buna bakıp bir hakem nasıl faul vermez?%100 formasından çekiyor
hadi  hakem  vermiyor VAR ne b.k  yiyor 
Yorgo

Çevrimdışı Orhan_

O kadar şut çekecek adam var Welinton vuruyor topa. Şaka gibi takımız gerçekten.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hakem bize sarıları nasıl kolay çıkarıyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Gelmeyeceğini biliyoruz. Ama istiyoruz. Bir umut işte  :ebebe:

N'Koudou da girmeli artık Ghezzal ya da Larin yerine hoca oyunu da skoru da görmüyor şu an.

Çevrimiçi ferdi1903

ben kazanmak isteyen bir takim göremiyorum sahada

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buna nasıl penaltı verilmedi? Forma 2 katına çıkmış  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Zaten başından beri ufak ufak çalışıyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atanın ve tutanın iyi olacak kuralı işlemeye devam ediyor

Altay mac aliyor , Ugurcan mac aliyor , Muslerayi söylemeye zaten gerek yok herif oynamaya başladığından beri kalesine gelen 22 sutun 20 sini çıkarmış

Bizimde kalemize gelen tek sut veya 2 suttan biri Gol oluyor ama gel gelelim öve öve bitirilemiyor

Yok oynaya oynaya düzelir , yok ayağının kotu olmasi cok önemli değil vs vs

Çok bile bize valla bak hak ediyoruz biz bunu..
Ya bizim ilk sorunumuz kalecimi Allah askina ya, sen önce gol pozisyona gir ve at, maci cöz, sorun burda. Ersinin daha ilk sezonu, ben öyle 19 yasinda kaleye gecipde pat diye iyi olan kaleci görmedim daha türkiyede. O övdüğün altayin gecen sezon yedigi goller cabuk unuttuk, ugurcanin kasimpasa dan 6 antlayadan 7 yedigi günleride hatirliyoruz. Muslera 25 yasinda geldi, bu yasta bir kaleci anca olmus oluyor zaten
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi ferdi1903

inanilir gibi deil bu nasil verilmez

Çevrimiçi mellfred

böyle yönetime böyle hakem

Çevrimiçi MUSTAFA_

N'Koudou da girmeli artık Ghezzal ya da Larin yerine hoca oyunu da skoru da görmüyor şu an.
Sergen tabuları olan bir hoca. Bir mevkiden oyuncu çıkardıysa kafasındaki o bölgenin oyuncusunu sahaya atıyor. Saha içinde denemeler yapan bir hoca değil. Bu ona çok şey kaybettiriyor. Ama bu huyundan vazgeçecek gibi de görünmüyor. Hala Nkoudou'nun sağ kanatta iyi oynadığını, Larin'in sağda iyi olmadığını çözebilmiş de değil. Artık bu ufak hamleleri yapmazsa bahsettiği gibi sezon sonunu göremez. Tabi yönetim de göremez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Herhangi bir oyuncu değişikliğinin sonuç vereceğini düşünmüyorum. Psikolojik olarak yıkıldı takım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Forma rengi sarı kırmızı yada sarı lacivert olunca veriliyor sadece :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi Samet Ç

Nkoudou ve Hasic'i ne zaman alacaksın oyuna hoca

Çevrimiçi MUSTAFA_

Herhalde böyle bir şey olması bekleniyor  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı murat baltacı

Bunlar bizim oyuncularmi taniyamiyorum artık ne kafa vuran var ne şut atan takım sezonu kapatmış araya kendimizi kayıpsız atarsak bir hafta dinlensin hepsi yoksa havlu atarız erkenden yönetim sağolsun elinden geleni yaptı rotasyon yapacak oyuncu yok takımda yazıklar olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Ulan Abouuuu yaz sunu be kurban

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Herhalde böyle bir şey olması bekleniyor  :D

😅😂
forma siyah beyaz oldugu sürece bunuda vermezler
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ilhan mansız

Ya bizim ilk sorunumuz kalecimi Allah askina ya, sen önce gol pozisyona gir ve at, maci cöz, sorun burda. Ersinin daha ilk sezonu, ben öyle 19 yasinda kaleye gecipde pat diye iyi olan kaleci görmedim daha türkiyede. O övdüğün altayin gecen sezon yedigi goller cabuk unuttuk, ugurcanin kasimpasa dan 6 antlayadan 7 yedigi günleride hatirliyoruz. Muslera 25 yasinda geldi, bu yasta bir kaleci anca olmus oluyor zaten
+1903, Ersin haksız yere eleştiriliyor,,

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunlar bizim oyuncularmi taniyamiyorum artık ne kafa vuran var ne şut atan takım sezonu kapatmış araya kendimizi kayıpsız atarsak bir hafta dinlensin hepsi yoksa havlu atarız erkenden yönetim sağolsun elinden geleni yaptı rotasyon yapacak oyuncu yok takımda yazıklar olsun
Hala yaptıkları transferler tribünden maçı izliyor. Milletin transferi 3 maç oynadı takımına 9 puan kazandırdı. Yönetim bence iyi değildi. Sadece taraftar şimdi görüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★