24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 36378 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi levitate

10 kisi kaldiktan sonra oyunumuzda herhangi birsey degismedi. Nsakala etkisiz eleman, hatta zarar veriyor her oynadiginda takima. Sergen hocaya bu gereksizlerin gereksiz oldugunu nasil anlatabiliriz bilemiyorum, maalesef kendisi gormek istemiyor. Tam Montero’luk mac aslinda, bir ince pasiyla 3-5 rakip savunmaciyi ekarte edebiliyor adam. Biz 30 pas yapip en fazla orta sahaya kadar gelebiliyoruz.

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Bir kaleci her maçta mutlaka 2 3 kez dışarı top vurur mu ?

Bu murat hoca sanırım eski tekniklerle kaleci çalıştırıyor ben inanmıyorum bunların yeni teknikleri falan takip ettiklerine

anam babam usulü devam ediyorlardır.
Degaj konusunda da zayıf. Bir tane kaliteli degaj görmedim ya. Her top taça.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi balkan-kartal

Seneye nsakalayı bir yere göndermeye uğraşırız.
yedek bek daha iyi olsa zaten ridvan oynamaz
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı mrred

Nsakala'ya para verene kadar fakir doyursaydık onlardan gelecek hayır dualarının daha çok katkısı olurdu.
Adam kırmızı kart gördü takım daha iyi paslaşmaya başladı

komedi ya
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

10 kisi kaldiktan sonra oyunumuzda herhangi birsey degismedi. Nsakala etkisiz eleman, hatta zarar veriyor her oynadiginda takima. Sergen hocaya bu gereksizlerin gereksiz oldugunu nasil anlatabiliriz bilemiyorum, maalesef kendisi gormek istemiyor. Tam Montero’luk mac aslinda, bir ince pasiyla 3-5 rakip savunmaciyi ekarte edebiliyor adam. Biz 30 pas yapip en fazla orta sahaya kadar gelebiliyoruz.

Aaaaaa olur mu Prens Welinton varken , ilahi sende yani :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya hoca şu inatların yedi bitirdi bizi be valla yeter

Çevrimdışı Arthur Dayne

Hasic yeteneğini gösterecek,öyle kağıt üstünde yetenekli yazmasıyla olmaz bu işler dedi;adam sonraki maç oyuna girer girmez çok güzel bir gol attı.O günden beridir ikinci yarılarda bile oynatmıyor adamı.Maçtan sonra da haddimizi bildirir bir güzel,zemine hakeme vs.sızlanır...

Bir kaleci her maçta mutlaka 2 3 kez dışarı top vurur mu ?

Bu murat hoca sanırım eski tekniklerle kaleci çalıştırıyor ben inanmıyorum bunların yeni teknikleri falan takip ettiklerine

anam babam usulü devam ediyorlardır.
Bunu soyleye soyleye dilimde tüy bitti , adam ayaksız diye bir taraflarımi yırtıyorum aylardır ama kalecide ayak önemli değil , zamanla gelişir diye savunuyor bazı arkadaşlar :bandit:

Çevrimdışı mrred

Ljajic yerine atiba hamlesi bekliyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bunu soyleye soyleye dilimde tüy bitti , adam ayaksız diye bir taraflarımi yırtıyorum aylardır ama kalecide ayak önemli değil , zamanla gelişir diye savunuyor bazı arkadaşlar :bandit:
Sorun kaleci departmanında

çocuk ne yapsın onlar ne derse onu yapıyor

o departmanda liyakat var mı çok merak ediyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Hasic girerse maçı alacak hissi var. Ver şans hoca belki de senden daha yetenekli bir oyuncuya git konuş çıksın alsın şu maçı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mrred

Ya hoca şu inatların yedi bitirdi bizi be valla yeter

Hatalarında ders de çıkarmıyor.

İnşallah kazanırız şu maçı ya
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Hasic yeteneğini gösterecek,öyle kağıt üstünde yetenekli yazmasıyla olmaz bu işler dedi;adam sonraki maç oyuna girer girmez çok güzel bir gol attı.O günden beridir ikinci yarılarda bile oynatmıyor adamı.Maçtan sonra da haddimizi bildirir bir güzel,zemine hakeme vs.sızlanır...
Fatih Terim'in bir alt versiyonu Sergen

Çevrimdışı ilhan mansız

kesinlikle 3 lü defans oynamalı, hiç gerek yok, nskala kendisi bile Beşiktaşta nasıl oynadığına inanamıyordur, adam topu her pozisyonda ayağına dolaştırıyor,,

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Aaaaaa olur mu Prens Welinton varken , ilahi sende yani :D
Wellinton bu akşam gayet iyi oynuyor bence.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hatalarında ders de çıkarmıyor.

İnşallah kazanırız şu maçı ya
Sanki her şeyi şanssızlığa bağlıyor 
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

Josefle beraber karakter koyan iki isimden biri bana kalırsa. Ama 10 dakika sonra bu övgüyü p.. edip patlayadabilir. Dengesiz adam.

Atanın ve tutanın iyi olacak kuralı işlemeye devam ediyor

Altay mac aliyor , Ugurcan mac aliyor , Muslerayi söylemeye zaten gerek yok herif oynamaya başladığından beri kalesine gelen 22 sutun 20 sini çıkarmış

Bizimde kalemize gelen tek sut veya 2 suttan biri Gol oluyor ama gel gelelim öve öve bitirilemiyor

Yok oynaya oynaya düzelir , yok ayağının kotu olmasi cok önemli değil vs vs

Çok bile bize valla bak hak ediyoruz biz bunu..
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2021, 20:03:39 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Samet Ç

Wellinton'un bu akşam iyi oynaması kötü oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu hafta patlamazsa gider en kritik yerde patlar

Çevrimdışı Orhan_

Adam kırmızı kart gördü takım daha iyi paslaşmaya başladı

komedi ya

Tesislerden içeri girmesi mucize adamın bizim takımda hoyratça süreler alması Sergen'in ve onun suyuna giden yönetimin halt yemesidir. Sokağa atacak paraları yok ama buna verecekleri para var.

Çevrimdışı can1903

Atanın ve tutanın iyi olacak kuralı işlemeye devam ediyor

Altay mac aliyor , Ugurcan mac aliyor , Muslerayi söylemeye zaten gerek yok herif oynamaya başladığından beri kalesine gelen 22 surun 20 sini çıkarmış

Bizimde kalemize gelen tek sut veya 2 suttan biri Gol oluyor ama gel gelelim öve öve bitirilemiyor

Yok oynaya oynaya düzelir , yok ayağının kotu olmasi cok önemli değil vs vs

Çok bile bize valla bak hak ediyoruz biz bunu.
Senin atanın dizi patlak. Gerçek bu çok iyi oynadı bu sene ama son 3 maçtır sahada yok. Bi yerden sonra gitmiyor demek ki, abouyu çok seviyorum çokta iyi oyuncu ama bazen beyin emir verse de ayak yerine getiremiyor futbol bu. Bu çocuğu dinlendirmeli oynatmalıydık biz her maç ilk 11 çıkarmak zorundayız. Yönetim hatası.

Problem iyi oynaması degil , bireysel hatasından yapması ve gol yedirmesi isten bile olmayan bir oyuncu

Pimi çekilmiş el bombası 90 dakika mükemmel oynar bor hata yapar maci kaybettirir ve bunu hep yapıyor böyle bir oyuncu

Çevrimdışı worns

abou böyle periyotları kaldıramadığını daha ilk yarıdan göstermişti. şu adamı ekonomik kullanmazsak sahadan posasını kazıyacağız dedik. en acilinden bu adama alternatif gerekiyordu. biz ne yaptık. bütün transfer dönemini boş geçtik. son gün getirdiğimiz adamı da hala kadroya yazamıyoruz. maçlar sürüyor. doğru planlanmış bir transfer 3-4 maçtır kadroda olabilirdi. bizimse elimizde abounun son bi gayret bişey yapmasını beklemekten başka bir şey yok.

n'sakala normalde bu maçta oynamazdı. rıdvan'ın sakatlanması şanssızlık ama n'sakalanın alınması ayrı bir mevzudur zaten.

her şey elimizdeyken, çok ufak farklarla yarışın avantajlısı olabilecek konumda iken, göz göre göre aksayan tarafları izlemek çok acı. futbol takımı idare etmekle muhasebecilik farklı şeyler.

Çevrimiçi Necmi

Taktik falan yok kişisel beceriyle gol atarsak kazanıyoruz kapalı oynayan takıma birşey yap olur olmaz ama deneyelim yok illaki ortadan delip geçeceğiz kapalı defansı nasıl açarsın diye bir çocuğa sorsan çizgiye iner orta açtırır dengelerini bozarım der uzaktan şut denerim olmadı diye cevap verir şut atıyormuyuz yok çizgiye iniyormuyuz oda yok sergen sen kenarda ne işe yarıyorsun
Sahanın genişliği atmış metreydi sanırım ve atmış metreyi tutturamayan bir kalecimiz var