12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş
12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş Skor : Alanyaspor - Beşiktaş Tarih : 13.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32132 defa] 12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%72.7]
1 puan
1 [%9.1]
0 puan
2 [%18.2]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Birader kafaniz mi guzel sizin? Iyi oynarken iyi oynuyoruz diyoruz kotu oynarken kotu.

Adamlar iki pas yaptirmadi ilk yari boyunca ne desin millet? Ooo super oynuyoruz mu yazalim?

Kotu oynuyoruz iste bunun objektiflikle skor taraftarligiyla ne alakasi var

+1903

Ezildik resmen.
Adamlar eksik ve yorgun şekilde tokatlıyolar bizi.
Ne diyelim bravo beşiktaşım böyle ezil falan mı ?

Çevrimiçi mayguntr

Guzel degisiklikler, bakalim sahaya yansiyacak mi

Çevrimiçi tolga1903

Uğraşma Gülhan, anlatamazsın “objektif” arkadaşlara.
Hı hı alanya bizden iyiydi okey, peki skor ne yazıyor? Hakemin verdiği penaltıyla 1-0. Hala alanya güzellemeleri. Devam, böyle devam

Tamam da skorun ne önemi var oyun olarak ezildin diyoruz ezilmende de hakemin katkısı minimum diyoruz penaltı işte yok omzuna gelmiş bilmem ne 144p mi izliyorsunuz yayınları ne omzu kol 1 metre açık hava topuna çıkmaya çalışıyor. Hadi diyelim penaltı değil yine de şu ilk yarıyı önde bitirmek adamların hakkıydı ezip geçtiler bu kadar basit

Çevrimdışı Erman1903

Bahattin olsa vermezdi penaltıyı. 2 adet faul var. FIFA el pozisyonlarinda yorumu hakemlere bıraktı. Şike yapsınlar diye.
Yunan rakibimiz son iki maçında antrenmana çıktı. Adamlardan bu kadar transfer yaparsan kafayı bu maça takarlar. Rosier out mensah in. Sola da nkodou.

Alanya oyuncuları işi bir stratejik hataydı bacagimiza sıktık... Rosier bugün sıkıntılı lakin bunda Ghezzalin da payı var bolgesinden Çok uzakta. En iyi işleyen tarafımızı işlevsiz hale getirmişiz, hızlı topçularımiz kenarda Çağdaş anca bu kadarıni isterdi adamın ekmeğine resmen yağ sürdük.

Çevrimiçi levitate

çok doğru değişiklikler hadi bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

boşver bunları taktik yok oyuncular kötü.
Dikkat ediyorsan taktik ile alakalı bir şey demedim. Taktik konusuna maç sonunda gireceğim. Ama bu pozisyonun penaltı olduğuna  inanmıyorum. Çünkü başka takıma böyle penaltı vermezlerdi. Bu pozisyonu VAR'da izledi bir de hakemler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

He şöyle ya topa sahip olarak oynayınca bak nasıl pozisyona girmeye başladık
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Dikkat ediyorsan taktik ile alakalı bir şey demedim. Taktik konusuna maç sonunda gireceğim. Ama bu pozisyonun penaltı olduğuna  inanmıyorum. Çünkü başka takıma böyle penaltı vermezlerdi. Bu pozisyonu VAR'da izledi bir de hakemler.

Ben neresine çarptığını tam göremedim ama müthiş dağınık çıkıyor pozisyona, bize verilmese muhtemelen isyan ederdim ama penaltı mıdır değilmidir net bilemiyorum.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Larinin 48 dakika yapamadığını Nkoudu 5 dakikada yapti.

Çevrimdışı Erman1903

Larinin 48 dakika yapamadığını Nkoudu 5 dakikada yapti.

İyi karıştırıyor ortalığı ama ağzıyla kuş tutsa nafile bu adamı kimse beğenmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben neresine çarptığını tam göremedim ama müthiş dağınık çıkıyor pozisyona, bize verilmese muhtemelen isyan ederdim ama penaltı mıdır değilmidir net bilemiyorum.
Bize gri pozisyonlar penaltı olarak verilmiyor. Bize verilir miydi bu penaltı diye sordum kendime ilk önce sonra penaltı değil dedim. Böyle bir pozisyonda İngiltere'de penaltı verilmezdi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

atarız birazdan iyi döndük
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı goktasoktay

Tamam da skorun ne önemi var oyun olarak ezildin diyoruz ezilmende de hakemin katkısı minimum diyoruz penaltı işte yok omzuna gelmiş bilmem ne 144p mi izliyorsunuz yayınları ne omzu kol 1 metre açık hava topuna çıkmaya çalışıyor. Hadi diyelim penaltı değil yine de şu ilk yarıyı önde bitirmek adamların hakkıydı ezip geçtiler bu kadar basit

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı pozisyonu farklı açıdan bakınca da itme net olarak görülüyor. Buna penaltı verilmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu pozisyon da net kırmızı kart. Aynı pozisyonun daha hafifinde Larin ikinci sarıdan kırmızı yedi  :money:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Rıdvana yapılanın aynısı bize yapıldığında kırmızı veriliyordu.
A...........

Çevrimiçi ferdi1903

Ahhh beer, hadi biraz canlanin

Çevrimiçi levitate

rıdvan attıracak birine hadi bakim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rıdvana yapılanın aynısı bize yapıldığında kırmızı veriliyordu.
A...........
Larin hafif dokundu diye sarı gördü. Rıdvan 5 dakikadır kenarda tedavi oluyor. Pozisyon sarı kart. Oyuncunun kolu net açılıyor Rıdvan'a doğru. Burada kasıt gözetilmemesi lazım. Bu gözler Emre Akbaba'nın rakibine faul yaparken sakatlanıp rakibine kırmızı kart gösterildiğini de gördü. Ülke de standart diye bir şey yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi ferdi1903