12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş
12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş Skor : Alanyaspor - Beşiktaş Tarih : 13.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Kerem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 31823 defa] 12. Hafta Alanyaspor 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%72.7]
1 puan
1 [%9.1]
0 puan
2 [%18.2]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi levitate

orta saha yok adamlar yok oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hoca gözünü seveyim çıkar şu welintonu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Alanyanin su savunma hattindan sece sece Wellinton’u nasil sectik aklim almiyor

Hoca çok istedi
The great gig in the sky

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bir Gençlerbirliği kadar olamıyoruz ya. 5 pas yaptırmadı adamlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Biz mi hafta içi maç oynadık adamlar mı anlamadım, sahada ayakta kalan bi Roisier var.

Üst üste 10 tane isabetli pas yapamadık resmen, hoca ne çalıştırmış 1 hafta çok merak ediyoruım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Rosier bugün bir acayip, Ghezzal da hep uzaklaşıyor oralardan sağ tarafımız fena aksadı büyük sıkıntı. N'Koudou Mensah'dan biri kesin girmeli. Belki ikisi birden.

Welintona diyecek söz yok, bugün yine tam bildiğimiz gibi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

1-0 bu ilk yari için iyi skor diyebiliriz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Elinde salih ve efecan gibi takımın direk as oyuncuları yokken bile yürekli bir şekilde çıkıp bütün ofansif adamlarını alıp ayrıca bunlarla tek bir pozisyon vermeyen teknik direktörlük dersi veren çağdaşa  :claps: :claps: :claps:

Hafta içi maç yapmamasına rağmen korkak şekilde pısırık şekilde maça çıkıp bile bile her seferinde aynı hatayı yapıp ilk yarıyı çöpe atan teknik direktör nasıl olunur dersi alan sergene ise  :s20:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sildiler bizi sahadan ikili mücadele yüzdesinden de belli
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı KAP

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı goktasoktay

Gs li babam bile öyle penaltı mı olur dedi (ki kendisi ağır gslidir). Şu forumda arkası dönük adamın koluna çarpan topa penaltı dediniz ya pes. Zaten anca bizim aleyhimize çalınır.

Oyuna bişey diyemiyorum o ayrı konu. Biz mi hafta içi maç yaptık alanya mı belli değil...

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi COB

Atiba-Dorukhan ikilisi çok etkisiz. Larin zaten kanat oyuncusu değil. Ghezzal topu aldığında iki üç kişi hemen baskı yapıyor.

Ortasahada çok daha kompakt oynuyor Alanya. Bizimkilerin pas kanallarını iyi çalışmışlar.

Şu dakikadan sonra ya Mensah N'kodou ikilisi ile başlayıp onlardan şapkadan tavşan çıkarmalarını bekleyeceğiz, yada 4-4-2 ye dönüp uzun toplarla oynayacağız.

Gs li babam bile öyle penaltı mı olur dedi (ki kendisi ağır gslidir). Şu forumda arkası dönük adamın koluna çarpan topa penaltı dediniz ya pes. Zaten anca bizim aleyhimize çalınır.

Oyuna bişey diyemiyorum o ayrı konu. Biz mi hafta içi maç yaptık alanya mı belli değil...

Kör birine sorsan o bile penaltı değil birincisi adamın omzuna geliyor yeni kurallara göre hani orası el sayılmıyordu geçen hafta bizde daha aşağısına çarptı kasımpaşa maçın da verilmedi.

Hakem fırsat kolluyor demiştim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Arkadas bu ne ya Vallaha kemik gibi takim Alanya , Ciğer yok adamlarda , sanki Sampiyonlar ligi finaline çıkmış gibi ölümüne oynuyorlar

Bu maç dönmez , Acil Rosier çıkıp Mensah girmeli , Dorukhan sağ beke tabi ki , 60 dan sonra da Nkoudu hamlesi lazım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi tolga1903

Adamlar bizi mahvetti. Sağ kanat etkinliğimizi bildiği için olağanüstü önlem almış çağdaş, tayfur ve davidson maçın yıldızı şu ana kadar. Onun haricinde dorukhan atiba josef diye bir orta saha kurgusu olamayacağını kaçıncı mağlubiyette anlayacak bu hoca ben artık çok sıkıldım

Çevrimiçi sEuL

Cok kotuyuz cok, sozde adamlar yorgun olacakti falan filan. Takimda ayakta durabilen oyuncu yok.

Rosier takimin belkide en iyisiydi ama baska bir hakem olsaydi 3 kere atmisti oyundan kendisini. Sarisi var ama inanilmaz sorumsuz oynuyor, hakem dudugunden sonra topa vurmalar, arkadan cekip oyuncu indirmeler- oglum niye kasiniyorsun?

2. yari pas yapabilecek bir iki oyuncu girer umarim. Hucum hattindaki oyuncularin hepsi kotuydu, Larin, Abou, Ghezzal, Atiba...

Umarim hoca takimi iyice fircalar ve kendine getirir biraz

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

penaltı %10000 penaltıydı.
Aynısı bize olsa hepimiz yıkardık penaltı değil diye.
biz geçen sene alanyayı bu welilton denen arkadaş sayesinde yendik.
gittik en büyük kozumuzu aldık adamlardan.
Caulker bu weliltondan 10 kat daha iyi defans.
Rakip analizi böyle yapılır, ne abou ne ghezzal hiç biri maçta yok, 5 yemediğimize ilk yarı şükretmek lazım. maçı kazanmayı geç fark yemiyelim yeter.

Çevrimiçi mellfred

ulan bu wellington kadar kayırılsam yeter hayatta

Çevrimiçi levitate

bunu dediğime inanamıyorum ama mensah girmeli

Çevrimdışı kahyaoglueren

Josef-Atiba ikilisi 4 4 2 kaldırır aslında. Dorukhan-nkoudu degisikligi olabilir. Zaten ortadan top oynama gibi bir durumumuz yok.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi mellfred

rosier attıracak kendini orada çok yalnız kaldı sinirlendi
ya doruktan oraya yakın oynamalı ya da rosier çıksın dorukhan oraya kaymalı mensah dikine diriplinkle markajdan çıkarabilir bizi

penaltı %10000 penaltıydı.
Aynısı bize olsa hepimiz yıkardık penaltı değil diye.
biz geçen sene alanyayı bu welilton denen arkadaş sayesinde yendik.
gittik en büyük kozumuzu aldık adamlardan.
Caulker bu weliltondan 10 kat daha iyi defans.
Rakip analizi böyle yapılır, ne abou ne ghezzal hiç biri maçta yok, 5 yemediğimize ilk yarı şükretmek lazım. maçı kazanmayı geç fark yemiyelim yeter.

top adamın omzuna geliyor adamın arkası dönük geçen hafta paşa maçında niye vermediler penaltımızı o daha aşağıya çarptı yine yakın mesafe ?