Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197310 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı savaş altay

bir şeyi istemek için önce hak etmek gerekiyor bak gg de gitti ama son maça kadar ter akıtıp gitti bir lafımız varmı kırmızı kartı masummu bu güne kadar görmemesi mucizeydi oynadığı maçlara tekrar bak sahaya girdiği anda kırmızı görmeye uğraşıyordu pazarlık yapacaksın diye takımına sahada ihanet edemezsin sonuçta şu anda anlaştığın parayı alıyorsun karşılığını vereceksin gelecek yıl istediğini alamazsan gidersin adam yurt dışında takım arıyormuş zaten kalmayı düşünmüyor demekki söz vermişiz peki onun bize sözü yokmu sahada takıma ihanet ederekmi tutuyor sözünü çıkarsın adam gibi mücadeleni verirsin ben istediğim parayı hak ediyorum dersin herkesde senin yanında olur gittiği yol yanlış ve seçende kendisi yeteneğine gelince alt ligleri kurcala onlarca dorukhan bulursun hem çok daha ucuza bulunmaz hint kumaşı değil necipden çok daha fazla fayda sağlıyoruz onun günahı ne sesini çıkartmaz çıkar işini yapar dorukhan kimki necipin üstüne koyayım
Bu saatten sonra anlaşıp kalsa bile gözümde gram değeri yok büyük ihtimal anlaşsada taraftar onu fazla takımda tutmaz
Dorukhan zaten sozlesme iyilestirme sozu almisti, bu konuda senin ya benim konusmaya hakkimiz dahi yok.

Olaya mudahil olamayiz, yonetim ve dorukhan arasindaki bir konu bu. Ayrildigimiz diger bir konu da dorukhan gibi

adami cat diye bulamayiz. Dorukhan'i bu mevzulardan sebeb fazla kucumsuyorsunuz.

Bu sahsi gorusum; dorukhan'i ilk gordugumde farklilik sezdim. Tipki fabriyi ilk gordugunde soyleyenler gibi.

Çevrimdışı haluk.m

Dorukhan'a söz veren Fikret Orman, bu detayı lütfen atlamayın.   Kaldı ki kendisi 6 aylık oyunu ile 1.5m € maaşı hak etmiyor.

Son olarak eğer oyuncuya istediği sözleşmeyi verirseniz; Josef, Aboubakar, Rosier gibi oyuncuları kaybedersiniz.    Maaş dengesi alt üst olur, bırakın menajer abileri ona 1.5m € verecek takım bulsun. Beşiktaş taraftarı olarak dert etmemiz gerekecek en son oyuncu kendisidir.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Dorukhanın yediği kırmızı karta kızmadım. Ama gamsızlığı ve maç sonundaki o yumurta paylaşımına kızdım. Nsakala da beceriksiz eyvallah ama kötü niyetle kırmızı yediğini gram düşünmedim. O "yetersizliğinden" yedi. Yapmaması mı lazım evet, yaptığı satmak mı evet bunlara eyvallah fakat iyi niyetinden baskıdan ne derseniz diyin. Kesinlikle takımda olmamalı ama nsakalanın suçu değil bu alanların suçu.

Dorukhan ise gamsızlık hocanın sana kaptanlığı vermesi falan. Maç sonunda hadi bizi geçtim takım arkadaşlarının terlerinin hakkını vermen gerekirdi. Özür de dileme okey ama gidipte sanki sütten çıkmış ak kaşık gibi davranma. Fark burada. Çıkar gene iyi oynar, bu taraftar susar zaten. Ama sen hem kötü oyna, hem iyi niyet gösterme, hemde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış. YOK ÖYLE!

Çevrimiçi murat baltacı

Kadro çok iyi bol rotasyonlu montero sakatlığı kötü oldu sağda Bilal tercih edilip rosie sinlendirilebilirmiydik acaba.

Golde nskala yerini tutmuyor utkuda kaleden çıkmıyor malum golu yedik bu Abdülkerim bardakçı iki maçtır dikkatimi çekiyor bizde iş görür bu çocuk
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu bizim için olabilecek en kötü şey. Umarım ciddi bir şey değildir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte bu kafa yüzünden bu haldeyiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen yönetime çok kızmış. Kızmakta da haklı. Şampiyonluğa oynuyorsun ve ekleme yapılmıyor. Eline sakatlıktan yeni çıkmış Cenk'i tutuşturuyorlar. Başkan istediği sözleşmeyi de vermemiş bunun üstüne. Yönetim gitmek için yol mu yapıyor. Artık böyle düşünmeye başlayacağım  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Dorukhan zaten sozlesme iyilestirme sozu almisti, bu konuda senin ya benim konusmaya hakkimiz dahi yok.

Olaya mudahil olamayiz, yonetim ve dorukhan arasindaki bir konu bu. Ayrildigimiz diger bir konu da dorukhan gibi

adami cat diye bulamayiz. Dorukhan'i bu mevzulardan sebeb fazla kucumsuyorsunuz.

Bu sahsi gorusum; dorukhan'i ilk gordugumde farklilik sezdim. Tipki fabriyi ilk gordugunde soyleyenler gibi.
şu anda sözleşmesi devam ediyormu çıkacak futbolunu oynayacak orası burası oynamayacak şimdi sakatım ayağına yatıp yatarak para kazanıyor ama bu zihniyetteki adama neden iyileştirme yapasın yaptığı ahlaksızlık takımı kasıtlı on kişi bırak sakatım diye sahaya çıkma çıktığında direk rakibe çift dal sonrada şunu istiyorum bunu istiyorum geçecek bunları isterse dünyanın en iyi oyuncusu olsun ahlak yoksunu olduktan sonra boş

Sergen yönetime çok kızmış. Kızmakta da haklı. Şampiyonluğa oynuyorsun ve ekleme yapılmıyor. Eline sakatlıktan yeni çıkmış Cenk'i tutuşturuyorlar. Başkan istediği sözleşmeyi de vermemiş bunun üstüne. Yönetim gitmek için yol mu yapıyor. Artık böyle düşünmeye başlayacağım  :alala:

Gittiler kulüpler birliği başkanı oldu. Konuşmalarda hafif yumuşamalar falan görüldü zaten. Geçen hafta bu hafta penaltı verilmedi. Olmaz böyle.Bizi doğrayacaklar bir maç çok yakında hatta. Susmaya devam etsinler  :s20: Ben hala başkan olmalarını kabul edemiyorum.

Çevrimiçi Necmi

Dorukhan'a söz veren Fikret Orman, bu detayı lütfen atlamayın.   Kaldı ki kendisi 6 aylık oyunu ile 1.5m € maaşı hak etmiyor.

Son olarak eğer oyuncuya istediği sözleşmeyi verirseniz; Josef, Aboubakar, Rosier gibi oyuncuları kaybedersiniz.    Maaş dengesi alt üst olur, bırakın menajer abileri ona 1.5m € verecek takım bulsun. Beşiktaş taraftarı olarak dert etmemiz gerekecek en son oyuncu kendisidir.
ben beşiktaş taraftarı olarak dorukhanı hiç dert etmiyorum istediği yere gidebilir hatta mümkünse hemen gitsin bu kafa takım içinde virüs gibi olur

Şimdi monteroyu bekleyeceğiz....
Galibiyet alınca bile kutluyamıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

yönetim geldiğinden beri beşiktaş başarısız olsun diye elinden geleni yapıyor çok şaşırmıyorum

Çevrimdışı Erman1903

Hoca kötü olursa zaten gitmek isteyecek, başkanın her seferinde bu söylemde olması kabak tadı verdi. Zaten giderse yönetim ne kadar durabilecek bunu bildikleri için 5 yıllık sözleşme vb diye yol yapmaya çalışılıyorlar. İmzaladın, başarısız olursan tüm yük senin senin üzerinde olacak, kontratı bırakıp gideceksin yönetim kalacak yerinde. Hem hoca ne derse o olur edebiyatı yapılıyor hem de rakipler ligde kazandıktan sonra 'Yönetim kurulumuz transfer ve planlamada başarılı olmuştur, olacağına inancımız tamdır' diye açıklama yayınlıyorlar-hoca, teknik ekibin lafı bile geçmiyor. Spor hakkında amatör seviyede bile bilgisi olmayan insanlar dayanmışlar performans alan hocaya, tatlı canları nasıl istiyorsa öyle pozisyon almaya çalışıyorlar, bir yandan da başarılıyız-yapıyoruz bu sporu havasındalar.

[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2021, 00:47:57 Erman1903 ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Taraftar olarak yönetime güzel bir tepki verilmeliyiz artik, yoksa bunlar başimizi yakacak.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Taraftar olarak yönetime güzel bir tepki verilmeliyiz artik, yoksa bunlar başimizi yakacak.
Vermemize gerek kalmadan kendileri gidecekler. Bu saatten sonra tepki versek takıma zarar veririz. Sezon sonunu beklemekte fayda var. Zaten seçime gideceğimiz konuşuluyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yok abi herkes iyi oynuyoruz yeniyoruz vs şeylerle meşhur. Yönetim de allahın adaleti falan filan şeyleriyle meşhur. Çok arayacağız bugünler çooook....

Çevrimdışı savaş altay

Sergen kalsinda.. yonetim kalir, degisir yapacak bir sey yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Dorukhan derhal kadro dışı bırakılıp gündemden düşmeli bu karakterde bu kafada birinden bize hayır gelmez sen bir sene ortalama top oynamış sakatlanmıssin bir sene yatmış paranı almışsın sakatlıktan dönüp doğru dürüst katkı vermeden sözleşme mevzularina giriyorsun adamsan bir sene sözleşmeni uzatır kendini toparlar takıma katkı sağlar öbür seneye bu mevzulara girerdin yada ufak tefek bı bonservis getirip devre arası giderdin ikisinide yapmadın hainlik yaptın bu saatten sonra tek yol kadro dışıdır konuşmaya bile değmez aklı başında olan yönetim bunu yapar. Kimler geldi kimler geçti dorukhan kim sakız gibi sözleşme konusu uzuyor yönetim aklını başına alıp gereğini yapmalı zaten devre arası takviye yapılmadı şampiyonluk riske atıldı bari dorukhan işini kestirip atsınlar.

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı savaş altay

ben beşiktaş taraftarı olarak dorukhanı hiç dert etmiyorum istediği yere gidebilir hatta mümkünse hemen gitsin bu kafa takım içinde virüs gibi olur
Sergen varken pek mumkun degil. Kellesini alir onun.

Çevrimiçi Necmi

şurda tur atlamışız tadını çıkaralım derken bizi hangi gündemle meşgul ediyorlar sergeninde bunu gündeme taşıması anlamsız sen işine bak takımı şampiyon yap zaten önüne sözleşme koymaya mecbur kalırlar bunlar şimdi konuşulacak konu değil

Çevrimiçi Necmi

Bunlar dönen dişliye çomak sokmak için yapılan işler beşiktaşı nasıl karıştıracaklarını biliyorlar hala nasıl oluyorda bu tuzakları yiyoruz

Çevrimdışı yigiter38

Yıllardır aynı tongaya düşüyoruz maalesef....Hoca da Başkan da şu sıralar akıllı olacaklar...Ego ları tatmin etme zamanı değil diye düşünüyorum.
Futboldan anlayan zaten biliyor,buraya kadar gelmemizde Sergen Hocanın emeği çok....bunu Yönetimde biliyor

Çevrimdışı worns

takım hem mental hem fizik olarak epey yorgun. özellikle hücum hattı böyle. şu gençler maçını da sağ salim atlatsak da bi soluklansak.