2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 195 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2027343 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ocak 2021, 00:49:48
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu yönetim onu beceremez. Boşa beklentiye girmeyelim bence.

Çevrimiçi Necmi

paralara bak yine iyi kapatmışız

bu sözleşmeleri verenlerden hesap sorulabilse keşke
evet hazır hesap sormaya başlayınca larinede 2.5 vermişlerdi iki yıl yemedikleri laf kalmamışdı onunda hesabını sormak lazım
Transfer böyle birşey her aldığın tutmaz tutsada hemen tutmaz hemen tutacak adam istiyorsan 10+ bonservisi gözden çıkaracaksın hayatın gerçekleri bu hem ucuz olsun hem aldığımız her oyuncu yıldız olsun demek hayalcilik önceki yönetimi her konuda eleştirebiliriz ama transfer konusunda asla benim te affedemediğim transfer sezer miydi neydi fenerden aldığımız birde fenere para kazandırdık

Çevrimdışı Atkar

Larin’e kemiksiz 15M veriyorlarsa tamam,satılsın.10M bile Larin için az çünkü bulunmaz hint kumaşı Kanatta oynayıp yarım sezonda 15 gol atan birini hatırlamıyorum ben Beşiktaş’ta.Burda Olcay’ın istatisliklerini yapan birini aradık 34 maçta 7-8 gol 6-7 asist bize çok daha iyisi denk geldi. Cl maçları hariç Cenk’in Larin kadar performans göstermediğini düşünüyorum. 20 gol attığı sezon bile 8-9 golu penaltıdandı Cenk’in.Cenk’in bize katabileceği birşey yok,Hulk gelsin yıldız ismimiz olsun bu kadroyu seneye güçlendirerek devam edelim.Abou,Larin,Josef,Rıdvan,Mensah,Montero,Rosier hepsiyle devam ederiz inşAllah.Ghezzal’ın kalması zor gibi yoksa oda kalır umarım.Ersin-Rıdvan-Larin-Abou gibi isimleri satmazsak bize sahada katkı verirler,gelen bons gelirlerini boş boş isimlerde harcıyoruz zaten

Çevrimdışı nusretaslanturk

Larin’e kemiksiz 15M veriyorlarsa tamam,satılsın.10M bile Larin için az çünkü bulunmaz hint kumaşı Kanatta oynayıp yarım sezonda 15 gol atan birini hatırlamıyorum ben Beşiktaş’ta.Burda Olcay’ın istatisliklerini yapan birini aradık 34 maçta 7-8 gol 6-7 asist bize çok daha iyisi denk geldi. Cl maçları hariç Cenk’in Larin kadar performans göstermediğini düşünüyorum. 20 gol attığı sezon bile 8-9 golu penaltıdandı Cenk’in.Cenk’in bize katabileceği birşey yok,Hulk gelsin yıldız ismimiz olsun bu kadroyu seneye güçlendirerek devam edelim.Abou,Larin,Josef,Rıdvan,Mensah,Montero,Rosier hepsiyle devam ederiz inşAllah.Ghezzal’ın kalması zor gibi yoksa oda kalır umarım.Ersin-Rıdvan-Larin-Abou gibi isimleri satmazsak bize sahada katkı verirler,gelen bons gelirlerini boş boş isimlerde harcıyoruz zaten
kiralıklardan hiç birisine gomeze bağlandığım gibi bağlanmak istemiyorum..🥺

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

göztepe maçını biraz biz sıkıntıya çevirdik abi ya. Göztepe de ilk yarıda çok şanslıydı tekrarlanacağını sanmıyorum
Dogru cok sansizdik, ama yinede futbol iste, ilk yarida 1 kere geldiler, biz 9 dogurduk maci almamiz icin. Ankaragücünde de golümüz verilmemisti ilk yari, sonra birdaha atana kadar ecel terleri dökdük, kayseri ligin en kötü takimi dedik 89 da penalti dan attik. Bu yüzden mac öncesi aliriz maliriz onlarda zaten is yok düsünceleri birakmaliyiz bence.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı celiker1

Abi Hulk yaaa!  :biggrinking: İnsan değil bu!

Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Abi Hulk yaaa!  :biggrinking: İnsan değil bu!

bence gerçek değildir 😂 hazırlanmış görüntüler

Çevrimiçi Georgetown

Hulk'un eşi instagramda takımlara anket açmış içlerinde Beşiktaşta var

@camyhulk

fake hesapmış yaa sazan gibi atladım hemen  :ebebe: :ebebe:
[ Son Düzenleme: 29 Ocak 2021, 01:31:49 Georgetown ]
GURURLAN!

Çevrimiçi Necmi

Dogru cok sansizdik, ama yinede futbol iste, ilk yarida 1 kere geldiler, biz 9 dogurduk maci almamiz icin. Ankaragücünde de golümüz verilmemisti ilk yari, sonra birdaha atana kadar ecel terleri dökdük, kayseri ligin en kötü takimi dedik 89 da penalti dan attik. Bu yüzden mac öncesi aliriz maliriz onlarda zaten is yok düsünceleri birakmaliyiz bence.
işde bu yüzden hulk lazım hulk gelir biz kalp sağlığımızı kazanırız yoksa çoğumuz sezonu bitiremeyecek 🥺

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hulk'un eşi instagramda takımlara anket açmış içlerinde Beşiktaşta var

@camyhulk

fake hesapmış yaa sazan gibi atladım hemen  :ebebe: :ebebe:
Ben de tam fake bu hesap yazacaktım  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Georgetown

Ben de tam fake bu hesap yazacaktım  :D

yine yıldız transfer heyecanıyla ne yaptığımızı bilemiyoruz işte. Ömrümüz beklemekle geçti. Ronaldinho robinho gelmemişti bu gelsin bari de rahatlayalım  :D
GURURLAN!

Çevrimdışı celiker1

bence gerçek değildir 😂 hazırlanmış görüntüler
Ya doğruysa :evillol: Eğer gelirse olan Ersin ile Utku'ya olacak antremanlarda :steamed:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hulk pazar gününden önce gelmez.
Cenk gelmesin de. Cenk'in larinden ne farkı var ??? Cenkte forvette olmuyor larinde. Ayrıca larin çok daha kaliteli.

Çevrimiçi Necmi

larin ceza sahasında patlama yapabiliyor cenkde o yoktu esas önemli olan cenk yükselişinin sonuna gelmişdi larin daha yükselecek öğreniyor ve uyguluyor patlama işini abuşdan öğrendi sanırım eksikleri var daha bir iki tık daha üstüne koyarsa avrupada bile sayılı forvetler arasına girer şutunu geliştirmesi lazım ve biraz daha vuruşlarda sakin olması lazım kendine güvenide tam değil ama attıkça kazanır
Şampiyon olursak hiç biri gitmek istemeyecektir şampiyonluk çok şeyi değiştirir

Çevrimiçi Necmi

Hulk pazar gününden önce gelmez.
Cenk gelmesin de. Cenk'in larinden ne farkı var ??? Cenkte forvette olmuyor larinde. Ayrıca larin çok daha kaliteli.
larin yakın zamanda forvette olacak o ışık var

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

larin ceza sahasında patlama yapabiliyor cenkde o yoktu esas önemli olan cenk yükselişinin sonuna gelmişdi larin daha yükselecek öğreniyor ve uyguluyor patlama işini abuşdan öğrendi sanırım eksikleri var daha bir iki tık daha üstüne koyarsa avrupada bile sayılı forvetler arasına girer şutunu geliştirmesi lazım ve biraz daha vuruşlarda sakin olması lazım kendine güvenide tam değil ama attıkça kazanır
Şampiyon olursak hiç biri gitmek istemeyecektir şampiyonluk çok şeyi değiştirir

katılıyorum larin iyi bir adama dönüştü. iş yapıyor yani, önemli olan o. onun gelişimin de sergenden sonra en büyük katkı @levitate 'de valla hepimiz ümidimizi kesmişken lukaku diyip diyip durdu bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş hesabı  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Ya doğruysa :evillol: Eğer gelirse olan Ersin ile Utku'ya olacak antremanlarda :steamed:
manken kullanırız çocukları telef edecek değiliz ya

Çevrimiçi murat

Elin oğlu değil evin oğlu.

Cenk Hulk'a göre uyum sorunu yaşamayacak, hafta sonu kadroya alabileceğin nitelikte bir adam.

Hulk'a göre daha risksiz bir transfer. Olursa iyi olur diye düşünüyorum.
hulk nereye gitmişte uyum sorunu yaşamış? adam mevki farketmeksizin atıyor attırıyor.hulk için söylenecek son sözler fiziken yetersiz ve uyum sorunu olur.farklı mevkilerde oynayabilmesi avantaj ve her oyuncunun bir benzerini bir alt klasta bulabilirsin ama hulk benzeri bir oyuncunun pek alternatifi yok.emeklilik primi yatsın diye gelmiyorsa hulk yıkar geçer bu yaşında bu ligi.

Çevrimdışı mrred

Larini 5 6 ya satalım ben fitim sonraki satıştan pay koydurabiliriz.

2022 sonunda sözleşmesi bitiyor. Gelecek yaza bu 5 6 ya da satamayabiliriz. Zira 1 senelik sözleşmesi kalacak. Bir de yazın piyasa daha hareketli ve alternatifler bol oluyor. Larini satıp yerine Kenan Karaman ve Salih Özcan'ı hemen almalıyız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hiçbir futbolcuyla duygusal bağ kurmanın anlamı yok. Futbolcu azimli ve karakterli olunca istediği kadar yeteneksiz olsun bir şekilde gol atıyor. Örnek Larin işte . O yüzden daha iyisini bulamayız tribine girmemek lazım
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larini 5 6 ya satalım ben fitim sonraki satıştan pay koydurabiliriz.

2022 sonunda sözleşmesi bitiyor. Gelecek yaza bu 5 6 ya da satamayabiliriz. Zira 1 senelik sözleşmesi kalacak. Bir de yazın piyasa daha hareketli ve alternatifler bol oluyor. Larini satıp yerine Kenan Karaman ve Salih Özcan'ı hemen almalıyız.
Bunları sezon sonu geldiğinde düşünürüz. Ben Larin ile uzatacağımızı düşünüyorum. Böyle kanat forvet bulmuşsun Şampiyonlar Ligi'nde oynatmadan satmayacaksın  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Değerini bulan herkes satılmalı. Scout transferlerine önem verilmeli. Elimizde patlıyor yoksa. Larini sene başında gitsin diye dua ediyorduk. Zorlamanın anlamı yok. Talibi olana hemen satcaksın. Daha Hasic var Body var. Orayı hemen Türk veya gelecek vaad eden biriyle dolduracaksın. Larin "emekçi" bu tip oyuncu illaki bulunur.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Değerini bulan herkes satılmalı. Scout transferlerine önem verilmeli. Elimizde patlıyor yoksa. Larini sene başında gitsin diye dua ediyorduk. Zorlamanın anlamı yok. Talibi olana hemen satcaksın. Daha Hasic var Body var. Orayı hemen Türk veya gelecek vaad eden biriyle dolduracaksın. Larin "emekçi" bu tip oyuncu illaki bulunur.
Skor yapan kanat oyuncusu zor bulunuyor. Ben sana katılamıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

neden bütün alacağını bu altı aydamı vereceğiz  limite altı aylık maaşı girer
limite takılıyorsak 4 aylık maaşını limite göre verip kalan kısmı gelecek seneye yazalım.yada bu sene bedava oynasın seneye 3.250 ye. ama ben hulkun 3250 ye 1.5 sene oynayacağını da düşünmüyorum.derdi paraysa daha fazlasını bulur.belki hatır gönül için gelir diyeceğimde pek aklıma yatmıyor.3.250 ye geliyorsa 1 dakika düşünmesinler.hulk o parayı ismiyle (sponsor+forma vs ) geri döndürür.birde çocuklar üzerinde etkisi büyük olur.