2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2075193 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Lucescu1903

Aboubakara bir şey olursa ne yapacağız ?

Çevrimdışı Eray_Steiermark

hoca ne isterse demeselerdi o zaman

adam koita istemiş çok mu
Hoca Mandzukic, Hulk isterse ok, Koita isterse komisyon alıyor, kupon yapıyor derler :D Ben başkan olsam kimi istiyorsa ne yapar eder alırdım. Tehlikeli adam Sergen.

Çevrimiçi Necmi

Aa olur mu? O zaman hocalığı bie tartışılır, ganyancı Sergen Acun’un yancısı Sergen olur :D
tartışılmaz merak etme tartışılması için önce hocalık mertebesine ulaşması lazım
Bunun içinde sezon sonu takımı şampiyon yapması gerekiyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

tartışılmaz merak etme tartışılması için önce hocalık mertebesine ulaşması lazım
Bunun içinde sezon sonu takımı şampiyon yapması gerekiyor
Şu an isler ters gitmeye başlarsa sakatlik vs. yüzünden, günah keçisi çoktan belli. Şampiyon olursak kulübü ele geçirecek, yönetimleri parmağında oynatacaktır. Çok büyük destek var arkasında şimdiden.

Çevrimdışı mourinho1903

Yönetim baktı Hulk'u getiremiyor. Bir anda istediği rakamlar arttı. Komik  :D

2.5 yillik garanti abarti olabilir de, 6 ay arti opsiyona da gelmeyebilir adam.
Adamin yatis durumu gozukmuyor pek, catir catir oynuyor ve fiziksel olarak hazirliyor kendini.
2.5 yillik baglanma, ama 1.5 yil teklif edilebilmeli en azindan.
Limit konusu bahane bence, herkes catir catir etraftan dolasirken alemin safı birtek biziz herhalde.

Çevrimdışı Lucescu1903

Yazın yine sıfırdan kadro kurmak zorunda kalacağız nerdeyse bu yönetim bir tane oyuncu bile getiremiyor.Yazın işimiz çok zor Allah yardımcımız olsun.Sabah akşam dua edelim Aboubakara filan bir şey olmasın.
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 22:28:27 Lucescu1903 ]

Çevrimdışı worns

işler saha içinde bu kadar iyi giderken bile, ki moraller yüksek, hocaya destek en üst seviyede, transfer yapmayacağım maaşları-primleri düzenli ödeyeceğim bu daha önemli desen bile itiraz edecek çok kimse çıkmaz, gerek süreci gerek iletişimi nasıl bu kadar kötü götürmeyi becerebiliyor yönetim gerçekten anlamak güç. :)

neyse şurda bir kaç gün kaldı. ne olacağını görelim, sonra değerlendiririz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birazdan bilgiler geliyor. Umarım nokta koyarız şu bekleme işine  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hulk kararını hafta sonuna kadar bildirecekmiş. Yani yarın belli olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Lucescu1903

Bence gelmeyecek içime nedense öyle doğdu.

Çevrimiçi Samet Ç

Yarın Hulk işi belli oluyormuş hadi bakalım olumlu ya da olumsuz sonunda sonuçlanacak millet rahat eder artık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yarın Hulk işi belli oluyormuş hadi bakalım olumlu ya da olumsuz sonunda sonuçlanacak millet rahat eder artık.
Murat Özen'in eski sitesi de "işlem tamam, kararı başkan verecek" diye haber girmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Murat Özen'in eski sitesi de "işlem tamam, kararı başkan verecek" diye haber girmiş  :tabe:
Sergen diretirse istemeseler bile alacaklar iş biraz Sergen'e bağlı gibi.

Çevrimdışı Lucescu1903

O sırada Başkan ;

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hulk için yola çıkıldıysa bir şekilde çözülsün artık bu işler. Hulk olmaz başkası olursa da aynı problemleri yaşayacağız. Bu oyuncuları göndermezsek olan yine bize olacak. Çünkü seneye de sözleşmeleri var. Orta yol bulunmalı artık. Yönetim bir zahmet çözsün bunları.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Haftasonu pazar demek, pazara kadar bekletecek belli, benim asil sinir oldugum yönetim olarak bu işi bukadar uzatmak, külüb sensin, bir futbolcu kim olursa olsun seni böyle bekletemez, teklif yaparsin verirsin bi süre oldu oldu, olmadi hop diyer adaylara. Ya koca dünyada alinabilecek futbolcu bulamazmisin, cenk koita hulk icin transfer komitesimi lazim, bunlari sana sokaktaki herkez söyler, fransa belcika portegiz liglerinden bulup transfer sezonu acildigi an isi biterecekdin.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Hulk için yola çıkıldıysa bir şekilde çözülsün artık bu işler. Hulk olmaz başkası olursa da aynı problemleri yaşayacağız. Bu oyuncuları göndermezsek olan yine bize olacak. Çünkü seneye de sözleşmeleri var. Orta yol bulunmalı artık. Yönetim bir zahmet çözsün bunları.

Douglas, Mırın alınırken yazdık hiçbir şekilde bu takıma katkılarının olamayacağını 300 bin kazanan adamlara 2-3 kat para bağladık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir de böyle haberler düştü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mirin ve Lens ile fesih için konuşuyormuşuz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Bir de böyle haberler düştü  :tabe:

Anlmadiğim baskanin niye karar vermesi bekleniyor? Zaten verilen sartlar belli ve futbolcu bunu kabul etiyse daha neyin karari verilecek? Aklim almiyor bu süreci

Çevrimiçi MUSTAFA_

Anlmadiğim baskanin niye karar vermesi bekleniyor? Zaten verilen sartlar belli ve futbolcu bunu kabul etiyse daha neyin karari verilecek? Aklim almiyor bu süreci

Para başkanın cebinden çıkıyor genelde. Ayrıca tek başına da karar almıyor. Yönetim kurulu ile birlikte alıyor kararları. Onun için hep bu cümleyi duyuyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir şeyler oldu bu sefer  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Lucescu1903

Transfer yapmışız kadar sevindim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mirin gitmiş. Hayırlı olsun. Atakan Kurt'un haberi daha mantıklı gelmeye başladı birden  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★