2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2075414 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Lucescu1903

Bu hesap sezon sonuna kadar olan hesap. 1 milyon euroya ihtiyacımız var. Yani yaklaşık 4 Milyon TL daha limite ihtiyacımız var.

Anladım.O zaman ufak bir çakallık yapıp bu sene bedavaya oynayacakmış gibi de gösterebiliriz. :upto:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Anladım.O zaman ufak bir çakallık yapıp bu sene bedavaya oynayacakmış gibi de gösterebiliriz. :upto:
Hulk gelirse Güven kiraya gidecek. O zaman Hulk için limit açmış oluyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Karabay

Aa olur mu hiç Beşiktaşlılık duruşu diye birşey var.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Artik oyunu kurallara göre oynayacaksin, kurallar bunu kabul ediyorsa sende yapacaksin, etkik metik degilmis dinlemiyeceksin. madem bizi aptal yerine koyanlar var, sende onlari aptal yerine koyacaksin😉
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Lucescu1903

Hulk gelirse Güven kiraya gidecek. O zaman Hulk için limit açmış oluyoruz  :tabe:

Hulk için bir çok şey yapıyoruz inşallah bizi mahcup etmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Lucescu1903

Türkiye'de işler böyle yürüyor maalesef yoksa kimse böyle olmasını istemez ama mecbur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hulk için bir çok şey yapıyoruz inşallah bizi mahcup etmez.
Ben illa gelsin diyenlerden değilim. Transferin her anını buraya taşıyorum sadece. Hayırlısı olsun  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Cenk-Hulk --BJK,   Larin -- St. Etienne Nasil oluur ??  :D
Yorgo

Çevrimdışı nusretaslanturk

Ben illa gelsin diyenlerden değilim. Transferin her anını buraya taşıyorum sadece. Hayırlısı olsun  :tabe:
derdim abu nun iyi bir alternatifle yedeklenmesi benim , eskaza covid olsa 14 gün yok , 14 günde 4 maç oynuyoruz..kalan maçların 5 te biri eder

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu iş olmaz işte. Sezon sonu gelsinler  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Aynen, Larin takima ve takimdaki rolune alisti ve gollerini her mac atiyor. 4 ay sonra 15M getirip alsinlar  :icool:

Çevrimiçi celiker1

Haber akışından benim anladığım YEŞİL bir DEV yaklaşıyor sanki!
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haber akışından benim anladığım YEŞİL bir DEV yaklaşıyor sanki!
Haberler o yönde ilerliyor. Ama çok bilgi kirliliği var. Murat Özen bile 5 dakika içerisinde Mirin işi zor derken bir anda Mirin fesih haberi girdi. Bu sene imza görmeden kimseye inanmamak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Verecekleri teklif maksimum 4-5 milyon

Çevrimiçi MUSTAFA_

Görüşmeye bile kabul etmemiz lazım. Şu anda ekonomik kriz var. Sezon sonunu bekliyor tüm takımlar. Biz onu yağlı bir bonservisle Premier Lige yollarız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Mirin'in fesih şartları:

Isimat Mirin ile 750 bin Euro fesih bedeli ve yaklaşık 250 bin Euro ise alacakları olmak üzere 1 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlandı.

Beşiktaş ile 1,5 yıl daha sözleşmesi olan Fransız oyuncu, yıllık 1,4 milyon Euro maaş alıyordu.

Geçen sezon Toulouse’a kiralanan Mirin’in maaşının 200 bin Euro’sunu Fransız ekibi, kalan 1,2 milyon Euro’sunu da Beşiktaş ödedi. (via. Murat Özen)
paralara bak yine iyi kapatmışız

bu sözleşmeleri verenlerden hesap sorulabilse keşke
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

10-12 milyona fitim ben   :evillol:
Yorgo

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Larin mac kazandiran adama dönüştü, devre arasi göndermek büyük hata olur, sezon sonu iyi bir fiyata gönderebilinir, hele bide gol krali olursa daha iyi tekliflerde gelir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu arada Cenk ile Larin kıyaslaması yaparsak şu anki formuyla net Larin ezer. Bunu da buraya bırakayım  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Abi, moukoudi, camara , bouanga + 20 m euros . Olur.

Bu arada abi daha toy ama diğer 3 u bizim takıma inanılmaz uyar. Bouanga Olcay Q7 babel karisimi. Hepsinden bir özellik var. Moukoudi koy defansa rakip ortasahayi geçmez tirsar. Camara Atiba'nın pozisyonu için aradığımız adam. Abi de yedek santrfor olur. Rosier le de kanka.

Çevrimiçi levitate

Gitmesi için takım bulmuşuz, "Bana haksızlık ettiniz" deyip gitmemiş. Parasının tamamını istiyormuş fesih için de  :tabe:
haksızlık mı? neyin haksızlığı anlamadım

adamı paok maçında oynatmak istemişiz ağrım var deyip gelmemiş, tabi almazlar seni kadroya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu arada Cenk ile Larin kıyaslaması yaparsak şu anki formuyla net Larin ezer. Bunu da buraya bırakayım  :)
Larin baya cikişa gecti, fizik gücü ile de rakipleri baya zorluyor, arka direk kosulari kafa vuruslari, cenk bukadar katki saglayamaz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Ocak 2021, 00:39:39
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Larin'i satan şampiyonluğu satar.

Not: Karşı karşıya kaçırdığında 5-6 veren varsa satılsın demiştim hata ettim. Özür dilerim

Çevrimdışı nusretaslanturk

Umarım Cenk ve Hulk ile bir arada görüşmemizin sebebi Larin’i satacak olmamız değildir ...