Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1710071 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ii ii bu arada  tum  sozde  spor kanallari  kirmizi son dakika bantiyla altyazi geciyor aciklamamizi... trtspor, aspor, beinsport,hepsi.
Ses getirdi gibi bu kez ...
Yorgo

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sonunda bişeyler demeye başladık.  :ok:

Bugra Kaan Suer iki gun evvel iletisimin basina gectiginde  bazi kesimler tarafindan pek sicak bakilmadi
ama yigidi oldur hakkini ver,
gelir gelmez cok Toschakli bir aciklama yapti ..   :biggrinking: :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı ERAY G

Çevrimiçi murat

Ölümü gösterip sıtmaya razı edeceğiz :D

Neden hükmen talebi var ?
az bile! ben olsam sirasiyla 92/93, 96/97, 03/04, 17/18 ile 18/19 sampyonlukalrini da  hukmen isterdim   :bandit: 
Isteyenin bir yuzu, vermeyenin ... ben taa...   :kop: :D 
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

az bile! ben olsam sirasiyla 92/93, 96/97, 03/04, 17/18 ile 18/19 sampyonlukalrini da  hukmen isterdim   :bandit: 
Isteyenin bir yuzu, vermeyenin ... ben taa...   :kop: :D 
:D
işini çabuk gör sıra çok uzun

Çevrimdışı ERAY G

Ölümü gösterip sıtmaya razı edeceğiz :D

Benim de ilk aklıma bu gelmişti.

ama çok antipatik geldi.

:D
işini çabuk gör sıra çok uzun
eheuehueeh forum ahalisine oncelik vermek lazim  tabe  :evillol: :D Biz bir aileyiz hepimiz  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı cursedofdragon

işte böyle herkes taga destek versin  :ok:

#KuralınaGöre

Is artik iyice belli oldu, Nihat Ozdemir'i koltugundan goturup getiren muhtemelen bu  tekrar oynatip/oynatmama karari...
Yorgo

işte böyle herkes taga destek versin  :ok:

#KuralınaGöre

Isin guzeli ve olmasi gerektigi gibi tagin bu kez  yonetim tarafindan kulup olarak acilamsi.. Su an bir numaraya oturmus twitterda... Yaptigi etki  ikiye uce katlanmis oldu bu tagin kulup tarafindan acilmasiyla ..
Yorgo

Isin guzeli ve olmasi gerektigi gibi tagin bu kez  yonetim tarafindan kulup olarak acilamsi.. Su an bir numaraya oturmus twitterda... Yaptigi etki  ikiye uce katlanmis oldu bu tagin kulup tarafindan acilmasiyla ..
:tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu saatten sonra maçın tekrar edilmemesi gibi bir karar çıkacağını düşünmüyorum. Eğer çıkarsa her türlü itirazla sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Bu saatten sonra maçın tekrar edilmemesi gibi bir karar çıkacağını düşünmüyorum. Eğer çıkarsa her türlü itirazla sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum.

FiFA CAS ne kadar yer varsa başvuralım :)

AİHM zaten tahkime güvenemediğini açıkladı iyice yerle bir olsunlar. :tabe:

Çevrimiçi tolga1903

Benim de ilk aklıma bu gelmişti.

ama çok antipatik geldi.

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmekle alakası yok. Teamülen istendi kural hatası iddiasında bulunuyorsanız 3 şey talep hakkınız var 3'ü de talep edilmiş bizimkiler de biliyor hükmen verilmeyeceğini. Mantıklı olan hatanın yapıldığı dakikadan itibaren o an olan skorla başlaması maçın. Bence yine de verilmeyecek maç tekrarı çünkü golle hata arasında illiyet bağı kesildi arada faul oldu diye düşünenlerin kafasında bence bu kararı verecek olanlar. Bizdeki top rakibe verilmiş ve rakip üzerimize gelip faul kazanmış akabinde gol olmuş nasıl illiyet bağı kesiliyorsa son derece ahmakça düşünce.

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmekle alakası yok. Teamülen istendi kural hatası iddiasında bulunuyorsanız 3 şey talep hakkınız var 3'ü de talep edilmiş bizimkiler de biliyor hükmen verilmeyeceğini. Mantıklı olan hatanın yapıldığı dakikadan itibaren o an olan skorla başlaması maçın. Bence yine de verilmeyecek maç tekrarı çünkü golle hata arasında illiyet bağı kesildi arada faul oldu diye düşünenlerin kafasında bence bu kararı verecek olanlar. Bizdeki top rakibe verilmiş ve rakip üzerimize gelip faul kazanmış akabinde gol olmuş nasıl illiyet bağı kesiliyorsa son derece ahmakça düşünce.

İFAB kurallarında kural hatası golle sonuçlanırsa diye bir şey yazmıyor zaten bize kılıf uydurmaya calısıyorlar.  :tabe:

Yine de uydurmaya calıssalar bile topu göztepeye verdi olmayan pozisyondan faul oldu ve golü yedik yine mağduruz.

Eğer macı tekrarlatmazlarsa yer yerinden oynayacak artık. :)

Çevrimiçi tolga1903

İFAB kurallarında kural hatası golle sonuçlanırsa diye bir şey yazmıyor zaten bize kılıf uydurmaya calısıyorlar.

Yine de uydurmaya calıssalar bile topu göztepeye verdi olmayan pozisyondan faul oldu ve golü yedik yine mağduruz.

Eğer macı tekrarlatmazlarsa yer yerinden oynayacak artık.

Zaten dikkat et piyasadaki bu "sonuca tesir etmediği için tekrar gerekmez" diyenlerin neredeyse tamamı bizim takımla camiayla devamlı uğraşan tipler. Nerelerinden uydurdularsa sonuç tesirini tek dayanak noktaları bu olmuş bu da akla mantığa uygun değil benim hakkım olan topu alıp rakibe vermiş rakip o şekilde üstüme gelmiş ve faul kazanmış topu bana verse zaten oyuncum ileriye doğru vuracak ve ilk yarı bitecek. İnsanları aptal zannediyorlar.

Zaten dikkat et piyasadaki bu "sonuca tesir etmediği için tekrar gerekmez" diyenlerin neredeyse tamamı bizim takımla camiayla devamlı uğraşan tipler. Nerelerinden uydurdularsa sonuç tesirini tek dayanak noktaları bu olmuş bu da akla mantığa uygun değil benim hakkım olan topu alıp rakibe vermiş rakip o şekilde üstüme gelmiş ve faul kazanmış topu bana verse zaten oyuncum ileriye doğru vuracak ve ilk yarı bitecek. İnsanları aptal zannediyorlar.

:tabe:

Çevrimiçi levitate

?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

?s=19

:super: :super:

Çevrimdışı mylife1903

Tekrar cikmasin sonra ciddi bohu cikar isin bizim bi kere tekrsrlandi diye renkliler kazanana kadar oynariz
Penaltim verilmedi dondum gol yedim tekrar diye baslanir
Husonun ipini cekebilirsek bi de mhk baskani ozur dilerse kafi

Kural hatasi ile mac tekrari olacaksa boyle daha agir seyler beklerim ben
Mesela gol oldu herif golu verdi mac aut atisiyla tacla falan basladi gibi

Macta bu hataya gelene kadar ebemizi aglatti huso en masun hatasiydi belki bu
 3 tane tekrarlanan macimizi hatirliyom
En bombasi kasimpasa maciydi tabi
Gencler maci vardi cift duduklu
Bi de samsun macini saha bozuk cikinca mustafa culcu durdurup gitmisti
Bi de fbnin tekrarlanani var tam facia tabi
4 dakikasi kalan maci tekrar oynattilar devreden sonraya koydular yeni transferleri oynattilar falan
Ayrica ilk mevzudancift sari gostermedim baskasina gosterdim falan demisti hakem fbliler iyi basip cift satiya cevirip maci da sifirdan baslatmislardi

Insan futboldan soguyor arkadas

Bu yonetim de bugune kadar neredeydi kazanirken konusacaktin simdi mevzular sogudu falan
Avcinin gitmesini mi beklediler
Kafamda deli sorular

Hosuma gitti tabi aciklama ama hafif
Ana avrat kufur edin iste

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Onur Küçük

Tekrar cikmasin sonra ciddi bohu cikar isin bizim bi kere tekrsrlandi diye renkliler kazanana kadar oynariz
Penaltim verilmedi dondum gol yedim tekrar diye baslanir
Husonun ipini cekebilirsek bi de mhk baskani ozur dilerse kafi

Kural hatasi ile mac tekrari olacaksa boyle daha agir seyler beklerim ben
Mesela gol oldu herif golu verdi mac aut atisiyla tacla falan basladi gibi

Macta bu hataya gelene kadar ebemizi aglatti huso en masun hatasiydi belki bu
 3 tane tekrarlanan macimizi hatirliyom
En bombasi kasimpasa maciydi tabi
Gencler maci vardi cift duduklu
Bi de samsun macini saha bozuk cikinca mustafa culcu durdurup gitmisti
Bi de fbnin tekrarlanani var tam facia tabi
4 dakikasi kalan maci tekrar oynattilar devreden sonraya koydular yeni transferleri oynattilar falan
Ayrica ilk mevzudancift sari gostermedim baskasina gosterdim falan demisti hakem fbliler iyi basip cift satiya cevirip maci da sifirdan baslatmislardi

Insan futboldan soguyor arkadas

Bu yonetim de bugune kadar neredeydi kazanirken konusacaktin simdi mevzular sogudu falan
Avcinin gitmesini mi beklediler
Kafamda deli sorular

Hosuma gitti tabi aciklama ama hafif
Ana avrat kufur edin iste
Bunları köşeye sıkıştırdıkça sıkıştıracaksın çünkü bunlar doğruyu yanlışı, laf dinlememeyi geçtik iyice arsızlığa vurdular. O hakemsinin sahadaki duruşundan niyeti çok bariz anlaşılıyordu. Yazılı metinde de belirtilmiş bu hakemsinin bize karşı ilk icraatı değil bu. Onu geçtik formsuz hakemlerin bizim maçlara verilmesi de tesadüf mü hep? İşlerini düzgün yapmayacaklarsa boşuna ligi oynatmasınlar. Bu kafayla yönetmeye devam edildikçe ortada izlenecek yatırım yapılabilecek bir lig kalmayacak. Bu ülkede en dip nokta görülmeden harekete geçilmiyor. O nedenle sürekli kriz yaşayıp mehter marşı gibi 3 adım ileri 1 adı geri şeklinde yolumuza devam ediyoruz.

Avcı'nın gitmesini bekledilerse çok isabetli bir karar olmuş. Maçın tekrarı durumunda yenilsen elaleme dalga konusu olacaksın. Sergen'in teknik direktörlüğünde bu olasılık daha düşük.

Bu bile  bizi savunduktan sonra bu amc  tekrar edilri hatta  3-0 hukmen galip ilan ediliriz :biggrinking:
https://www.cnnturk.com/spor/futbol/bulent-yildirim-kural-hatasi-yapildi?utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=17.45_blent_yldrm&webPushId=NTcxNDg%3D

Beşiktaş'ın kural ihlali gerekçesiyle TFF'ye yaptığı başvuruyu değerlendiren Bülent Yıldırım, "Oyun kuralları kitabına göre net bir kural hatasıdır. Çünkü oyunun başlama şekli yanlış. Ceza alanı içinde Beşiktaşlı oyuncuların oyuncuların başlaması gerekiyordu tam tersi oldu. Her kural hatasından sonra maç tekrar edilir mi edilmez mi? Bu ayrı bir konu. Eğer bu kural hatası maçın sonucunu etkilediyse maç tekrarı olabilir. Bu nedenle kararı TFF verecek, maç tekrarı için benim bir şey söylemem doğru olmaz." dedi.

Yorgo