Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1710326 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı worns

Ligin 20. haftası 3 puan üzerimizde olan takımın şampiyon olacağına kanaat getirmek ve maç satma tartışmalarına girmek harikaymış. Çok çok garip bir taraftar profilimiz var. İyi niyetli olursam böyle yorumlanabilir. Aslında bu kadar iyi niyet fazla ya neyse.

Çevrimdışı yaço58

Tff ne zaman karar vermeyi düşünüyor acaba şuana kadar çoktan karar çıkmalıydı sanki atomu parçalayacaklar kural kitabında yazanı uygulayacaklar altı üstü

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yeni Quaresma hayırlı olsun buda trivela atıyor :D

45.ci saniye :D

Hoaydaaa :D :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Ligin 20. haftası 3 puan üzerimizde olan takımın şampiyon olacağına kanaat getirmek ve maç satma tartışmalarına girmek harikaymış. Çok çok garip bir taraftar profilimiz var. İyi niyetli olursam böyle yorumlanabilir. Aslında bu kadar iyi niyet fazla ya neyse.

Bende anlamadım bizim 3 puan önümüz de ki takım biz şampiyon olucaz diyor bizim göztepe macı ne olup olmayacağı belli değil tekrarlanırsa yenersek puan puana olucaz gs ile.

Biz maç satmaktan bahsediyoruz :)
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 20:55:15 cursedofdragon ]

Tff ne zaman karar vermeyi düşünüyor acaba şuana kadar çoktan karar çıkmalıydı sanki atomu parçalayacaklar kural kitabında yazanı uygulayacaklar altı üstü

Bu hafta içinde açıklamaları lazım artık.

Çevrimdışı f_madida

not al o zaman, ligin sonu geldiginde gorursun. devletin parasini peskes cekerek ayaga kaldirilip, tekrar devletten bedava araziler alarak ihya edilen bir yapilanmanin ne kadar etkili oldugunu hala anlayamamis olman ilginc, ya da takip etmiyorsun. zaten cogu Besiktasli en onemli detaylari takip etmiyor sadece sahada olan bitene bakiyor, 3 puan fark 6 puan fark vs. isterse 6 puan gerimizde olsun gs, bu yapilanma oldugu muddetce her daim sinsi bir sekilde istedigi hedefe ulasir. albayrakin yonetici oldugu senelerin hepsinde gsnin sampiyon yapilmasi tesaduf mu? fenerli denilen TFF fenerin, Besiktas'in harcama limitini 200-250 milyon TL kusurlerde tutarken, gsnin limitini arttiriyor 600 milyon TLye cekiyor, faiz yapilandirmasi vs laf dinletemiyorsun. kim bu yapiyla nasil rekabet edecek?

en az 25 senedir akli basinda bir sekilde bu ligi izleyip, su senaryonun nasil tekrarladigini ezberlemis biri olarak yazdim. isteyen istedigine inanmakta ozgur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı f_madida

Bende anlamadım bizim 3 puan önümüz de ki takım biz şampiyon olucaz diyor bizim göztepe macı ne olup olmayacağı belli değil tekrarlanırsa yenersek puan puana olucaz gs ile.

Biz maç satmaktan bahsediyoruz :)

Ben tecrubeyle yaziyorum, bu ligin nasil isledigini hala kavramadiysaniz size diyecek birsey var, biraz daha sabir bir 10-15 sene sonra ayni noktaya gelirsiniz. Bizim gencligimiz bu himmetcilerin caldigi sampiyonluklarla gecti, bu yapiyi anlamayan/bilmeyen insanlar is sahada biter saniyor. fenerle cekisiyor olsaydik belki sahada kazanabilirdik, bunlarla cekisirken imkansiz.

Ben tecrubeyle yaziyorum, bu ligin nasil isledigini hala kavramadiysaniz size diyecek birsey var, biraz daha sabir bir 10-15 sene sonra ayni noktaya gelirsiniz. Bizim gencligimiz bu himmetcilerin caldigi sampiyonluklarla gecti, bu yapiyi anlamayan/bilmeyen insanlar is sahada biter saniyor. fenerle cekisiyor olsaydik belki sahada kazanabilirdik, bunlarla cekisirken imkansiz.

yok abi senin söylediklerinin hepsine katılıyorum imzamı atarım hatta.

Ts-fb birbirine düşürdüler başak zaten siyasi başında gs'li okan var şampiyonluğu salacaksın dendi mi salarlar.

Bizi hakemler sindirdi.

Sivasın zaten bir şey olmayacağıo belliydi.

Benim tek katılmadıgım nokta mac satma kısmı oldu ne olursa olsun mac satmamalıyız.

Çevrimdışı f_madida

yok abi senin söylediklerinin hepsine katılıyorum imzamı atarım hatta.

Ts-fb birbirine düşürdüler başak zaten siyasi başında gs'li okan var şampiyonluğu salacaksın dendi mi salarlar.

Bizi hakemler sindirdi.

Sivasın zaten bir şey olmayacağıo belliydi.

Benim tek katılmadıgım nokta mac satma kısmı oldu ne olursa olsun mac satmamalıyız.

ben satmayacagimizi bildigim icin yaziyorum aslinda, benimkisi temenni keske biraz akillansak da stratejik davranabilsek... yoksa ligin bitimine bir hafta kala fener bizim sahaya gelecek, biz de mac satacagiz, mumkun mu? degil. 

yine goz gore gore gsyi sampiyon yapariz, her sene yaptigimiz salaklik, yeni birsey degil. sonra ayni saflik ve salaklikla 2020-2021 sezonu icin baslariz hayal kurmaya, 270 milyonluk butceyle, sagda solda milletin oynatmadigi, begenmedigi yasi gecmis adamlari alip transfer yaptik saniriz. 650-700 milyonluk gs butcesine karsi fantaziler kurariz.

bak herifler falcao gibi, babel gibi mantar oglu mantar transferleri yaptilar milyonlarca lirayi cope attilar, defalarca SLde rezil oldular butce konusunda yine bana misin demiyorlar. bize gelince TFF limiti, olay bu kadar basit.   

Çevrimdışı mrred

Abi zaten önde pres yapın defansı öne çıkarın demek kolay. Bunu kaldırmak asıl olay, oyuncuların yeterli fizik durumu olmalı buna uygun olmalılar falan bir ton kıstas var. Atibayı 8 kullanmak cidden hem avcı için hem de sergen hoca için haksızlık. Atibayı çok severim ama adamın 8le uzaktan yakından alakası yok, ekstranın ekstrasını yapıp bir şeyler çıkarmaya çalışıyor.
Yönetimin ve taraftarın bu takım 3 gün içinde nasıl 45 dakika pres yapabilecek hale geldiğini düşünmesi lazım. Soru bence şu olmalı
Bu takıma Sergen 2 günde mi kondisyon yükledi ? Yoksa kondisyonda bir sorun yoktu da "oyuncuların canları koşmak mı istemedi" ? (Özellikle Ljajic ve Burak)
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 21:41:47 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Zafer55

Yönetimin ve taraftarın bu takım 3 gün içinde nasıl 45 dakika pres yapabilecek hale geldiğini düşünmesi lazım. Soru bence şu olmalı
Bu takıma Sergen 2 günde mi kondisyon yükledi ? Yoksa kondisyonda bir sorun yoktu da "oyuncuların canları koşmak mı istemedi" ? (Özellikle Ljajic ve Burak)
Motivasyon,inanç,özgüven... gibi psikoljik sebepler cevabı bence.
28 maçta 14 yenilgi almış takımın oyuncularına bu tabloyu haketmediklerini daha iyisini yapabileceklerini söylemek bile dünkü gibi anlık bir performans artışı sağlayabilir.Bu oyuncuların başına avcı gibi bir td! Getirdiler..adamları futboldan soğuttu..sadece oyuncuları değil beni bile soğuttu..büyük kariyer! takımdan uzaklaşınca oyunculara bir rahatlama motivasyon gelmesi normal.

Çevrimdışı mellfred

Sergenle ilgili bir endişem var. Ateşli halleri  özellikle derbilerde başına iş açabilir
kendini attırmaya müsait yapılı halihazıda hakemler de bu konuda fazla iştahlı
yönetimin bu konuda teknik ekibi uyarması lazım şimdiden, hocaya muğhayyet olun babında
oyuncuların da sakin kalabilmesi adına dikkat etmeli ekstradan
Yoksa Samsun maçı faciası döner
Aman diyim

Çevrimdışı Erman1903

Oğuzhan'ın gitmesi herkes için en iyisi oldu. Çok da güzel gol atmış... Kafasını biraz toparlayıp 3-5 kilo kas kütlesi kazanabilse taraftar başının üstüne koyacak ama haberi yok, inşallah devamı gelir.

Boateng transferine pek anlam veremedim başta ama içimden bir ses faydalı olacağını söylüyor.  Aslında tam bizim taraftarın seveceği tipte futbolcu :boxin:

Çevrimdışı mellfred

Maçı radyodan dinledim yoldaydım o sıra
Maçı biraz da şansımızla kazanmışız sanki özete bakınca
Umarın oğlu iki net pozisyonu harcamış
Bizim goller dışında pozisyonumuz yok pek
Karius Göztepe maçında da Halil’den olmayacak gol yemişti gene şapkadan tavşan çıkarmış helal valla
Radyodaki spiker de bir acayipti
Daha 20. Dakikada maçın berabere biteceği tahmininde bulunan spor servisi müdürü tebrik etti maç berabere gidiyor diye
Maçın ikinci yarısına da  geç girdiler şarkıyı kesmeye koyamadılar ellam

Çevrimiçi Necmi

Islemiyo herife
Bi deneyek de sekip burak sakatlamacak falan diye korkuyorum
Muzleraya bir iki igne sokam kuklasi buralardaydi
ne kaybederizki :alala:

Çevrimdışı mrred

Motivasyon,inanç,özgüven... gibi psikoljik sebepler cevabı bence.
28 maçta 14 yenilgi almış takımın oyuncularına bu tabloyu haketmediklerini daha iyisini yapabileceklerini söylemek bile dünkü gibi anlık bir performans artışı sağlayabilir.Bu oyuncuların başına avcı gibi bir td! Getirdiler..adamları futboldan soğuttu..sadece oyuncuları değil beni bile soğuttu..büyük kariyer! takımdan uzaklaşınca oyunculara bir rahatlama motivasyon gelmesi normal.
Patronuna hırsız iması yapılmış "paralar nerede" deniyor.
Müdürüne "yere yatsana ve istifa" denilerek devamlı itibarsızlaştırılmış.
Bu durumda sana bu ikisi motivasyon konuşması yapıyor yanlış anlama sadece hayal ediyoruz.
Sen içinden "ne diyorsunuz ya ne konuşuyorsunuz ne anlatıyorsunuz mu" dersin  yoksa evet ben motive olmalı mıyım dersin ?
Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir mesela atiba her türlü motive olur Gökhan da öyle ama ya diğerleri ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sonunda şöyle değişik içerikler üretmeye başladılar  :lol:

Çevrimiçi levitate

Sonunda şöyle değişik içerikler üretmeye başladılar 
takdir ettim helal be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Gazetelere baktım hemen şampiyonluk hesabı bilmem ne falan demeye başlamışlar, uçmayalım bu kadar. Ayağımızın bu esnada yere basmasında fayda var, hocaya gereksiz baskı yapmaktan başka hiç bir işe yaramaz bu. Maç maç düşünelim ilerleyelim, kimsenin elinde sihirli değnek yok ne kadar puan toplayabilirsek ne kadar üstte tamamlayabilirsek bu sene o kadar iyi.

Çevrimiçi levitate

?s=19

noluyoz yav
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

?s=19

noluyoz yav

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
hahahaha gerçekten de öyle ne beşiktaşın gelecek vaad eden orta sahası mı hemen hayatını mahvedelim diyor kızlar

Adnan Dalgakıran: " Kulüplerin mali yapıları ortada ama nasıl bu noktaya geldi? Göz göre göre geldi, bu da demek oluyor ki koskoca bir camianın kontrol mekanizması yok. Bu bilançolar bir yıl önce ibra ediliyor ve ayakta alkışlanıyordu."

Adnan Dalgakıran: " Kulüplerin içerisini çıkar ilişkileri bir ağ gibi sarmış. Kafamızı nereye çevirsek bir sorun var. Bazen insanlar diyor ki 'ağlama, yap'. Olur mu? Şeffaflık diyoruz geldiğimiz günden bu yana, insanlar olan biteni bilmeli ve bizde anlatmalıyız."

Almanya'daki Türklerle yakın dostlukları olan Boateng, tercümansız da takım arkadaşlarıyla iletişim kurabiliyor.