2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747628 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

formundasin bugun
Once fetocu hakan
Sonra besiktas kanserinin yaraticisi sanli kaptan
Ya bu salgini baslatan o adam patient zero yaaa
Kotuyu cagiriyon yarin 2-0dan 2-2 falan olursa senden bilecem
[/quote]
ben seyretmedim bilmiyorum ama iyi oyuncuymuş efsaneymiş diyorlar.o bile efsane ise segen baya bir efsanedir.ben kensi efsanelerimi sayarsam bir çırpıda aklıma gelenler metin ali feyyaz ulvi kadir  recep nouma ilhan münch  vs. bazıları byük topçu olduğu için efsanedir ama misal recep öyle değildir ama efsanedir.şanlı da belki öyle bir efsanedir bunu en iyi süleyman ve necmi abiler anlatır.beni de temize çıkarırlar belki :lol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Trabzonspor'luyu görüyordun ama.

Bırakın bu işleri, bizim evladımız Riza'dan Ertuğrul'dan ne hayır gördük teknik direktör olduklarında, Sergen'den ne bekliyorsunuz?

Şifo Mehmet olsa neyse, en azından futbola daha saygısı olan bir adam. Sergen ne arkadaş?

Yine ters algı peşindesin

Gs li Ts liyi bir mi tutuyorsun

Deminde Burak - Avcı Ve Orhan Aki , Atiba - Marcelo ve Fabri gibi adamlarla bir tutuyordun

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Trabzonspor'luyu görüyordun ama.

Bırakın bu işleri, bizim evladımız Riza'dan Ertuğrul'dan ne hayır gördük teknik direktör olduklarında, Sergen'den ne bekliyorsunuz?

Şifo Mehmet olsa neyse, en azından futbola daha saygısı olan bir adam. Sergen ne arkadaş?

Sifodan besiktasa baskan olur ama td olmaz

Çevrimdışı KARA BOĞA

Fikret Orman, Galatasaray'la oynadıkları derbi maçtan önce kendisiyle ilgili bir anket yaptırdığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Taraftara 'Başkanla alakalı ne düşünüyorsunuz?" diye bir kamuoyu araştırması yaptırdım. Taraftarın yüzde 88'i Beşiktaş başkanından memnun. Bu çok yüksek bir rakam. Biz olmayan bir şeyi çok abartmayı, çok seviyoruz. Bir insanın başarı seviyesi 10'dayken onu abartarak 100'e çıkartıyoruz Başarı seviyesi 80'ken onu da yererek 10'a indirebiliyoruz. Bu bizim ülkemizin gerçeği."

Kaynak

https://odatv.com/fikret-orman-kendisiyle-ilgili-anket-yaptirdi-12121830.html

Yanlış anlama abi sana inanıyorum, başkana inanmakta zorlanıyorum. Kamuoyu araştırmasını nerede yaptırmış kulüp binasında mı? Benim çevremde kimse Fikret Başkandan memnunum demiyor. 2 sene önce destek o seviyedeydi ama şu an bence değil.

Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı mrred

Ben hicbir Galatasaraylı yi , Beşiktaş taraftarına fazla görmem

Nokta !!!!
Eyvallah...
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Fikret orman samet disinda hoca kovmadi hatta sameti de kovdu diyemeyiz karsilikli anlasarak gonderdik diye hatirliyorum yardimcsrinda falan bi piroblem olmustu sanki gereksiz bir sahsiyet zaten samet. Onun yerine rasim karaya verilmeliydi o takim
Bilici senol gunesi sozlesme bitserine kadar bekledi baskan bu konuda cok istikrarli ve itibar icin sozlesme sadakati cok onemlidir.

Baskanin soylemlerinde olmayan tutarlilik var sozlesmelerinde. Topculari bile fazla fesih etmiyor.

ormanın kovdugu tek hoca carlos carvalhal abi kupada boluya elenince kovmuştu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yanlış anlama abi sana inanıyorum, başkana inanmakta zorlanıyorum. Kamuoyu araştırmasını nerede yaptırmış kulüp binasında mı? Benim çevremde kimse Fikret Başkandan memnunum demiyor. 2 sene önce destek o seviyedeydi ama şu an bence değil.
Seref tiribununde yaptirmistir
Ya da kendi locasinda

Çevrimdışı mrred

Yahu arkadaşlar kendinize gelin. İnsanların bilgisini , ahlakını tuttuğu takıma göre mi sınayacağız deneyeceğiz ? İyice zıvanadan çıktınız. @mylife1903 bunlar hep senin yüzünden. Dikkat et şu yazdıklarına
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

ormanın kovdugu tek hoca carlos carvalhal abi kupada boluya elenince kovmuştu
Abi o sakatlanmamis miydi ona mahsuben gondermistir ne bos adamdi sonraks tayfur

Çevrimdışı savaş altay

başka gelen giden yok mu :D
Sifo geldi, riza ve ertugrul gitti, sergen beklemede  :D

Çevrimdışı tangaz

Abi o sakatlanmamis miydi ona mahsuben gondermistir ne bos adamdi sonraks tayfur

yok abi boluya elenince tamam takımın durumu ortada ama boluya da elenmeyeceksin demişti tv.de
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

Hürsel Tekinoktay ilgili ne düşünüyorsun mesela ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Yahu arkadaşlar kendinize gelin. İnsanların bilgisini ahlakını tuttuğu takıma göre mi sınayacağız deneyeceğiz ? İyice zıvanadan çıktınız. @mylife1903 bunlar hep senin yüzünden. Dikkat et şu yazdıklarına
Kendi tercihimiz
Ister konusuruz ister konusmayiz renkliyle
Senin belki cok renkli arkadasin var olabilir
Bisi demiyoruz

Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz

Çevrimdışı mrred

Kendi tercihimiz
Bisi demiyoruz

Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz
Ya git işine iyice saçmalıyorsun :D
Hiçbir bilimsel temeli olmayan safsatalarla zehirleme şu gençleri
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

yok abi boluya elenince tamam takımın durumu ortada ama boluya da elenmeyeceksin demişti tv.de
Rustuyu de yasli diye postalamisti sonra
Ben kabul edemiyorum falan mi ne demisti bu yasta oyuncuyu

Çevrimiçi murat

çevrenize bu kadar takılmayın öyle olsam gs li olurdum evde tek beşiktaşlı yoktu hepsi gs liydi.ben çocuktum kendi kararımı verdim tercihimi yaptım.çoğunluk doğruyu biliyor diyede bir şey yok Allah akıl fikir vermiş.sosyal medya da gördüğünüz önderler de öyle çok mahah insanlar değiller belki biraz kalemleri kuvvetli ama karakteri zayıf kişilikler.rüzgarın yönüne göre hareket eden tipler.

Çevrimdışı mylife1903

Takim tutmanin neresi bilimsel

Çevrimdışı tangaz

Kendi tercihimiz
Bisi demiyoruz

benim babam geseliydi sürekli kavga ederdim onla bile, şimdi düşünüyorum da adam iyi dalmamış bana ağır laflar sölerdim

Çevrimdışı mylife1903

çevrenize bu kadar takılmayın öyle olsam gs li olurdum evde tek beşiktaşlı yoktu hepsi gs liydi.ben çocuktum kendi kararımı verdim tercihimi yaptım.çoğunluk doğruyu biliyor diyede bir şey yok Allah akıl fikir vermiş.sosyal medya da gördüğünüz önderler de öyle çok mahah insanlar değiller belki biraz kalemleri kuvvetli ama karakteri zayıf kişilikler.rüzgarın yönüne göre hareket eden tipler.
Abi cik o evden sen

Çevrimdışı tangaz

futbolu bilen fürüst ahlaklı kısmı %100 doğru nesini beğenmedin  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

benim babam geseliydi sürekli kavga ederdim onla bile, şimdi düşünüyorum da adam iyi dalmamış bana ağır laflar sölerdim
Nerxen besiktasli olduysa yazik kupa mupa gordugu yok dovup iyice uzmeyeyim demistir abi

Çevrimdışı tangaz

Rustuyu de yasli diye postalamisti sonra
Ben kabul edemiyorum falan mi ne demisti bu yasta oyuncuyu

aynen öyle demişti  :ebebe:

Çevrimiçi murat

neresi safsata mylife ı yedirmeyiz :D aynı ben

Çevrimdışı mrred

Takim tutmanin neresi bilimsel
Yahu böyle önerme mi olur? Mantık da okumamışsın.
Futbolu iyi bilen ahlakli durust insan zaten besiktasli olur donekse de belki kabul ederiz.
Goy goy mu yapıyorsun ciddi misin ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

futbolu bilen fürüst ahlaklı kısmı %100 doğru nesini beğenmedin  :alala:
Ben yazdim diye beyenmedi abi
Tivittirdaki agzi laf yapanlarda gorse alir duvar kagidi yPar sigara yAkardi okurken