2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2807151 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mylife1903

Bim reklam mı verir abi adamlar raf kullanmıyo kolide satıyo ürünü :D seni mi kırıcam bidaha sansürlerim ürün isimlerini
Raf gereksiz masraf koy yere koli ustune koliyi mis gibi
Dogru yspiyormus adamlar
Hic gormedim bim
Ben yasarken makro migros vardi en sevdigim migrosun otobusu vardi mobilmArket

Çevrimdışı tangaz

Ulkenin gencligi boyle
Adamlar 15.000 yillik turk tarihinin osmanli dahil en rezil donemine denk geldiler
Bu ciya taktigidir bol parcala falan iste

Bak bugun bi bjk muhabirini patlattilar
Adami kessen sari kirmizi akacak

Sirada dikme var o da patlar yakinda
Bunlar guzel algi kasiyorlar
Gecen sene asrin kadrosu vardi bu sene 7 adam lazim oldu

Gomu bulduk herhalde daha en az 2 adam gelecek
Hic boyle para harcadik mi hatirlamiyorum

kimi patlattılar abi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ulkenin gencligi boyle
Adamlar 15.000 yillik turk tarihinin osmanli dahil en rezil donemine denk geldiler

Belki başkan Mart ayında 3000 dolardan bitcoin almıştır şimdi 10bin dolardan satmıştır.  :lol:

Çevrimdışı mrred

Ulkenin gencligi boyle

Yahu ülkenin gençliği böyle diye çocuğu niye eziyorsun. Sen örnek davran o zaman mesela bana mesaj atarken salak falan demeyerek örnek davranmaya başlayabilirsin :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı Arthur Dayne

Çevrimdışı ozankarakoc

Batshuayi kardeşimiz bir yılda üç takıma kiralanmış...

Dortmund'da 10 maç oynamış, 7 gol atmış.
Valencia'da 15 maç oynamış, 1 gol atmış.
Crystal Palace'ta 11 maç oynamış, 5 gol atmış.

Belçika milli takımı formasıyla çıktığı 25 maçta 13 kez gol sevinci yaşamış.

Henüz 26 yaşındaymış...

Bunlar da son iki yıldaki Fifa kartları:

"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı karaoğlan

TD sergen bu cümleyi hak edecek bişey yapmadı yahu aksine çalıştığı takımlarda iyi iş çıkardı

Yaptığı hiçbir işi hayatı boyunca ciddiye almamış biri Sergen. Taraftara nüktedan / esprili gelen sözleri genelde laçkalığının bir yansıması; daha bu senenin başında "keyfimden teknik direktörlük yapmıyorum" gibi bir söylemde bulundu, Malatyaspor'un UEFA şansı konusunda "kupayı alacak değiliz" gibi bir söz söyledi, Anadolu takımlarının mali durumu ortadayken basın toplantısında "4 transfer istedik, yönetim almadı" dedi vesaire vesaire. Bu sözler bazılarına dobralık gibi gelebilir ama bana iş etiği yoksunluğu gibi geliyor. Kaldı ki ben Sergen'in gecesini gündüzüne katarak kendini herhangi bir şeye adayabileceğini düşünmüyorum. Tam da bu sebeple hiçbir takımda kısa süreli başarıların dışında uzun süreli bir başarı elde edemediğini düşünüyorum.

Çevrimdışı tangaz

gökmen özcan

hak etmiştir o zaman beşiktaşlı görünen ultraslandı o çocuk
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

Belki başkan Mart ayında 3000 dolardan bitcoin almıştır şimdi 10bin dolardan satmıştır.  :lol:
Bence bu paralar nerede lafına çok içerledi. O yüzden yapıyor son transfere kadar iyi gidiyordu ama Nkoudou sanki çok para verdik gibime geliyor. Umarım iyi çıkar
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

kimi patlattılar abi
Yaw tabimiyom abi
Gokmen mi ne bi tane parazit
Herif acayip gsliymis
Sike olaylarinda saf tutmus gsyi aklamis falan
Tivit midir nedir fotolarini cekip koymuslar
Montej degilse fena

Bunu tesise sokan buna toportaj veren bizden degildir

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Musa Al Taamari' yi alıyor musuz ( Orta Çizgi)
Kendisi Ürdünlü Apoel'de oynuyor.
Başkan Dünya karması yapacak sanırım.  :biggrinking:

Çevrimiçi Samet Ç

Musa Al Taamari' yi alıyor musuz ( Orta Çizgi)
Kendisi Ürdünlü Apoel'de oynuyor.
Başkan Dünya karması yapacak sanırım.  :biggrinking:
Haberin kaynağı Fotomaç

Çevrimdışı tangaz

Yaptığı hiçbir işi hayatı boyunca ciddiye almamış biri Sergen. Taraftara nüktedan / esprili gelen sözleri genelde laçkalığının bir yansıması; daha bu senenin başında "keyfimden teknik direktörlük yapmıyorum" gibi bir söylemde bulundu, Malatyaspor'un UEFA şansı konusunda "kupayı alacak değiliz" gibi bir söz söyledi, Anadolu takımlarının mali durumu ortadayken basın toplantısında "4 transfer istedik, yönetim almadı" dedi vesaire vesaire. Bu sözler bazılarına dobralık gibi gelebilir ama bana iş etiği yoksunluğu gibi geliyor. Kaldı ki ben Sergen'in gecesini gündüzüne katarak kendini herhangi bir şeye adayabileceğini düşünmüyorum. Tam da bu sebeple hiçbir takımda kısa süreli başarıların dışında uzun süreli bir başarı elde edemediğini düşünüyorum.

yazını okurken iyi de bunlar lakaytlık değil dobralık die geçirirken sen de bunu yazmışsın zaten  :D

td sergenin söylemleri sanki hırsla bu işe sarıldıgı ve birşeyleri ispatlama ve krallığını ilan etme isteği/hevesinde oldugunu hissettirdi bana. bakalım zaman yanıtımızı verecek

Çevrimdışı mrred

Yarın q7 oynamayacakmış. Lens oynar ikinci yarı nkoudou girer
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Yahu ülkenin gençliği böyle diye çocuğu niye eziyorsun. Sen örnek davran o zaman mesela bana mesaj atarken salak falan demeyerek örnek davranmaya başlayabilirsin :D
Yahu cocuga bisi mi dedim
Oldugu gibi kabul ettim
Genclik boyle oturup onlari mi degsitirecem olduklari gibi guzeller
Sana gelince sen de tek kendi fikrin dogruymus gibi yukardan konusuyorsun
Gecen taraftara kiziyordun baskana karismasin falan diye
Yinetmene film cekmeyi ogretemem falan diyordun
Ama koskoca senol gunese kendince zaman falan veriyordun boyle yapsin soyle yapsin diyordun

Çevrimdışı mrred

Olayı çok çarpıtmışsın yazmadan edemedim.

Sergen lise dönemi A takımda 11 oynuyor ama okula otobüsle gidiyor.
Bir gün başkan'a durumu açıklıyor ve Seba önümüzdeki maçta gol atarsan araba senin diyor.
Sergen sakat olmasına rağmen maça çıkıp golü atıyor ve değişiklik istiyor.
Haklısın dediğin gibiymiş. Doğrusunu yazıp uyardığın için teşekkür ederim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yarın büyük bir talihsizlik sonucu erken Gol bulursak , 90 dakika boyunca Bol bol rakip yarı saha da ve kendi sajamizda isabetli pas yaparız , bol bol yere yatariz ve maci bitiririz , çağdaş futbol ve sistem takimi boyle olur

Cok gol atıp , bol bol atak yapmaya gerek yok o ne öyle iğrenç !! Ne kadar da çağ dışı bir futbol

Sizde maç sonu burada hocamizin muhteşem sistemini , muhteşem analizlerini ve oynattığı muhteşem futbolu anlatırsınız ballandıra ballandıra :busted_cop: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Yarın büyük bir talihsizlik sonucu erken Gol bulursak , 90 dakika boyunca Bol bol rakip yarı saha da ve kendi sajamizda isabetli pas yaparız , bol bol yere yatariz ve maci bitiririz , çağdaş futbol ve sistem takimi boyle olur

Cok gol atıp , bol bol atak yapmaya gerek yok o ne öyle iğrenç !! Ne kadar da çağ dışı bir futbol

Sizde maç sonu burada hocamizin muhteşem sistemini , muhteşem analizlerini ve oynattığı muhteşem futbolu anlatırsınız ballandıra ballandıra :busted_cop: :busted_cop:
Bol bol golu kim atacak onu dusunuyoruz zaten

Çevrimdışı mrred

Yahu cocuga bisi mi dedim
Oldugu gibi kabul ettim
Genclik boyle oturup onlari mi degsitirecem olduklari gibi guzeller
Sana gelince sen de tek kendi fikrin dogruymus gibi yukardan konusuyorsun
Gecen taraftara kiziyordun baskana karismasin falan diye
Yinetmene film cekmeyi ogretemem falan diyordun
Ama koskoca senol gunese kendince zaman falan veriyordun boyle yapsin soyle yapsin diyordun
Yahu kabullenmek öyle mi olur. Kimse kimseyi değiştirmesin önce kendimizi değiştirelim .
Şenol Güneş'e desteğim geçen sezon 2. milli takım arasına kadardı. Gerekçelerini defalarca açıkladım. Sen de biliyorsun. Adam net "Bahaneci" son zamanlarda yaptığı açıklama görünümlü bahanelerden sonra iyice gözümden düştü. Bizim takımın başındayken TFF ile görüşmüş.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Bol bol golu kim atacak onu dusunuyoruz zaten

bu tarz futbol oynayan takımlar daha doğrusu böle oynatan td.ler über topçulara sahip değilse işleri zor maratonda bir kaç maç 3er 4 er gol atarlar ama sezonun 30 maçında 2 golü bir arada zor görürler ancak ekstra oyuncularla bunu yapabilirler yapanlarda zaten 100 dol atıyor senede.

Çevrimdışı mrred

gökmen özcan
O çocuğu tam çözemedim. Dün bir tweetine denk geldim. "Serdal Adalıyı Q7 üzerinden övmeye çalışıyordu" bu tarz adamlar tehlikeli. Özgür iradesiyle fikrini beyan etmeyen birinin adamı olan her insan maşadır. Maşalar menfaat için iş yaparlar.
The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

Tembel adamdan efsane olmaz. Görüşüm net ve katidir. Emeği ve çalışmayı övmeyen hiçbir futbolcu veya sporcu gözümde efsane değildir. Alanyasporda çalışırken yaptığı açıklamalar da var konuyu uzatmamak için buraya alıtılamıyorum. Özetle ben yetenekliydim o yüzden koşmuyordum siz koşun tadında bir cümle sarf etti. 11 kişilik bir takım oyununda herkes koşacak kimse kimseden üstün değil adamın felsefesi yanlış bir kere.
senin efsanen değildir ama başkasının efsanesidir duygulara gem vurulmaz.beşiktaşın efsanesidir diyende değildir diyende haklıdır herkesin beşiktaşı kendine.efsanesi olup olmaması beşiktaşa birşey katıyormu götürüyormu? düşünsenize galatasarayın efsanelerinden biri hakan şükür.

Çevrimdışı tangaz

Haklısın dediğin gibiymiş. Doğrusunu yazıp uyardığın için teşekkür ederim.

hikayeyi ben anlatınca niye ikna olmamıştın ?

hukukçu adamsın tezini desteklemek için yanlış delil ortaya sürmek yakışıyor mu sana  :D

Yahu senden 25 gol az yedi ama onu neden söylemiyorsun? Sen büyük takımsın bir de üstüne adamın şampiyonluk maçına 500 taraftarı gitti muhtemelen tamamı gitti işte. Bal yapmayan arı diyorsun adamların önünde bitirsek simdi belki ön elemeyi geçecektik seri başı avantajımızla. "Orta sahayı geçirmeyen" hoca mı değil mi şimdi tatmin oldun mu yoksa az daha veri getireyim mi sana?
Yahu Gol olmayan macin özetini bile izleyesi Gelmiyor insanin

Futbol bu , güzel futbol kadar Gol de önemli , çok atarsin çok yersin şampiyon olursun ama AZ GOL ATARAK SAMPIYON OLAMAZSIN , örneklerini defalarca gördük

Almanya bundelsiga da cok fazla Gol oluyor , Hollanda ligi ve premier ligde de çok Gol oluyor lütfen o ligleri izlemeyin Çok CAG DISI , oradaki hocalar cağ dişi futbol oynatıyor , hiç bir sistemleri yok :bawling: :bawling: :bawling:

Şöyle bir ağzımın payını verin de,ben de haddimi bilip oturayım aşağıya.
Bak çok yanlış adama bulaşıyorsun , pişman olursun sonra :D :D