2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2826884 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi tolga1903

Bak yapmayan Arıyı ne yapayım

Rakip sahada en fazla pas yapan takımsın ama ligin en az Gol atan 3-5 takımından birisin

Yahu senden 25 gol az yedi ama onu neden söylemiyorsun? Sen büyük takımsın bir de üstüne adamın şampiyonluk maçına 500 taraftarı gitti muhtemelen tamamı gitti işte. Bal yapmayan arı diyorsun adamların önünde bitirsek simdi belki ön elemeyi geçecektik seri başı avantajımızla. "Orta sahayı geçirmeyen" hoca mı değil mi şimdi tatmin oldun mu yoksa az daha veri getireyim mi sana?

Çevrimdışı tangaz

Genç bi arkadaşımızsın yenisin de galiba forumda biraz fazla mı üstten konuşuyorsun acaba? Sanki saçı sakalı ağartmış görmüş geçirmiş siz giderken ben dönüyordum gibi. Değişik bi üslup bu yazına özgü bişey değil 3-5 kere dikkatimi çekti hep böyle.

ben de benzer gözlemlerdeyim. az evvel bende dile getirmeye çalıştım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Arthur Dayne

neden sürekli bir gurup taraftarı etiketleyip işaret edip hedef gösteriyorsun eleştiriyorsun. tutarlı olun filan gibi cümlelerle topluluğa hitaplar vb tarzı bir üslubun var ve sürekli bunu yapıyorsun.
Genelde tartışığımız konularda taraf oluyoruz çünkü.Bak geçen şenol hocayı tartışıyorduk,ben de kendimce karşı tarafı eleştiriyorum.Sen de aynı şekilde karşı bir şey savunuyorsun.Farklı hiçbir şey yapmıyoruz aslında ama bir üsluptur gidiyor.

Çevrimdışı mylife1903

td rıza çapsızdır kızarız söveriz ama oyuncu rıza da efsanedir mesela en çok forma giyen o değil mi 16 senesi aralıksız 20 sene top oynamış adam
Topculuguna laf eden besiktasli degildir cok net td olarak kufur etmeyen de besiktasli degildir

Çevrimdışı tangaz

Tembel adamdan efsane olmaz. Görüşüm net ve katidir. Emeği ve çalışmayı övmeyen hiçbir futbolcu veya sporcu gözümde efsane değildir. Alanyasporda çalışırken yaptığı açıklamalar da var konuyu uzatmamak için buraya alıtılamıyorum. Özetle ben yetenekliydim o yüzden koşmuyordum siz koşun tadında bir cümle sarf etti. 11 kişilik bir takım oyununda herkes koşacak kimse kimseden üstün değil adamın felsefesi yanlış bir kere.

begenmeyebilirsin kriterlerine göre efsane de olmayabilir bunlara lafım yok ama bana araba verin gol atayım diyen bunu da gülerek matah birşeymiş gibi  anlatan adam demen tezini desteklemek için değersizleştirici bir cümle oluyor ve bu cümle doğru değildi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Arthur Dayne

ben de benzer gözlemlerdeyim. az evvel bende dile getirmeye çalıştım.
Şöyle bir ağzımın payını verin de,ben de haddimi bilip oturayım aşağıya.

Çevrimdışı mrred

td rıza çapsızdır kızarız söveriz ama oyuncu rıza da efsanedir mesela en çok forma giyen o değil mi 16 senesi aralıksız 20 sene top oynamış adam
Rıza benim efsane tanımıma uyuyor. Katılıyorum genç arkadaşın üzerine fazla gitmeyin gençler bizim geleceğimiz. Hoşgörülü olmak lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Sana ne la adamij uslupuntan
Sen yemis reklami al iletilerine sikinti yok
Gencler boyle sonra kiziyorlar

Adam fikir savunmuyor saldırıyor. Fikirlerine cevap yazıcam yazmaya korkuyorum saldıracak diye. Bıktık zaten siyasette böyle sizler bizler diyen üsluptan futbol konuşuluyo yine bu üslup.

Çevrimdışı tangaz

Genelde tartışığımız konularda taraf oluyoruz çünkü.Bak geçen şenol hocayı tartışıyorduk,ben de kendimce karşı tarafı eleştiriyorum.Sen de aynı şekilde karşı bir şey savunuyorsun.Farklı hiçbir şey yapmıyoruz aslında ama bir üsluptur gidiyor.

kişiler şenolu veya avcıyı veya yönetimi eleştiriyor tarftarı da eleştiriyor yorum yapıyor.
sen, senle aynı görüşte olmayan taraftar topluluğuna laf sokuyorsun sürekli.
tercih senin diler bunu dewam ettirirsin dilersen değiştirirsin buna bişey diyemem ama durum budur.

Sana ne la adamij uslupuntan
Sen yemis reklami al iletilerine sikinti yok
Gencler boyle sonra kiziyorlar

Bim reklam mı verir abi adamlar raf kullanmıyo kolide satıyo ürünü :D seni mi kırıcam bidaha sansürlerim ürün isimlerini

Çevrimdışı mrred

Can sakin ol bu forumda bazı yazılı olmayan kurallar vardır. Yaşça büyük olanlara hürmet ederiz fikirlerimizi güzelce ifade ederiz. Heyecanını anlıyorum ve çok sevdim fakat biraz sakin olmak iyidir. Kimse kimsenin düşnmanı değil bu forumda hepimizin ortak paydası Beşiktaş . Beşiktaş için beraber sevinir beraber üzülürüz. Kimsenin beşiktaşlılığı da birbirinden üstün değildir. Her ne kadar bazı konularda benim kadar sabırlı bir adamı bile @mylife1903 ve @tangaz bazen çok kırıcı konuşarak üzmüş olsalar da saygı göstermek sana bir şey kaybettirmez.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2019, 22:01:41 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

öyle bir niyette değilim sadece sana tavsiyede bulunuyorum dinlemek yada dinlememek senin bileceğin bişey. ama çok atarlısın sanki.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı o2bucak

Yahu "araba verirseniz çıkar gol atarım" diyen adamı efsane diyorlar. Sonra Beşiktaş taraftarı beşiktaş değerleri falan diyorlar. Siz şaka mısınız ? Başkan az bile söylüyor yemin ederim çok sabırlı adam.

Olayı çok çarpıtmışsın yazmadan edemedim.

Sergen lise dönemi A takımda 11 oynuyor ama okula otobüsle gidiyor.
Bir gün başkan'a durumu açıklıyor ve Seba önümüzdeki maçta gol atarsan araba senin diyor.
Sergen sakat olmasına rağmen maça çıkıp golü atıyor ve değişiklik istiyor.

Çevrimdışı mrred

Hadi bakalım
The great gig in the sky

Çevrimdışı ozankarakoc

Dünyanın açık ara en iyi sol açığı N'koudou, Beşiktaşımız'da 19 numaralı formayı giyecekmiş. Haydi, bu vesileyle sol kanada İbrahim Üzülmez ruhu geri dönsün, amin.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı karaoğlan

Abdullah Avcı da Beşiktaş taraftarının büyük kısmının istemediği bir hoca o yüzden de kredisi yok

Yönetim her seferinde bile bile lades diyor , taraftara rağmen getiriyor

Beşiktaş tribünlerinin yıllardır Yere yatsana , yere yatsana diye bağırdığı adamı alıp takımın başına getirirsen sonuçlarına da katlanacaksın

Renklilerin agzina sakiz olduk , dalga konusu olduk Burak ve Abdillah avcı yüzünden , iki muhabbet etsen hemen onune koyuyorlar bu 2 adami

Taraftarın istediği, değil Beşiktaş'ta çalışmaya kafi gelecek - bir Anadolu kulübü için dahi yetersiz bir iş ahlakı ve disiplinine sahip Sergen mi getirilseydi peki? Taraftarın ağzına bakarak kulüp yönetilmez, Fikret Orman'ın haklı olduğu nadir konulardan biri bu bence.

Çevrimdışı tangaz

Bir gün başkan'a durumu açıklıyor ve Seba önümüzdeki maçta gol atarsan araba senin diyor.

hay yaşa şu sakatlık ve beni çıkarın kısmını unutmuşum

Çevrimdışı mrred

Sergen benim efsane anlayışımı uymuyor. Sebeplerini az yukarıda yazdım...
Spor yapmak meydan okumak sporcu olmak en iyisine gayret etmek . Benim efsane tanımımın içinde bunlar var. İlla bir efsane istiyorsanız atiba bu kulübün son 7 yılına damga vurmuş bir efsanedir. Adam antremana utanmasa akbil basıp gelecek. Çalışkan sahada her zaman son maçı gibi oynar. Az konuşur çok çalışır .Akıllı ahklaklı ve zeki.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

kankisi enkoydu devreye girse ya işte come to beşiktaş bro die şeetsin işte  :D

Çevrimdışı Arthur Dayne

Can sakin ol bu forumda bazı yazılı olmayan kurallar vardır. Yaşça büyük olanlara hürmet ederiz fikirlerimizi güzelce ifade ederiz. Heyecanını anlıyorum ve çok sevdim fakat biraz sakin olmak iyidir. Kimse kimsenin düşnmanı değil bu forumda hepimizin ortak paydası Beşiktaş . Beşiktaş için beraber sevinir beraber üzülürüz. Kimsenin beşiktaşlılığı da birbirinden üstün değildir. Her ne kadar bazı konularda benim kadar sabırlı bir adamı @mylife1903 ve @tangaz bazen çok kırıcı konuşarak üzmüş olsalar da saygı göstermek sana bir şey kaybettirmez.
Evet kimse kimsenin düşmanı değil.Saygısızlık ettiğimi de düşünmüyorum,daha önce tartıştığım ve yaşı benden büyük olan kişiler de var.Onların benim hakkımda böyle düşündüklerini sanmıyorum.Yine de dikkat ederim ''üslubuma''...

Çevrimdışı tangaz

Taraftarın istediği, değil Beşiktaş'ta çalışmaya kafi gelecek - bir Anadolu kulübü için dahi yetersiz bir iş ahlakı ve disiplinine sahip Sergen mi getirilseydi peki? Taraftarın ağzına bakarak kulüp yönetilmez, Fikret Orman'ın haklı olduğu nadir konulardan biri bu bence.

TD sergen bu cümleyi hak edecek bişey yapmadı yahu aksine çalıştığı takımlarda iyi iş çıkardı

Çevrimdışı mylife1903

Adam fikir savunmuyor saldırıyor. Fikirlerine cevap yazıcam yazmaya korkuyorum saldıracak diye. Bıktık zaten siyasette böyle sizler bizler diyen üsluptan futbol konuşuluyo yine bu üslup.
Ulkenin gencligi boyle
Adamlar 15.000 yillik turk tarihinin osmanli dahil en rezil donemine denk geldiler
Bu ciya taktigidir bol parcala falan iste

Bak bugun bi bjk muhabirini patlattilar
Adami kessen sari kirmizi akacak

Sirada dikme var o da patlar yakinda
Bunlar guzel algi kasiyorlar
Gecen sene asrin kadrosu vardi bu sene 7 adam lazim oldu

Gomu bulduk herhalde daha en az 2 adam gelecek
Hic boyle para harcadik mi hatirlamiyorum

Bu da yarınki maça yetişiyormuş :lol: Lisansı uçakta alsınlar maçtan sonra sağlık kontrolüne girer Fulya Acıbadem'de.