2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2948120 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Abdullah Avcı da Beşiktaş taraftarının büyük kısmının istemediği bir hoca o yüzden de kredisi yok

Yönetim her seferinde bile bile lades diyor , taraftara rağmen getiriyor

Beşiktaş tribünlerinin yıllardır Yere yatsana , yere yatsana diye bağırdığı adamı alıp takımın başına getirirsen sonuçlarına da katlanacaksın

Renklilerin agzina sakiz olduk , dalga konusu olduk Burak ve Abdillah avcı yüzünden , iki muhabbet etsen hemen onune koyuyorlar bu 2 adami

Evet sizin fenerli ve gs'li arkadaşlarınızla yaptığınız çoluk çocuk muhabbetleri sekteye uğramasın diye Beşiktaşı çağ dışı futbola, sistemsizliğe mahkum etmek zorundayız. O yüzden ben de dedim zaten Avcı yanlış tercih diye. Böyle bir kitleye Abdullah Avcı fazla.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı mrred

SON DAKİKA!!!
BEŞİKTAŞ JÜRGEN LOCADİA İLE HER KONUDA ANLAŞTI!
Brighton ile opisyon konusunda anlaşma sağlanırsa satın alma opisyonu ile KİRALIK olarak transfer edeceğiz.
HAYIRLI OLSUN

şöyle bir haber gördüm twitterda
Menajeri SEG
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kendimi paraladım burda hızlı kanat diye gelen oyuncuyu beğenmiyorum burda, hadi be oğlum beni morart mükkemel oyna.

Çevrimdışı mrred

Hem fenere hem gs'ye gidip,taraftarımıza orta parmak çıkaran sergen yalçın efsanemiz oluyor da,avcı'ya yere yatsana dedik diye adam tü kaka mı oluyor şimdi?Yahu bu taraftar eğitilmez  :s20:
Önce gitsin bir takımda sezonu tamamlasın o bir başarısını görelim. Orta parmak olayına gelince gençlik heyecanıdır yapabilir insan öyle hatalar sorun bunlar değil. Bu taraftarın işine gelince bunları dert etmesi işine gelince dert etmemesi. Başkan bunlara laf söyleyince kızıyorlar beyfendiler. İkircikli davranıyor taraftar
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Hem fenere hem gs'ye gidip,taraftarımıza orta parmak çıkaran sergen yalçın efsanemiz oluyor da,avcı'ya yere yatsana dedik diye adam tü kaka mı oluyor şimdi?Yahu bu taraftar eğitilmez  :s20:
Sergenle avci ayni cumlede olmamis
Avci anca ali tandoganla falan ayni cumlede olur, sergen bizden yetisme sonra yonetici ile tartisip aforoz edilen bir turk futbolu efsanesidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet sizin fenerli ve gs'li arkadaşlarınızla yaptığınız çoluk çocuk muhabbetleri sekteye uğramasın diye Beşiktaşı çağ dışı futbola, sistemsizliğe mahkum etmek zorundayız. O yüzden ben de dedim zaten Avcı yanlış tercih diye. Böyle bir kitleye Abdullah Avcı fazla.
Abdullah Avcı ve çağdaş futbol  :kop: :kop: :kop:

Takım kaleye gidemiyor , Gol atamıyor , yere yatıyor ama olsundu çağdaş futbol oynatıyordu , sistemi vardı :evillol: :evillol:

Başakşehir login en az Gol atan takımı oluyordu neredeyse her sene hemde ligin en ofansif oyuncularına sahip olmalarına rağmen

Orta sahayı geçememek çağdaş futbolsa ve sistemse istemem öyle futbolu kalsin

Ne farkı var o zaman Yankuttan ? Oda öyle çıkar anlatır , işte şu kadar pas yaptık , işte şu kadar koştuk , işte su sistemle oynadık diye :D Ama kimse beğenmez o adamı Ama Avcı yi ne çok seven varmış , bu mantıkla Yankutu getirsek kabul edermiş bizim taraftar bunu anladım bugün sayenizde , eyvallah
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Arthur Dayne

Avci anca ali tandoganla falan ayni cumlede olur, sergen bizden yetisme sonra yonetici ile tartisip aforoz edilen bir turk futbolu efsanesidir.
Konu bu değil ki?Avcı'ya demiş ya birileri yere yatsana diye,o yüzden adamın gelmesi doğru değilmiş,renklilere rezil oluyormuşuz.Ben de diyorum ki efsanemiz dediğimiz adamlar bin beterini yaptılar da kimsenin sesi çıkmadı.Ne oldu da şimdi avcı'ya sarıyorlar.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Takım kaleye gidemiyor , Gol atamıyor , yere yatıyor ama olsundu çağdaş futbol oynatıyordu , sistemi vardı :evillol: :evillol:

Başakşehir login en az Gol atan takımı oluyordu neredeyse her sene hemde ligin en ofansif oyuncularına sahip olmalarına rağmen

Ne farkı var o zaman Yankuttan ? Oda öyle çıkar anlatır , işte şu kadar pas yaptık , işte şu kadar koştuk , işte su sistemle oynadık diye :D Ama kimse beğenmez o adamı Ama Avcı yi ne çok seven varmış , bu mantıkla Yankutu getirsek kabul edermiş bizim taraftar bunu anladım bugün sayenizde , eyvallah
Bu zihniyetle sen guardiola'nın city'deki ilk maçlarını izlesen adamı hocadan saymayacaksın demek ki  :lol: @38life hiç yorma derim kendini boşver.Bu takım da camia da bitmiş.Cenazesini kaldıran yok.

Çevrimdışı mylife1903

Aykut babadan besiktasli
Ustelik yoneticimiz var fani aykutun kombine almostir izlemek icin

Çevrimdışı mylife1903

Konu bu değil ki?Avcı'ya demiş ya birileri yere yatsana diye,o yüzden adamın gelmesi doğru değilmiş,renklilere rezil oluyormuşuz.Ben de diyorum ki efsanemiz dediğimiz adamlar bin beterini yaptılar da kimsenin sesi çıkmadı.Ne oldu da şimdi avcı'ya sarıyorlar.
3 mac kazanalim unutulur o isler
Takim daha da iyiye giderse besiktasli kuhabirler tarafindan gundeme getirilir kotu giderse gundeme gelmez

Çevrimdışı mrred

Senin efsane anlayışın biraz farklı bizce efsane baba hakkı ve Atiba Hutchinsondur. Taraftara parmak gösteren adam ne zamandır efsane oluyor ben anlamadım ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Bu zihniyetle sen guardiola'nın city'deki ilk maçlarını izlesen adamı hocadan saymayacaksın demek ki  :lol: @38life hiç yorma derim kendini boşver.Bu takım da camia da bitmiş.Cenazesini kaldıran yok.
Sevmek begenmek zorunda mi?
Fikrini soyluyor

Çevrimdışı mrred

Yahu Sergen denen adam "araba verin gol atayım" diyor. Bir de bunu gülerek matah bir şeymiş gibi anlatıyor. Bunun neresi efsane ?
The great gig in the sky

Evet bundan sonra ki Hocamız belli oldu : YANKUT

Çünkü bizim taraftar rakip kaleye gidemeyen , Gol atamayan , güzel konuşan , Analizler yaparak röportaj veren  , orta sahayı gecmeyi tercih etmeyen futbolu oynatan hocayı seviyor , eee nede olsa Çağdaş futbol bu hemide Sistem hocası , gördük sistemini 10 maçta Gol bile atamayan bir takım yarattı 2 ayda :kop: :kop: :kop: :kop:

Oysaki Negredoyla bile gol atabiliyor ve şampiyonluğa oynayabiliyorduk biz :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Senin efsane anlayışın biraz farklı bizce efsane baba hakkı ve Atiba Hutchinsondur. Taraftara parmak gösteren adam ne zamandır efsane oluyor ben anlamadım ?
Okudugunu anlamiyorsun hala
Turk futbolu efsanesi dedim
Besiktas degil
Emre b. De turk futbolunun efsanelerinden biridir

Çevrimdışı mrred

İşine, oyuna, taraftara, camiaya saygısı olmayan adamdan efsane olmaz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Arthur Dayne

Futbol konuşmaya gelince herkes ezberden konuşur ama değil mi?Yok avrupa futbolu şöyleymiş,adamlar böyle yapıyormuş vs. Ama iş icraate gelince adamı ilk maçtan gömmeyi de ihmal etmiyorsunuz.Tutarlı olun biraz ya.İşte altyapı hocasından tut,menajerine,hakeminden yorumcusuna kadar herkeste aynı zihniyet var.Ama hatayı da başka yerlerde arıyorsunuz...

Çevrimdışı mrred

Okudugunu anlamiyorsun hala
Turk futbolu efsanesi dedim
Besiktas degil
Emre b. De turk futbolunun efsanelerinden biridir
İşte efsane anlayışlarımız farklı diyorum. Bunlar benim gözümde efsane falan değil. Lafta herkes Atatürk'çü de
"Ben sporcunun zeki, çevik, ahlaklısını severim lafını kimse sahiplenmiyor.
Her zamanki gibi ikircikli tavırlar
The great gig in the sky

Aykut babadan besiktasli
Ustelik yoneticimiz var fani aykutun kombine almostir izlemek icin
Abi bilmiyorum vallaha ama arkadaşların konuşmalarından benim çıkarttığım sonuç şu : Avcıdan sonra Aykutu getirseler kimse itiraz etmez , yeterki sistemi olsun ve çıkıp analizlerle röportaj versin

Ölmüşüz ağlayanimiz yok

Çevrimdışı 38life

Takım, camia değil de, taraftar bitmiş. Bizim de içinde olduğumuz jenerasyon da dahil bizden sonra gelen jenerasyonların klasik "sıfır emek harcayarak bir şeyler hakkında fikir sahibi olacağını sanma" küstahlığıyla alakalı bu. Sadece futbolla ilgili değil. Bilgi yok, fikir var. Her şey hakkında yorum yapabiliriz, yorum yapmayı geçtim, yerin dibine sokup göğün tepesine kaldırabiliriz. Gerekirse linç edip insan içine çıkamayacak duruma da getiririz. Ama bunları yaparken de hiçbir şeye sahip olmamız gerekmez. Sıfır emek, sıfır bilgi. Hatta düşünmemiz bile gerekmez. Mantık yürütmemiz bile gerekmez. Direkt hislerimizin bize sunduğu ilk fikrin peşinden gider, bedenimi yormadığım gibi aklımı da yormam. Sadece yorum yaparım. Hesap vermem. Çünkü tanrı benim. 90 sonrası neslin bu küstahlığı ülkeyi kalitesizlik cehennemine çevirdi.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Yahu Sergen denen adam "araba verin gol atayım" diyor. Bir de bunu gülerek matah bir şeymiş gibi anlatıyor. Bunun neresi efsane ?
Bugün bir oyuncumuzun böyle bir şey dediğini düşünsenize?O oyuncuyu ilk linç edecekler de belli işin garibi  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

İşte efsane anlayışlarımız farklı diyorum. Bunlar benim gözümde efsane falan değil. Lafta herkes Atatürk'çü de
"Ben sporcunun zeki, çevik, ahlaklısını severim lafını kimse sahiplenmiyor.
Her zamanki gibi ikircikli tavırlar
Besiktas efsanesi sayarken baba hakkidan sonra atibayi sayan adamla anlayis farklidir, sifo mehmet mi izlemedin son 10 sene mi besiktas izledin

Tek soru : Aykut Kocamanı istermisin ?

Avcı = Aykut

Sistemleri , muhteşem Analizleri , oynattıkları futbol birebir aynı , üstelik Aykutun şampiyonluğu bile var

Çevrimdışı savaş altay

Tek soru : Aykut Kocamanı istermisin ?

Avcı = Aykut

Sistemleri , muhteşem Analizleri , oynattıkları futbol birebir aynı , üstelik Aykutun şampiyonluğu bile var
Yahu aykut ile avci'nin oyunu nasil ayni bir aciklada milleti aykut'a tav yaptin, sarhos mu girdin foruma nedir? :D