Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5217653 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ahmetx

abi devam eden imalatlar var dedi.

sonrası yok.  puzzle birleştircez bu cümleden artık :D
eyvallah @Birisi mesele anlaşıldı . :ok:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Deadam

@bjk_mabet Forumu bıraktı galiba. Yada yenge izin vermiyor :) . Allah mesud etsin.  @keremfrat1 da uzun zamandır yok.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı ahmetx

Ortada bir plansızlık ve ihmal var çok açık.Bu da doğal olarak gecikmeye neden oluyor.

Başkanın çıkıp şu durumdayız diye açıklama yapması lazım bence.Dünkü röportajda stadla ilgili bi ayrıntı sormuyor ki bizim tvnin sadece diksiyonu düzgün arkadaşı.Şu foruma bir saat takılmış bi arkadaşımız bile en az 3 can alıcı soru sorabilirdi başkana.

Şunları neden sormuyorsun görmüyorsun demek ki;
Kedi yolu iç parçaların hepsi neden gelmedi bu güne kadar?
Membran neden yetiştirilmiyor çatı hazır olmuşken?
Neden sezonun son maçlarına yetiştirilecek naraları atılıyor böyle bu durum varken?

o röportaj gs hakkında iddia edilen konuşması için yapılmış , stadyum için değil  :)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

4 köşeden kedi yolu radiyal şekilde beton ringe doğru semerlere asılarak monte edilecek. oradan merdivenle beton ringe inilecek.
kedi yolları ne zaman geliyor @İhsan sen ondan haber ver  :bandit:

Çevrimdışı ahmetx

@bjk_mabet Forumu bıraktı galiba. Yada yenge izin vermiyor :) . Allah mesud etsin.  @keremfrat1 da uzun zamandır yok.

Bırak adam biraz hayatını yaşasın  :eyes . Kereme gelince halatlar yukarı kalktığından beri küstü zaten  :D

Çevrimdışı Deadam

Bırak adam biraz hayatını yaşasın  :eyes . Kereme gelince halatlar yukarı kalktığından beri küstü zaten  :D

Halatlar vedalaştıktan sonra hasretinden kendini ayrana verdi diyorlar :D  :ebebe:
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı İhsan

kedi yolları ne zaman geliyor @İhsan sen ondan haber ver  :bandit:

ilk parçalar bugün yola çıkacak deniyordu
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Erhan

o röportaj gs hakkında iddia edilen konuşması için yapılmış , stadyum için değil  :)

Olsun abi o kadar taraftar stadı takip ediyor sıkıştır aralara soruları yapmıyor tabi o arkadaş

Çevrimdışı ahmetx

ilk parçalar bugün yola çıkacak deniyordu
:claps: sakın sonrakiler 15 gün sonra deme  :D

Çevrimdışı İhsan

:claps: sakın sonrakiler 15 gün sonra deme  :D

valla son parça ne zaman gelecek bilmiyorum.  :ebebe:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetx

valla son parça ne zaman gelecek bilmiyorum.  :ebebe:
bana öyle geliyor ki bu ayın sonunu bulacak bu iş  :bawling:

Çevrimdışı karakartalım

bugun bi yerde stadın dronla çekilmiş videyosunu izledim efsane birşey oluyor acayip heybetli gözüküyor stad hele istanbulda bulunduğu lokasyonun avantajı ile cidden efsane olmuşş bir an önce biter inşallah :claps: :claps: @ahmetx  abi eski açık ileride 10-12 sıra konulabilecek şekilde yapıldı değil mi ?
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı ahmetx

bugun bi yerde stadın dronla çekilmiş videyosunu izledim efsane birşey oluyor acayip heybetli gözüküyor stad hele istanbulda bulunduğu lokasyonun avantajı ile cidden efsane olmuşş bir an önce biter inşallah :claps: :claps: @ahmetx  abi eski açık ileride 10-12 sıra konulabilecek şekilde yapıldı değil mi ?
7 sıra daha eklenebilir.

Çevrimdışı karakartalım

7 sıra daha eklenebilir.
toplamda kaç sıra olacak o zaman eski açık bide ne kadar kapasite etkiler ?

Çevrimdışı ahmetx

toplamda kaç sıra olacak o zaman eski açık bide ne kadar kapasite etkiler ?
22+1 sıra olacak 1300 civarı artış olur.

Çevrimdışı bjkkartal

rulo çim yapıldığı taktirde kaç günde biter hibrit olduğunda 70 gün demişti sıs

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı karakartalım

22+1 sıra olacak 1300 civarı artış olur.
1300 mü süper rakam abi o zaman eski açık 12-13 bin civarı olucak total kapasitede 45k civarlarında çok iyi maşallah :D

Çevrimdışı Sezer94

Mabet abi 3 hafta once yilbasindan sonra twitteri  kapatacagim 3 yildir elimden gelen bilgiyi sizlerle paylastim artik yeterli eger kapatiyorsam bilin ki artik stadda sona dogru gelinmistir falan demisti bana telefonda.
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı İhsan

Sevgili @ahmetx  kırma bizi olmuşken 12 sıra koyalım  :D

Oraya 12 sıra koyabilmek için diğer tribünlere 5er sıra koymalıyız o zaman :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi sozkul

en kotu bu hafta bitmeli bitiremezlerse serme bile yapsalar 10 nisana kalir

19 Mart hayal oldu diyorsun yani... :iblackeye:

Çevrimdışı tangaz

Oraya 12 sıra koyabilmek için diğer tribünlere 5er sıra koymalıyız o zaman :bandit:

mümkün olsa aramızda buna itiraz edecek bir İrlandalı olduğunu sanmıyorum  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı cadavra

1300 mü süper rakam abi o zaman eski açık 12-13 bin civarı olucak total kapasitede 45k civarlarında çok iyi maşallah :D
41.903 un ustune ekledin mi 43k edio

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi