Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5146388 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı cisse557

Tamamının beyaz olduğunu düşünün. Balıkesir stadının koltukları bizimki ile aynı. 

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

Tamamının beyaz olduğunu düşünün. Balıkesir stadının koltukları bizimki ile aynı. 

tamamı beyaz olacak bence artık koltuk koysunlarda rengede bakmıyorum yeterki koltuk takılsın  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı campeon2015

Çevrimdışı Efe

Çim işi ne oldu ekme-serme ?

serme olacağını kesin dille söyledi başkan onda bi değişim olmazda şu vinçler sahayı ne zaman boşaltacak o çok önem kazandı artık hafta sonu çıkmasını ümit ediyorum artık
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cisse557

tamamı beyaz olacak bence artık koltuk koysunlarda rengede bakmıyorum yeterki koltuk takılsın  :icool:
Bence de beyaz olsun. stadın karlı fotolarindan sonra tav oldum :)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abu Ali Imran

sahayı nerden görecek bunlar :nerd:

Koltuklari korumak icin ustunu kapatmislar galiba

Çevrimdışı celiker1

Karda 3-4 gün zemin çalışmalarına engel olursa tek umut gece çalışması olur heralde..
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

Karda 3-4 gün zemin çalışmalarına engel olursa tek umut gece çalışması olur heralde..
kar gelmeden vinçler gitse kafi bide onları beklemeyelim orda  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yeni soru kaar yağmadan vinçler tam olarak sahadan çıkmış olur mu  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 11 Ocak 2016, 21:16:59
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
kar gelmeden vinçler gitse kafi bide onları beklemeyelim orda  :bandit:
Kar yağışı uzun süreli olmadıktan sonra sahadaki çalışmaları fazla etkilemez diye düşünüyorum
Daha çok membran çalışmasını engeller yüksekte çalışıldığından dolayı  :alala:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Ocak 2016, 21:36:15
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Ligtv kapasite ve seyirci ortalaması tablosu gösterdi.kapasite 43.430 seyirci ortalaması 16bin civarı.Ligtv kapasiteyi ahmetx ten almadıysa nerden biliyorlar...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

Kar yağışı uzun süreli olmadıktan sonra sahadaki çalışmaları fazla etkilemez diye düşünüyorum
Daha çok membran çalışmasını engeller yüksekte çalışıldığından dolayı  :alala:
geçen seferki gibi yağarsa sahada etkilenir bence ilk şu vinçleri  bi yolcu edelim bakalım
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 11 Ocak 2016, 21:53:27
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
geçen seferki gibi yağarsa sahada etkilenir bence ilk şu vinçleri  bi yolcu edelim bakalım
Yağış anında etkliler tabii de yağış durdukça girişirler işe
sonuçta makine çalışacak
ama çatı riskli buz olur rüzgar olur, olur da olur  :busted_cop:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Su paletli Cumartesi'ye kadar cikar İnşallah
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ZEKI

hayırlı olsun 18 inde kar geliyor  :locked: :icool:
ben nerdeyse bir hafta once soyledim, hatta birden fazla sistemin gelem olasiligi var ocak sonuna kadar araliklarla kar olacak

Çevrimdışı birkanmaraz

Erol Özdil yabi dewe erol abimiz açılış maçında etkinlik yapacaklarmis. Bazi mesajlarinda yönetimle konuşup taraftarlarla ilgili etkinlik yapacaklarmi soracakti. Tahminen cevap geldi  ve davullu zurnali bir acilis bizi bekliyor. :halay:

Çevrimdışı Barış1903

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık ziyaretten sonra aranıza katılmaya karar verdim umarım uğurlu gelirim de işler rayında gider :) @Efe benim inşaatla ilgili pek bilgim yok ama bi ara fotoğraflarda bişi dikkatimi çekti bu köşelerde açık kalan kedi yolları farklı bir imalat olabilir mi mesela raylı (yani hareketli) ?

Çevrimdışı Yalçın

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık ziyaretten sonra aranıza katılmaya karar verdim umarım uğurlu gelirim de işler rayında gider :) @Efe benim inşaatla ilgili pek bilgim yok ama bi ara fotoğraflarda bişi dikkatimi çekti bu köşelerde açık kalan kedi yolları farklı bir imalat olabilir mi mesela raylı (yani hareketli) ?

:hosgeldin
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Efe

zannetmem 16 adet parça gelecek zannedersem köşelerden birleştirilecek bu arada  :hosgeldin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Ligtv kapasite ve seyirci ortalaması tablosu gösterdi.kapasite 43.430 seyirci ortalaması 16bin civarı.Ligtv kapasiteyi ahmetx ten almadıysa nerden biliyorlar...
bizi takip ediyorlar  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı canergiray77

abilerim, kardeşlerim, herkes stadı gidip ziyaret edebiliyor mu bilginiz var mı istanbulda okuyan bir arkadaşımın kafasının etini yedim gidip stadı çek diye dıştan pek birşeyler görünmüyor demişti reklam panosu var diye forumdan bahsetmiştim orada sor dedi millete stada ziyaretçi alıyorlarsa gidip içerden senin için fotolarım dedi.
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ONUR KOLCU

abilerim, kardeşlerim, herkes stadı gidip ziyaret edebiliyor mu bilginiz var mı istanbulda okuyan bir arkadaşımın kafasının etini yedim gidip stadı çek diye dıştan pek birşeyler görünmüyor demişti reklam panosu var diye forumdan bahsetmiştim orada sor dedi millete stada ziyaretçi alıyorlarsa gidip içerden senin için fotolarım dedi.
Bildiğim kararı ile malesef ziyaretçi almıyorlar.

Çevrimdışı Yalçın

Denetimler cok siki insaatta. Is Guvenliginden sorumlu yetkililer, gorevli haricindekileri stadyuma sokturmuyorlar diye biliyorum.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba