Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715882 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet92

Boruları hızlı döşüyoruz ya baya inşaatın başından beri açık ara en hızlı giden iş boru işi

Çevrimdışı Yankee

Eski açık tarafında ne yapıldığını anlayamadım ben 3 tane vinç var orada da  :alala: :alala:

Çevrimdışı Efe

2.boru takildi bugun 4 adetle kapacaklar yine gorunen o
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Başkan #Periscope de canlı yayında biriyle konuşuyordu 10 gun içinde kalkmaya başlıcak gibi bişeler dedi:) kamerayı fark etmedi tabi
10 gune kalkmasi zor agustos ortadi daha makul gibi gorunuyor su calisma temposuna gore
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi sozkul

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 24 Temmuz 2015 (12:30) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Factatum

Boruları hızlı döşüyoruz ya baya inşaatın başından beri açık ara en hızlı giden iş boru işi

Tahtaya vur. Nazar edecen şimdi.  :D

Çevrimiçi Necmi

10 gune kalkmasi zor agustos ortadi daha makul gibi gorunuyor su calisma temposuna gore
10 gün sonra ağustos oluyor zaten :D
sanırım ağustos ortası gibi kalkmış olur.

Çevrimdışı Mehmet92

10 gün sonra ağustos oluyor zaten :D
sanırım ağustos ortası gibi kalkmış olur.

Necmi abim mabet günde 1 metre 1 metre 28 metreye kaldırıcaz demişti.Dediğiniz tarihler olursa eylül ortası havada olduğunu farzediyorum.3 ekim itibariyle çimcilere iş başı yaptırırsak da gs maçına stadda oynarız diye hesap ediyorum.Mümkün müdür?

Çevrimiçi Necmi

keremin söylemesine göre çalışan sayısı çok fazla artmış çatı elemanlarınında sayısı bayağı artmış
zaten sürekli işçi girişi oluyormuş @bjk_mabet  le dün konuştum hiç nefes alamıyorum sürekli yeni gelen emekçilere çay taşıyorum dedi :D

Çevrimdışı kaanzor

Acayip sabırsızlanıyorum ya düşünsenize  kapalı yeni açık karşılıklı kartal gol gol gol diye bağırıyo offf
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abim mabet günde 1 metre 1 metre 28 metreye kaldırıcaz demişti.Dediğiniz tarihler olursa eylül ortası havada olduğunu farzediyorum.3 ekim itibariyle çimcilere iş başı yaptırırsak da gs maçına stadda oynarız diye hesap ediyorum.Mümkün müdür?
ne 28 metresi şu an zaten loca hizasındalar ben eylül ortası en geç semerlerinde takılmış olacağını tahmin ediyorum
membrana hazır hale gelir ama tahminim stadı ikinci yarı açarlar sırf gs maçını oynamak için çaba gösterilmez devre arası açılış yapmak için beklenir
tahminim siz genede ocak ayı diye düşünün en erken bu kadar çabadan sonra gövde gösterisi yapmadan stad açılmaz :D

Çevrimdışı gkn190334

Herkes çatıya odaklanmışken çekilen fotolarda dikkatimi ceken şey ; Stadın içindeki epey iş olduğu iç kaplamalar loca bölümleri çevre düzenlemesi kısacası stad içi ince işçilik epey zaman alacak şu zamana kadar elimizde örnek teşkil edecek loca bölümü yok ...Localar cafe konser iç tasarım gibi konuların bitmesi zaman alacak ekim-kasım gibi içerdeki işler biterse ne güzel...

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Mehmet92

ne 28 metresi şu an zaten loca hizasındalar ben eylül ortası en geç semerlerinde takılmış olacağını tahmin ediyorum
membrana hazır hale gelir ama tahminim stadı ikinci yarı açarlar sırf gs maçını oynamak için çaba gösterilmez devre arası açılış yapmak için beklenir
tahminim siz genede ocak ayı diye düşünün en erken bu kadar çabadan sonra gövde gösterisi yapmadan stad açılmaz :D

Gs maçından büyük gövde gösterisi mi olur ya,tarihi fırsat bence

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2015, 13:52:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2015, 13:56:06
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
işçi karınca gibi kalıyor beyaz borunun yanında :o_o:
devasa çatı yapılıyor resimlerde küçük görünüyor ama :nerd:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Kemal

Bir koltukta iki karpuz taşıyamıyorsak, transfer filan yapmayalım. Stad bitsin. Parasızlıktan sekteye uğramasındansa Töre'yi de satalım gerekirse, seneye yaparız transferleri.

abi bence öyle bir durum varsa stat yapmayalım kalsın yarım , transfer yapalım . Bu taraftar artık şampiyonluk istiyor .

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Boru döşeme işlemleri stat bittikten sonrada devam edecek.

Çevrimdışı dryusuf

rüzgar kuzeyden eseceğine göre piyango numaralı ve yeni açığa çarpar @Yunus  yırttı bu işten
bizim için hava hoş ordan alırken her şeyi hesapladım kesinlikle rüzgar almayacağı garanti bir noktadayız
yağmurda almayız. Görüş açısıda mükemmel

Tühh ben de tam numaralı-yeni açık köşesinde alttayım. Yedik yağmuru desene?

Çevrimdışı ONUR KOLCU

İçerdeki işler çalışan sayısının artması ile beraber hızlanacaktır orada fazla kafa takılacak durum yok. Önemli olan suan çatının havaya kalkıp çim ve koltuk işleri. bu işler bitene kadar içerisi her türlü yetiştirilir diye düşünüyorum:.

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler